Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 23:40   Solarium  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Która z Was była ???
Która chodzi ??? A jak chodzi to gdzie ???
Która zamierza chodzić ???
Jakie lepsze stojące czy leżace ???

Ja chodziłam przez tydzień parę lat temu ale jakoś nie było widać prawie żadnych efektów. Mimo to zamierzam sie wygrać znowu. Czy możecie mi polecić jakieś solarium ???
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:18     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Generalnie rzadko chodze na solarium, poniewaz zdecydowanie ..szkodzi skorze, szybciej sie starzeje i wbrem obiegowym opiniom, ze lepiej sie po salarium opala na sloneczku...jest to niestety nieprawda, slonce wtedy lapie slabiej : szybciej schodzi opalenizna. Badz, co badz - witam w solarium tylko przy wyjatkowej okazji... W ostatnie wakacje przezd szczegolnym dniem:) chodzilam na nowe solarium turbo przy ulicy jasnej i bylam bardziej niz zadowolona, lapalo idealnie (nowe lampy i naprawde turbo), równomiernie i od pierwszego razu byly efekty ( z tym, ze tak mocne lampy, ze trzeba uwazac zeby sie nie spalic dajac za duza ilosc minutek na poczatek) Poza tym swietne solarium bo lozka nowe, wraz z klima wmontowana z lozeczko i radyjkiem, ktore nad uszkami moze Ci grac milutko, samo sie wylancza, a na dodatek duzo miejsca na przebranie sie,, no i parking przed:) polecam:)
stojacych tub nie lubie, bo nogi mi sie z goraca uginaja, a do tego trzymanie lapek w gorze, ze zlapalo np pod paszkami, czy na wewnetrznej stronie lapek jest truuuudnenn a fee:)
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:19     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
przepraszam za bledy, ale pisze szyyybkoooo!
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 14:35     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aniuś dziękuję za wyczerpujaca odpowiedź.
Moje zdanie na temat szkodliwości solarium jest dokładnie takie same, dlatego miałam kilkuletnią przerwe i teraz nie jestem na bieżąco jakie i gdzie jest dobre. Jestem własnie przed wyjątkowa chwila i dlatego sama musze wyglądać wyjątkowo :) mam nadzieję ze solarium mi w tym pomoże :)
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 20:31     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
ja zapewne:) w maju tez sie wybiore, bo czeka mnie Komunia Sw w rodzinie...:) ciocia musi jakos wygladac, nie?!? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 05:37     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
ja zapewne:) w maju tez sie wybiore, bo czeka mnie Komunia Sw w rodzinie... ciocia musi jakos wygladac, nie?!?


znajac zycie to i tak kazdy bedzie oplotkowany i tak, wiec szkoda kasy :D
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 06:57     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
moja dziewczyna chodzi czasem :) Przed moja studniowka byla z 4 razy i wygladala jak murzyn :P :rotfl: szybko ja lapie :)

A chodzi do solarium na....... [ups] Jest to na zwyciestwa.. Schodzi sie po schodkach na dol ( kolo ruin teatru) :) Fajnie tam jest, raz na nia czekalem i bardzo fajne miejsce :] no i ladna obsluga... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 11:29     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
frohike a tam nie szkoda kasy:) jak sie pojdzie 3, czy 4 razy to sie nie zbankrutuje, a niekoniecznie musza obmówic:) warto zaryzykować:) może pozytywnie obgadaja : "ale ciotka fajnie wyglada?!?!":rotfl:
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 13:37     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
mi sie wydaje ze jest malo osob ktore pojda 4 razy i sa opalone, aby byl efekt trzeba troszke pochodzic, no chyba ze to ja mam taka dziwna cere tylko
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 13:55     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
a ja nie chodzę w ogóle... raz nie jest mi to do szczęścia potrzebne... dwa szkoda mi kasy... trzy skóra po solarce szybciej się starzeje... cztery nie lubię zapachu spalonej skóry.
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 15:27     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
frohike, jesli pojdzie sie 4 razy na lampy turbo to jest ladny efekt i nie spalonego murzyna, tylko lekkie musniecie :) ale to fakt zalezy od karnacji...
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 09:04     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Ja po 4 turbo wyglądałabym fatalnie... jak ja przy zwykłej lampie na biurku mogę się opalić... moja skóra łapie się szybko... a to nie jest "fajne"
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:12     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
mnie tez łapie dośc szybko, ale bez przesady, idąc na 15-20 minut (rozłozone na 4 wizyty) to calkiem ladny jest efekt, nic przesadzonego:) jednakze specjalistka w tej dziedzinie nie jestem:)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS ja też nie ale raz tylko poszłam... chyba na 5 minut czy coś takiego... fajnie było bo ciepło... ale jak poczułam [sorry za słowo] smród skóry... jakby się paliła, a co gorsza ten zapach przebijał się przez perfumy... stwierdziłam, że wolę być blada... przynajmniej smród się za mną nie ciągnie... efekty wizualne może są ładne... ale moje zzmysły powonienia tego nie potrafią znieść.
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:40     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Aither, bo nie "psikowuje sie perfumek" :rotfl: :rotfl: :rotfl: przed solarium :) widocznie przesadzilas z 5 min na poczatek, a lampy musiały byc mocne:)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS nie no przed sloraką nie psikowuję się perfumami :) ale po żeby zagłuszyć ten dziwny zapach... nie wiem może i za dużo jak na pierwszy raz... ale już drugiego razu nie będzie :) wole poczekać do lata [co już tuż tuż] i plackiem legnąć na trawce :)
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 13:24     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
to fakt, trawka i sloneczko to czysta przyjemnosć:)
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 23:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
to jeszcze jedno pytanko, czym sie najlepiej nasmarować ??
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Kwi 13, 2005 10:42     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ponoć nie wolno się smarować... ale nie jestem pewna... może po lampach? :| nie wiem... kisia nasmaruj się olejem ładnie się przypieczesz :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 13, 2005 12:50     

kisia napisał/a:
to jeszcze jedno pytanko, czym sie najlepiej nasmarować ??



Kiedyś najlepiej było w "sosie własnym",ale wtedy nawet słońce było bezpieczne i zdrowe,a teraz jakieś dziury ozonowe,czarnobyle i inne syfy :zalamany:
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008