Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub i wszystko co z nim zwiazane :)
Autor Wiadomość
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 17:51   Ślub i wszystko co z nim zwiazane :)  



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
No to teraz bedzie miejsce na opisywanie sukienek obraczek bukietów organizacji rozwiewanie watpliwosci itp :)

ja na dzien dobry mam pytanko do wszystkich moze zaczne tak jak kazdy mam obawy ze cos pójdzie nie tak i nie bardzo wiem czym kierowac sie w sensie organizacji wyprawiam przyjecie weselne i niewiem czy zatrudniac wodzireja czy wystarcza płyty puszczone w głosnikach jeszcze jedno mnie meczy bedzie duzo dzieci u nas myslicie ze dobrym pomysłem bedzie wynajecie opiekunki która bedzie organizowała czas dzieciakom ? moze ktos z was ma namiary na jakies agencje albo kogos godnego polecenia ?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 18:40     

to ja się tu wbiję z moimi obraczkami :D

w w w wec, c o m, p l

najlepsze jakie widzialam i tanie! a jak sie pojedzie osobiscie - co doradzam bo na zywo wybiera sie inna obraczke zupelnie niz sie zaplanowalo na podstawie zdjec :) - dostaje sie rabat jakies 10%, chlopcy sa bardzo mili wykonuja tez grawery.


D_y_s_z_k__a, teraz do Ciebie bezposrednio :) mysle ze ludzie najlepiej sie bawia przy orkiestrze jednak... a jesli chcesz oszczedzic troche kasy to wodzirej - dobry! - sie bardzo przyda - co to za wesele bez zabaw i konkursow w ktorych mozna zrobic z siebie glupka... no i dzieciakami sie ktos zajmie tez.. same sobie poradza nie beda sie nudzic ale wtedy masz jak w banku ze beda biegac po calej sali :P

osobiscie doradzam zrezygnowac nawet z pana kamerzysty ale miec orkiestre. ja nie mialam kamerzysty bo nienawidze kamer i stac przed kamera i bylam przeszczesliwa z tego powodu :D mysle ze wiekszosc gosci rowniez :) zamiast tego moj kolega amator fotograf zrobil nam w czasie wesela ponad 2000 zdjec lacznie z sesja w plenerze ktora wyszla swietnie!! jestem bardziej zadowolona niz jakbym miala na sztywno pozowac przed profesjonalista i miec zdjecia takie jak wszyscy, a mam inne wyjatkowe i naturalne! moge sie pochwalic jesli chcesz :) zdjecia moge ogladac w kolko a film bym obejrzala pewnie tylko raz i wkurzala sie ze robie glupie miny do kamery :P
Ostatnio zmieniony przez colutea Wto Lut 17, 2009 18:46, w całości zmieniany 3 razy  
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 18:54     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
colutea napisał/a:
moge sie pochwalic jesli chcesz
chwal sie chwal !!

no a z ta orkiestra to u nas nie przejdzie tak jak pisałam to nie bedzie typowe wesele z sala tylko przyjecie z mała salka do tanców ( moze bedziecie wiedziec o jaka chodzi jesli ktos był w restauracji "u Holendra")

a dzieci niewiem czy sie zajma soba bo przedział wiekowy bedzie od 3 miesiecy do 3lat i jedna dziewczynka 5latek ....
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 19:03     

uwierz mi ze sie zajma :P tzn to najmniejsze raczej nie ale reszta bedzie biegac po sali... tylko ze to moze przeszkadzac doroslym wiec moze faktycznie pomysl o jakiejs niance :)

a niektore moje zdjecia slubne znajdziesz w galerii kolegi ktory je robil :)

h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=3
h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=4
h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=5
Ostatnio zmieniony przez colutea Wto Lut 17, 2009 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 19:50     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
colutea, fajne te foteczki :) i miejscówka fajna gdzie to te zdjatka były robione ?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 19:52     

hmm tam skad pochodze powiedzmy :)
Opole - skansen Bierkowice :)
i to był wylacznie moj pomysl zeby tam focic nie naszego fotografa :P
Ostatnio zmieniony przez colutea Wto Lut 17, 2009 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 19:57     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
myslałam ze gdzies blizej :) to bym wzieła miejscówke pod uwage :D


kurdee a wodzireja jakies znasz godnego polecenia albo moze mogłabys popytac znajomych reszte forumowiczów tez o to prosze i na opiekunke jakas tez prosze namiary :) jesli takowe posiadacie !:P
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 20:02     

wesele roblam tez 'u siebie' wiec zadnych namiarow tutaj nie posiadam niestety... jedyne co to moge zaoferowac swoje uslugi co do wszelkich ozdob slubnych :D
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 20:14     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
colutea, ozdób slubnych a co konkretnego masz na myśli ?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 20:24     

zawieszki na wodke, kotyliony dla gosci.. co ja tam jeszcze robilam sama? ymmm jakies podziekowania w formie slodkiego prezentu, zaproszenia tez robilam sama z papieru czerpanego ale moge zrobic kazde inne :) no prawie kade :P ksiege gosci Ci moge zrobic.. co sobie wymyslisz :) sale swoja tez stroilam sama, ale nie mam juz materialu do podwieszania pod sufitem - sprzedalam, zostaly mi swieczniki i wazony na kwiaty, moge zalatwic roze tanio, ale tylko wtedy kiedy juz kwitna w ogrodach... sysko moge zrobic :) no prawie...
Ostatnio zmieniony przez colutea Wto Lut 17, 2009 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 21:36     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
colutea, pomysle nad tym te róże mi sie przydadza tak mysle zaproszenia mam butonierki bede zamawiac razem z bukietem, co zorganizuje jako podziekowania dla rodziców jeszcze nie wymysliłam a własnie moze masz/macie jakies pomysły co do podziekowan pomijajac ksiege ??
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 21:40     

nasi rodzice dostali kosze z zywymi kwiatami wiadomo zwiedly po jakims czasie... oprocz tego dostali od razu na weselu nasze zdjecia slubne takie portretowe w ramkach :) drukarnie otworzylismy w szatni sali weselnej i wszystko zrobilismy na miejscu :P

tak przy okazji mam suknie slubna do sprzedania badz wypozyczenia :) ta co na fotkach widac h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=4 ...
wypozycze za 600zl ale bez welonu/sprzedam za 1400/kupilam za 2500 plus welon 200zl
aha jest po czyszczeniu w profesjonalnej pralni chemicznej i po 'renowacji' w salonie w ktorym ja szylam takze jest nowa :) (naprawialam falbanke)
Ostatnio zmieniony przez colutea Wto Lut 17, 2009 21:47, w całości zmieniany 2 razy  
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 22:01     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
juz mam wybrana sukienusie :) wkleiłam ja do jakiegos tematu ale wkleje jeszcze raz tu :D

h t t p;//img18.imageshack.us/my.php?image=581129kk3.jpg]
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 11:22     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
wreszcie sensowny temat :D wszystko w jednym :D
D_y_s_z_k__a, dzis jadę zamówić salę :) tak się uda że mamy w ten sam dzień termin co moi rodzice 39 lat temu ;D super :) My za rok będziemy mieli 1 rocznicę a moi rodzice 40 :) jak się uda :P
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 11:42     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
Aither, fajnie :) daj znac czy było miejsce no i jaka jest ta magiczna data :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 22:12     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Restauracja u Holendra - mozna fajnie zrobic przyjecie.Jesli bedzie ladna pogoda to poproscie aby zrobili wam na zewnatrz obiadek:) salka mala ale przyjemna.

Plener polecam Plawnowice na zameczku, ewentualnie toszek ale tam to wyzsza polka dla fotografa. Lub jakis swoj pomysl...

A jak tniecie koszta to lepiej wziasc amatora fotografa ktory nastuka wam setki zdjec , DJ ktory pogra fajnie i poprowadzi imprezke
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 22:39     

dokladnie! fotograf moze nie do konca totalny amator ale wole niz tych prof. ktorzy po latach pracy wpadaja w szablonowosc i robia foty na jedno kopyto i sztuczne ustawiane czesto przekombinowane ze niby takie artystyczne.. bleee :P
Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 00:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek napisał/a:
lepiej wziasc amatora fotografa ktory nastuka wam setki zdjec , DJ ktory pogra fajnie i poprowadzi imprezke
hehe nieźle się zareklamowałeś, no prawie bo DJem nie jesteś, ale imprezkę to byś fajnie poprowadził ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 10:18     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
D_y_s_z_k__a, i było miejsce :) a daty jeszcze nie zdradzę :D ale pochwalę się pewniacko :)
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 10:33     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Cytat:
ale pochwalę się pewniacko
- chwalipięta! :kijemgo: :kijemgo:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008