Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór liceum - POMOCY!!!!!!
Autor Wiadomość
Mesik 
  Wysłany: Wto Cze 19, 2012 23:01   Wybór liceum - POMOCY!!!!!!  


Dołączył: 19 Cze 2012
Skąd: Gliwice
Witajcie,
Pozostało mi zaledwie kilka dni na wybranie LO. Chcę iść na mat-fiz/politechniczny.(potem architektura na pol. śl)
Bardzo mało wiem o charakterystyce liceów w Gliwicach. Obecnie chodzę do gim 15 przy V LO. Niestety, moja klasa to zbieranina bufonów z którymi nie można nawet słowa zamienić. Tak niesympatycznych ludzi jeszcze nie spotkałem. Ich rozmowy są żenujące. Jeżeli chodzi o naukę jesteśmy bardzo dobrzy.
Teraz muszę wybrać LO. W grę wchodzą: I , V , IV , ew. filomata. Boję się, ze w V dostanę podobną klasę jak teraz. Poza tym ta szkoła jest jakaś taka przygnębiająca(?). W jakiej szkole panuje najlepsza atmosfera? Gdzie mogę spotkać naprawdę fajnych ludzi z pasją i na poziomie? Czy to w ogóle jest zależne od poszczególnej szkoły? Przyznam, że teraz to jest dla mnie najważniejsze. Nie chce popsuć sobie (podobno) najlepszych lat życia.
Do matury i tak pewnie będę się uczył sam, poza tym wszystkie te szkoły pod względem nauczania są chyba OK.
Błagam o jak najszybsze i zawierające jak najwięcej info odpowiedzi. Pali mi się grunt pod nogami... :szok:
Profil
PW Email Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 06:40     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Przede wszystkim na pewno nie masz co porównywać swojej obecnej klasy z tą, którą dostaniesz od września.
Pamiętaj, że gimnazja są rejonowe, a do LO jednak jest już selekcja i totalne wymieszanie ludzi na nowo. Ale jeżeli faktycznie męczy Cie już sama szkoła to warto rozejrzeć się za czymś innym... Ja skończyłam IV, teraz jestem na politechnice. Szkoła bardzo sympatyczna, ale nie jest to zbiorowisko ,,mózgów" jak w I LO. Jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym poziomie nauki to wybrałabym I, jeżeli zaś cenisz sobie dobrą atmosferę i mimo to nauczenie na poziomie to IV :) Ja ukończyłam i na politechnice radzę sobie bez problemu :)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 00:58     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Mesik napisał/a:
Pozostało mi zaledwie kilka dni na wybranie LO
w szkole trzeba być sprytnym i bystrym. Skoro czekasz do ostatniego dnia z wyborem szkoły oznacza, że nie jesteś ani jednym ani drugim i czekasz na łut szczęścia. Wydaje mi się, że to jest okres w którym musisz brać co dają.
Mesik napisał/a:
Niestety, moja klasa to zbieranina bufonów z którymi nie można nawet słowa zamienić. Tak niesympatycznych ludzi jeszcze nie spotkałem. Ich rozmowy są żenujące
obawiam sie, ze z takim podejsciem bedziesz mial wszędzie przejeb....
Mesik napisał/a:
Gdzie mogę spotkać naprawdę fajnych ludzi z pasją i na poziomie?
ludzi z pasją i na poziomie na pewno znajdziesz w liceum :D:D:D:D:D


ktoś madry kiedyś powiedział...

w wieku nastu lat, gdy jesteśmy największymi kretynami, musimy podjąć jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu
Profil
PW Email Cytuj
Alpha Centauri 
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 11:00     



Dołączył: 10 Lut 2007
Skąd: z klawiatury
Skończyłem I, ale polecam II. Co do postu krystiana nie zgadzam się z ani jednym słowem.
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008