Poprzedni temat «» Następny temat
W S B o/Chorzów
Autor Wiadomość
ziutek997 
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 11:01     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Obecnie studiuje kto ma pieniądze... bo szkół wyższych nie brakuje jednak pracodawcy zwracają uwagę na to jaką uczelnię się skończyło. Szkoła szkole nie równa.
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 10:32   WSB Chorzów  



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
Chciałabym zapytać osoby będące w temacie o opinie na temat tej uczelni. Na razie słyszałam same pozytywy, ale jednak lepiej jest się jeszcze upewnić. Od przyszłego semestru planuje rozpocząć jeszcze jeden kierunek w trybie zaocznym (finanse i rachunkowość). A jakoś bardziej jestem przekonana do tej uczelni niż do katowickiej AE. Za wszelkie info będę wdzięczna. Pozdrawiam. :)
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 14:00     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Podobnie ja. Tyle, że mam zamiar studiować od tego roku w trybie dziennym.
Informacje będą więc przydatne ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 21:17     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
inamorata napisał/a:
A jakoś bardziej jestem przekonana do tej uczelni niż do katowickiej AE

na AE i WSB prawie ta sama kadra :) przynajmniej jakies 3 lata temu byla prawie ta sama wiec nie ma co sie zastanawiac :) osobiscie jakbym miala doradzac - AE :)

Jak na kazdej uczelni sa plusy i minusy... plusem jest to ze nie trzeba jezdzic z budynku na budynek i wszystko jest na miejscu... zalezy od kierunku bo bankowosc jest nie na sportowej tylko w tym drugim busynku (zapomnialam ulicy?) zalezy kto czego oczekuje od uczelni... w moim przypadku moich oczekiwan nie spelnila i stracilam tylko lata studiow.
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 16:37     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Rozwiń myśl- czemu nie spełniła, co jest nie tak?
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 13:33     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Nie tak? Ciężko powiedzieć. Osobiście poczułam się oszukana... ponieważ zaczęłam kierunek studiów dopiero co powstały - byliśmy rokiem eksperymentalnym, zaczełam kierunek związany z informatyką nastawiony na grafikę, pierwszy rok jest jak zawsze "ogólny" jednak na drugim roku (sem 4) kiedy wybierano specjalizacje okazało się, że nie będzie specjalizacji o profilu graficznym za to było w pis du programowania (C, C++ VB), czego ja osobiście nie pojmuję (i nie przeszłam szeregu egzaminów z programowania), więc zrezygnowałam ze studiów. Po 3 latach okazało się, że muszę zapłacić karę. Zrezygnowałam w końcu 4 semestru, papiery odebrałam zrobiłam obiegówkę... a dziekanat wpisał mnie na sem 5 i naliczył czesne za ten 5 sem. Po tych 3 latach dostałam windykacyjne przed sądowe pismo o niezwłocznym zapłaceniu zaległego czesnego i odsetek w sumie ponad 2000, dzwoniłam do WSB i okazało się, że "ktoś" mnie przypadkowo wpisał na 5 sem, a to dziwne bo nie miałam zaliczenia egzaminu z C++ więc tu kolejna głupota. Ogólnie burdel mieli wtedy... zapłacić musiałam pieniądze, nie mam czasu na latanie po sądach...
Ogólnie:
Wpisując się zapewniali o profilu grafika... okazało się, że takiego nie było i nie miało być, zamiast tego stworzyli E-biznes, który niestety odbiegał od "zapewnień" pana w rekrutacji...
Profil
PW Email Cytuj
study4u 
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 15:03     


Imię: Sandra
Dołączyła: 12 Wrz 2013
Skąd: Gliwice
Ja polecam Górnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie!

Tutaj link: w w w study4u.eu/Uczelnie/Polska/Chorzow/Gornoslaska_Wyzsza_Szkola_Przedsiebiorczosci_im_Karola_Goduli_w_Chorzowie.html

Poolecam!
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008