Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Wto Wrz 09, 2008 18:31
AEROBIK
Autor Wiadomość
Agnieszka
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 19:45   AEROBIK  


Dołączył: 09 Lut 2005
Skąd: Żerniki
Gdzie najlepiej chodzić na aerobik?
chodzi mi głównie o jakosć prowadzonych zajęć i o warunki w jakich się ćwiczy.
Wiem, że ISKRA w Gliwicach ma niedrogie zajęcia, ale tam jest bardzo mała salka (i to jeszcze bez okna)
Z kolei na ul.Warszawskiej jest super sala, extra sprzęt, ale majadosć drogo.
Znacie jeszcze jakies inne miejsca?
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 20:20     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
kiedys byla tu gadka o aeorobiku :) ale nie umie znalezc. Napewno ktos z dziewczyn Ci pomoze bo z tego co pamietam to sa tu aerobowiczki :P

ale podpowiem Ci ze aerobik jest jeszcze na ul. Krolowej Bony.. w sali od w-f gimnazjum ktore jest na ziemowita :mg: Cen itd nie znam....
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 20:25     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja tez pamietam ze byl taki topic, mysle ze jak kisia sie pojawi na forum to powie gdzie to bylo
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 13:03     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
aerobik...jest na warszawskiej oraz na ulicy kozielskiej stoi taki budynek jak sie jedzie w strone Warynskiego - tam jest odnowa biologiczna,solarium itd..i wlasnie aerobik rozne rodzaje - firma sie nazywa Creative (wisi taki duzy bilbord na budynku) to jest zaraz za dzialkami po lewej stronie ...dodam ze to jest tylko dla Pań
Profil
PW Email Cytuj
LuKaSh
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 13:50     



Dołączył: 27 Lis 2004
Skąd: GLiWiCe
w ISKRZE na rynku jest podobno fajnie :D ale słyszałem, że dosyć drogo .. nie wiem Agnieszka, jak tam u Ciebie z $ :D
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 14:41     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
na silowni herkules tez jest aerobik, wlasnie sobie przypomnialem :D
Profil
PW Cytuj
Asienka 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 15:33     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
I na Jasnej na hali sportowej bardzo tanio , zajecia 2 razy w tygodniu ostatnio kosztowało 35 zł/mc
Profil
PW Email www Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 16:25     


Dołączył: 18 Paź 2004
to wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz bez sensu jezdzic autobusem godzinę zeby poskakac
Profil
PW Cytuj
Jenny 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 16:34     



Dołączyła: 27 Sty 2005
Skąd: Gliwice
aerobik to cos co lubie!! :D wiec:)) do Iskry chodzilam prawie dwa lata powiem tak ze tam jest ok ale jak juz wczesniej wspomnialas mala sala a poza tym duszno i szatnia smierdzi ;/ ehhh bo malo miejsca pelno ludzi i brak klimatyzacji.. od jakiegos czasu na sali jest klimatyzacja i pod koniec robi sie strasznie zimno wiec jak jestes zgrzana to efekt hmm mozna sie przeziebic..co do zajec to naprawde najtaniej tam jest i intensywnosci i jakosc zajec zalezy od prowadzacej -polecam Anite:)) fajna babka i daje wycisk:) inne to jak kto woli wiec mozesz tez sprawdzic pozostale:) jesli chodzi o ziemowita to tam chodze teraz:)) to sa super cwiczenia naprawde polecam juz mam karnet na sporo wejsci tylko czekam jak bede juz calkiem zdrowa to sobie pocwicze:)) jesli chodzi o to co Frycek pisal ze niedaleko Warynskiego to tam jest drogo;/ ale prowadzi cwiczenia miedzy innymi Piotr Wysocki i tez jest super wycisk:)) wiec jak chcesz :) mozesz pojsc i zobaczyc gdzie Ci najbardziej pasuje :D pozdrawiam :)
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 07:57     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
czesto przechodze tamtedy Jenny :mg: i nie raz slysze : RAZ DWA TRZY RAZ DWA TRZY :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Agnieszka
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 15:45     


Dołączył: 09 Lut 2005
Skąd: Żerniki
Jenny dzieki za informacje.
Isrka wychodzi najtaniej, ale to co mowisz trosze odstrasza, bo wycisk i cwieczenia to jedno, a warunki jakie tam panują to drugie (równie istotne).
Na warynskiego troszke za daleko, ale Wysocki faktycznie czasem potrafi wycisnac z czlowieka siódme poty ;) (choć ja za nim specjalnie nie przepadam).
Pozostaje mi warszawska (szkoda, ze cena jest tam wg mnie troszke wygórowana)
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 09:59     


Dołączył: 18 Paź 2004
jest jeszcze kochanowskiego sala mała z klimatyzacja i oknem w szatni nie ma zadnych nieprzyjemnych zapachów jest dwóch instruktorów ktorzy daj± wycisk ale sa przesympatyczni
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 13:25     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
a wlasnie, ktos wiec cos wiecej na temat tych cwiczen na kochanowskiego, jest to studio 2000, ale jak sie tam ksztaltuja ceny?
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 13:38     


Dołączył: 18 Paź 2004
mi się podoba co prawda ostatnio tam nie byłam ze względu na małe braki wolnego czasu ale mam zamiar zaczac ich odwiedzac zaraz po swietach. ceny maja hmmm no coz takie sobie bo jednorazowe wekscie kosztuje 15 zł w karnetach wychodzi taniej i dodatkowym atutem jest to ze do połowy wejsc karnetowych doliczana jest godzina sauny gratis sa zniżki dla studentów. np karnet na 8 wejsc to dodatkowe 4 godzinki w saunie. tylko tak jak mówię mam wiadomosci sprzed miesiaca więc moze nieaktualne . po swiętach dowiem sie dokładnie
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 21:58     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
dzieki, to juz duzo wiadomosci:) a orientujesz się jaki rodzaj ćwiczeń praktykuja tzn tradycyjny aerobik? czy jakas odmianę, jak np: step, spinning, hi/lo ?
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 01:29     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a ja bym chciała trafic na profesjonalna osobe, ktora powie mi jakie powinnam wykonywac ćwiczenia żeby pozbyć sie tego czego chce sie pozbyc
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Kwi 09, 2006 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 10:11     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
Uuu, to osobisty trener jakis by sie przydał. Nie ma to jak "tu dodać, tam odjąc" :)

Na Kozielską chodziłam, do dwóch instruktorów, Wojtka i Piotrka (kaci!!!), rewelacja absolutna, warunki jak w SPA, tylko te ceny....No i dojazd bez autka nie bardzo.
Po tej Kozielskiej wszędzie indziej wydają się byc jakies prymitywne warunki....
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 23:05     


Dołączył: 09 Lut 2005
Skąd: Żerniki
A ja sie jednak zapisałam na Warszawską. Ceny troszke wygurowane, ale za to warunki extra.
Duza sala, świetny profesjonalny sprzęt, dobre prowadzące no i niezly wycisk! :)
Zakwasy po poniedzialkowych cwiczeniach czuje do tej pory.
Naprawde polecam.
Jest pare wariantow zajec (body sculp, step, fatburner, tbc itd. a nawet joga!). Ja jestem bardzo zadowolona! (TBC podoba mi sie najbardziej, ale to zalezy kto co lubi)
Profil
PW Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 23:43     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
polecam stepdance, zajęcia prowadzone przez małżeństwo iwonę i jarka, h t t p;//w w w stepdance-fitness, p l/
profesjonalnie, duży wybór zajęć:) można znaleźć coś dla siebie:)
Profil
PW Email Cytuj
Aniczka 
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 21:54     



Dołączyła: 12 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ja rowniez chodze na zajecia na ziemowita. jest super!! karnet jest bardzo fajna sprawa bo jest wazny trzy miesiace!! jego wilekosc tez jest rozna wedle potrzeb. podobno tez jest fajny aerobik na dolnych walow ale nie moge znalezc strony. jesli ktos wie, to niech da jakiegos linka albo info o tym miejscu.
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008