Poprzedni temat «» Następny temat
Kolagen Naturalny
Autor Wiadomość
Megi
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 09:31   Kolagen Naturalny  


Dołączył: 15 Mar 2005
Sensacyjne odkrycie Polskiej nauki !!!!!!!!!!!
Chce Was zapoznac z rewelacyjnym kosmetykiem zelem kolagenowym rybim !!!!!!
Efekty stosowania
glebokie nawilzenie i ujedrnienie skory
opoznienie procesu starzenia
splycenie zmarszczek mimicznych
wygladzenie blizn rozstepow
regeneracja wlosow i paznokci
Ponadto wspomaga leczenie
dziasel w paradontozie
alergii
tradzkiku mlodzienczego i rozowatego
luszczycy
cellulitu
lysienia plackowatego
stanow zapalnych stawow
To absolutna rewolucja w dziedzinie kosmetyki !!!!!!!!!!!
Sama uzywam go od miesiaca i jestem zachwycona !!!!!!!!!!!!!!!!
Kolagen Naturalny unikalna formula 5-25 to hit na Polskim rynku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam kazdemu !!!!!!!!!!
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 10:54     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego - oto moja opinia :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :rotfl: :wink:
Profil
PW Cytuj
Megi
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 11:33     


Dołączył: 15 Mar 2005
Tak ja tez tak myslalam ,ale przekonalam sie jak sama zaczelam go stosowac .
Jestem kosmetyczka i moje klijentki tez zaczely uzywac kolagenu i sa zachwycone !!!!!!
Mysle , ze warto wiedziec ,ze cos takiego jest na Polskim rynku i chce sie podzielic wiedza na temat kolagenu z innymi .Czy to zle ????
Pozdrawiam !!!!
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 12:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
Czy to zle ?

Witaj Megi :) Absolutnie to nie jest nic złego i dzięki Ci za informacje :) Jednak każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na jakikolwiek temat, więc prosze nie obrażaj się z tego powodu :)

Gdzie można dowiedzieć sie coś więcej o tym żelu, ile on kosztuje ???
Profil
PW Email Cytuj
Megi
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 13:08     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witaj !!!
Ja sie nie obrazam i wiem ,ze kazdy ma prawo do wyrazania wlasnego zdania i jest ok .
Kolagen tez zakladajac ,ze bedzie sie go stosowalo na twarz szyje i dekold tylko 200 ml starcza na rok czasu . ale ja juz wiem ze u mnie nie wystarczy .
Moja corka stosuje go na tradzik , ja smaruje sobie stawy i wlosy wiec nie mam co liczyc na rok uzywania .
Sa trzy czystosci kolagenu
Platinum - zalecany do twarzy
200ml -399zl
100ml-289zl
50ml-179zl
Silver-do ciala
200ml-299zl
100ml-189zl
50ml-139zl
Grafit -do wlosow i paznokci
200ml-249zl
100ml-129zl
50ml-99zl
Zawartosc kolagenu jest w kazdym taka sama chodzi tylko o czystosc - czyli filtracje
Ja sama uzywam kolagenu Grafitu na twarz i nie uwazam ,ze jest to zbrodnia
Efekty naprawde sa mojemu znajomemu odrastaja wlosy na lysinie (po miesiacy stosowania ) wszyscy jestesmy w szoku ,bo to koronny dowod na to ,ze ten kolagen naprawde dziala !!!!!!!!
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 14:26     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
no wlasnie Megi - nic przeciwko Tobie:) tylko cudacznym kosmetykom:)
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 15:07     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
cos mi tu znowu reklama pachnie
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 16:11     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
tu nie pachnie...:) reklama :twisted: tylko ... :wink:
ale zakladam,ze Meg zostanie na forum i tylko pierwszy jej post jest taki niefortunny:)
Profil
PW Cytuj
Megi
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 16:55     


Dołączył: 15 Mar 2005
No coz niech i tak bedzie ...............REKLAMA !!!!
Dla mnie to jest superrrrrrrrr kosmetyk pracuje w zawodzie 18 lat i rozne rzeczy mi wciskano oczywiscie z roznymi skutkami i jestem bardzo ostrozna jesli chodzi o superrr cuda .
Bardzo zainteresowalam sie tym zelem kolagenowym i duzo na jego temat wiem i dla mnie najwazniejsze jest tez to ,ze czeka ten kolagen na zarejstrowanie do komisji lekow , bo wspomaga leczenie wielu chorob .
Jesli chcecie wiedziec wiecej na temet tego Kolagenu piszcie pytania chetnie odpowiem .
Pozdrawiam :D
Profil
PW Cytuj
Ilonka 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 20:22     



Imię: Ilona
Dołączyła: 05 Lut 2005
Skąd: Wysoka (kolo Rynku)
Kolagen.. do wszystkiego.. hmm.. ja mam pytanie Megi: jak to mozliwe, ze jeden kosmetyk jest lekarstwem na tyle chorob i dolegliwosci o tak wielkiej rozbieznosci, z ktorymi dotad tak trudno bylo sie wielu osobom uporac... cellulit, lysina.. etc. ??
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 20:47     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ale przecież Meg nie reklamuje niczego na czy zbija kokosy, to nie jest jej produkt, poleca go jako osoba używająca, nawet nie poleca by przyjść do niej do zakładu by poddać się kosztownej kuracji
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 20:55     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
przyłaczam sie do pytania Ilonki...

dlaczego kolagen w formie żelu ma tak super działac na wszystkie dolegliwosci, jak ten w formie tabletek juz nie ma takich wszechstronnych wlasciwosci?
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 21:02     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
niektóre środki lepiej dzialaja w jednej formie a gorzej w drugiej.
Profil
PW Email Cytuj
Megi
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 21:51     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witam i odpowiadam na wasze pytanie .
Na Uniwersytecie Gdanskim profesor Przybylski odkryl ze kolagen rybi ma identyczna budowe strukturalna co kolagen ludzki i to zapoczatkowalo wiele lat badan .
Dla laika powiem tak kolagen to bialko musimy wiedziec ,ze 30%kolagenu to masy bialek w naszym ciele a 70 % to nasza skora !!!!!

Wynalezienie polskiego, rybiego kolagenu, biologicznie aktywnego dzięki zachowaniu potrójnej helisy, czyniącej go bliÄ?niaczym dla ludzkich łańcuchów aminokwasowych jest prawdopodobnie największym odkryciem polskiej nauki u schyłku minionego stulecia.
Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, olejki metyl-, etyl- i propylowe oraz kwas mlekowy.
Oznaczało to, że otwarta została droga do przywrócenia skórze białka, którego deficyt spowodował jej starzenie się! Czyli realną redukcję zmarszczek już istniejących!
Zel ten po przeniknieciu do skory tworzy siateczke proteinowa stanowiaca rusztowanie dla nowego kolagenu produkowanego przez fibroblasty .
Kolagen ten potrafi wbudowac sie w glebowa warstwe a nie tylko pozostac na naskorku .
Odchodzi sie od kolagenu bydlecego z powodu choroby wscieklych krow .
To jest czysty kolagen i ciesze sie ,ze to wlasnie MY POLACY mamy cos swojego i tak dobrego trzeba powiedziec ,ze koncerny chcialy to kupic od Polakow ,ale na szczescie znalazlo sie paru madrych ludzi i ten kolagen jest nasz .Wrocil by do Polski w postaci kremu a nie zelu i jego wlasciwosci niestety bylyby nie jakie .
Wazna rzecz ten kolagen mozna przechowywac tylko w temperaturze od 5 do 25 stopni celcjusza i to jest jeden z sekretow ,ze naprawde jego dzialanie jest tak ogromnie !!!!!!!!!
Pozdrawiam i mysle ze udalo mi sie choc w czescie odpowiedziec na pytanie .
Mozna pisac na temat kolagenu eleborat
Pozdrawiam
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 02:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
nie wiem czy ten kolagen działa na wszystkie wymienione dolegliwości, ale u mnie podziałał na depilowane pachy.Jak wiadomo depilacja pod pachami jest bardzo bardzo bolesna, kosmetyczka za moja zgoda zrobiła próbe porównawcza, jedną pache posmarowała zwykłym kremem łagodzącym, druga kolagenem i musze przyznać że była kolosalna różnica. Po kremie pacha nadal piekła, była czerwona i troche nabrzmiala, po kolagenie pieczenie ustało i nie było najmniejszego zaczerwienienia :)
Chyba jednak coś w nim jest :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 08:02     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Megi napisał/a:
Platinum - zalecany do twarzy
200ml -399zl
100ml-289zl
50ml-179zl
Silver-do ciala
200ml-299zl
100ml-189zl
50ml-139zl
Grafit -do wlosow i paznokci
200ml-249zl
100ml-129zl
50ml-99zl

jeeeezu ja chyba jestem nie z tej bajki :niepewny:
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 13:00     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dorotka, niestety to ta bajka tylko ceny kosmiczne :D


Nie wiem,moze faktycznie to "cudo" jest na wszystko...nawet na uszczuplenie portfela :rotfl:


przeciez w sprzedazy jest tyle tanich kosmetykow a tak samo dobrych
moznazajrzec do postu Kisi gdzie zachwala sobie balsam do ciala za naprawde nie wielkie pieniadze
dla mnie to tylko niepotrzebny wydatek na kolejna bzdure

przepraszam...ale ja tak uwazam :]
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 14:42     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Nawet jeżeli to prawda, że to jak szara masć działa na wszytsko (w co nie wierze) to gdybym sobie miała smarować twarz czymś co kosztuje jedyne 399 zł to chyba bym się najpierw wytłukła po tej twarzy za głupotę (może od tego tez by mi przeszedł trądzik młodzieńczy, który niestety będę miała do późnej starości). Oczywiście jak każda baba pozwalam sobie raz na jakiś czas na jakiś ekstra kosmetyk albo ekstra ciuch - bywa że drogi - ale to smarowidło to dla mnie lekka przesada. A jak jeszcze czytam do tego, że komuś od smarowania tym głowy odrosły włosy to ....... to znaczy co? kolagen ma właściwości ożywiania obumarłych cebulek włosowych?
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 15:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
na szczęście ja za ta prezentacje nic nie zapłaciłam, ale kosmetyczka zajmuje sie sprzedażą tego specyfiku i chciała mnie zachęcić. Byłam twrda mimo że jedna pacha po normalnym balsamie mnie piekła. Jak tak teraz to pisze to zaczynam się zastanawiać czy to faktycznie był zwykły balsam czy może coś z dodatkiem spirytusu zeby bardziej piekło i żeby kontrast był większy :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 11:44     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
co do kolagenu to nie wiem czy to takie fajne... może i młoddziej wyglądają kobitki albo co... ale w niektórych przypadkach może doprowadzić do oszpecenia :P nadmierne wytwarzanie kolagenu doprowadza do twardziny lub jak kto woli sklerodermii więc nie wiem czy to takie "fajne".
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008