Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Sro Sie 01, 2007 21:38
Auta sprowadzane z zagranicy
Autor Wiadomość
veronica 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 14:42     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
no i hatchback
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 16:30     



Dołączył: 02 Lis 2005
Chodzi Ci o 90konnego czy 75konnego?? i raczej TDCi albo TDDI bo TDI to raczej silniki iscie VW, w Forfach tylko w przypadku Galaxy wystepujace ;]...
Ostatnio zmieniony przez Tonio Sob Lip 07, 2007 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 17:22     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Tonio napisał/a:
Chodzi Ci o 90konnego czy 75konnego?? i raczej TDCi albo TDDI bo TDI

aż taki fachowiec ze mnie nie jest :P ale pewnie ten bardziej ekonomiczny
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 19:17     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja polecam w w w otomoto, p l , tam w zdecydowanie przeważającej części znajdują się samochody już sprowadzone (np. z Niemiec), samochody często zawierają już w sobie wszelakie opłaty etc. :)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 20:39     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
FlashMan, ale są też droższe :) Zwykle nie tylko o koszt rejestracji (czyli ok. 1200zł) ;)

Nie dziwię się autorce tematu, że chce ściągać auto z Niemiec, chociaż za 20k to już niezła Hondka mogłaby być ... ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 21:00     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nom, jakbym mial kupowac, to chyba jakas Honda lub Toyota, ....czescie niby drogie, ale z drugiej strony żadko to sie psuje. Pozatym mam sentyment do Japonii :)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Lip 07, 2007 21:45     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Poszperaj tez tutaj

w w w laube-automobile.de

moze cosik tam bedzie....

Ja swojego " tigerka" wlasnie tam znalazlam :D
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 03:01     



Dołączył: 02 Lis 2005
Wracajac do tematu to Focuca w 4/5 drzwi w niemczech za taka kase jakbys chciala wydac i w jakimkolwiek dieslu znalezc to jest sztuka... najpredzej kombi... jednak mimo wszytko polecam allegro, otomoto albo gielde, moze sie cos znajdzie, ale smiem watpic, swoja droga to jaka gorna granice wyznaczylas sobie??

a co do panow hondziarzy... to veronica, wyraznie pisala o Focusie w dieslu a wasze Hondzie raczejw dieslach nie wystepowaly w tych latach...
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 09:27     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
veronica, mam propozycję dla Ciebie.
Pokukaj w przysalonowych komisach w Polsce ży nie mają jakiś pojazdów potestowych poileasingowych z windykacji.
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 09:47     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
no właśnie już szukałam na otomoto i na allegro i byłam też w kilku komisach tutaj w Polsce, no i tam są w większości przypadków auta sprowadzane a wiadomo, że ten kto sprowadzał sobie doliczy "prowizję" (zwłaszcza w komisach) więc ja chcę ominąć pośredników
Tonio, to co podałam to jest górna granica, nie do przekroczenia ;)
krystian, na tych serwisach sprawdzałam i widać że tam są miłośnicy kombi, które ma wielki zadek, a ja nie lubię wielkich zadków w aucie bo już miałam przez takie "bliskie spotkania" z innymi autkami. Dlatego wolałabym krótsze...
trunks, Arex30, Mariusz, Honda podobno się strasznie często psuje, chociaż nie wiem, w końcu ja baba jestem :P
Szamanka, dzięki za link :D oblukam sobie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:46     



Dołączył: 02 Lis 2005
w tym komisie Szamanki moze jedno auto z wszystkich by sie oplacalo sprowadzac, reszta ma ceny z kosmosu... veronica, nie chce byc pesymista ale czarno to widze... jak nie znajdziesz nic konkretnego w necie to przejedz sie na gielde... a co do milosnikow kombi... w niemczech co moze dziwic Focus nie cieszyl sie duzym zainteresowaniem, jak juz to kombi... moze jednak zastanow sie nad innymi opcjami... bo jak tak patrzalem to Focusy 98' za 20tys raczej jeszcze do oplat sa wiec + okolo 1200zl...
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 13:07     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
właśnie na naszej sośnicowickiej giełdzie jeszcze nie byłam, nie wiem co tam oferują, za tydzień się wybieram bo dzisiaj już za późno ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 15:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
na giełdzie za duze ryzyko wg mnie....za duzo odpisowanego złomu tam jest....
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 15:42     



Dołączył: 02 Lis 2005
trunks, a gdzie nie ma ryzyka i odpicowango zlomu?? jak sie na tym znasz to sie zorientujesz aczkolwiek sa sposoby zeby nawet sokole oko oszukac :P jakby sie tym wszystkim martwic to malo kto by autemmjezdzil :p
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 16:36     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Tonio, :hurra: brawo, brawo dla tego Pana :hurra:
ja tam jestem ryzykantka, bez ryzyka nie ma zysku :hyhy: a jakbym chciała uniknąć ryzyka związanego z kupnem samochodu to bym tylko mogła iść do salonu i funkiel-nówkę na gwarancji kupić, na co funduszy brak :rotfl: tak więc pozostanę przy swoim ryzyku :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez veronica Nie Lip 08, 2007 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 18:40     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
veronica, zawsze możesz kupić w systemie ratalnym :D
Lub..... ale to na PW lub Phona
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 22:14     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
szukaj na otomoto i allegro...znajduja sie czasem perelki. najlepiej sie kupuje od prywatmego wlasciciela. gielde bym sobie odpuscil
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 22:40     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Tonio napisał/a:
trunks, a gdzie nie ma ryzyka i odpicowango zlomu??

krystian napisał/a:
szukaj na otomoto i allegro...znajduja sie czasem perelki. najlepiej sie kupuje od prywatmego wlasciciela. gielde bym sobie odpuscil

dokładnie tak jak kolega napisal - na takich serwisach internetowych jest wiekszy wybór i latwiej znalesc np. cos od goscia, który jest pierwszym wlascicielem i kupowal w salonie, co ma udokumentowane, a na giełdzie wiekszosc ludzi wyglada na przekrety i pewnie nimi są :)

veronica napisał/a:
ja tam jestem ryzykantka, bez ryzyka nie ma zysku

no tak, tylko tutaj ryzykujesz nawet życiem :), albo włóczeniem sie po sądach, zeby gościu zwrócił kase, tak jak mój kumpel miał, ktory kadecika kupił na giełdzie :oczami:. Ryzyko ryzykiem, ale niektóre rzeczy lepiej miec po prostu pewne ;)
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 22:51     



Dołączył: 02 Lis 2005
trunks, sorki ze tak napisze ale jakis naiwny jestes... papiery ze auto jest od 1 wlasciciela (kupione w polsce) albo jakies ksiazki serwisowe itp itd moze sobie zrobic kazdy... wlascicieli w niemczech bez problemu w brief'ie sprawdzisz..., no ale Ty jak zwykle wiesz wszystko najlepiej... sam nie wiesz jak zyciem ryzykujesz jezdzac na swoim rowerze z Tesco...
Krystian ma racje co do szukania na otomoto i allegro, ale i tak stopien ryzyka ten sam co na gieldzie... szukanie samochodu obecnie jest jak polowanie, jest tego pelno i trzeba wyselekcjonowac jakies cos.... wiec szukaj wszednie najlepiej z kims kto sie na tym zna az w koncu znajdziesz, moze nie z dnia na dzien ale po tygodniu moze dwoch...
Ostatnio zmieniony przez Tonio Nie Lip 08, 2007 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 23:11     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Tonio napisał/a:
papiery ze auto jest od 1 wlasciciela (kupione w polsce) albo jakies ksiazki serwisowe itp itd moze sobie zrobic kazdy...

no dobra, ale i tak bardziej jestem skłonny zaufać gościowi z ilomaś tam pozytywnymi opiniami na serwisie internetowym niż tym typom z zakazanymi pyskami z giełdy ;)

Tonio napisał/a:
no ale Ty jak zwykle wiesz wszystko najlepiej...

no widzisz to jestesmy tacy podobni brother ;)

Tonio napisał/a:
sam nie wiesz jak zyciem ryzykujesz jezdzac na swoim rowerze z Tesco...

może jeszcze do Ciebie nie doszlo (chyba o tym pisalem...chyba nie chce mi sie sprawdzac :P), ale juz na tym rowerze nie jeżdże....bo sie rozsypał hehe....no ale ja nie ryzykowałem na nim, bo jezdziłem ino po prostych drogach :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008