Poprzedni temat «» Następny temat
Pieprz i Sól zamiast Zielonych Pomidorów
Autor Wiadomość
Piotrulek 
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 14:27     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Exodus napisał/a:
W ramach "rekompensaty" za wcześniejsze niedogodności każdy z Was przy wejściu na imprezę dostanie od nas darmowe piwo.


bardzo nisko nas Pan ceni...jedno piwo?? jako marketingowiec powinien znać Pan poważniejsze formy doceniania klienta niż jedno piwo,nasze forum "sroce z pod ogona nie wypadło",a nasze opinie jak sam Pan zauważył są dość istotne...mnie Pan nie kupił,bardzo mi przykro...
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 15:21     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Piotrulek napisał/a:
Exodus napisał/a:
W ramach "rekompensaty" za wcześniejsze niedogodności każdy z Was przy wejściu na imprezę dostanie od nas darmowe piwo.


bardzo nisko nas Pan ceni...jedno piwo?? jako marketingowiec powinien znać Pan poważniejsze formy doceniania klienta niż jedno piwo,nasze forum "sroce z pod ogona nie wypadło",a nasze opinie jak sam Pan zauważył są dość istotne...mnie Pan nie kupił,bardzo mi przykro...


Panie Piotrulku, ale przecież można wchodzić i wychodzić kilka razy :rotfl: :P :rotfl:

mnie osobiście piwo nie przekonuje, wolałabym żeby kolejnym razem lokal mnie nie zniechęcił,tyle...

Nikt mi rekompensować niczego nie musi , ale dziękuje za dobre chęci :)
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 16:04     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
a może właśnie coś się zmieniło. Możecie iść wziąć darmowe piwo a jak wam się nie spodoba to wyjść i zmienić lokal :P
Profil
PW Email Cytuj
Exodus 
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 17:35     


Dołączył: 13 Wrz 2011
Skąd: Gliwice
Nie chodzi o to, żeby kogokolwiek "kupować". Gdybym miał stricte sprzedażowe intencje nie podpisywałbym się tylko uprawiałbym marketing szeptany. Jednak jak widać wolę z Wami zagrać w otwarte karty, bo po prostu uważam, że tak jest fair. Nie liczę na to, że po przyjściu do lokalu nagle pod wpływem jednego piwa wszyscy uznacie, że jednak się myliliście. Jedyną moją intencją jest pokazanie Wam zmian, które zaszły, żebyście mogli zweryfikować swoje wcześniejsze sądy. Być może jedni z Was uznają, że warto na nas znowu postawić, być może inni będą mieli z goła inne zdanie. Na to wpływu nie mam. Piwko, które Wam zaoferowałem nie jest przecież cyrografem. Przyjdziecie, wypijecie spokojnie, a potem sami osądzicie czy zostajecie czy zmieniacie lokal.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 00:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ja w imieniu swoim i może nie tylko dziękuję za zaproszenie na karaoke, za piwko również bo nie pije. Niestety przybycie w środku tygodnia do lokalu dla wielu z nas jest niemożliwe (praca). Cieszę się,że nasze uwagi pomogły Ci na wprowadzenie zmian, wierze ze się utrzymają i że za jakiś czas w tym temacie będzie mnóstwo pozytywnych opinii o lokalu. Być może wtedy damy jeszcze jedną szansę i wpadniemy do Was na spotkanie i bez spożywania gratisowego piwka będziemy mogli napisać szczerą pozytywną opinię :)
Pozdrawiam i zycze powodzenia
Profil
PW Email Cytuj
Exodus 
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 13:42     


Dołączył: 13 Wrz 2011
Skąd: Gliwice
Ja również chce podziękować Wam wszystkim za dotychczasowe opinie na temat lokalu. Wskazówki, które znalazłem na Waszym forum, zdecydowanie ułatwiły mi start w nowej pracy. Teraz nie pozostało mi nic innego jak odwdzięczyć się poprzez dostosowanie lokalu do Waszych wymagań ;) Pozdrawiam serdecznie.
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 16:32     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
nie przekupisz mnie piwem :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 18:12     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
dzierlatka napisał/a:
nie przekupisz mnie piwem



Ludzie, już by się można ogarnąć, tu nie chodzi o przekupstwo, a rekompensatę . O co tyle szumu ? Nie dośc, że człowiek wszedł, chciał się odwdzięczyć za ostatnie niemiłe sytuacje podczas naszego forumowego spotkania to jeszcze, to jeszcze jest otwarty na nasze sugestię. Zresztą dzierlatka czym niby ma Cię Exodus przekupić ? Przecież TY nie byłaś na spotkaniu FG w PIS, więc co to za burza ? :zdziwko:
:zdegustowany:

Ja jutro wstąpię po południu na moment i sprawdzę sobie lokal,aby móc powiadomić naszych użytkowników o spostrzeżeniach :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 19:37     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Morqana napisał/a:
O co tyle szumu
o formę wypowiedzi,no cóż,może za jakiś czas sama to zrozumiesz...
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 11:28     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Piotrulek napisał/a:
o formę wypowiedzi,no cóż,może za jakiś czas sama to zrozumiesz...


forma, nie forma, nie zauważyłam w niej nic niestosownego. Menadżer tego lokalu chyba nie miał nic złego na myśli i nie sądzę, że zaraz to musiało być przekupowanie ludzi... Trochę więcej wiary..., może faktycznie chcą coś zmienić. Dyskusja na ten temat jest chyba zbędna. Najlepiej pójść i się przekonać, prawda ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 16:48     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Morqana napisał/a:
nie zauważyłam w niej nic niestosownego.
i masz do tego prawo,gdyż każdy z nas ma inne opinie na temat kupowania klientów...
Morqana napisał/a:
Menadżer tego lokalu chyba nie miał nic złego na myśli
skoro jest menadżerem to powinien być nauczony w jaki sposób powinien zachęcić klientów do powrotu do lokalu,a w/g mnie określenie "jedno piwo"ma fatalny oddźwięk w kwestii zaproszenia do ponownego odwiedzenia lokalu...
Morqana napisał/a:
Trochę więcej wiary..., może faktycznie chcą coś zmienić

poczekamy i sami ocenimy przy następnych odwiedzinach tego lokalu o ile gremium naszego forum opowie się za tym,aby pójść czy też nie...
Morqana napisał/a:
Dyskusja na ten temat jest chyba zbędna
dyskusja Sabinko nigdy nie jest zbędna,powiem więcej ...jest twórcza i potrzebna...
Profil
PW Email www Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 10:54     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Piotrulek napisał/a:
dyskusja Sabinko nigdy nie jest zbędna,powiem więcej ...jest twórcza i potrzebna...

dyskusja może być twórcza jeśli obie strony albo przynajmniej jedna coś z niej wyciąga. Jeśli ktoś nigdy nie zgadza się ze zdaniem drugiej strony albo nawet nie stara się go zrozumieć to jak najbardziej można ją uznać za zbędną ;)

No to czekamy teraz na opinię Morqany ;) Ja też nie byłem na tym spotkaniu ale śledzę temat i chętnie przeczytam jak wrażenia z wizyty :)
Profil
PW Email Cytuj
Adler 
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 14:30     


Dołączył: 26 Gru 2009
Na początku września napisałem tutaj, że muszę "skosztować" zmiany Zielonych Pomidorów na Pieprz i Sól. Dwa dni temu mieliśmy okazję by zajść i spróbować co oferuje lokal po zmianie wizerunku. W naszych oczach zmienił się niestety na złe niż na dobre.

Uwagi:
- Związane wstążką menu jest trudne do obsługi, przydałoby się poluźnić węzeł tak by otwierało się bardziej - Tak wiem dopieprzam się szczegółów...
- Menu strasznie zubożało. Nie ma chyba nic nowego, a za to dużo starego zniknęło. M.in. w sałatkach które były bardzo dobre za starych czasów. Niestety nie zauważyłem w menu tej która tak najbardziej nam smakowała czyli z oscypkiem i grillowanym kurczakiem. Zniknęły też nigdy niedostępne łazanki z truskawkami (na początku powstania zielonych pomidorów nie raz na nie polowaliśmy - niestety nigdy nie udało nam się ich skosztować)
- Obsługa hmm. Dobra nie będę krytykował, każdy może mieć zły dzień :)
- Teraz największe oskarżenie - gotowe produkty. Zamówiliśmy pierogi z owocami. Pamiętam że kiedyś jak zamówiliśmy tam ruskie dostaliśmy super smaczne, duże pierogi z przepysznym farszem, aż miałem ochotę zamówić drugą porcję. Smakowały jak pierogi mojej babci okraszane boczkiem. Po prostu pycha!
A co dostaliśmy? Pierogi z Biedronki! Tak, nie raz jadam pierogi z biedronki i potrafię je odróżnić od ręcznie robionych. Wszystkie tej samej wielkości, grube suche w środku ciasto, farsz z truskawek bez smaku (przydała by się łyżeczka cukru lub dwie na górę to może było by super).
Dla mnie to kpina by restauracja serwowała takie danie. Lepsze pierogi można by dostać w pierwszym lepszym baru mlecznym. Ba jakbym chciał zjeść mrożone pierogi, to bym sobie je kupił i zrobił w domu.
- Drugie danie czyli makaron był po prostu okej. Nic zaskakującego. Zwykłe danie jakie można byłoby zrobić w domu. Bez szału.

Jak dla mnie zmiana wizerunku lokalu nic nie da. Tu trzeba zmienić to co się serwuje ludziom. Może być nawet drogo, ekskluzywnie. Ale powinno być bogate i smaczne menu. To przyciągnie klientów, a zamiast tego ich odstraszać.

PS. Przydała by się im Gesslerowa :D
Profil
PW Email Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 15:41     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Dokładnie:D
Gesslerowa do Zielonych Pomidorów :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008