Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???
Autor Wiadomość
eagle! 
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 19:23     



Dołączył: 11 Lis 2006
Skąd: że znowu... Centrum!
Piotrulku rozumiem, ze wiek nie pozwala Ci na skakanie, ale rozumiem, ze nawet jak najbardziej zdecydowane i w pelni zasluzone zwyciestwo cie nie zadowoli. Powinienes skrytykowac go za 4 m-sce na duzej skoczni. Przykre malkontenctwo. Skoro na takich skoczniach skacza 16-latkowie to po co ten konkurs na ms? skoro na mamutach nawet jako przedskoczkowie skacza 16-latkowie (vide Morgenstern) to po co sie pchac i ktos kto jest starszy ma tam skakac? Tok myslenia: Skoro w sklepie zakupy robia male dzieci to po co maja chodzic tam dorosli. Genialne. P.S. Nie jestem wielkim fanem Wielkiego Malysza (z reszta jak zrobil wg Ciebie 'nic' to dlaczego wywiera to na Tobie takie wrazenie, zeby budzic emocje innych - 'piekne', ale mniejsza z tym), swoje zrobil chlop i jeszcze do dzis ma w sobie skromnosc, ale przykro sie robi jak ktos ma taki myslenia. Nie popadlem rowniez w euforie po jego zwyciestwie, po prostu cieszylem sie, ze on sie cieszy i sprawia radosc tym innym, no oczywiscie z wyjatkiem malkontentow... Ale milo, pozdrawiam :)
Profil
PW Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 19:27     

Dla mnie jest oki , ADAM skacz tak dalej.
Cytuj
eagle! 
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 19:30     



Dołączył: 11 Lis 2006
Skąd: że znowu... Centrum!
chodzilo mi glownie o tok myslenia 'Piotrulka'
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 19:47     

eagle! napisał/a:
Piotrulku rozumiem, ze wiek nie pozwala Ci na skakanie




hahahahahahahahahahahahahha :padam: :padam: :padam: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ,ale sie rozbawilem,hahahahahahah

i przypomina ci eagle!,ze forum jest to miejsce w ktorym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie obrażać innego użytkownika,opinie swoja wyrazileś,ale dotknąłeś mojej prywatności,przypominam,ze łamiesz tym samym regulamin tego forum i grzecznie przywoluje cie do porzadku...od bardzo dawna nie ma tu juz miejsca na prywatne wycieczki ,dlatego tez forum nasze staje sie ostoją spokoju i przyjemnych rozmow... :rotfl: :rotfl:
Cytuj
eagle! 
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 20:52     



Dołączył: 11 Lis 2006
Skąd: że znowu... Centrum!
Ciesze sie, ze sie rozbawiles, smiem watpic, iz mniej niz ja czytajac Twoja wypowiedz. Przy okazji zaznaczam, iz znam regulamin forum. Nie martw sie o to. Jednak powinienes rowniez zdawac sobie sprawe, ze jezeli juz cos krytykujesz, rob to majac do tego podstawy... Pozdrawiam :)
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 12:46     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Piotrulek, pisząc,ze jest niemozliwy miałam na mysli całokształt a nie tą skocznie.Chodzi mi rowniez o to ,ze jak nie wygrywał to ludzie zaczęli wieszac na nim psy(najlepiej dokopac lezącemu),ale On sie nie poddał, pokazał na co go stac i wygrał po raz czwarty.To mi sie w Nim podoba.A to na jakiej skoczni tego dokonał mało mnie interesuje.
Nie lubie tylko takiej postawy niektorych kibiców, jak wygrywał to dupe by mu lizali , jak przegrywał wyzywali a teraz ci sami ludzie znów nosiliby Go na rękach.Czy to jest normalne????????
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 02:19     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
eagle! napisał/a:
Powinienes skrytykowac go za 4 m-sce na duzej skoczni.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał do tego moralne prawo...

Piotrulek napisał/a:
z tej skoczni(średniej),na codzień skaczą japońscy uczestnicy szkółek weekendowych czyli mlodzież od 12-16 lat... wiec pozostaje bardzo umiarkowana radość...
Piotrulku, powiedz mi, czy łatwiej zostać mistrzem świata w dyscyplinie, którą uprawia stu zawodników, czy w takiej, którą uprawia sto tysięcy? :niepewny:

Mamy możliwosć podziwiać i trzymać kciuki prawdopodobnie za najlepszego skoczka narciarskiego, jaki kiedykolwiek się na tym świecie pojawił, więc niby dlaczego nasza radość miałaby być tak bardzo umiarkowana?...

eagle! napisał/a:
...swoje zrobil chlop i jeszcze do dzis ma w sobie skromnosc, ale przykro sie robi jak ktos ma taki myslenia.
Zgadzam się z tą opinią w 100%-tach!

eagle! napisał/a:
Nie popadlem rowniez w euforie po jego zwyciestwie
A ja tak! Bo sukces A. Małysza, w powiązaniu z jego postawą zasługują na to.

Piotrulek napisał/a:
forum jest to miejsce w ktorym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie obrażać innego użytkownika,opinie swoja wyrazileś,ale dotknąłeś mojej prywatności
A jak to jest z obrażaniem, wyśmiewaniem, szydzeniem z innych ludzi?...

Piotrulku, czy twoja opinia jest O.K. tylko dlatego, że Adam Małysz na razie nie zalogował się na tym forum?... No to gratuluję!... Twoja prywatność została dotknięta, a czy Ty aby sam niczyjej nie dotykasz?... :/
A swoją drogą, jeśli ośmieszając skalę jego sukcesu, obrażasz moje uczucia patriotyczne, to czy to jest zgodne z regulaminem forumowym? :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
De_Luca 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 09:37     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
a kiedy ci przyszli wielcy skoczkowie mają się uczyć skakać Twoim zdaniem Piotrulku?? jak kończą 18 lat? a wczesniej mają se ćwiczyć na 20metrowcach jak 6latki? Bo psują prestiż zawodów na skoczni? Pozatym kibice którzy naprawdę siedzą w skokach wiedzą, że skakanie na średnich i małych skoczniach pozwala na ocenę i poprawę głównie techniki co na mamutach przekłada się na metry. Nie zawsze długość jest najważniejsza <bez podtextów> =P
ps. też nie jestem maniaczką Adasia. Za to lubię patrzeć kiedy ktoś robi to co kocha, a jeśli tym samym sprawia radość swoim rodakom tym bardziej mu się to chwali. I nie widzę powodu żeby umniejszać jego sukcesy.

Abstrachując od tego o czym tu mówimy. Niedobrze mi sie robi jak czasem czytam komentarze np. na onecie <nie mówie o forum, bo tu panuje kulturka =) > w których ludzie, którzy sami w życiu nie zrobili nic z czego mogliby być dumni, którzy się nawet nie znają na tym o czym mówią, w sposób chamski i złośliwy, po prostu z czystej zazdrości, że komuś chciało się ruszyć tyłek i coś w życiu osiągnąć przez ciężką pracę i poświecenie, komentują, obrażają psioczą etc. i to kogoś kto ich reprezentuje w sposób godny podziwu. ehh te niektóre Polaczki.. =/
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:26     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
dla mnie Adam jest wielki:)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 20:20     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Adam ma juz puchar świata :). Cóż za forma !
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 22:53     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Może jeszcze nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, pomimo że faktycznie wszystko na to wskazuje!...

Póki co, jutro znowu możemy kciuki za niego trzymać :]
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 23:41     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Jacobsen juz raczej nie wyciągnie, bo widac, ze nie jest w takiej formie, a pozatym ponoc kolano go boli
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 23:56     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
no cóz
ja cały czas wierze ze w przyszłym sezonie dociagnie do rekordu 46 zwyciestw w PŚ.
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 02:13     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
wierze ze w przyszłym sezonie dociagnie do rekordu 46 zwyciestw w PŚ.
Życzę mu tego z całego serca, ale potrzebne do tego będą chyba jeszcze dwa dobre sezony... :)

trunks napisał/a:
Jacobsen juz raczej nie wyciągnie, bo widac, ze nie jest w takiej formie, a pozatym ponoc kolano go boli
Trzeba tylko trzymać kciuki, żeby Adasia kolano nie zaczęło boleć! <odpukać!>
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:18     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Yeti,
Adam jest WIELKI i wystarczy mu tylko JEDEN dobry sezon hehehe
a tak na poważnie to masz racje dwa dobre sezony wszak brakuje mu już tylko 11 zwycięstw ??
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 16:50     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
aa ale pech! Cholerny wiatr :/. Miejmy nadzieje, ze odrobi w Planicy....
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 20:33     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Jak odwołaja konkurs w Planicy to dostane nerwicy....miał takiego pecha,ze coś strasznego :(Dzięki Bogu,że chociaż dał rade i nie spadł...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 22:50     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no wlasnie tez mam nadzieje, ze nie odwołają, bo prognozy sa takie nie zbyt optymistyczne
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 13:05     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
:super: :super: :super: :hyhy: :padam:
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 13:09     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Brawo..
jestem pelen podziwu i uznania dla tego czlowieka...ze podniosl sie po przeganych
to jest przyklad naprawde godnego sportowca
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008