Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 18:20   Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???  

Zadalem takie banalne ale rzeczowe pytanie,wypowiedzcie się na ten temat , proszę !!!!


Ja swoje zdanie rownież napiszę,zapraszam do dyskusji!!!
Cytuj
Dev 
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 18:59     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
w tym sezonie sie za bardzo nie popisal.... no ale przynajmniej w Zakopanem pokazal co potrafi :)
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 19:02     

Devik, Czy myślisz,że to wystarczy biorąc pod uwagę wypowiedzi jego konkurentów(a mówili,że mu się podlożyli) ?? :oops:
Cytuj
frohike 
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 19:06     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
mi sie wydaje ze w profesjonalnym sporcie nie ma miejsca na podkladanie gdzy oni w taki sposob zarabiaja pieniadze
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 19:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Oglądałam zawsze skoki, a raczej ich słuchałam z konieczności ( mąż fanatyk skoków ;/ ) wiem że w tym roku rónie mu się wiodło, że w oststnich dniach nie uplasował się zbyt wysoko. Według mnie jest to normalne. Nie znam sportowca, który byłby ciągle na najwyższych miejscach.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 20:35     

frohike, Moim zdaniem w tym sporcie zarabianie pieniędzy polega na calokształcie ,a nie na poszczególnych skoczniach.W tym roku widać kto zarobil pieniądze,a kto nie,mam rację??
Cytuj
Dev 
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 23:08     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
Cytat:
Nie znam sportowca, który byłby ciągle na najwyższych miejscach.


mr. Pudzian.....wciaz niepokonany :)
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 07:20     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
a mnie On wogole nie interesuje....niech sobie skacze
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:37     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
mr. Pudzian.

czy chodzi o Pudzianowskiego tego z siłaczy ??? wydaje mi się że i on czasami jest pokonany przej jakiegoś innego bezszyjnego mięśniaka
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 13:09     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Devik a nie wiesz jak skonczyla sie sprawa z jego dozywotnia dyskwalifikacja?

a co do małysza to teraz zadko ogladam skoki bo albo jestem w pracy albo w szkole wtedy, ale sledze wszystko na biezaca i ciesze sie z tego ze mamy zawodnika ktory nie robi wstydu, nawet gdy juz jakis czas nie jest na topie. Przynajmniej co jakis czas przynosi nam radosc swoim dobrym westepem. Moze w nastepnym sezonie bedzie lepiej
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 15:08     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
Cytat:
czy chodzi o Pudzianowskiego tego z siłaczy wydaje mi się że i on czasami jest pokonany przej jakiegoś innego bezszyjnego mięśniaka


tak o tego siłacza :)

Cytat:
Devik a nie wiesz jak skonczyla sie sprawa z jego dozywotnia dyskwalifikacja?

niestety nie wiem :?

Okej nie gadajmy o pudzianie bo robimy ladny offtopic ;)
Profil
PW Cytuj
daciek
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 16:34     


Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Gliwice
Małysz i tak w tym sezonie sporo wygrał :]
Ale i tak Norwegowie i Finowie wymiatają :P
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 16:37     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
no i dzis sie znow nie popisal......chyba musi odpoczac......
Profil
PW Cytuj
h0lek
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 19:33   Re: Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???  


Dołączył: 30 Sie 2004
Skąd: Zatorze
Piotrulek napisał/a:
Zadalem takie banalne ale rzeczowe pytanie,wypowiedzcie się na ten temat , proszę !!!!


Ja swoje zdanie rownież napiszę,zapraszam do dyskusji!!!


wiec apropos Malysza i tej Malyszomanii i tego wszystkiego i tych ludzi co sie podniecaja nim niezdrowo i ogladaja skoki co niedziele czy sobote i piszcza i krzycza..

bardzo szanuje go jako sportowca no moze do tego sezonu. w tym sezonie mu nie kibicuje bo nie chce mu sie wygrywac. zabrzmii to troche jak przeciwny powiew choragwi na bo wiatr sie zmienil..ale do rzeczy, ktore przydaloby sie zrobic:

a) zagonic malysza do treningow
b) wypierdzielic na zbity pysk wszystkie mateje bachledy kruczki i inne koczkodany

zaraz uzasadnie moja teze

ad a)
skoki narciarskie to taki smieszny sport, w ktorym nie trzeba byc silnym, sprawnym, solidnym, potrzebny jest psycholog ktory wyciagnie biednego adasia z dna - bzdura

skoki narciarskie to taki sport jak kazdy inny, w ktorym do sukcesu dochodzi sie zeby podkreslic i zaznaczyc napisze nieladnie - zapierd...niem czyli trening trening trening i teraz wymiar tego treningu przeklada sie na mozliwosci sportowe plus minus warunki psychofizyczne podczas dnia zawodow. zasada jest prosta nie umiem kopnac lewa noga to ide i wale o sciane pilka az sie naucze.czemu mam 2km mniejsza predkosc na rozbiegu od calej reszty - kombinezon? zly wosk? slaby wiatr? wina niedotrenowania, czemu spada jak kamien za punktem K? slaba technika. czemu spoznia odbicie ? slaba technika odbicia. a panowie skoczkowie z szefem kutinem wyczerpali juz prawdopodobnie cala pule wymowek: przeszkadza im m in: zla pogoda, brak szczescia, krzywo gogle nalozone, lewa narta uciekajaca (na szczescie zawsze powraca;) ), a poruszone wczesniej spoznianie odbicie jest dla mnie jawnym przyznaniem sie do tego, ze ktos zapomina jak sie skacze. ogolnopolskie pociskanie kitu w stylui przegralismy bo pilka byla jajowata. czemu nikt juz o nim nie mowi ze wybija sie na nastepne pietro ? bo nogi ma za slabe.Jest zadowolony z srednich jak dla niego skokow, miejsca w P¦ect ogolnie krotko mowiac Malysz odpuscil. zbudowal dom, wygral fure, cala rodzine juz obdarowal teraz sciagnal sobie poprzeczke ktora mial w tamtych sezonach.Wkurzam sie na niego bo malo kto tyle szczescia podarowal Polakom, wiem ze jeszcze moglby powalczyc, wskoczyc na miejsce w hierarchii, ktore mu sie nalezy. ale on sprawia wrazenie jakby juz konczyl kariere i z haslem veni vidi vici jezdzi sobie na zawody i zarabia pieniazki za miejsca z dziesiatki. ktos moze tu sie wtracic w zakopanem wygral wiec jeszcze potrafi. wiec wlasnie w zakopanem jego plus minus tego dnia (kondycja psychofizyczna) byla na taki plus ze pewnie mozna bylo cieplo jego ciala zauwazyc na stacji kosmicznej Mir - dzieki rykom dziesiatkom tysiecy gardel niosacych go na nartach. Ludzie ktorze sie nie znaja na sporcie moga lyknac sciemy dla prasy co jest przyczyna slabej formy, ale moim skromnym zdaniem oskarzony (przeze mnie) Adam M. w tym sezonie spoczal na laurach i juz mu sie nie chce.

ad b) nie chce mi sie pisac. powiem tylko ze powinni do tego malysza dokoptowac z 5-6 juniorow i niech z nim jezdza i sie ucza. a znajac Polskie warunki do uprawiania sportu moze jeden z nich bedzie jego godnym nastepnca.. moze? a co do tej reszty matolkow przyczepionych do dupy Adasia, ktorzy na caly sezon 3 razy wskocza do 30. przeciez to porazka, dla mnie bylby to osobisty dramat, chec odegrania sie, pokazania sportowej zlosci.. ale nie te leszcze oni maja tylko jedno zadanie: 3mac sie malysza i puscic bo to nawet ciekawy sposob na spedzanie zycia. eh. dla mnie to nie sa sportowcy. przypominaja mi sytuacja z podworka. gdy nie masz skladu to sobie kogos bierzesz.. oni podobnie wygladaja jak ludzie zebrani z ulicy by ktos se z Adamem na te zawody pojechal. Fakt jakies tam puchary kontynentalne maja.. ale do jasnej cholerki zeby na swojej Wilkiej krokwi do 100tengo metra niedoleciec ?? okej ja juz sie nasapalem :) sory ze tak dlugo ale stwierdzilem ze jak juz sie mam wypowiedziec to pelna geba a nie polslowkami. jestem ciekaw waszych opinii i pogladow w kontekscie mojej wypowiedzi..

jednak mimowszystko panie Adamie lataj pan jak najdalej - byle z pasja, ktora sam nas zaraziles..
Profil
PW Email Cytuj
h0lek
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 14:35     


Dołączył: 30 Sie 2004
Skąd: Zatorze
h t t p;//sport.onet, p l/1070915,wiadomosci.html - cisza w tym temacie - odpowiedzial Adam M. z Wisly :P
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 16:50     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja uwarzam ze nie przynosi nam wstydu, poki walczy i jest w czołówce to Adam nie dalej skacze i sprawia nam wiecej radosci
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Mar 26, 2005 01:07   Małysz odchodzi ???  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
h t t p;//info.onet, p l/1071730,11,item.html
h t t p;//sport.onet, p l/1071715,wiadomosci.html

nawet Małysza potrafią zniechęcić :(
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sob Mar 26, 2005 09:19     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja juz nawet nie czytam bo kazdy innaczej pisze o Malyszu.
Jak dla mnie jest wielkim sportowcem i nikt teraz tego nie zmieni
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 20:46     

frohike, A dla mnie pozostanie tylko Vice mistrzem olimpijskim i to tyle.
Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 21:38     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
tylko Vice mistrzem olimpijskim

no coz i tak duzo, przynajmniej wywalczone dobra forma a nie jakims fuksem
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008