Poprzedni temat «» Następny temat
Studencki Rejs Mazurski 2011 (NIEKOMERCYJNY!)
Autor Wiadomość
elegancka_talia 
  Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 22:40   Studencki Rejs Mazurski 2011 (NIEKOMERCYJNY!)  


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Skąd: Bielsko-Biala
Ahoj! :)



Primo: przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow (nie mam do nich obecnie dostepu) ;)

Duo: nie jestem studentka Waszej uczelni (aktualnie studiuje za granica), ale wychodze z zalozenia, ze czasem dobrze jest zmienic klimaty i poznac nowych ludzi, wiec mam pytanie: czy jest na forum ktos, kto zegluje, badz mialby ochote skosztowac zeglarskiej nuty w dobrym zeglarskim towarzystwie? :D Organizuje w tym roku kolejny rejs Mazurski (NIEKOMERCYJNY) dla swoich znajomych i wspolnie postanowilismy, ze byloby swietnie poznac nowych ludzi. Stad tez wzial sie pomysl, by zwerbowac jakies nowe twarze :D

2 jachty glosnej kampanii juz mam - sa to generalnie osoby z Bielska-Bialej, Katowic, Gliwic, jeden Warszawiak, ale nieszkodliwy :D (sprawdzone towarzystwo, ktore lubi poszalec, a jednoczesnie spedzic czas na wodzie, czasem troche "przyregacic"). Jesli nie masz doswiadczenia - nie ma problemu, bo ja mam ;) Jestem szczesliwa posiadaczka (zasluzonego i wyplywanego) patentu sternika jachtowego i bede w najblizszym czasie uderzac dalej.

Rejsy Mazurskie sa bardziej rekreacyjne (to nie morze!), ale jednoczesnie trzeba miec glowe na karku ;) Hmmm... co by tu jeszcze. A! Mialam okazje byc na Mazurach, gdy przeszedl przez nie bialy szkwal w 2007 roku. Mojej ekipie jak i pozostalym lajbom nic sie nie stalo, bo na meteorologii znamy sie dosc dobrze :D

Noooo.... a tak poza tym:

--> pojedziemy najprawdopodobniej pociagiem z Bielska-Bialej do Gizycka dnia 8.07.2011. Rejs zaczynamy z Piszu dnia 9.07.2011 - mam juz wstepna trase, spiewnik w opracowaniu (obecnie 74 strony B4), ktory drukne kazdemu, zeby nie migal sie od spiewania.
--> gitare biore ;p
--> dobry humor tez!

Jesli byliby jacys chetni, dac znac na elegancka.talia@gmail, c o m (tam tez zglaszac sie po wiecej szczegolow) :D

Moze akurat ktos poplynie w tym samym czasie, wiec moznaby sie "spyknac" na szlaku ;)


Z zeglarskim pozdrowieniem - elegancka.talia ;p (nick to nadane imie zeglarskie, zeby nie bylo, ze jestem zbyt "ten teges";p).
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 18:57     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Super ................. tylko nie wiem jak bedzie z urolpem .......
Profil
PW Email Cytuj
elegancka_talia 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 14:05     


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Skąd: Bielsko-Biala
Spokojna glowa - jest jeszcze troche czasu, wiec mozna do mnie napisac w kazdej chwili (a nuz znajdzie sie jakies miejsce :)). Za czarter w tym terminie za dwa tygodnie placimy 350zl od glowki - jest to srodek sezonu i ciezko bylo znalezc cos tanszego. Poza tym, plyniemy w lipcu, bo chcemy zaliczyc troche imprez zeglarskich, koncertow itd :) NO I ZLAPAC TROCHE SLONCA I WIATRU ! :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008