Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia w Gliwicach
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 21:30     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
khaman napisał/a:
a po 30tce to już mięsień piwny


Oooo :szok: ,ale ja jeszcze chyba go nie mam....., musze sprawdzic dokładniej....
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 09:09     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Dorothea napisał/a:
musze sprawdzic dokładniej....


Forumeni sprawdza dogłębnie na imprezce :D, żeby nie było że tylko foremki mają wyłączność ;) Ale... zaraz... dlaczegoż to cie nie ma na liście :cisza:
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 14:38     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
a może jakas kobietka wybierze sie ze mna na babska silownie na ul. Marzanki? bo cos sama nie umiem sie wybrać :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 16:18     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
khaman napisał/a:
dlaczegoż to cie nie ma na liście

bo ja jestem incognito :P :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 17:35     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Dorothea napisał/a:
bo ja jestem incognito


rosuumiem :P

To szybciutko na siłownie i potem impreza ;)
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:14     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
w royalu siłownia jest ok, 24 na dobę, więc jak ktos spać nie umie to nawet o 3 rano. Karki są, solarki też, ale co tam. Jak ktoś idzie ćwiczyć to ćwiczy. Do tego fajna muzyczka leci, albo teledyski (dobre jak się męczysz na steperze). A karnety 50zł dla kobietek (cały miesiąc, bez ograniczeń), 90zł dla facetów (też bez ograniczeń). Wejściówki pojedyńcze 7zł od 22 do 14 godz, a od 14 do 22 - 9 złociszy. Czyste szatnie, prysznic. Jest naprawdę ok :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:17     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Niestety, karki i wytykanie palcami, to ze ktoś nie wyglada jak oni, a cwiczy na silowni psuje troche atmosfere cwiczenia i jak dla mnie nie jest klimatem do odprężania się. Tak miałem, gdy cwiczylem na gwardii. Co prawda nie dlugo to trwalo, bo zrobilem to jako zamiennik treningow, ale troche mnie do tego typu sportu zniechęciło.
Profil
PW Email www Cytuj
madziar 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:27     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ee ja bym się nie przejmowała karkami i ich lasencjami. Jak ktoś ma czas to fajne zajęcie, byle nie popaśc w szaleństwo pompowania, bo potem wyglada sie, jakby to powiedzieć delikatnie... nieciekawie. Ważne też żeby robic zajęcia aerobowe, a nie tylko dźwigać. Bo potem trzeba nosić pas, żeby kręgosłup nie pękł, jak szef royala. We wszystkim zawsze wskazany umiar :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:31     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
madziar napisał/a:
byle nie popaśc w szaleństwo pompowania

Pompowanie fajne, ale bez dopingów. Wtedy wygląda się jak powinno.
Profil
PW Email www Cytuj
madziar 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:35     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Nie wiem czemu facetom się wydaje, ze wygladać jak kulturysta to szczyt piekna. ?adnie wygląda sprężysta sportowa sylwetka, szczpupły, a nie wypakowany jak reklamówka z tesco ;) . Najlepiej to wyglada sylwetka pływaków w sumie. Ale to dział siłownia zdaje się :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 23:42     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Nie widzę nic ciekawego w przerzucaniu żelastwa :kwasny: To już lepiej rozładować wagon węgla - przynajmniej jakiś pożytek będzie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 00:25     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
madziar napisał/a:
Najlepiej to wyglada sylwetka pływaków w sumie

Tak niedokonca. Czasem jak zerkne na jakieś zawody to u niektorych już widac przerost miesni klatki i na plecach. Są zbyt barczasci, a nogi jakoś tak zbyt scisniete przy sobie. Na moje oko to juz glupio wyglada.
Profil
PW Email www Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 10:34     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
A ja mam uczulenie na pakerow i sterydow.
Po co łazic na silke i jeszcze za to placic, niech ida na kolej albo do Opla pracowac, namahaja sie tak ze beda mieli dosc
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 10:46     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
ci co nie cwicza regularnie na silowni nie zrozumieja tego, to jest jak narkotyk, dojdzie sie do czegos i chce sie wiecej wiecej wiecej.......
tak czy siak nie wyobrazam sobie juz zycia bez tego :D
Profil
PW Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:43     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Znam pare osob co cwiczą i myśla ze są silni, raz ich pier.. i sie nakryja nogami.

Silni sa ci co pracuja fizycznie a nie ci co ćwicza :zdziwko: Hehe ja wiem ze to jest jak narkotyk , odżywki, zaszczyki i te sprawy :rotfl: .
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:45     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
wolf napisał/a:
Hehe ja wiem ze to jest jak narkotyk , odżywki, zaszczyki i te sprawy


No chyba nie wszyscy to biorą, jak ktos ma dobrze poukładane w makowce no napewno sie szprycował nie bedzie
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:54     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
wolf napisał/a:
Hehe ja wiem ze to jest jak narkotyk , odżywki, zaszczyki i te sprawy


No chyba nie wszyscy to biorą, jak ktos ma dobrze poukładane w makowce no napewno sie szprycował nie bedzie

Poukladane w makuwce, jak to juz kolega mowil to wciaga, a jak sie przesiaduje z osobami co to biora to sie potem sproboje nawet odżywek.

Według mnie jeszcze kobiety cos maja w głowie, bo faceci nie znaja granic, underworld z sterydami rosnie i bedzie jeszcze wiekszy niż jest.
Po co machac sztanga 2 godziny, jak walnie sobie zaczyk albo odzywki jakies i niby ma miesnie, a potem wygladaja jak napuchnieci hehe.
Widuje takich co wchodza na silke pomachaja 15 góra 20 minut i ich już niema, bo sie nawpiepszaja tego świnstwa i maja mieśnie hehe, to potem jak świnia jest bez obrazy hehe bo świnie też faszeruja sterydami.
Sory za te słowa ale mam takie zdanie.
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 12:04     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
odzywek juz troche zjadlem i jestem zadowolony. Zreszta odzywek/suplementow sie nie ma co czepiac , sa to przeciez dozwolone srodki, ktore mozna kupic nawet w aptece ( kreatyna, hmb..)
a co do sterydow... no to co kto lubi, jak ktos bierze to niech bierze, jego sprawa.
Jak to sie mowi.. nawet trawa nie rosnie naturalnie;]
Profil
PW Cytuj
madziar 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 12:34     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Major napisał/a:
Są zbyt barczasci, a nogi jakoś tak zbyt scisniete przy sobie. Na moje oko to juz glupio wyglada.

Wg mnie wygląda to naprawdę bardzo ok ;) . Zresztą pływanie jest bardzo zdrową dyscypliną i nawet jeśli ktoś ma otyłość lub nadwagę to przede wszystkim tą dyscy plinę polecają lekarze.

Dev napisał/a:
odzywek juz troche zjadlem i jestem zadowolony

Na dobra sprawę to jeszcze nie wiesz jakie skutki w twoim organiźmie wywołają te tzw "odżywki". Opowiesz nam o tym ok 40, zobaczymy.
Widzaiałm często jak zachowywał się pewien marcinek na siłce, jak nie wzioł tzw "odżywek", był agresywny, po prostu szalał, dopiero jak wziął swoją tableteczkę i kilka razy machnął sztangą to się uspokajał. Nie życzę Ci tego. Ale jak przyszło się podciągać na drążku to marcinek już pękał. Czyłi to nie jest siła tylko steropian w opakowaniu ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 12:44     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
nie odrozniasz widze odzywek/suplementow od sterydow , najwyrazniej nie masz pojecia czym sie roznia, jak wiekszosc ludzi, wiec podpisuja wszystko jako sterydy. A wystarczy pomyslec, bo gdyby odzywki/suple byly sterydami to nie bylyby normalnie w sklepach, aptekach bez recepty. Poczytaj troche o odzywkach to sie dowiesz co to jest :)

A co do tego marcinka to nie wiadomo czy bral sterydy czy odzywki, odzywki w tabletkach sa malo popularne, bardziej w proszku. A pozatym w czasie cwiczen sie nic nie powinno brac, przed lub po
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008