Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Fenix
Czw Mar 30, 2006 12:34
Która szkoła wedlug Was jest najlepsza,a która najgorsza.
Autor Wiadomość
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 22:32     

zgadzam sie z byłymi albo obecnymi uczniami 2 LO w Gl-ch ze to porzadna buda, konczyłam ta szkołe w latach 80 ale do dzis wspominam ja z rozrzewieniem mimo ze nie był ze mnie wzor ucznia to do dzis pamietam co to szacunek do prof.kiedys tak sie mowiło do nauczycieli gdyby ktos nie wiedział( tak było dostojniej niz prosze pani)>na 100% ta szkoła ksztalci porzadny materiał na człowieka :super: PIotrulku podkradłes mi anioły
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 08:36     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
syrena napisał/a:
konczyłam ta szkołe w latach 80

a mozna wiedziec kiedy? dokładnie??
Profil
PW Email Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 17:01     

Dorothea- skończyłam dokładnie w 84 , dawno co , ale cicho sza nikomu słowka hahahha
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 17:17     

syrena napisał/a:
PIotrulku podkradłes mi anioły


przepraszam bardzo,ale nie lapie o co chodzi...aaaaaaaa chyba kumam...
Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 10:06     

Piotrulku - bardzo sie ciesze ze zakumałes i teraz odpowiedz , ładnie to tak? :looka:
Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 11:12     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja tam najlepiej się czułem w VI LO :) . Wiele wiedzy oraz ciekawy wspomnień wyniosłem z tamtego miejsca...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 16:33     

syrena napisał/a:
bardzo sie ciesze ze zakumałes i teraz odpowiedz , ładnie to tak



o wielka syreno,wiem ,ze popelnuilem maly plagiat ,ale wybacz mi i wrocmy do tematu bo modkowie zaraz wylapia OT i dostniemy po paluszkach,no ty po pletwach,hahahahahahahah
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 08:46     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
syrena napisał/a:
- skończyłam dokładnie w 84 , dawno co


ja w 90, miałam nadzieje,ze jednak stykalysmy sie na korytarzu
Profil
PW Email Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 22:44     

dorothea nic sie nie martw pewno gdzies na jakims korytarzu sie jeszcze spotkamy albo w milszym miejscu :)
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 11:35     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
syrena napisał/a:
albo w milszym miejscu



wybieram to milsze miejsce zdecydowanie
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 18:32     

Dorothea napisał/a:
wybieram to milsze miejsce zdecydowanie



mmmmmmm ciekawa propozycja,moze ja bede mediatorem i umowie Was w/g własnego pomysłu,alwe bedzie sie działo,a i najlepsza szkola bedzie zadowolona...oczekuje propozycji... :D :D ;) ;) ;)
Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 23:20     

szkoła szkoła a juz widze ze niektorzy wkrecaja sie na impreze hahahaha, dorothea uwaga!
Cytuj
Amal 
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 22:20     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kilka mies temu skończyłam lo4
dziwi mnie że na temat "wyższości jednej szkoły nad inną" wypowiadają się osoby które szkołę skończyły kilka lub kilkanaście lat temu, realia bardzo się zmieniły.
4 stoi na równi z 7 (pod wzglęcem zdawalności i poziomu wyników z matury) zaraz niedaleko 5 czy 1 i 2
co do wypowiedzi jednego z poprzedników, że wolałby chodzić do lo8 niż 4 to...nie wiem pod jakim wzdględem to ujął ale lo8 to jeden z najniższych poziomów nauczania w gliwicach a poza tym sam wygląd szkoły odstrasza..

a kochanej czwóreczce nie można odmówic tego że jest najładniejszą szkołą w gliwiach;D
Profil
PW Email Cytuj
eagle! 
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 01:12     



Dołączył: 11 Lis 2006
Skąd: że znowu... Centrum!
Jako obecny uczeń IV LO JESTEM ZOBLIGOWANY, ażeby tylko sprostować te puste słowa, która mijają się z prawdą, a SZERZA DEFETYZM ! relatywne oceny osób, które kończyły szkoły kilkanaście lat temu nie mają sensu!

Oświadczam, iż poziom zdawalności matury w IV LO wynosi powyżej 95% (nie mam dokładniejszych danych), ale natomiast co dokładnie wiem to to, że w pierwszy roczniku "Nowej Matury" w mojej szkole nie zdały chyba trzy osoby - jedna ustny angielski (później rozszerzenie napisała na jakieś 70% => stres na ustnym), następne 'dwie' poległy na jakiś 'wiedzach o tańcach' :P

Abstrachując od tego, IV LO od LAT znajduje się w czołówce gliwickich szkół średnich, to tutaj składa dokumenty, żeby się dostać do PORZąDNEGO LICEUM coraz więcej osób, a nasza kadra nauczycielska przewyższa jakością inne, co doskonale odzwierciedlają wcześniej wspomniane wyniki z matur...

Nie obrażając nikogo obłudne są w znakomitej większości te wypowiedzi

Pozdrawiam, Eagle! :]
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 13:49     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Cały ten temat jest dziwny, bo co wy możecie wiedzieć o kadrach innych szkół skoro uczycie się w jednej. Każdego wypowiedź jest subiektwyna, bo patrzy się przez pryzmat swojej szkoły i własnych doświadczen tej jednej jedynej szkoły.
Każdy może te same bajki prawić i w każdej z opowiastek będzie prawda.

Pare lat temu skończyłem 5LO i powiem Wam, że jest najlepszą szkołą w Gliwicach, niemal wszyscy uczniowie co chcieli studiować studiowali. I zaraz po tych słowach wykrzyknie pare osób, że się myle, bo I LO jest lepsze :P :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
zajaFFka 
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 15:45     



Dołączyła: 10 Wrz 2006
Skąd: from @nother world
Major bullshit :D 1st LO is the best hah. :D Hardcore nieziemski, ale to już ostatnia klasa, więc da się przetrzymać. ;)
Profil
PW Email Cytuj
adam8854 
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 14:21     


Dołączył: 19 Lip 2006
Skąd: z zachodu
W ostatnim tygodniu wszyscy tegoroczni maturzyści pisali próbne matury. Uważam, że po ich wynikach będzie można ocenić w miarę obiektywnie poziom nauczania w szkołach, choć to tylko egzaminy próbne.
Profil
PW Email Cytuj
lukasz92 
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 22:40     


Imię: ?ukasz
Dołączył: 27 Lut 2008
Według mnie jedynym obiektywnym czynnikiem na którym powinny być tworzone rankingi to wyniki matur. I LO jest na pierwszym miejscu w rankingu który jest liczony za pomocą liczby laureatów i finalistów.Ale lepiej nie pytajcie mnie czy którykolwiek z nauczycieli przygotowywał mnie do konkursu bo się zdziwicie.Jeszcze kilka lat temu jedynka była najlepsza wydaje mi się że teraz ustąpiła miejscu II i V.Wielu nauczycieli w ciągu tych kilku lat odeszło i bez wątpienia wpływa to na ranking szkoły.Jeśli chodzi o poziom nauczania to widzę ile uczy się moja siostra w piątce (a uczy się bardzo dużo) i jedzie na trójach a ile mój kuzyn w I i jedzie na 4 (a ma dość olewatorskie podejście do nauki).Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jedynka jest dobra tylko z dwóch przedmiotów: fizyki i matmy.
Profil
PW Email Cytuj
Vesperia 
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 12:08     



Dołączyła: 10 Mar 2009
Temat, jak widzę, zmarł rok temu, ale co tam - Ves lubi odgrzebywać stare tematy :P

Najlepszą szkołą wg mnie jest Filomata. Atmosfera, kadra - wszystko na najlepszym poziomie. Dobrze prowadzone jęzki obce :) I wyniki z testów szóstoklasisty/gimnazjalnych też niezłe, chyba na drugim miejscu w mieście, zaraz za 5LO. Ale atmosfera w piątce ponoć kuleje, a w każdym razie tak słyszałam od koleżanki, która tam uczęszcza.

Najgorsza szkoła to niewątpliwie ta na Sikorniku. Akurat tak się składa, że jak wyglądam przez okno, to ją widzę. Jak patrzę na tą hołotę, która po lekcjach stamtąd wychodzi... Papierosy i butelki w rękach, wszystkie laski wytapetowane, przekleństwa sypią się obficie, ogólna masakryczność. Przykro patrzeć.

Pozdrówka :D
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 14:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Vesperia, czyli Ty chodzisz do Filomaty?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008