Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kisia
Pią Sie 27, 2010 10:52
PKM
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:56     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
marzenia... trzeba dorosnąć a nie marzyć. No ale skoro mężczyźni mają skłonności do fantazjowania w tej "sprawie" to nie chcę wiecej nic wiedzieć.
Profil
PW Email Cytuj
grzegorz2804 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:57     


Dołączył: 24 Cze 2010
Aither napisał/a:
Lama71, wszyscy to nie wiem ale to nie jedyna prawdopodobnie taka grupa... tylko mnie zastanawia jedna rzecz dlaczego to mówią mi skoro to kłamstwo. Potem rodzą się takie a nie inne niesmaki. Czy powinnam tak pisać - nie wiem coraz częsciej się nad tym zastanawiam. Napisałam ogólnie wyrażając swoją dezaprobatę do tego. Kierowcy nie są przygotowani do tego aby kobiety jeździły razem z nimi to wciąż zamknięty zawód i płeć przeciwna jest dla nich gorsza.

Przeprosiłam tych co poczuli się urażeni i nie ukrywam tego. Myliś się każdy może i nerwy ponoszą każdego. Jednak przez pryzmat pewnych wypowiedzi nasuwa mi się koljne określenie... - kierowcy to kłamcy - słuszne nie słuszne... nie wiem... sle skoro w swoim gronie tak "zamkniętym" potrafią kłamać... to nie mam więcej pytań.

Burzcie się koledzy "po fachu" ale skoro kłamiecie... to nie mamy o czym rozmawiać.


Pracuje tu kilka innch kobiet w PKM To Ty jesteś gorsza inne kobiety nie plotą bzdur, pracują razem z nami i nie narzekają nikt im nie robi krzywdy, wręcz przeciwnie są faworyzowane przez nas. I jeszcze jedno nie nazywaj nas kolegami, miałaś ich do czasu opluwania.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:58     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
A Wy nie macie? W takiej i wielu, naprawdę wielu innych sprawach?
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:59     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Lama71, oczywiście że mamy ale nie w takiej "sferze" i stanowczo nie chwalimy się czymś takim znajomym... bardziej czy mniej znanym.
Ostatnio zmieniony przez Aither Pią Cze 25, 2010 13:41, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 13:06     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
nie w sferze kochanek? Podbojów? Może.
Ale w naprawdę wielu innych. Każdy z nas jest inne, ma tak, albo inaczej. CHoć to zaczyna już wchodzić w sferę relacji damsko-męskich, odbioru jednych przez drugich itd. Ja dam spokuj, przynajmniej tu z tym tematem, bo poco się wysilać, jak ktos mnie potem i tak wykastruje :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 13:12     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
no to widocznie jestem inna
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 16:28     


Dołączył: 20 Maj 2010
Nikaa napisał/a:
grzegorz2804, Ty a o co ci czlowieku chodzi.. napisala co ja spotkalo.. i ze zrobila fotke.. co ty taki agresywny jestes?? wyluzuj

I widzisz Nika :rotfl: tobie oberwałaś za darmo.


Od jutra wchodzą w życie rozkłady wakacyjne.
Od poniedziałku zmienia się trasa A4 z powodu remontu nawierzchni na wiadkcie przy ulicy Zabrskiej.
Ostatnio zmieniony przez Karlus Pią Cze 25, 2010 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
ikaruska 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 16:39     



Imię: Kasiek
Dołączyła: 02 Sie 2007
Skąd: Gliwice
Karlus napisał/a:
Od poniedziałku zmienia się trasa A4 z powodu remontu nawierzchni na wiadkcie przy ulicy Zabrskiej.


i znowu te bezcenne pytania:" a gdzie Pan jedzie?" :rotfl: tak to jest jak ludzie nie czytają rozkładu :P
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 16:45     


Dołączył: 20 Maj 2010
No z tym moze być problem w ciągu kilku pierwszy dni.
Ludzie którzy będa chcieli jechać z Wójtowej Wsi na ulice Zabrską, to na Pl.Piastów to czeka ich przesiadka do 6 albo 197.
Profil
PW Email Cytuj
ikaruska 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 16:47     



Imię: Kasiek
Dołączyła: 02 Sie 2007
Skąd: Gliwice
Cytat:
Ludzie którzy będa chcieli jechać z Wójtowej Wsi na ulice Zabrską, to na Pl.Piastów to czeka ich przesiadka do 6 albo 197.



albo z buta :rotfl: Oj bd się działo nie mam wątpliwości :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 17:07     


Dołączył: 20 Maj 2010
197 i tak jeździ nabity z Pl.Piastów w kierunku Sośnicy, to teraz jeszcze wiecej ludu będzie toczyło walkę o wejście do środka :D
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 20:33     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
kisia napisał/a:
każdy zinterpretuje to na swój sposób.
I taki opis jaki przedstawiła Aither może urazić wiele osób(to tak jak w topiku o Sośnicy, jej mieszkańcy poczuli sie urażeni )




Ja pracuje w PKM Gliwice i to dość długo, ale jak to wszystko czytam to myślę że po tych ostatnich postach to forum powinno nazywać się Seks i nieżąd w PKM. Muszę powiedzieć że większych bredni bardzo długo nie czytałem. Mam przekonanie że ludzie na tym forum chcieli by pogadać o sprawach dotyczących PKM a nie życia prywatnego kierowców. Kierowcy jak kierowcy ludzie tacy jak wszyscy. W każdej dużej firmie dzieją się takie rzeczy, ale o tym się głośno nie mówi bo to każdego osobista sprawa z kim sypia i co robi po pracy. Myślę że ta dziewczyna nadużyła zaufania tych z którymi być może rozmawiała na te tematy, choć zgadzam się z opinią niektórych że to przechwałki, bo jej koledzy to przeważnie młodzi ludzie z małym stażem i chwalą sie pewnie swoimi wątpliwymi podbojami, a ona to na serio bierze i chlapie tu. A z tego co wiem to szef ma jej skroić proces, bo to chańba dla firmy że zatrudnia 1/3 szumowin którzy wychowują w patologii swoje pociechy. To nie odwaga, to głupota tej dziewczyny, starzy kierowcy się nie obrazili, ale młodzi owszem i pewnie dostanie się jej za to. To tyle o tym i myślę że na ten temat nie powinno się pisać na takich forach. To prywatna opinia tej dziewczyny, a wszystkiego o czym sie wie, nie należy pisać.
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 20:40     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Karlus napisał/a:
Nikaa napisał/a:
grzegorz2804, Ty a o co ci czlowieku chodzi.. napisala co ja spotkalo.. i ze zrobila fotke.. co ty taki agresywny jestes?? wyluzuj

I widzisz Nika :rotfl: tobie oberwałaś za darmo.


Od jutra wchodzą w życie rozkłady wakacyjne.
Od poniedziałku zmienia się trasa A4 z powodu remontu nawierzchni na wiadkcie przy ulicy Zabrskiej.


Przeciez to nie mi sie oberwalo.. czytam czytam Drogi kolego.. a nie wylapujemy z watku :) to sie espi oberwalo a ja stanelam w jej obrobnie..
Choc ona sama obronila sie najlepiej
Profil
PW Email Cytuj
manus7 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 00:01     


Dołączył: 25 Cze 2010
Witam wszystkich przykre jest zachowanie naszej "koleżanki :( "obrzucanie kierowców błotem tylko dlatego że ma sie jakieś problemy.Jeśli podaje sie informacjie opini publicznej a takową można nazwać forum trzeba mieć fakty i dowody a nie pogłoski,podać przykłady.Mam nadzieje ,że sprawa skończy się w sądzie na to też jest artykuł .Opinia poszła w świat i zwykłe przepraszam to troche za mało trzeba brać konsekwencjie za czyny i słowa.Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 00:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
przecież nie pisała o nikim imiennie, wiec kto by w sądzie występował jako pokrzywdzony ?
Ale sie nam kierowców pojawiło na forum no no :)
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 00:16     


Dołączyła: 25 Lut 2010
trunks, Moze jakies darmowe przejazdy :)
Profil
PW Email Cytuj
staszek2605 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 07:32     


Imię: stst
Dołączył: 25 Cze 2010
trunks napisał/a:
przecież nie pisała o nikim imiennie, wiec kto by w sądzie występował jako pokrzywdzony ?
Ale sie nam kierowców pojawiło na forum no no :)




Ochlapała firmę i ludzi, firma może ją pozwać.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 09:31     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
przecież nie pisała o nikim imiennie, wiec kto by w sądzie występował jako pokrzywdzony
tak jak poprzednik napisal. Zarowno firma jak i pracownicy moga ja pozwac o znieslawienie poniewaz mogli poczuc sie ponizeni w opinii publicznej lub narazeni na utrate zaufania potrzebnego do pelnienia danej funkcji, zawodu lub działalnosci. Jest to traktowane jako wystepek. Dodam, ze sprawca podlega karze grywny, ograniczenia / pozbawienia wolnosci do nie pamietam ilu...chyba do roku, jesli do pomawiania uzywa srodkow masowego przekazu...
Miejmy tylko nadzieje, ze prawnicy PKMu maja wazniejsze rzeczy na glowie i zaden z kierowcow nie wezmie sobie tego do serca.
PS. "cnota nad cnotami, trzymac jezyk za zebami"
Ostatnio zmieniony przez krystian Sob Cze 26, 2010 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
jola130505 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 11:46     


Dołączyła: 25 Cze 2010
Aither napisał/a:
espi, to ciekawe jak się ludzie czuli jak ja stanęłam pod domem (jeszcze w sosnicy) i wysiadłam z 197 i poszłam sobie po śniadanie heheheheee korek jak nie powiem co... bo to wąska ulica... a ja po śniadanie jeszcze kota goniłam do domu bo uciekł :D musieli mieć pianę na pyszczku ;D



A ciekawe czy tak można sobie zostawić autobus i być w domu ?I ciekawe czy można opuścić swoje stanowisko w czsie pracy?
Profil
PW Email Cytuj
jola130505 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 11:55     


Dołączyła: 25 Cze 2010
Aither napisał/a:
przypadek, presja, pieniądze, zamiłowanie, w końcu hobby wszyscy wiedzą, że w PKm jest zbieranina szumowin, pijaków i ludzi przyczyniających się do patoligicznego wychowywania dzieci... zdrady małżeńskie to podstawa w naszym zawodzie... tylko dlaczego


?adnie tak mówić o swoich kolegach? Nie znam waszego zakłądu pracy, ale sądze, że to forum nie jest po to aby obrażać publicznie kogoś. Wiesz co na informatyce jest taki temat bezpieczeństwo w innternecie i zagrożenia w sieci. Jest taki punkt jak : 1pomyśleć zanim się kogoś obrazić na forum 2 nie podawać fałszywych informacji. Chyba musisz się cofnoć do podstawówki i przypomnieć sobie niektóre zasady. :) Pozdrawiam ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008