Poprzedni temat «» Następny temat
Botox w wieku 24 lat?
Autor Wiadomość
sebek 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 17:10     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
skoro myślałaś o botoxie to wg mnie tak, czym to się różni od głodzenia się do wycieńczenia ? tym, że tego aż tak nie odczuwasz ? a jednak w twoim organiźmie pojawi się kolejna toksyna itp itd temat rzeka ;)

znajdź sobie jakieś hobby :)
Ostatnio zmieniony przez sebek Sro Paź 27, 2010 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 17:40     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Właśnie - to jest temat rzeka. Ale chyba trochę za ostro reagujecie. Moim zdaniem chęć zrobienia zastrzyków botoksu wychodzi z niewiedzy o równie skutecznych alternatywach. Usuwanie zmarszczek = botoks - tak się kojarzy... :zalamany:
A patrząc z drugiej strony przynajmniej dziewczyna zasięgnie informacji i zacznie działać już (oby trafiła na mądrą kosmetyczkę...), a nie obudzi się za 40 lat z krzykiem i będzie oczekiwała, że odmłodzi się jednym zabiegiem. Profilaktyka jest najważniejsza ;)
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 17:53     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
no właśnie, nie ma co znowu tak bardzo krytykować. Jak na razie odwiedliśmy tą owieczkę od botoksu, więc jest dobrze ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 11:11     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
sebek, jeśli chodzi o botox i jego toksyczne działanie na organizm to się mylisz...dowiadywałam się w fachowej literaturze, że dawka śmiertelna dla człowieka ważącego ok. 70 kg wynosi 3000 jednostek, podczas gdy wstrzykiwana w trakcie jednego zabiegu dawka lecznicza wynosi zaledwie maksymalnie 60-100 jednostek. Poza tym w medycynie estetycznej przed podaniem jest na wstępie poddawana odpowiedniej obróbce.Ze względu na swoje znaczne rozcieńczenie i co za tym idzie osłabione działanie jest ona bezpieczna.
Nie chcę tutaj wyjść na zagorzałą zwolenniczkę botoxu- bo tak nie jest, natomiast mam wrażenie że na wyrost jest to krytykowane. Nie znam kobiety , która nie chciałaby coś w sobie zmienić, upiększyć, czy zatem wszystkie jesteśmy chore? Anorektyczki są chore, więc czy 99% kobiet które chcą w sobie coś zmienić też można nazwać chorymi??? nie wydaje mi się...
Na koniec wszyscy mogą odetchnąć:) byłam wczoraj u Pani dr Żurek (przemiła kobieta:) i po długiej konsultacji odradziła mi botox i zaproponowała peeling migdałowy na początek potem mikrodermabrazję diamentową i maskę nawilżającą. Mam dzisiaj buśkę jak pupa niemowlaka :D po 5 zabiegach zmarszczki maja się wyraźnie wyrównać- zobaczymy:)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 11:14     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
sebek, i jeszcze jedno nie wiem czy wiesz ale Botox ma znacznie szersze zastosowanie miedzy innymi w leczeniu przyczyn bólów migrenowych, nadpotliwości, w przypadku spastyczności po udarze aby rozluźnić mięśnie dłoni i przyspieszyć rehabilitację- mam znajoma która miała wstrzykiwany botox i to kilka razy po wypadku.
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 14:00     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Dokładnie, toksyna botulinowa jest od dawna wykorzystywana w medycynie, a od niedawna również w chirurgi plastycznej. Tak jak pisałam wcześniej botoks źle się po prostu kojarzy, niektórzy mylą go w ogóle z face liftingiem. Aczkolwiek granica między chęcią poprawy wyglądu a chorą obsesją na ten temat jest cienka ;) W nadmiarze wszystko szkodzi.
Agnieszka24, bardzo dobrze Ci poradziła ta Pani, chociaż kwasu raczej nie powinna nakładać na "kurze łapki", bo to blisko oka. Ale ogólnie na pewno będziesz zadowolona. To najlepszy czas na takie zabiegi - po lecie :) Sama potraktowałam się dzisiaj kwasem :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 16:34     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24 napisał/a:
Mam dzisiaj buśkę jak pupa

Brawooooooooooooooo :)
No i po co tyle strachu
Będzie wszystko w jak najlepszejszym pożądeczku :)
A zawsze możesz pracowac jako radiówa :) hihihihhi (Patrz M. Olejnik )
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 08:18     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
ja tam się na tym nie znam, nigdy mnie to nie interesowało ;) tylko chodziło mi o to że łapanie się takich radykalnych środków jest wg MNIE głupie i nie potrzebne, na rynku jest masa innych specyfików bez potrzeby wstrzykiwania czegokolwiek więc nie wiem czemu od razu pomyślałaś o botox-ie. Wiesz patrząc na niektóre "lalki barbie" na ulicy płakać się chce i mam nadzieję że nie wpadnie Ci kiedyś do głowy doprowadzenie się do takiego stanu ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 13:34     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
sebek, masz na myśli spalone w solarium tlenione blondynki???:D myślę, że daleko mi do "lalki barbie" ale o gustach się nie rozmawia. Są tacy którym się podobają różowe śliczności- w końcu dlaczego Doda jest taka popularna???
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 15:52     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24, i jak sukcesy?
BTW Czekamy na avka :) z
Agnieszka24 napisał/a:
buśkę jak pupa niemowlaka
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 18:25     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Agnieszka24 napisał/a:
... masz na myśli spalone w solarium tlenione blondynki???:D


myślę że powinnaś zagrać w bingo :ok:
Profil
PW Email Cytuj
ella 
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 11:28   Botoks w Gliwicach  


Dołączyła: 06 Lis 2010
Jeśli planujesz swoją karierę w dziennikarstwie - bardzo dobrze robisz, że interesujesz się botoksem już teraz. Kilka dni temu pisano o przypadku zwolnienia kobiety, bo miała zmarszczki i nie chciała botoksu, a high definition TV nie mogła tego dłużej urkywać...
Botoks robi się ZANIM na twarzy pojawią się takie zmarszczki, z którymi nie wiadomo co później zrobić. Czyli nawet przed trzydziestką. To bardzo rozsądne w tej branży.
Jeśli chodzi o Gliwice, polecam Gabinet Medestetica, przy Rynku, na Raciborskiej. Pani doktor jest bardzo ostrożna i dokładnie Ci doradzi, a jeśli będzie trzeba - odradzi. Botoks robiła moja ciocia i była bardzo zadowolona. Ja robię tam depilację albo peelingi. Ogromną zaletą jest to, że wszystkie zabiegi robi lekarz, a nie kosmetyczka. No i ceny są bardzo dobre jak na tą branżę. Polecam.
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 12:18     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Bullshit. Chyba sobie zrobiłaś antyreklamę. Botoks MOŻNA robić zanim pojawią się zmarszczki, ale skóra się starzeje od około 25 roku życia, po co już na starcie dziewczyna ma sobie wstrzykiwać toksyne? Wszyscy z branży muszą robić botoks, a po 30 to na face lifting ją wyślesz? Może jednak zostaw doradzanie pani doktor....
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 15:46     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
Dziewczyny temat botoxu uważam za zakończony:)nie ma co sobie podnosić ciśnienia, teraz wiem, że na botox za wcześnie i są inne sposoby na walkę ze zmarszczkami u młodej kobiety (jakbym miała 40 lat to pewnie bym się zdecydowała:) ale nie o tym chciałam napisać. Byłam wczoraj na drugiej wizycie u Pani dr a potem zaszalałam i poszłam na oczyszczający masaż miodem :D wydawałoby się że to nic takiego ale efekt końcowy to istne szaleństwo, nie wiedziałam że miód działa jak peeling i oczyszcza skórę a do tego silnie rozgrzewa.Polecam na zimne jesienne wieczory.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 15:58     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
i się nie doczekam :(
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 17:20     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
Arex30, :) jak zrobię sobie aktualne foto to dodam, a coś Ty taki niecierpliwy:)?
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 17:38     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
faceci już tak mają ;) Czekamy Agnieszko !! :P
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 18:22     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Agnieszka24, ileż można czekać na pupę niemowlaka :)
Profil
PW Email Cytuj
maya 
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 19:20     



Imię: Maja
Dołączyła: 03 Cze 2010
Arex30, 9 miesięcy na przykład :]
teeeeż chce taki masaż!! :zalamany:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 10:57     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Agnieszka24, a mnie kobiecinie napisz, gdzie taki masaz miodem robia :D :D , bom sie starzeje :zly:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008