Poprzedni temat «» Następny temat
Kubanski lokal "Cuba Libre" w Gliwicach
Autor Wiadomość
kasiagórka23 
  Wysłany: Pią Paź 08, 2010 18:05     


Dołączyła: 08 Paź 2010
co do tego kubańczyka z żor, który miał grać w cuba-libre to jednego nie rozumiem
wczoraj na swojej stronie internetowej ogłosił, że właściciel cl to cwaniak i kombinator i że nie szanuje artystów, w klubie spinoza w żorach namawiał wszystkich aby rozsyłali informację, że ten klub to porażka i żeby tam nie chodzić
i że niby teraz ma tam grać?
a co na to właściciele?
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 18:53     


Dołączyła: 04 Paź 2010
kasiagórka23 napisał/a:
co do tego kubańczyka z żor, który miał grać w cuba-libre to jednego nie rozumiem
wczoraj na swojej stronie internetowej ogłosił, że właściciel cl to cwaniak i kombinator i że nie szanuje artystów, w klubie spinoza w żorach namawiał wszystkich aby rozsyłali informację, że ten klub to porażka i żeby tam nie chodzić
i że niby teraz ma tam grać?
a co na to właściciele?


Hmm...
Będąc w Żorach słyszałam zespół, w którym śpiewał i grał KOLUMBIJCZYK a nie Kubańczyk. Z tego co zauważyłam to pozostali członkowie zespołu mówili po polsku. Nie znam ich nazwy...
Nie bardzo rozumiem o czym piszesz? Który klub to porażka i kto tak mówił?
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 01:26     


Dołączyła: 04 Paź 2010
Właśnie wróciłam z CL :-) Sporo ludzi dzisiaj dotarło i całkiem dobrze się bawią :-) Nie byłam tam za długo, bo wcześniej słuchałam Eweliny Flinty i Kajetana Drozda w ruinach starego teatru. Nie odmówiłam sobie jednak potem kilku tańców i drinka. Atmosfera jest coraz cieplejsza a i neon już wyraźny w mroku :-)
Profil
PW Email Cytuj
Giwer 
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 19:47     


Dołączył: 05 Paź 2010
Też czytałem tę informację na FB, wie ktoś może więcej o co chodzi??
Profil
PW Email www Cytuj
kasiagórka23 
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 10:24     


Dołączyła: 08 Paź 2010
chyba ten lubańczyko-kolumbijczyk (bo w końcu nie wiem jakiej jest narodowości) trochę się wystraszył, bo z facebooka już to zniknęło
ale jaja :)
a co do cuba libre to w ten weekend muzyka była nie za bardzo
szczególnie w piątek - katastrofa
skąd oni wytrzasnęli tego dj-a?
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 16:20     


Dołączyła: 04 Paź 2010
Ten Kolumbijczyk nie podpisał w końcu z Cuba Libre kontraktu. Może dlatego wieszał psy na tym lokalu?? Nie wiem zresztą..
Grają tam różni dj-e, raz lepiej raz gorzej. Podobnie z nauką salsy - uczy jej kilka osób, na zmianę.
W piątki i soboty jest tłok, więc lepiej wcześniej zarezerwować miejse. W pozostałe dni póki co jest luz.
Ja w każdym razie idę jutro na 3 lekcję salsy dla początkujących :-) Warto szlifować sobie to czego uczę się we wtorki w Copa Cabanie u Hectora - raz w tygodniu to za mało :-)
Profil
PW Email Cytuj
maro 
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 19:48     


Imię: marek
Dołączył: 18 Paź 2010
byłem po raz pierwszy w ta sobotę. Trochę mało miejsc siedzących :( i tak jakoś łyso na ścianach. Ale ogólne wrażenie pozytywne ( zwłaszcza że za konsolą ładna Pani była :)) no i troszkę więcej muzyki radiowej by mogło być bo jakoś ludzie przy samych tych kubańskich klimatach niezbyt się bawią ale jak poszedł jakiś utworek z list przebojów to od razu ludzie tańczyli. Ogólnie lokal fajny, no i wreszcie coś innego ( nowego) Na pewno jeszcze nie raz się tam pojawię.
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 20:54     


Dołączyła: 04 Paź 2010
Chodźcie wszyscy tam jutro o 21szej :-) To się wreszcie poznamy! :-)
Ja idę, bo będzie impreza halloweenowa :-) Możecie się przebrać, będzie zabawniej :-)
Pozdrawiam!
Profil
PW Email Cytuj
maro 
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 12:02     


Imię: marek
Dołączył: 18 Paź 2010
Byłem wczoraj i ogólnie ok tylko dla odmiany nie było praktycznie w ogóle muzyki latino, przynajmiej wtedy gdy ja byłem. no i obsługa na barze strasznie chaotycznie pracuje. Długo się czeka. Ale ogólnie było ok.
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 01:40     


Dołączył: 07 Lip 2010
maro napisał/a:
Byłem wczoraj i ogólnie ok tylko dla odmiany nie było praktycznie w ogóle muzyki latino, przynajmiej wtedy gdy ja byłem. no i obsługa na barze strasznie chaotycznie pracuje. Długo się czeka. Ale ogólnie było ok.


Widzę Maro że masz pecha...Albo za dużo latino grają jak ty jesteś albo za mało...Albo trudno ci dogdzic w tym temacie..;)
Ja byłem w piątek i musze powiedziec że muzyka była ok. I znowu mile się zaskoczyłem bo dużo samotnych kobitek tam było.Także jak dla mnie raj dla singli i "lwów parkietowych";)
Ostatnio zmieniony przez John-Poul Pon Lis 01, 2010 01:41, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 21:00     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
John-Poul napisał/a:
dużo samotnych kobitek tam było

a same podrywają samotnych Panów czy trzeba się samemu starać... ?
Profil
PW Email Cytuj
maro 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 21:01     


Imię: marek
Dołączył: 18 Paź 2010
bo muzyka powinna byc wypośrodkowana50/50 latino i innej. Ta ładna pani grała głównie latino a ten gość co był w tą sobotę za konsolą latino praktycznie wogóle nie grał. Fakt ludzie sie bawili , ja równiez ale moi znajomi poszli bo stwierdzili że przyszli na latynowską muzyke a tu drugi hemingway lub kontrabas. Mi ogólnie lokal się podoba :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 21:41     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a jeżeli ktoś nie zna odpowiednich kroków do latino i będzie tańczyć po swojemu to nie zostanie wyśmiany ? :P
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 23:31     


Dołączył: 07 Lip 2010
plusz0wy napisał/a:
John-Poul napisał/a:
dużo samotnych kobitek tam było

a same podrywają samotnych Panów czy trzeba się samemu starać... ?


Niestety jednak trzeba się postarac i podejśc do kobiety i powiedziec tak: "Zatanczymy" :D
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 23:42     


Dołączył: 07 Lip 2010
kisia napisał/a:
a jeżeli ktoś nie zna odpowiednich kroków do latino i będzie tańczyć po swojemu to nie zostanie wyśmiany ? :P


To wtedy ochrona cię wyprosi i stłucze cię na kwasne jabłko ;)

A tak poważnie to nie jest impreza tylko dla osób które potrafią tańczyc tance latino..
To jest impreza dla osób którzy przede wszystkim kochają rytmy latynowskie i potrafia się przy tym bawic na swój sposób..
W tym lokalu 85% klienteli nie potrafi tanczyc latynowskich tanców z tego co widzidziałem.Więc można smiało w parze z partnerem "poloneza" zatanczyć lub samemu improwizowac...;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 16:39     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
A JA W PARZE NIE UMIEM TAńCZYć

Sorki caps mi się wcisnął :/
Profil
PW Email Cytuj
John-Poul 
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 00:41     


Dołączył: 07 Lip 2010
kisia napisał/a:
A JA W PARZE NIE UMIEM TAńCZYć

Sorki caps mi się wcisnął :/


No to zostaje pojedyncza improwizacja z własnym cieniem;)
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 22:06     


Dołączyła: 04 Paź 2010
[quote="maro"]bo muzyka powinna byc wypośrodkowana50/50 latino i innej.

Nie zgadzam się. Po to powstała Cuba Libre, by tam grano właśnie tylko latino, żeby lokal był inny od pozostałych, by przychodzili tam sympatycy takich klimatów. Inna muza grana tam w międzyczasie dzisiaj jak dla mnie jest porażką i zwyczajnym komercyjnym podejściem do rynku a nie zamysłem twórców klubu.
Z czasem mam nadzieję, będzie grana w conajmniej 99% muzyka latino. Przecież właśnie w zwiąku z nią ten klub jest taki magiczny :-)
Profil
PW Email Cytuj
M-M 
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 22:12     


Dołączyła: 04 Paź 2010
[quote="John-Poul"]
kisia napisał/a:
a jeżeli ktoś nie zna odpowiednich kroków do latino i będzie tańczyć po swojemu to nie zostanie wyśmiany ? :P

To jest impreza dla osób którzy przede wszystkim kochają rytmy latynowskie i potrafia się przy tym bawic na swój sposób..
quote]

To prawda, wielu z nas nie potrafi tańczyć salsy, batchaty, merengi itp... I dlatego jest ten klub, by się tych tanców nauczyć jeśli się chce. Ja chodzę sobie na lekcje do Cuby Libre w poniedziałki i nic w tym śmiesznego :-) Wychodzę pozytywnie zmęczona i zawsze poćwiczę jakiś kroczek i potem na imprezce w piątek czy sobotę jest jak znalazł.
Profil
PW Email Cytuj
maro 
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 17:27     


Imię: marek
Dołączył: 18 Paź 2010
moja droga całkowicie się z tobą zgadzam i czytając plakat wywnioskowałem( dość dawno juz) że w poniedziałki i wtorki sę kursy tańca salsy, w środy, czwartki i soboty jest grana latynoska muzyka we wszystkich odmianach natomiast w soboty jest grana latynoska i pop komercja dla wszystkich. Dlatego ja chodzę w soboty na imprezy bo lokal bardzo mi się podoba i muzyka jest mieszana, a imprezy z samą latynoska muzyką bym nie wytrzymał ( przypuszczalnie jak większość klientów) i impreza by była kiepska. Np. w ostatnią sobotę DJ puszczał bardzo fajnie, mixował muzykę odpowiednio (latino,pop) że praktycznie cały czas się bawiłem ( nawet konkurs zrobił ale niestety nie wygrałem :(( nie umiem dobrze tańczyć :(
Ostatnio zmieniony przez maro Czw Lis 18, 2010 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008