Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie dobre, tanie tipsy ???
Autor Wiadomość
Bot 
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 22:51     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
kisia, nawet nie najlepszy tylko najlepRZy :)
Reklama świetna... :) matzat1, jako facet to długo nosisz tipsy?
Profil
PW Email Cytuj
matzat1 
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 22:52     


Dołączył: 27 Sie 2008
kisia napisał/a:
co to znaczy najlepsze ? pod jakim względem najlepsze ? matzat1, zaczynam miec wrażenie, że jesteś tu by zareklamować swój salon :/

witam to znaczy ja tam chodze na masaże ale moja żona tam robi tipsy i widze zę ona jest zadowolona a mi jako factowie sie bardzo podoba widziałm nie raz jak wracała od kosmtyczki i po 2 dniach tipsy jej odpadały a odkąd odkryła ten salon tylko tam chodzi wiec pomyslałem ze jak ktoś ma problem ze znalezieniem dobrej kosmetyczki to moge z cała stanowczościa polecic ich pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 14:57     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Im dłużej patrze na fotki na różnych stronach/blogach...to ładne i tanie jakoś mi nie idą w parze niestety. Boje sie isc do osoby bez kursu, ale z drugiej strony czasem takie osoby "smigają" piekne pazurki że hej. Z moich znajomych nikt tipsów nie nosi, wiec nikt mi nic nie poleci. Ja niestety musze u kogos na łapkach zobaczyc, zeby sie przekonać.
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 00:23     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
polecam (może o dziwo! :niepewny: ) moją byłą dziewczyną.
Jest na 2 roku kosmetologii, i odkąd sięgam pamięcią ciągle komuś robi tipsy.
Jak sobie robiła (bo chyba można samemu), to jej nawet trzymały się przez ładnych parę dni.
Niewiem czy to dużo, ale u niej to koszt 40zł.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 02:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa napisał/a:
z drugiej strony czasem takie osoby "smigają" piekne pazurki że hej.
może pod względem artystycznym są piękne, jednak czy są dobrze położone, tak żeby trzymać sie długo, czy potrafią dobrze przygotować płytkę paznokcia ? Jakoś mam wątpliwości.
krzys napisał/a:
nawet trzymały się przez ładnych parę dni.
a ile to jest dni ? dobrze położone paznokcie trzymają się cały czas, przesuwając sie tylko na płytce paznokcia w czasie jego rośnięcia :P
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 08:23     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
oj kisia, to było 3 lata temu, za wiele nie pamiętam, ale wiem, że to jej żywioł jest :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: (co w tym takiego fajnego :| :D :szok: . Ta, to tak, tipsy sie przesuwają, a jak lakier ten tam jakiś czasem schodzi po pewnym czasie, prawda ?? A ten cały tips czy jak mu tam normalnie dalej sie przesuwa, to chyba oznaza, że dobrze nie ?? ?adne pare dni miałem na myśli pare tyg. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Ostatnio zmieniony przez krzys Sob Sty 31, 2009 08:24, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 14:20     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Sa takie co potrafia, i takie co nie potrafia.
Wiadomo, bezpieczniej jest isc do osoby ktora jest kompetentna, skonczyla kurs, robi szkolenia . Ale i takie tez potrafia cos...sknocic.
Osobiscie poszlabym do takiej po szkoleniacha,anwet jak mam zapłacic z 30 zł wiecej, i miec pewnosc ze jakby co to mam do kogos isc z pretensjami. A nie, ze ktos zrobi mi tipsy za 40 czy 50 zł, bez kursu, łopaty straszne, skorki wyciete do krwi....a potem sama chcialas,bo u takiej osoby taniej.
Polecam forum z wizaz, p l, tam jest dzila o paznkociach, i mozna sobie poogladac prace "pseudostylistek", tych po kursie i bez :)
Profil
PW Email Cytuj
agnusbe 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 15:14     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
Hehe... Prawda jest taka że bez kursu też można śmigać ładne pazurki i nie tylko ładne ale i prawidłowo zbudowane, ale nie mówię tu o pseudostylistkach z żelami czy akrylami z allegro :hyhy: No ale to są wyjątki wiadomo. Ale nie można też generalizować że osoby po kursie robią lepsze pazurki. Bo to nie prawda. Wszystko zależy od kilku czynników: wiedzy, umiejętności no i oczywiście praktyki (bo to w sumie najważniejsze).
Poza tym znam z doświadczenia że kurs kursowi nie równy. Ja byłam na kursie gdzie zajęcia były prowadzone indywidualnie, więc instruktorka stała nade mną i mówiła (i pokazywała) co jak i dlaczego. Ale są tez kursy (m.in. w naszym kochanym mieście) gdzie siedzi jakieś 20-30 dziewczyn a Pani instruktor pokazuje co i jak. Wiadomo ile wynosi się z takiego kursu, gdzie wykonanie paznokcia musi być jak najbardziej precyzyjne...
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 15:16     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krzys, zadajesz tyle pytań, jakbys sam chciał sobie takie tipsy strzelić :P
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 15:24     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Jasne ze generalizowac nie nalezy i duzo zalezy od praktyki i cwiczen.
Jednak ja osobiscie bym sie wybrala do osoby z papierkiem, w moim odczucie tez chodzi o warunki w salonie i dezynfekcje. Sa przeciez hurtownie kosmetyczne, ktore bez okazania papierka nie nic nie sprzedadza, wiec gdzie taka osoba( bez kursu) sie zaopatruje? Na allegro fajnieeejst kupowac ozdoby itp, ale niewiem czy np. plyn do dezynfekcji rak bedzie z atestami, i bedzie rzeczywscie dezynfekowal ?
W sumie tu chodzi o moje zdrowie. Poprostu takie miejsca wydaja mi sie pewniejsze. Wiem, ze jak np. nabawie sie zoltaczki, a ostatnim miejscem byl salon w jakim bylam...to wiem kto jest za to odpowiedzialny i ponosi konsekwencje.
Nie neguje dziewczyn bez kursow, ktore smigaja czasem o nieboe lepsze pazurki niz w salonach, ale nie mam do nich przekonania, chociazby na sytuacje opisana wyzej.
Profil
PW Email Cytuj
agnusbe 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 18:05     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
Ishikawa napisał/a:
Jasne ze generalizowac nie nalezy i duzo zalezy od praktyki i cwiczen.
Jednak ja osobiscie bym sie wybrala do osoby z papierkiem, w moim odczucie tez chodzi o warunki w salonie i dezynfekcje. Sa przeciez hurtownie kosmetyczne, ktore bez okazania papierka nie nic nie sprzedadza, wiec gdzie taka osoba( bez kursu) sie zaopatruje? Na allegro fajnieeejst kupowac ozdoby itp, ale niewiem czy np. plyn do dezynfekcji rak bedzie z atestami, i bedzie rzeczywscie dezynfekowal ?
W sumie tu chodzi o moje zdrowie. Poprostu takie miejsca wydaja mi sie pewniejsze. Wiem, ze jak np. nabawie sie zoltaczki, a ostatnim miejscem byl salon w jakim bylam...to wiem kto jest za to odpowiedzialny i ponosi konsekwencje.
Nie neguje dziewczyn bez kursow, ktore smigaja czasem o nieboe lepsze pazurki niz w salonach, ale nie mam do nich przekonania, chociazby na sytuacje opisana wyzej.


Zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Ale nie we wszystkim.
Ja swoje płyny do dezynfekcji kupuję w aptece, żele i akryle w większości sprowadzam ze Stanów ;) więc póki co certyfikatu nie musiałam pokazywać nigdzie :P

A wracając do salonów to hmmm z tą dezynfekcją różnie bywa. Zwracam uwagę na to, bo wiem jakie są konsekwencje braku dezynfekcji, a często bywa tak że babki używają pilników(jednorazowych) do kilku klientek itp...
Profil
PW Email www Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 19:44     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Myslalam bardziej o rynku rodzimym :) Poprostu czasem w Empiku przegladam pisma z tej branzy (zeby nacieszyc oczy;P ) i czasem widze ze nalezy miec papierek aby cos zakupic :)
A jakos nie wpadlam ze stylistki paznokci kupuja dezynfekujace plyny w aptece , a w sumie to logiczne nawet. :oczami:
Ja podejrzewam ze bywa roznie, ze nawet Sanepid roznie działa....Mysle ze jakbym sie zdecydowala isc do soby bez kursu, to z calym szacunkiem...ale bym chciała czysty nowy pilnik, w koncu nasz klienta, nasz pan :hyhy: Mysle tez, ze niepowinno byc to odbierane jako obraza czy cos. :)
Profil
PW Email Cytuj
agnusbe 
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 13:34     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
Ano właśnie tak jak piszesz :)
Profil
PW Email www Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 23:58   paznokcie, tipsy  



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
mozecie polecic, gdzie w gliwicach zrobie najlepsze tipsy? :) nigdy wczesniej nie robilam a chcialabym sprobowac:)
wiem..ze gdzies kiedys taki temat lub watek sie przewinol, ale nie umie go odnalezc
za wszelkie propozycje dziekuje :hyhy:

[ Komentarz dodany przez: kisia: 30 Styczeń 2010, 12:37 ]
temat scalony, życzę miłej lektury :D
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 00:32     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
ja kiedys robiłam na sikornku , u pani Gosi, jak sobie przypomne adres to podam, naprawde polecam ta Panią.
Profil
PW Email Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 10:58     



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
byloby fajnie jak bys podala jakis adres :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 16:41     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
*motylek*, własnie znalazłam pania Gosie na NK i w tej chwili mi odpisała, oto Jej adres i telefon; Derkacza 7 tel 602754477
Profil
PW Email Cytuj
*motylek* 
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 19:24     



Dołączyła: 20 Gru 2005
Skąd: niedaleko
dzieki dorothea :* skontaktuje sie napewno :)
oraz dziekuje za scalenie tematu, wiedziałam, że gdzies to kiedyś tu czytałam ;)

[ Komentarz dodany przez: kisia: 30 Styczeń 2010, 20:15 ]
polecam się na przyszłość :D
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 14:31     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
to i ja moze skorzystam z tego adresu :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 15:14     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Szamanka, naprawde polecam Pania Gosie, jest dokładna a to jest wazne, chodziłam do niej przez póltorej roku , co miesiac
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008