Poprzedni temat «» Następny temat
Gliwice Cycle Chic
Autor Wiadomość
pablo13854 
  Wysłany: Pią Sie 27, 2010 12:00   Gliwice Cycle Chic  


Imię: Paweł
Dołączył: 05 Lis 2009
Witam, po dość długiej przerwie. :)

Chciałem zaprezentować wam można by rzec najnowszy nabytek Gliwic w sieci, a mianowicie pewien blog o tematyce mody na rowerze.
Nie chcę żeby było to tratowane jako typowa reklama czy coś (gdyż blog nie jest mój), a raczej może jako pewien pogląd na Gliwiczan którzy lubią spędzać czas na dwóch kółkach.

Cytat z bloga: Cycle chic – popularny w dużych centrach urbanistycznych Europy i Ameryki Północnej trend jeżdżenia na rowerze w normalnym, na ogół eleganckim ubiorze.
Generalnie blog ma celu prezentację ubioru lub mody rowerowej, są to głównie zdjęcia robione przez autora w różnych miejscach Gliwic.

Niektóre miasta w Polsce takie jak np: Kraków czy Lublin mają już takiego bloga, więc myślę, że jest to bardzo ciekawy pomysł aby pokazać Gliwice z fajnej, rowerowej strony.

Blog jest młody, mało tam jeszcze fotek, ale ja już tam siebie znalazłem więc tym bardziej chcę go zapromować :D
Kto wie może znajdziecie tam też siebie hahahhaha

Zapraszam do odwiedzenia, bo myślę ze warto rozkręcić ten pomysł. Podaję poniżej link
h t t p;//gliwicecyclechic.blogspot, c o m/]Gliwice Cycle Chic
Profil
PW Email Cytuj
marcel 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 15:04     


Dołączył: 12 Maj 2010
litości, to ma być blog o modzie rowerowej? a może taka moda, jakie miasto? takie foty nie powinny się znaleźć na blogu o cycle CHIC (chic to jak wiadomo odpowiednik "laski"):

h t t p;//4.bp.blogspot, c o m/_mDjZ4_CNj0w/TGGDysQKdRI/AAAAAAAAADo/-PFhi4m-T1M/s1600/fd.JPG

h t t p;//3.bp.blogspot, c o m/_mDjZ4_CNj0w/TGg97aon4WI/AAAAAAAAAEA/fDwrprVmqVo/s1600/DSCN6475.JPG

autora czeka jeszcze sporo pracy :)
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 15:25     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Szczęśliwie nie mam rowerka, więc odpadam w przedbiegach, ale gdyby mnie ktoś zrobił takie foty i umieścił na blogu proces ma murowany. Albo pogrzeb. To zależy od wielkości mojej furii :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 15:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
pablo13854 napisał/a:
myślę, że jest to bardzo ciekawy pomysł
a ja myśle , że wcale nie jest ciekawy :zdegustowany: . Co komu do tego jak sie ubieram na rower. Jak mi się spodoba i będzi mi wygodnie to sobie ubiore nawet suknie wieczorową. Dla mnie bez sensu jest robienie bloga gdzie pokazuje się zdjęcia m. in jakie przytoczyłmarcel
Profil
PW Email Cytuj
pablo13854 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 17:07     


Imię: Paweł
Dołączył: 05 Lis 2009
Ja uważam że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, mi się podoba taki blog.
Zresztą przejrzałem inne blogi tego typu, i ten wcale nie odstaje jakoś specjalnie ani pod względem złej tematyki czy jakości zdjęć.

Jeżeli chodzi o prawa autorskie i pokazywanie twarzy itp. o czym pisała epsi, to uważam że po prostu wystarczy napisać do autora żeby zdjęcia usunął i nie będzie z tym problemu (tak myślę), różni ludzie są, jedni lubią być pokazywani inni nie, ale żeby od razu procesami straszyć, to już chyba lekka przesada..... ;)

marcel napisał/a:
takie foty nie powinny się znaleźć na blogu o cycle CHIC (chic to jak wiadomo odpowiednik "laski"):

Zapraszam do słownika: :P
Chic- szyk, moda
ChicK - "laska"
Ostatnio zmieniony przez pablo13854 Pią Sie 27, 2010 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 17:39     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
To nie jest kwestia tego czy właścicielka bloga usunie zdjęcia czy nie (napisała że usunie, więc trzeba jej wierzyć), ale tego że ona w ogóle nie ma prawa zamieszczać takich zdjęć bez zgody osób, którym je zrobiła. No chyba że pyta każdej z tych osób czy się zgadzają, w co jednak szczerze wątpię. :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
marcel 
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 18:08     


Dołączył: 12 Maj 2010
pablo13854 napisał/a:
Ja uważam że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, mi się podoba taki blog.
Zresztą przejrzałem inne blogi tego typu, i ten wcale nie odstaje jakoś specjalnie ani pod względem złej tematyki czy jakości zdjęć.

Jeżeli chodzi o prawa autorskie i pokazywanie twarzy itp. o czym pisała epsi, to uważam że po prostu wystarczy napisać do autora żeby zdjęcia usunął i nie będzie z tym problemu (tak myślę), różni ludzie są, jedni lubią być pokazywani inni nie, ale żeby od razu procesami straszyć, to już chyba lekka przesada..... ;)

marcel napisał/a:
takie foty nie powinny się znaleźć na blogu o cycle CHIC (chic to jak wiadomo odpowiednik "laski"):

Zapraszam do słownika: :P
Chic- szyk, moda
ChicK - "laska"



"Sam termin może mieć podwójne znaczenie wynikające z gry słów: chick i chic (...) to pierwsze oznacza dziewczynę, drugie - elegancję, wyczucie na bieżące fasony mody." (za wikipedią)
pierwowzór, czyli kopenhaski cycle chic pokazuje elegancko ubrane młode dziewczyny na rowerach. w gliwickim blogu brakuje obu ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008