Poprzedni temat «» Następny temat
Strefa zamknieta...
Autor Wiadomość
Frycek 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 00:10   Strefa zamknieta...  


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Witajcie

Zwracam sie do was z pytaniem....co myslicie o zrobieniu strefy zamknietej.

Juz tlumacze o co chodzi.

Byla by to strefa tylko dla "aktywnych uzytkownikow Forum"

Osoba taka byla by zobowiazana do wplaty "skladki" na konto forum wysokosci 10 -20 zl rocznie

Oplata ta byla by przeznaczona na rozwoj forum , gadzety forum ,nagrody.

Dodatkow jesli udalo by sie nam nawiazac wspolprace z firmami ktore oferowaly by znizki na zakupy ,taka osoba otrzymala by -zaprojektowana i zatwierdzona legitymacje czlonkoska po okazaniu ktorej w sklepie,warsztacie ,pizzerniach otrzymywala by znizki.

Czekam na wasze wypowiedzi
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 00:32     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Na jednym frorum na którym jestem jest taka strefa i często jest tak, że jak się już tam pisze to zapomina się o strefie dostępnej dla wszystkich. Poza tym trzeba by ustalić kiedy ktoś staje się aktywnym użytkownikiem forum. Ustalić jakieś kryterium. Co do składek, to jestem za, co do przywilejów to fajna sprawa :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 01:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Cytat:
Poza tym trzeba by ustalić kiedy ktoś staje się aktywnym użytkownikiem forum


w momencie wplacenia skladki :D
wiem z doswiadczenia ze jest to dobra sprawa :)
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 01:04     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Podaj nr konta wpłace jako 1 pieniażki chociaż raz bende pierwszy a co do pomysłu jestem za......
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 01:06     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Cytat:
Podaj nr konta wpłace jako 1 pieniażki chociaż raz bende pierwszy a co do pomysłu jestem za......


spokojnie :)

chce znac tez opinie innych :)
poczekajmy przez weekend...pozniej podam wytyczne co i jak
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 01:22     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
:)
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 01:55     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek napisał/a:
Cytat:
Poza tym trzeba by ustalić kiedy ktoś staje się aktywnym użytkownikiem forum


w momencie wplacenia skladki :D

aha , no przecież
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 09:53     


Dołączył: 18 Paź 2004
ja nie jestem za tym pomysle
m
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 10:40     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
j/w
Profil
PW Cytuj
Jenny 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 11:57     



Dołączyła: 27 Sty 2005
Skąd: Gliwice
pomysl bardzo dobry bo np dlaczego inni maja czytac nasze posty a np wejda raz lub dwa na forum wiec jestem za mozna wplacic kase hmmm uwazam ze i tak to nie jest duzo bo rocznie jest ok...
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 17:18     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
jestem przeciwny
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 00:17     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
Dodatkow jesli udalo by sie nam nawiazac wspolprace z firmami ktore oferowaly by znizki na zakupy ,taka osoba otrzymala by -zaprojektowana i zatwierdzona legitymacje czlonkoska po okazaniu ktorej w sklepie,warsztacie ,pizzerniach otrzymywala by znizki.

legitymacje członkowskie można wyrobić za to że forumowicz zapłaci składkę i nie trzeba w tym celu robić strefy zamkniętej
Cytat:
np dlaczego inni maja czytac nasze posty

Jenny, a no po to by dowiedzieć się, że rozmawiamy na różne fajne tematy i jak im się spodobają to tu zostaną :).
Nie bardzo sobie wyobrażam taką strefę zamkniętą. Forum jest uporządkowane, podzielone na działy i wiadomo co gdzie szukać i gdzie pisać, a w strefie zamkniętej będzie chaos i istny misz masz, no chyba, że tam tez będa działy ale dla mnie to trochę bez sensu
Profil
PW Email Cytuj
Jenny 
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 13:15     



Dołączyła: 27 Sty 2005
Skąd: Gliwice
hmmmm.... w sumie w czoraj na spotkanku forumowym przemyslalam sprawe z ta strefa zamknieta i jednak pomysl juz mi sie tak nie podoba...forum jest po to zeby dzielic sie przemysleniami na rozne tematy i chyba to jest najwazniejsze i tak jak Dana powiedziala wczoraj -w strefie zamknietej posty stana sie monotematyczne :? a poza tym czy za wszystko trzeba placic? 10-20zł to nie duzo ale jednak sa to pieniadze
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 16:01     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Ja jestem za tym zeby pomysły wizytówek,znizek, kubeczków,reklamy itp.
rodziłyby się i były realizowane do czego są potrzebne tz środki płatnicze czyli pieniądze WIęC składki ,opłaty TAK

Strefa zamknięta NIE - pzrynajmniej dla mnie pomimo deklaracji ze zapłace składkę to nadal chciałabym forumować na takich zasadach jak do tej pory

Jeśli nawet ktoś zjawi się na forum raz czy dwa to i tak za każdym razem wnosi coś niepowtarzalnego czasami powoduje burze mózgów co za tym idzie burze wypowiedzi
więc FORUM tętni życiem jest świerze przyciąga chce sie tu zaglądac nie kostnieje i nie śmierdzi stęchlizną ,a ze wszyscy czytają moje wypowiedzi to OK poto je pisze żeby czytać wypowiedzi innych myśle ze po to jest właśnie FORUM
Takie jest moje zdanie :]
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 22:37     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Widze ze sie juz wypowiadacie ,to dobrze:)

Postaram sie moze sprecyzowac o co chodzi:

Tak wiec - Strefa zamknieta , nie chodzi tu o blokowanie dostepu do calego forum , a mianowicie ,bylby to jeden dzial na forum do ktorego mialy by dostep osoby ktore oplacily by "skladke" roczna(z ktorej pieniadze byly by przeznaczone tak jak napisalem wyzej)
W strefie tej poruszane byly by sprawy wazne dla rozwuj forum jak i calej strony.
Osoba oplacajaca ta skladke zyskiwala by Status"Akywnego czlonka forum"(badz inny) otrzymywala by legitymacje upowazniajaca do znizek,rabatow z firmach ktore by wspolpracowaly z nami.

Oczywiscie pomysl np z tym aby nie robic zamknietego tematu tez jest dobry ,ze osoby ktore by chcialy miec znizki poprostu zaplaca i tez dostana status i legitymacje znizkowa.

Jednak osoby te mogly by poruszac tematy dosc wazne ,ktorych inni by nie mogli czytac w strefie klubowej
Profil
PW Email Cytuj
luciddreamer 
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 11:39     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
a potem sie Mariusz obrazi i zabierze zabawki z piaskownicy.... :P
czy ja juz jestem aktywny?

a tak czy siak jestem przeciwny, bo wszelakie fora powinny byc darmowe, (swobony przeplyw mysli), natomiast legitymacja, zniki.... ok. przedstaw propozycje.

zreszta miales umieszczac reklamy na stronie i stad czerpac dochody, jak to jest?
Profil
PW Email www Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 11:59     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
ja takze nie jestem za strefa zamknieta

z tego tytulu, ze tematy, na jakie tu sobie rozmawiamy w wiekszosci sa tematami ogolnymi, ktore kazden mieszkaniec naszego pieknego miasta, a takze kazden inny forumowicz z checia chce sobie poczytac nie placac za to, poza tym nie mamy chyba nic do ukrycia, co musialoby byc skrzetnie skrywane przed wzrokiem innych, nie piszemy nic takiego, coby wymagalo ukrycia w strefie zamknietej...
a jesli ktos ma cos do kogos prywatnie to przewaznie wysyla prywatna wiadomosc,
co wiecej podawanie pewnych danych nawet w strefie zamknietej mogloby byc czytane przez wiele i tak i tak nieupowaznionych osob, ktore zaplacilyby skladke, a informacje te moglyby wykorzystac przeciwko komus
dlatego i tak byloby to zalatwiane np mailem

:) a z drugiej strony co do znizek
jesli jakakolwiek firma da kilkuprocentowa znizke to i tak za duzo nie zyskamy
a co najwyzej zwroci nam sie skladka w wysokosci ok 20zl
wiec jakos ten temat tez do mnie nie przemawia

przepraszam za negacje:)
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 12:45     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek, jeżeli w strefie zamkniętej mają być poruszane tylko ważne sprawy dot. forum i jedynym kryterium przyjmowania do tej strefy ma być wpłata 10-20 zł umożliwiająca również korzystane ze zniżek w sklepach, to każda osoba rejestrująca się na forum bedzie chciała korzystać z tego przywileju i zapłaci. W końcu nawet 20 zł na rok to nie jest dużo. Zapłaci , będzie mieć legitymacje i tyle bedziemy ja widziec, nie sądze zeby chciała brać udział w dyskusjach dot. waznych spraw dla forum. Poza tym aby rozmawiać o sprawach ważnych dla forum nie potrzeba działu zamkniętego. Jak ktoś bedzie chciał brać udział w jakiejś ważnej dyskusji, która bedzie go interesować, to poprostu bedzie w niej uczestniczył.
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 15:33     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Cytat:
Zapłaci , będzie mieć legitymacje i tyle bedziemy ja widziec,


Masz racje..dlatego legitymacje beda z data waznosci :]
Widze ze jestescie zle nastawieni do tego tak wiec temat narazie "zamykam" mysle ze wyjdzie w praniu czy taka strefa bedzie potrzebna - z doswiadczenia wiem ze takie cos sie przydaje.

Tak wiec narazie zrobie rozeznanie , zrobimy jakis wzor legitymacji i bedziemy myslec dalej...narazie pozostaje tak jak jest :)
Profil
PW Email Cytuj
luciddreamer 
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 15:40     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
:* lubie was wszystkich ;-)
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008