Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pią Maj 14, 2010 23:31
Kaczyński kontra Komorowski
Autor Wiadomość
TheBozanna
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 20:21   Kaczyński kontra Komorowski  

.........................................

Wybór jest prosty...
Prezydentem Pan Komorowski.

[ Komentarz dodany przez: kisia: Sob Maj 15, 2010 14:09 ]
filmik został usunięty
Ostatnio zmieniony przez kisia Sob Maj 15, 2010 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 20:39     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kubozaur
1 godzinę temu Szkoda tylko że pokazałaś te złe strony Kaczyńskiego, którym i tak jest tyle ile w tym filmiku.
Wad Komorowskiego jednak nie raczyłaś ukazać...

Zacytowalem komentarz do filmiku, jakze trafny...

Nie popieram nikogo z nich bo nie jestem w polskiej polityce juz zbyt zorienowany, ale widze ze temat bardzo propagandowy.
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 21:09     


Dołączyła: 25 Lut 2010
dla mnie wybor tez jest prosty.. Komorowski..
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 23:17     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Olechowski deklasuje obu !
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:56     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
W Komorowskim przeszkadza mi to ze na spotkaniach
z wyborcami zamiast przedstawiac swój program mówi o innych kandydatach :zabawa:




Wybór jest prosty Kaczyński :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:58     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
// dajac taki filmik wystawiasz swiadectwo o sobie ze nie masz za grosz kultury i poszanowania innego zdania
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:40     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Noemi, a w kaczynskim przeszkadza mi jego program wyborczy... i to ze powiedzial ze chce isc droga brata.. a to jest nie za bardzo na miejscu..
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 12:12     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Filmik tendencyjny !!!!!
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 23:02     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Nikaa napisał/a:
Noemi, a w kaczynskim przeszkadza mi jego program wyborczy... i to ze powiedzial ze chce isc droga brata.. a to jest nie za bardzo na miejscu..


Dlaczego to nie jest na miejscu? Ja bym stwierdzil ze to jest jak najbardziej na miejscu i jaknajbardziej sluszne - nie dlatego ze go popieram, ale ze chce zachowac ciaglas polityczna jego poprzednika, co w polsce niestety nigdy nie mialo miejsca i co jest jednym z najwiekszych problemow naszego rzadu. Kazdy chce cos zmienic po poprzednikach i robi kolejne bezsensowne reformy...Poraz n-ty powtarzam nic rewolucja, najwazniejsza jest ewolucja, bo to ona prowadzi do idealnosci - jako przystosowanie do warunkow panujacych na danym terytorium.
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 00:24     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Major, super.. ale mogl obejsc sie bez slow.. ze bedzie isc sladami brata.. tylko.. mogl przedstawic taki program jak jego brat.. nie opierajac sie na tym..
Major.. mnie poprostu razi w oczy to ze (to oczywiscie moje zdanie) Pan Jarosław Kaczyński.. bardzo szybko "wykorzystuje" cale zamieszanie zwiazane ze smiercia swojego brata.. to jak polacy zjednoczyli sie w momentach tej wielkiej katastrofy..
Mogl tylko przestawic swoj program.. i tyle jak kazdy polityk.. a nie co chwile dodawac i wyciagac historie ze Smolenska..
Profil
PW Email Cytuj
Marzena 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 01:09     



Dołączyła: 04 Sie 2005
Skąd: z Gliwic
Pytanie: niby KTO "co chwila dodaje i wyciaga historie ze Smolenska.."? :zdziwko: :/ :zdegustowany: :looka:
A mnie po prostu razi w oczy to, jak łatwo ludzie łykają te wyświchtane pseudo- prawdy nienaturalnie produkowane przez media i "prawych" polityków.
Ostatnio zmieniony przez Marzena Nie Maj 16, 2010 01:14, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 01:51     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Marzena napisał/a:
niby KTO "co chwila dodaje i wyciaga historie ze Smolenska.."?


Ktos to ma w tym interes i proboje na tym skorzystac. Prawdy my szarzy ludzie sie nie dowiemy. Spekulowac mozna w kazda strone. Trzeba jedynie ocenia, ktora prawda jest lepsza, badz nam (konkretnej osobie) blizsza.
Profil
PW Email www Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 18:45     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Jak Kazik śpiewa w "Amnezji" ..... to były super super chwile nie złodzieje rządzili lecz debile ... "

----------------
Now playing: h t t p;//w w w foxytunes, c o m/artist/10+-+motorhead/track/enter+sandman?locale=pl]10 - Motorhead - Enter Sandman (Metallica)
via h t t p;//w w w foxytunes, c o m/signatunes/]FoxyTunes
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 00:27     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
szkoda, ze Kalisz nie startuje
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 09:57     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=fbcwteMBvFI&feature=player_embedded#! Reklama znana z poprzednich wyborów ale dodany w niej jest jeden element warto zobaczyć :)
Ostatnio zmieniony przez Gmeras Pon Maj 17, 2010 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 23:51     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Nikaa napisał/a:
Noemi, a w kaczynskim przeszkadza mi jego program wyborczy... i to ze powiedzial ze chce isc droga brata.. a to jest nie za bardzo na miejscu..


Racjonalne jest to ze ma ten sam program wyborczy skoro byli w tej samej partii no chyba ze mnie cos ominęło

Marzena Nie spotkałam sie w oficjalnym spocie Pis z żadnymi wyciaganymi sprawami Smoleńska :chytry: za to strasznie sie zawiodłam na PO gdyż miała byc spokojna kampania a to co wymyślili z Oficjalną Radą Poparcia (cos takiego) z Wajdą , Bartoszewskim że chcą normalnego prezydenta -to jestem w szoku(to wystąpienie nawet sam Palikot uznał za niestosowne - to samo było na spotkaniu ze studentami w Katowicach (z Komorowskim) :kwasny:
Dlaczego PO nie przedstawi swojego programu tylko cały czas mówi o PISie albo kiedy zacznie mówic o innych kandydatach niż Pis? :wsciekly:

Dzis u Szymona Majewskiego było pokazane jak mamy dosc słuchania narzekan PO na Pis :)

Może gdyby Po zaczeło mowic o swoim programie miałoby wiecej zwolenników :) :) :|

ja proszę tylko o obiektywizm i tolerancje o której tyle sie mówi w dzisiejszych czasach całkowice zgadzam sie z Majorem


The Bozanna Chcesz miec Komorowskiego?! :) po co masz czekac ->to już jedz na Białorus do ?ukaszenki :) :wstyd: ? Masz jeszcze jakiś problem ? Wykorzystaj internet do mądrzejszych celów niż bezmyślnie szukac sensacji tam gdzie jej nie ma ... :kwasny: :kwasny: :wsciekly: :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 00:00     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
No i wracamy do sporow politycznych ktorych rozwiazac sie nie da :)
Ale tak zwolennikow PO chcialbym sie zapytac co wprowadzili, co zmienili ze zyje Wam sie lepiej, co (...) premier Tusk zrobil, zeby w kraju bylo lepiej? Jedyne co on ostatnio potrafi to nasladowac Putina, ktory chyba stal sie jego bogiem. Zreszta sam pomysl o zwiekszeniu wladzy premiera, a obcieciu prezydentowi jest ewidentnie zerzniety z projektu rzadowego Putina. Jak chcecie wracac do komuny z naklejka kapitalizmu to moze lepiej tak jak Noemi napisala jedzcie na Bialorus.
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 00:09     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Noemi, nie rozumiem czemu tak agresywnie do tego wszystkigo podchodzisz.. kazdy z nas ma prawo wyrazenia swojego zdania.. kazdy z nas ma prawo do wolnego wyboru.. ale jesli ty masz problem z uszanowaniem jego i tal bardzo podnosi ci to cisnienie.. to moze lepiej temat zamknac.. bo skoro w kraju jest tyle sporow po co poglebiac to na forum..
Nie przytaczaj programu Szymona Majewskiego.. na wyznacznika ludzkich odczuc.. bo to jest SHOW program rozrywkowy.. :niepewny: :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 09:33     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Major napisał/a:
Jak chcecie wracac do komuny z naklejka kapitalizmu to moze lepiej tak jak Noemi napisala jedzcie na Bialorus.
jesteście nietolerancyjni politycznie :P każdy ma swoje poglady wszyscy żyjemy w demokratycznym kraju i każdy zagłosuje na tego kogo uważa za słusznego. Z tego co wydze tyś już się pożegnał z tym krajem i nikt Ci nie broni glosować
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 12:32     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Gmeras, nigdy sie z tym krajem nie pozegnam. Nie traktuj wyjazdu na obczyzne jako zdrady narodowej. Jestem tutaj bo dostalem taka mozliwosc, bo lepiej moge zarabiac i zyc spokojniej niz we wlasnej ojczyznie. A jestem nietolerancyjny, bo tak samo jak nie moglbym zaakceptowac kopania biednego psa na ulicy, tak samo nie moge zaakceptowac kopania wlasnej ojczyzny nieslusznymi wyborami. Wiem, nie jestem nikim wielkim i waznym zebym mogl to w taki sposob oceniac, ale oceniam to wedlug wlasnego odczucia.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008