Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep militarny w Gliwicach lub Zabrzu
Autor Wiadomość
marcel 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 16:58   Sklep militarny w Gliwicach lub Zabrzu  


Dołączył: 12 Maj 2010
Szukam sklepu tego typu, z wyposażeniem wojskowym, z racjami żywnościowymi itp. Znacie coś w okolicy? Znalazłem dwa adresy w pkt, ale adresy są martwe.
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 19:24     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
marcel, był kiedyś RECON na dworcu PKP w Gliwicach - ale jakiś czas temu został zlikwidowany. Tak to na terenie Gliwic nic takiego nie kojarzę :/
IMHO szybciej i wygodniej zaopatrywać się w takie rzeczy w necie choćby w h t t p;//w w w specshop, p l/ bądź h t t p;//w w w militaria, p l/ bądź wielu innych :)
Profil
PW Email www Cytuj
marcel 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 21:46     


Dołączył: 12 Maj 2010
Niedźwiedź napisał/a:
marcel, był kiedyś RECON na dworcu PKP w Gliwicach - ale jakiś czas temu został zlikwidowany. Tak to na terenie Gliwic nic takiego nie kojarzę :/
IMHO szybciej i wygodniej zaopatrywać się w takie rzeczy w necie choćby w h t t p;//w w w specshop, p l/ bądź h t t p;//w w w militaria, p l/ bądź wielu innych :)


niby tak, ale mi zależy na wypróbowaniu samopodgrzewających się konserw, a nie mam ochoty płacić za przesyłkę równowartości zamówienia :) (puszka 25 zł - przesyłka 20 zł)
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 22:08     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
marcel, był (nie wiem czy jeszcze jest) sklep militarny w Katowicach znajduje się na ul. Młyńskiej 15 - to jest tuż koło dworca PKP :) h t t p;//w w w pentagon, c o m, p l/catalog/ zawsze można podjechać sobie :) na stronie wprawdzie nie mają racji ale wydaje mi się że gdy tam byłem (dawno dawno temu :P) to widziałem je :P (zresztą na stronie nie ma wielu rzeczy które wtedy widziałem tam :P)

W Zabrzu skolei jest sklep na Goethego 28, jednak to jest raczej sklep z bronią i akcesoriami niż militarno-hobbystyczny
Profil
PW Email www Cytuj
marcel 
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 15:20     


Dołączył: 12 Maj 2010
Niedźwiedź napisał/a:
marcel, był (nie wiem czy jeszcze jest) sklep militarny w Katowicach znajduje się na ul. Młyńskiej 15 - to jest tuż koło dworca PKP :) h t t p;//w w w pentagon, c o m, p l/catalog/ zawsze można podjechać sobie :) na stronie wprawdzie nie mają racji ale wydaje mi się że gdy tam byłem (dawno dawno temu :P) to widziałem je :P (zresztą na stronie nie ma wielu rzeczy które wtedy widziałem tam :P)

W Zabrzu skolei jest sklep na Goethego 28, jednak to jest raczej sklep z bronią i akcesoriami niż militarno-hobbystyczny


Dzięki, Niedźwiedziu :)
Profil
PW Email Cytuj
shortee 
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 12:07     


Dołączył: 09 Wrz 2010
Jeśli chodzi o rację żywnościowe to polecam stronę: h t t p;//w w w arpol.net, p l

Można kupić za razem pełną rację żywnościową jak również pojedyncze posiłki ( z podgrzewaczem chemicznym lub na paliwo stałe typu Esbit)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008