Poprzedni temat «» Następny temat
Mężczyżni ktorzy sprzataja i gotuja
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 13:15     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Tego da się nauczyć :) skoro moj potrafi to i Twój również :) jakby chciał to by się nauczył :) a u mamusi też może myć :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 14:33     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
espi napisał/a:
Mój mąż też stwierdził że jest niereformowalny, więc skoro tak twierdzi postanowiłam go zmienić :hyhy: Na innego :cwaniak: :hyhy: :rotfl:
dokładnie tak samo zrobiłam bo mój ex uważał, że on pracuje zawodowo, przychodzi do domu o 15 i jest bardzo zmęczony, a ja nic nie robię, siedzę z małym dzieckiem w domu to mogę chyba posprzątać, ugotować NA CZAS, bo on głodny do domu przychodzi
Cashelmara napisał/a:
Jak tego dokonac zeby On chcial sie ukladac :rotfl:
a to myśle, że jest kwestią charakteru, wychowania. Jeżeli mamuśka wyręcza we wszystkim synusia to on później palcem nie kiwnie, zeby pomóc w pracach domowych.
Cashelmara napisał/a:
A mnie sie poprostu marzy ....
facet to proste urządzenie ;) jak mu nie powiesz, sam się nie domyśli. Musisz z nim rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać, albo podstępem go. Ja mam na zwoim koncie parę jak nie chciał po dobroci ;)
Profil
PW Email Cytuj
look 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 17:41     



Dołączyła: 17 Gru 2009
Gotujecie i sprzątacie dla swoich partnerek?a dla siebie?;)
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 18:18     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Mój mąż przed ślubem to sam sobie gotował i sprzątał w pokoju nie mogę więc narzekać teraz również mi pomaga w gotowaniu itp. Takiego mieć w domu to jak skarb jestem mu za to bardzo wdzięczna
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 20:57     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
mój mąż myje wannę i muszlę oraz odkurza (nie daj Boże w kątach) jak jestem w sobotę na uczelni. I myje naczynia, ale do 3 szklanek zużywa tyle płynu ile ja przez rok, więc wolę sama to robić :D no i to wszystko. Twierdzi że potrafi gotować i lubi a jak trzeba coś zjeść to gotuje zupki chińskie ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 07:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
alenda, i tu jest Twój błąd :) "wole sama zrobić" to dla nich przyzwolenie "to ja nie robie" zobaczysz jk będziesz go tak uczyć to koniec końców się okaże że nic nie bedzie robił... nie krytykuj go za to co robi bo nawet jesli faktycznie nie potrafi to się stara. To ze uzywa dużo płynu - nie szkodzi liczy się to że ma chęci - niestety takie "wole sama" zniechęca facetów i prowadzi do tego, że nie mają chęci ani na sprzatanie ani na gotowanie :) ja mojego np chwale jak mi okna umyje, albo posprząta takie docenianie powoduje ze nastepnym razem zrobią to równie chętnie jak poprzednim razem :) dziewczyny nauczmy się doceniać to co robią dla nas :)
Profil
PW Email Cytuj
Cashelmara 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 14:33     


Imię: Aga
Dołączyła: 03 Cze 2010
Skąd: Z odchłani :)
Ja od jakiegos czasu mam taka metode( mnie ona kompletnie nie odpowiada i mecze sie z nia..)ktora polega na robieniu..niczego!!!
Czyli np. nie robie prania ( biedny musia sam sobie uprac zeby miec czyste)...oczywiscie sobie i dziecku "po kryjomu) robie przepierke,
ale jak maz nie ma juz gaci to robi pranie-mi przy okazji tez..
- nie zmywam - no i jak borok nie ma w czym kawy sobie zrobic to zmywa, tak samo z obiadem.
- nie sprzatam w domu no chyba ze widze ze bierze sie za porzadki to pomagam
- jak ma przyjsc ktos z rodzinki to nie sprzatam na pokaz ( niech widza w jakim chlewie zyjemy), jak maz cos ogarnie to jest porzadek a jak nie to jest syfff.
- jak mi sie chce to robie obiad a jak nie to mnie ma nic no chyba ze maz poda zupke chinska
- tak samo z zakupami....
I niby maz cos tam robi, wtedy gdy jest przyparty do muru, ale ogolnie jest syfff, brud itp... nie znam innego sposobu, rozmowa nie pomaga, grozba tez nie.
Albo On sie zmieni i zacznie dbac o porzadek, albo ja sie przyzwyczaje do brudu.
Trwa to juz jakis miesiac ale ani razu nie zagadal czemu ja tak robie :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 14:47     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Cashelmara, mysle ze jemu to nie przeszkadza.
Profil
PW Email Cytuj
Cashelmara 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 15:05     


Imię: Aga
Dołączyła: 03 Cze 2010
Skąd: Z odchłani :)
Czasami tez odnosze takie wrazenie :/
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 20:27     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
powiedz jeszcze że jest informatykiem albo coś tego pokroju to parsknę śmiechem, bo oni nic nie robienie mają we krwi, ja z moim byłym wspólokatorem nie wytrzymywałem nerwowo z powodu syfu jaki po sobie zostawiał a był informatykiem ;)
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 21:45     


Dołączyła: 25 Lut 2010
a moj maz gotuje.. i sprzata.. i naprawde ostatnio duzo w domu pomaga :D nawet garnki umyl (recznie) wiec ma u mnie plusy
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:15     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Sebek automatycy też tak mają :/

Nika super masz
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:53     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
alenda napisał/a:
automatycy też tak mają

Nie wszyscy :hyhy: Mój szwagier tak nie ma. Przeciwnie, wszystko w domu robi. :) Sister bardzo zadowolona z męża. :D
Profil
PW Email Cytuj
Cashelmara 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 09:17     


Imię: Aga
Dołączyła: 03 Cze 2010
Skąd: Z odchłani :)
Sebek, Ty to masz intuicje, pewnie ze informatyk i to w dodatku inzynier :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 12:35     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
to nie intuicja... tylko fakty... niestety byłam jakiś czas z informatykiem zanim poznałam swojego męża... i to jest "choroba" zawodowa... zresztą studiowałam informatykę sama :D więc wiem jakie delikwenty ze mną w grupie byli :) i przyznaję... na studiach tego nie uczą ale to zaraźliwe jak cholera :D
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 18:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a ja mam informatyka w domu i nie narzekam, posprząta, z gotowaniem gorzej, ale jak wyjeżdżam na delegacje to i gotuje.
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 19:40     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
alenda napisał/a:
Sebek automatycy też tak mają :/

Nika super masz


noooo droga pani, ale pani zarobiła u mnie minusa :cisza: tosz to ja jestem przyszłym automatykiem :rotfl:

a tak na serio, dużo zależy od tego czego się wymagało od dziecka w dzieciństwie, niektórzy nie robili nic bo mamusia wszystko zrobiła, niektórzy już w wieku 8 lat musieli umieć prasować ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 22:26     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
sebek napisał/a:
czego się wymagało od dziecka w dzieciństwie,

nie zawsze tak jest, wiem ze moj maz nic w domu nie robił, nawet smieci nie wynosił. Pamietam jak szlismy na pierwsego wspolnego sylwestra. Ja miałam przyjechac do niego i od niego z domu mielismy isc na impreze. Przychodze a tam matka prasuje garnitur ojciec pastuje buciory a moj facet siedzi w wannie i sie relaksuje, juz wtedy chciałam uciekac haha, ale zacisnełam zeby i wychowałam, teraz robi wszystko, nie ma wyjscia ;)
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 06:52     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Dorothea, No i super kochana.. ja swojego tech wychowuje :) bo my dopiero 5 lat razem.. ale idzie mi to calkiem niezle..
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 07:29     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
jak się krótko trzyma to się da wszystko zrobić... ale osobiście uważam że to nie tędy droga :] z mężczyznami trzeba jak z dziećmi :) trzeba przewidzieć że dziecko będzie chciało nagrodę ;) np lizaka :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008