Poprzedni temat «» Następny temat
Ktos z was wiaże przyszłosć z praca w policji
Autor Wiadomość
Dorotka 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 11:38     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Ściślej rzecz ujmując chodzi mi o to, że dla mnie zaraz po dwudziestce też najważniesze było wykształcenie i praca - jedne studia, drugie studia, kariera zawodowa.... chciałam być dobra w tym co robię i tak było. Potem zjawił sie Tomek (mężczyzna mojego życia) i stał się też ważny, a potem w moje trzydzieste urodziny do naszego teamu dołączył Matik i okazało się że jest jeszcze inaczej. Teraz największym idolem jest dla mnie synuś, jego przedszkole, zdrowie, nauka pływania i takie tam .... Praca pozostała dla mnie bardzo ważna - dalej jestem dobra w tym co robię (trochę mało to skromne) ale nie jest najważniejsza - nie poświęciłabym dla niej ani rodziny ani przyjaciół mimio że dzisięć lat temu sama siebie nie podejżewałabym siebie o taką postawę. Wtedy zupełnie nie do wyobrażenia było dla mnie to, że kobiety moga brać trzy lata urlopu wychowawczego i siedzieć bezczynnie w domu - zresztą też go nie wzięłam (połowę urlopu macieżyńskiego spędziłam z Matikiem ja a połowę tatuś) ale teraz już wiem że można spędzać czas poza pracą i wcale nie jest to czas stracony - wręcz przeciwnie. Punkt widzienia z upływem czasu się zmienia.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Sro Cze 08, 2005 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 11:44     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Dorotka :) to mozliwe :) ale poki ja nie osiagne tego co chce... nie zaczne nic innego robic :) wszystko ma swoja kolejnosc :) niestety ale jesli osiagne swoj sukces to zakladanie rodziny w moim przypadku jest beznadziejnym pomyslem :)
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:10     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
Aither napisał/a:
osfald coz ja wiem czego chce i wiem co mnie moze spotkac na szczycie... poswiecam na ten wg Ciebie "zludny" cel cale zycie, rodzine i przyjaciol... ale wiem jedno mi sie uda zrobic to co chce... wiem na co mnie stac i jakie mam predyspozycje do takiej czy nie innej "pracy", nie wiem moze dla Ciebie zostac doktorkiem to jest spelnienie marzen ale ja oczekuje od siebie znacznie wiecej... tak samo jak Mariusz od policji i od swojej fascynacji a z tymi klapkami to niestety ale sie nie zgodze bo mozna robic jedno i byc w tym znakomitym... a nie setki rzeczy i z kazdej z nich, tylko uwazac ze sie robi dobrze i jest sie najlepszym


Aither nie traktuj tego jako kolejny atak :hyhy: To jest raczej uwaga ogólna... bron Boze nie mialem Ciebie na mysli lecz ogolnie taka postawe ludzka... Nie znam Cie i wcale mi na tym bardzo nie zalezy... ale skoro docielas mi doktorkiem (kompleksy?) to zapytam Cie... skoro ani nie masz do tego predyspozycji ani Cie to nie interesuje wiec to po co to czcze gadanie? Chcesz robic cos WIECEJ... bardzo prosze :) Ja nie mowie, ze doktor to szczyt moich marzen ale uwazam, ze jest to jedno z powazniejszych wyzwan i byc moze osiagniec w moim zyciu... Skoro uwazasz, ze zostanie doktorkiem to taka latwizna to gratuluje... musisz miec naprawde duze ambicje! To sie chwali! Poobserwuje Cie oczywiscie i z radoscia popatrze jak sprawdza sie "technologia" klapkowa :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:14     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
osfald nie mam klapek na oczach... i nie mowie ze zostanie doktorem to spluniecie... chyba totalnie nie zrozumiales mojego przeslania no ale coz... nie odbieram jako atak ani nic z tych rzeczy :) po prostu sie z Toba nie zgadzam i tyle... jak z resza w wiekszosci tutaj poruszanych tematow :) i chwala Ci za to :D przynajmniej sie nie nudze :P
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:23     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
niegdzie nie nazwalem Twojego celu zludnym... nie mam nawet o nim zielonego pojecia :) jesli zechcesz go osiagnac to z odrobina szczescia napewno Ci sie uda :) odrazu dalas do zrozumienia, ze doktorat to dla Ciebie nic... tam nie ma nad czy sie zastanawiac i interpretowac :/ Z reguly jasno wyrazasz swoje mysli :) A to o nie zgadzaniu sie popieram... gdybysmy sie wszyscy ze wszystkim zgadzali to bylaby deewolucja, a nie rozwoj...
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:26     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
osfald i tutaj sie nie zgodze... nie znasz mnie i nie wiesz czy to co pisze ukrywa w sobie jakies dodatkowe znaczenie czy tez nie... wiec :) uwazam, ze sie po prostu nie rozumiemy :) plakac nie bede :) ale przynajmniej cos sie dzieje :P
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:28     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
no oczywiscie!!! :rotfl: wow... widze, ze to rozumiesz! poprostu mysli nalezy forumułowac w sposob niepozostawiajacy dwuznacznosci... nie bedzie nieporozumien :)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
osfald ale ja inaczej nie potrafie :) to swoisty test na czytanie tekstu ze zrozumieniem :)
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:31     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
hehe... oki... wezme w takim razie w przyszlosci poprawke na to o czym piszesz :)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:33     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
wystarczy ze przeczytasz uwaznie :) dobra zaczynam siac :offtopic: :D sorrki ^_^
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 12:34     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
juz probowalem.... :)

racja.... offtop w pelni.... eee... to ja znikam ;)
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 16:07     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Osfald, a Ciebie to ja jeszcze spisze, zobaczysz !! :)
Profil
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 16:08     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
ciiiii.... a jak powiem, ze JUZ NIE BEDE? :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 16:09     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
:hyhy: Mariusz no mercy :D nie podpuszczam Cie ale nie zrobisz tego :D :rotfl: :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 16:12     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Ostatnio śniło mi się że byłam policjantką i moim partnetem był Mel Gibson :rotfl: Jakieś ukryte pragnienia? :hyhy: (nie chodzi o Mela :] )
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 16:13     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kaszanna chyba kazdy marzy gdzies w glebi o tym aby byc takim zlym policjantem :D "zlym" w znaczeniu twardy i surowy :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008