Poprzedni temat «» Następny temat
Ktos z was wiaże przyszłosć z praca w policji
Autor Wiadomość
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:46     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Mariusz napisał/a:
Tygodnikiem Powszechnym i Newsweekiem

buahahahaha hahaha hahahaha

zalozmy, ze informator byl "niedoinformowany" i wyborcza ups tez dala plame, ale


porownywanie Mariusz jakosci wyborczej i stawianie newsweeka na 1-szym miejscu to troche eeeeeeeeeeeeeeee slow mi brak....
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:49     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS no widzisz teraz to kwestia "zlej" gazety... ale to "informatorzy" GW daly ciala a nie newsweeka... jak widac dobra gazeta byle chaly sie nie czepi... ciekawe czy GW w ogole przeprosila za te oszczerstwa czy faktycznie sprawa zakonczy sie w sadzie... GW powinna teraz slono zaplacic za to :D
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:59     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
po pierwsze nie wnikajmy jednak w opinie dotyczace jakosci i rzetelnosci naszych polskich gazet, bo to nie miejsce na taki wlasnie temat.

sprawa kreci sie wokol policji i ich wpadek, przez ktore moja wiara co do ich prawowitosci troszke podupadla, kwestia info podanego przez wyborcza - przyjmijmy, ze faktycznie dziennikarze zostali zle poinformowani i stad taka cala zywa reakcja wielu ludzi, takze i moja ... tutaj wszelkie nagonki na moja osobe, ze czytam zle gazety sa tez troche nie na miejscu, co...?!? Opinia publiczna byla zbulwersowana czytajac te newsy, ale zastanowcie sie dlaczego uwierzyla?!?!
bo tych wpadek policji jest multum, mniejszych i wiekszych, latwo wiec kazde info traktowac za pewnik...
badz, co badz:) bawimy sie w wyliczanie gaf ? kazda gafe Mariusznam usprawiedliwi, badz troszke bardziej obiektywny! Patrzysz troche przez rozowe okulary i widzisz wielkiego "guru"...
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 17:03     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS bo publika wierzy zaklamanym podupadajacym gazetom niz interesowac sie sprawami z godnych zaufania zrodel... tylko mi teraz nie wyskakuj z tekstem "skad brac takie info" dziwne... spoleczenstwu teraz mozna kazda babke wkrecic... oby tylko zrobic zamieszanie... po prostu dalas sie wkrecic i tyle.
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 17:10     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Cytat:
po prostu dalas sie wkrecic i tyle.

juz chyba wyzej stwierdzilam dlaczego:)

i wyskocze niestety kochana Aither z pytaniem ...
jaka wg Ciebie gazeta jest godnym zaufania zrodlem? no bo skoro
Aither napisał/a:
spoleczenstwu teraz mozna kazda babke wkrecic
to jak nie dac sie ? ;) ;) ;) jestem bardzo tego ciekawa:)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 17:17     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS najlepiej nie wypowiadac sie w temacie, o ktorym nie ma sie bladego pojecia... to jest moja dewiza. Jak czegos nie wiem to po prostu nie mowie... ALBO do wszelakich informacji z gazet podchodzic ze spora rezerwa a nie upierac sie, ze to "sprawdzone zrodla"... nie no to jest chore...
dla mnie end of topic.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 18:34     

ANIUS napisał/a:
jaka wg Ciebie gazeta jest godnym zaufania zrodlem



GOŚć NIEDZELNY... :) :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 18:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek i o to chodzi :D hahahaha :)

jestem zdania aby GW teraz zaplacila slono za publiczne napietnowanie policji...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 19:03     

Aither napisał/a:
GW teraz zaplacila slono za publiczne napietnowanie policji



Również jestem tego zdania,żadna gazeta nie ma prawa oczerniać jakąkolwiek instytucję bez sprawdzonych wiadomości.
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 19:15     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
bede sledzic te sprawe ;] ciekawe co teraz Policja zrobi... wolalabym aby wniosla sprawe do sadu bo trzeba GW uciac skrzydelka...

Mariusz nie wiesz moze jak ta aferka sie skonczyla ? :D
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 20:35     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
nie , nie nie...czemu Aither urwalas temat?
dla mnie nie jest temat skonczony!
Aither napisał/a:
najlepiej nie wypowiadac sie w temacie, o ktorym nie ma sie bladego pojecia... to jest moja dewiza.

rozumiem, ze Ty nie masz bladego pojecia co do rzetelnej gazety i nie potrafisz mi powiedziec jaka gazete czytasz, ktora wedlug Ciebie podaje sprawdzone informacje

Aither napisał/a:
Jak czegos nie wiem to po prostu nie mowie... ALBO do wszelakich informacji z gazet podchodzic ze spora rezerwa a nie upierac sie, ze to "sprawdzone zrodla"... nie no to jest chore...

a czego ja tutaj nie wiem? ja wiem , ze policja dala plame kilkakrotnie i tego nikt mi nie wmowi, ze tak nie bylo
a co do ostatniej sprawy naglosnionej przez GW- tak gazeta sie pomylila, a ja wzielam to za pewnik

gdzie sie upieralam, ze wiem to ze sprawdzonych zrodel?

kurcze Aither , to Twoje podejscie jest chore...
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 21:55     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
ANIUS napisał/a:
porownywanie Mariusz jakosci wyborczej i stawianie newsweeka na 1-szym miejscu to troche eeeeeeeeeeeeeeee slow mi brak....

Sorry, ale Newsweeka podałem trzeciego w kolejności. A jeśli chodzi np: o Tygodnik Powszechny to jest to bardzo stara gazeta, była wydawana grubo przed II WŚ o ile się nie myle.
ANIUS napisał/a:
po pierwsze nie wnikajmy jednak w opinie dotyczace jakosci i rzetelnosci naszych polskich gazet

Na to zawsze jest czas i miejsce, bo większość ludzi opiera swoje wiadomości na gazetach, nie licząc TV oraz radia.
ANIUS napisał/a:
bo tych wpadek policji jest multum

Sorry, ale my mówimy o konretnej sprawie, którą jest sprawa klimatyzatorów, a nie na temat łódzkiej afery narkotyków i afery w CBŚ, ponieważ zapewne mamy podobne, złe zdanie na temat tych wydarzeń, których nie można nazwać incydentami.
ANIUS napisał/a:
kazda gafe Mariusznam usprawiedliwi, badz troszke bardziej obiektywny!

Oj raczej nie, bo tych dwóch afer, które wymieniłem powyżej nic nie usprawiedliwia.
ANIUS napisał/a:
Patrzysz troche przez rozowe okulary i widzisz wielkiego "guru"...

Nie jestem optymistą, jestem realistą.
A wielkiego "guru" w kim widze ? Jest temat odnośnie autorytetów. Tam poczytaj kogo napisałem, a jeśli chodzi Ci o szefa Policji Leszka Szredera to ja nic do niego nie mam, bo to człowiek mądry, inteligentny, świadomy swego obowiązku, odpowiedzialny, ale nie we wszystkim się z nim zgadzam.
Aither napisał/a:
Mariusz nie wiesz moze jak ta aferka sie skonczyla ?

Nie mam pojęcia :) Zresztą nawet mnie to nie interesuje, ważne, że się wyjaśniło, podczas konferencji prasowej ministra MSWiA jeden z podopiecznym Leszka Szredera powiedział, że to bubel i tyle mi wystarczy.
I na zakończenie:
Anius ma chyba wiele wspólnego z Gazetą Wyborczą ;-)
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 22:43     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ANIUS nie lam sie, masz racje, ja jestem po twojej stronie, tylko nie bede sie wtracal bo z nimi trzema i tak sie nie wygra slownie,
najwazniejsze ze my wiemy ze mamy racje ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 22:49     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS nie powiedzialam jaka gazete czytam bo to nie jest taki topic ... czytam przede wszystkim Nationala ... poza tym nie bylo mowy o WSZYSTKICH plamach policji tylko o tej konkretnej z kradzionymi klimami... wiec teraz nie odwracaj kota ogonem... chore to nie ja mam podejscie ale Ty wkrecajac babke po ewidentnej "przegranej"... bo jesli nie mam sprawdzonych zrodel na jakis temat to sie po prostu nie wypowiadam aby nie bylo takich sytuacji jaka jest teraz... i tyle.... do owego tematu juz nie wracam bo jest malo zabawny, powiedzialam co mialam powiedziec EOT.

Mariusz kurcze a mnie wlasnie zaczyna to interesowac czy kolejni dadza spokoj GW czy w koncu ktos madry pociagnie ich za te bzdury. Zaplacili by raz, drugi i trzeci to moze by w koncu zmienili informatorow na kogos bardziej kompetentnego niz "to" co maja teraz... no nie wiem musze poszukac jakis info :)

frohike ... racja ? ROTFL i po temacie .
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 12:12     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
frohike ciesze sie, ze ktos tutaj mysli ;)

Mariusz

Mariusz napisał/a:
Na to zawsze jest czas i miejsce, bo większość ludzi opiera swoje wiadomości na gazetach, nie licząc TV oraz radia.

tak jest czas, ale nie w tym temacie, bo zaraz zostaniemy przywolani do porzadku, tylko o to mi chodzilo:)


Mariusz napisał/a:
ale my mówimy o konretnej sprawie, którą jest sprawa klimatyzatorów,

Wy tzn Ty i Aither, gdybyscie przeczytali wyzej i wyzej i wyzej to byscie sie nie czepiali tych klimatyzatorow, bo ja wyrazilam moje zdanie co do tego, ze stracilam wiare w policje (w temacie) ze wzgledu na wiele afer, miedzy innymi klimatyzatory, ktore koniec koncow okazaly sie nieprawda ze wzgledu na nieprawdziwe dane w gazecie (musze Wam pisac dokladniej...kawa na lawe, bo inaczej sa niedomowienia) z tego wynikla wielka afera rozpetana przez Was, ze ja czytuje nazwijmy to tak, zeby kazdy zrozumial "szmatlawce"....a nie czytuje hmmm np newsweeke i innych... tutaj moja konsternacja ...Wy swiatli ludzie, co wiecie, ze Wyborcza to dziadostwo podpisujecie sie pod newsweekiem, ktory jak to Aither powiedziala nie mial takich wpadek...ehhh zastanowmy sie jak mozna porownywac wyborcza do newsweeka (raczej postawcie kolo siebie gazety codziennie, razem tygodniki, magazyny itd) - tu koncze wywod o gazetach, bo to nie ten temat, najwyzej utworzymy nowy: jaka gazeta jest wedlug ciebie rzetelnym zrodlem informacji ....

Mariusz napisał/a:
bo tych dwóch afer, które wymieniłem powyżej nic nie usprawiedliwia.

tutaj mi ulzylo, ze jednak nie jestem tak tepo wpatrzony w ten twor policyjny... ktory okreslilam Twoim guru (nie jedna osobe)




Mariusz napisał/a:
Anius ma chyba wiele wspólnego z Gazetą Wyborczą ;-)

nie dziekuje :P pisywalam do innych gazet hahaha
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 12:17     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Aither
Aither napisał/a:
nie powiedzialam jaka gazete czytam bo to nie jest taki topic

w porzadku, odczepiam sie od tego, co czytasz...
Aither napisał/a:
Nationala

jednak tylko male pytanie retoryczne : A National to gazeta codzienna i informacyjna? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :rotfl: ;)


Aither napisał/a:
nie bylo mowy o WSZYSTKICH plamach policji

byla mowa w mojej wypowiedzi przedstawiajacej opinie


Aither napisał/a:
bo jesli nie mam sprawdzonych zrodel na jakis temat to sie po prostu nie wypowiadam aby nie bylo takich sytuacji jaka jest teraz... i tyle....

czy mam Ci znalezc twoje wypowiedzi i przyczepic sie faktu, ze nie masz sprawdzownych zrodel! ?! Jak nie masz takowych - odpowiem Twoimi slowami :
Aither napisał/a:
to sie po prostu nie wypowiadam

UPS...
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 14:39     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS zadalas pytanei jaka gazete czytam nie bylo mowy o tym czy to ma byc codzienna i informacyjna...
a co do czepiania sie moich slow prosze bardzo chetnie poczytam co znaljdziesz...
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 14:46   bardzo poważna ta rozmowa o policji  


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
W sumie to jest chyba tak, że w policji jest jak jak w innych grupach zawodowych - są udzie i ludziska. Są tacy, którzy szanują to co robią i zasługują na szacunek, ale znajdą się też śmieci, które wykorzystują dane im uprawnienia do różnych przekrętów.

A jeżeli chodzi o pracę policji:
Nawiasem mówiąc, w zeszły piatek wyprowadzałam się ze swojego mieszkania - panowie od przeprowadzek liczą sobie słono za noszenie gratów więc mój ukochany pan mąż (gliniarz) poprosił swoich kolegów z wydziału o pomoc. Jak tak sobie chłopaki nosili te kartony to przyszło mi do głowy......... że pierwszy raz widzę gliniarzy przy pracy :-)

chłopaki się uśmiali
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 14:48     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
ANIUS napisał/a:
frohike ciesze sie, ze ktos tutaj mysli ;)

Skończ z aluzjami, a jak masz pisać do mnie to otwarcie, bez aluzji.

ANIUS napisał/a:
...bo to nie ten temat, najwyzej utworzymy nowy: jaka gazeta jest wedlug ciebie rzetelnym zrodlem informacji ....

Raczej kiepski temat, bo na wypisywaniu afer to nie polega.
ANIUS napisał/a:
tutaj mi ulzylo, ze jednak nie jestem tak tepo wpatrzony w ten twor policyjny... ktory okreslilam Twoim guru (nie jedna osobe)

Dalej nie wiem o co chodzi z tym "guru" ... kto by nim miał być ?
ANIUS napisał/a:
Mariusz napisał/a:
Anius ma chyba wiele wspólnego z Gazetą Wyborczą ;-)

nie dziekuje :P pisywalam do innych gazet hahaha

Nie, nie. Nie o to mi chodziło :)
Chodziło mi o to, że zarówno Ty jak i Gazeta Wyborcza nie umiecie się przyznać do błędu.
Teraz ja się pośmieje, choć nie wiem po co.
ANIUS napisał/a:
hahaha
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 14:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Dorotka heheheh :) no coz... :D prawde mowiac nie wiem jak wygladaja gliniarze w czasie takiej pracy :) ale musi to byc imponujacy widoczek :D heheheeee :)

Mariusz podaruj sobie... bo rozmowa w takim tonie nie ma sensu :) ja zakonczylam to EOT :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008