Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnienia forumowe
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 22:32     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
super temat :)
ja wspominam wszystkie spotkania bardzo miło, byłam na wielu.....
brakuje mi ich bardzo.....
poznałam wiele wspanialych osób.
Na szczęście dzieki Kisi mam fotki oprawione w ramke ktore wiszą na scianie w moim mieszkanku i kiedy mi smutno zawsze moge popatrzec na Wasze morduchny kochane :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 22:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorothea, no w końcu sie odezwałaś.
To ja dodam, ze spotkania na których była Dorothea, były jednymi z najweselszych. Uwielbiałam jak opowiadałaś te wszystkie historie całą sobą, a alarm w samochodzie wył i wył :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 23:09     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
a alarm w samochodzie wył i wył :rotfl:

pamietasz to hahahahaaa, to było dobre, na szczescie miał mi kto pomoc, bo nie wiem co bym tam sama zrobiła, pewnie bym siadla i płakała na ulicy
kisia napisał/a:
opowiadałaś te wszystkie historie całą sobą,

naprawde tak to wygladało ??
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 23:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
naprawde tak to wygladało ? ?
naprawde i było to cudowne :D
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 23:17     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
naprawde i było to cudowne :D

no to dobrze :)
dalej bede mogła opowiadac jak tylko sie zjawie na spotkanku
Kisiu ale jak przegne i za bardzo bede to robila całą soba to walnij mnie w łepetyne ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 23:19     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
jak przegne i za bardzo bede to robila całą soba to walnij mnie w łepetyne ;)
na pewno tak sie nie stanie :D
Babskie spotkania też były niezapomniane :D :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 23:25     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
Babskie spotkania też były niezapomniane :D :rotfl:

oczywiscie,ze tak, jedyne w swoim rodzaju, męska częsc była na tapecie haha
ups, jakby co to ja nic nie mowiłam ;)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 08:49     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
no to ja sie tez wypowiem
Pierwszy raz byłem właśnie na halówce ;> ale ogólnie pierwszego oficjalnego spotkania nie pamiętam w którym miejscu to było i jak było.
Tak jak już wymieniamy jedne z lepszych spotkań to podobało mi się tak jak tu większości w pizzerii na placu krakowskim, Urodziny w Starym browarze, promil tez dawał rade (pomogła mi galeria przypomnieć sobie ;) ) no i oczywiście grille na działce u frycka szczególnie ten mój pierwszy grill :)
Jak by sie chciało to by można było wymieniać :)
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 09:51     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Ooo Moja Dorotka kochana... sie odezwala :)
Tak Kisia ma racje.. opowiadania Doroty byly przesmieszne.. ja pamietam jedno o psie ktory wyladowal w wodzie.. kolo jakis tam lodzi.. kurde myslalam ze umre ze smiechu..
Nasze babskie.. byly nie do przebicia.. i pamietam tez wszystkie spotkania z Piotrulkiem I Jackiem :)
Pamietam grilla u Szamany.. gdzie bylismy wszyscy razem..
AA i ja tez mam ramke ze zdjeciami.. i tez jest u mnie w domu ale w koszalinie.. teraz ja przywioze ze soba do Gliwic :)
I pamuetam Kartke ktora dostalam w dzien swojego slubu.. tak wtedy sie wzruszylam.. i tak zalowalam ze nie mogliscie byc ze mna w ten dzien :)
bardzo dobrze pamietam dzien kiedy poznalam Szamanke.. bylo to na urodzinach w Starym Browarze.. ja nie jestem pewna czy to nie bylo moje jedno z pierwszych spotkan :)
I pamietam nasze tance.. w babilonie..
A najlepiej wspominam wszystkie spotkania w 4 arcie.. i babskie pogaduchy w toalecie u gory,,,
jak Dorota opowiadala jak cwiczy na silowni :)
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:24     


Dołączył: 18 Paź 2004
Kisia dzięki to miło ze zapamiętałaś, ale...na Ciebie nie mogłabym się pogniewać :)
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 17:20     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Oj spotkan bylo wiele i wszystkie fajne , fajnie bylo poznawac nowe osoby, potancowac sobie...jednak chyba II urodziny w browarze to byly takie najbardziej z rozmachem zrobione spotkanie :) oczywiscie capri na pl.krakowskim super sprawa duzo nowych osob
pamietam ze przy rezerwowaniu w jakims lokalu miejsca na duza ilosc to kazali mi podac menu dla wszystkich z gory :kwasny: :rotfl: :hyhy: bo kwalifikowali to jako impreze masowa.
La vite - jedyna knajpka gdzie "nasz" kelener sie wyrabial :)

aaaaaa, no i oczywiscie nauka Country :P to bylo fajniaste :) jak sie tanczylo :)

No grille na dzialce :zawstydzony: , pamietam wyraz twarzy mojego ojca jak powiedzialem mu ze na jego nowa dzialke przyjdzie kilku moich znajomych tak okolo 30 :P hehe


Zobaczymy czy teraz bedzie imprezka na dzialce ......
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 21:33     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
hmmm każdy ma takie wspomnienia na temat forum na jakie mu staż pozwala heh. Skoro mówicie o swoich pierwszych forumowych spotkaniach to może i ja coś powiem...
A więc "mój pierwszy raz" przeżyłem w Black ball, to było spotkanie bilardowe...oczywiście tylko na początku hehe. Były rzutki i piłkarzyki i nawet listkiewicz się pojawił hehe Lokale oczywiście były zmieniane :D Osób dużo nie było...do końca dotrwało nas jeszcze mniej ;) Po drodze nawet się pogubiliśmy - babeczki wylądowały osobna faceci osobno ;) Ale było miło i zabawnie. Poznałem wtedy: prawą rękę szefa - piękną Kiśkę, najbardziej męskiego z męskich czyli nieśmiałego hehe Arexa :P, trochę skrytego ale fajnego Trunksa, szaloną i nieobliczalną Noemi i sympatyczną i wesołą Debonair (w sumie to poznałem ją już kapkę wcześniej ;) ) Chyba nikogo nie pominąłem, jeśli tak to przepraszam...
W sumie biorąc pod uwagę małe doświadczenie forumowe to byłem na imponującej liczbie spotkań - czytaj tsy ;) Każde było inne ale sympatyczne i wesołe :ok: Żadnego nie żałuję :super:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 22:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek napisał/a:
przy rezerwowaniu w jakims lokalu miejsca na duza ilosc to kazali mi podac menu dla wszystkich z gory :kwasny: :rotfl: :hyhy: bo kwalifikowali to jako impreze masowa
hehe no było tak, nie raz. Zawsze musiałam tłumaczyć,że to niewykonalne, dobrze, ze rozumieli :)
Frycek napisał/a:
no i oczywiscie nauka Country :P to bylo fajniaste :) jak sie tanczylo :)
to jedyne spotkanie, na którym nie byłam.
Miło wspominam akcje charytatywne, zwłaszcza pierwszą dla Domu Dziecka, chociaz przez błąd pani dyrektor, był też i niemiły akcent :/, oraz akcję dla Domu Samotnej Matki, no i wspaniałe mecze w których brali udział nasi panowie :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Maj 17, 2010 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 22:39     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ha, wlasnie sobie przypomnialem gdzie bylo moje pierwsze spotkanie. Tak mi sie zdaje ze to bylo w jakims lokalu, ktorego nie znam nazwy, ale budynek na przeciwko 5tki. Nad dawnym B3. Pamietam ze przyszedlem wtedy z p4czkiem.
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 22:51     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Moje pierwsze spotkanie bylo w " Secesji" Jak na zlosc na drogach byly korki, a ja tak bardzo chcialam zdazyc. Prosto z podrozy wparowalam i czulam jakbym wszystkich znala od zawsze. Wtedy na spotkania przychodzilo duzo sosob.
Pamietam jak cos walnelo na kotarom i ktos rzucil haslo" kelner pieprznal" a ten wystawil glowe i cienitko oglosil " ze wcale nie" :rotfl: :rotfl:
Byla tez "Casa Austria" ( dobrze napisalam?) i Stary Browar, gril u Fryka na dzialce ( slynny pajak w ubikacji o nazwie Stanislaw)
Fajnie bylo z dziewczynami posiedziec do rana i jak sie jasno na dworze robilo dopiero wracac do domu.
No i nie mozna ominal slynne " niebieskie" bez tego nie zaczynaly i nie konczyly sie imprezy :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 16:24     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Szamanka napisał/a:
slynny pajak w ubikacji o nazwie Stanislaw

hehe, no tak....Anka go tak nazwala ..ciakawe czy tam jeszcze jest :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 20:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
slynny pajak w ubikacji o nazwie Stanislaw)
a ja przeczytałam pijak i nie wiedziałam o co chodzi, pomyślałam sobie że mam po prostu luki w pamięci z powodu nadmiaru promili :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 13:20     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Szamanka napisał/a:
Moje pierwsze spotkanie bylo w " Secesji"

moje rowniez, nie znałam wtedy nikogo , wchodze do tej secesji a na dworze siedziała wieksza grupa wiec myslałam,ze to Wy i sie dosiadłam, ludziska dziwnie na mnie patrza i nic nie mowia wiec ja pytam czy to forumgliwice,a oni ze nie hahaha uciekłam, zobaczyl to kelner i powiedzial, ze siedzicie w srodku. ale wpadka

kisia napisał/a:
to jedyne spotkanie, na którym nie byłam.

ja tez nie byłam na tym spotkaniu
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 16:29     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Bylem tam wtedy z p4czkiem, strasznie nie swojo sie czulem, bo tak naprawde kazdy opcy, nie bardzo tez wiedzialem z kim o czym rozmawiac, jakies konwersacje sie potem wdaly, ale szczerze mowiac chyba dlugo tam nie zabawilem.
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 11:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
a mnie kto jeszcze pamięta ? :)))
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008