Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pią Maj 14, 2010 23:31
Kaczyński kontra Komorowski
Autor Wiadomość
Gmeras 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 12:52     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Major napisał/a:
A jestem nietolerancyjny, bo tak samo jak nie moglbym zaakceptowac kopania biednego psa na ulicy
a wypraszać wyborców na Białoruś to wypada ?
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 14:06     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Major napisał/a:
nie moge zaakceptowac kopania wlasnej ojczyzny nieslusznymi wyborami

ja nie mogę patrzeć jak "młoda inteligencja" napala się na PO. Szkoda, że ludzie nie mają teraz swojego zdania tylko kierują się opinią mediów i ludzi z ich otoczenia... Wiadomo poglądy można mieć jakie się chce i nie można ich nikomu narzucać ;) Więc proszę nie narzucać ich też pisowcom :D
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 16:59     


Dołączyła: 25 Lut 2010
plusz0wy, ale nikt nie narzuca nic pioswca.. niech pisowcy sobie swoje racje maja.. ja nie jestem jakos mega bardzo za zadnym z kandytatow.. tylko pisze o tym co mnie razi w oczy.. Swoje zdanie mam i nikt mnie do tego nie przekonuje.. Media to jeden z srodkow komunikacji ktory dostarcza nam wiedzy.. ale to ja wiem czy ta wiedze wykorzystam czy jej sie poslucham czy wierze w miliony rzeczy ktore dziennie do mnie doplywaja..
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 17:34     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Agresją było wrzucenie subiektywnego filmiku przez TheBozanna, :)

Nikaa, ja szanuje Twóje poglądy i nic mi do tego :) :) :)

a to ze dałam troche tych etimonek i grubsza czcionke to zeby ubarwnic moją wypowiedz :)
//wszyscy wiedza ze mi uśmiech nie schodzi z twarzy wiec ... Nikaa, nie bierz nic do siebie // :) :) :)
a przytoczyłam własnie Majewskiego który podkreslił tzw tolerancje wyboru
//o której tyle pisałam i Gmeras też próbuje :) :) :) //z różnym skutkiem/ :P /

plusz0wy napisał/a:
Wiadomo poglądy można mieć jakie się chce i nie można ich nikomu narzucać Więc proszę nie narzucać ich też pisowcom
o właśnie kolega po fachu -student :) :ok:

Gmeras, ja wysłałam tylko jedną osobe a nie żadnych wyborców :) :) :)

Major napisał/a:
Jak chcecie wracac do komuny z naklejka kapitalizmu to moze lepiej jedzcie na Bialorus.

bardzo ładnie rozwiniecie :)
{+Putin}
Wspaniale ze można zaobserwowac iż poza granicami Polski obywatele są bardziej zorientowani w życiu politycznym niz w niej :) :) :)


Nikaa Pluszowy Gmeras chodzi nam o to samo a koleżanka The Bozzanna
zdezerterowała wiec zamykam wszelkie zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej :P :) :P

Pozdrawiam :)

//zazwyczaj moje wypowiedzi ograniczały sie do kilku słów wiec taka mała dla Was niespodzianka :P //

// Panie Majorze Generale jak bedzie Pan na spotkaniu forumowym prosze mi przypomniec ten temat a ja chetnie dowiem sie jak działa Polonia w Londynie :) //
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 17:38     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
no niech ci będzie Nikaa ;) A że nie potrafisz dobrze wybierać, które informacje należy przyswoić a które puścić kantem to już niestety nie moja wina :P ŻARTUJę, tak trochę hehe :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 17:53     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Noemi, wiem ze z buzi ci usmiech nie schodzi :) bo sie znamy juz troche..plusz0wy, ale to moja sprawa ktore wybieram ktore nie.. nie wiem czy wiesz ale ja mam bardzo duzy dystans do tego co ludzie tu pisza.. i do wielu rzeczy podchodze z przymrozeniem oka.. i usmiechem na twarzy
Profil
PW Email Cytuj
look 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:17     



Dołączyła: 17 Gru 2009
Komorowski się ośmiesza a Kaczyński jest niewiadomy,reszta nie ma szans..nie wiem na kogo...
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:21     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
bo Kaczyński sie duzo nie wypowiada i to mu leci na plus :) poczekamy az sie odezwie ;D
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:27     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Gmeras napisał/a:
poczekamy az sie odezwie ;D

ludzie czy wy postradaliście zmysły ? Chcecie głosować na tego który umie ładnie gadać, obiecywać i omamiać ? ARMIAGEDON ! A miałem nie iść głosować hehe Ale jednak pójdę a co ;)
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:35     


Dołączyła: 25 Lut 2010
kazdy z nas powinien isc glosowac.. jesli bys nie poszedl teraz glosowac.. bo tych wszystkich wypowiedziach to u mnie mial bys takiego strasznego minusa.. bo narzekac lub chwalic maja prawo osoby ktore ruszyly swoje 4 litery i zaglosowaly.. inni moim zdaniem nawet nie powinni zabierac glosu..
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:41     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
każdy powinien ale większość tego nie robi....ludzie nie wierzą, że coś się zmieni...Bo kto by nie rządził to i tak jest to samo :/ A co do minusa to zebrałbym kolejnego i byłby "+" ;) A narzekać i chwalić może każdy. Ci co nie głosowali mogą narzekać na tych którzy źle wybrali ;) Też mają takie prawo ;) Poddawać ocenie można wszystko więc dlaczego nie wyborców....
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:48     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Cytat:
ludzie czy wy postradaliście zmysły ? Chcecie głosować na tego który umie ładnie gadać, obiecywać i omamiać ? ARMIAGEDON ! A miałem nie iść głosować hehe Ale jednak pójdę a co ;)
Czy ja napisałem że będe glosować na Komorowskiego ? albo innego co ładnie mówi ?
Ostatnio zmieniony przez Gmeras Wto Maj 18, 2010 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 20:49     


Dołączyła: 25 Lut 2010
bo sami nie sa lepsi.. dlatego nie powinni narzekac.. nawet na tych co zle wybrali.. bo moze wlasnie jakby oni poszli zaglosowac cos by sie zminilo i wygral by ich faworyt..
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 10:20     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Mój faworyt wygra :P jak ostatnio :P
:) :) :) koniec posiedzenia :) :) :)
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 10:36     


Dołączył: 20 Maj 2010
Ja chciałem głosować na Szmajdzińskiego, napewno nie z powodu jego przynależności tylko uważałem go za naprawde dobrego człowieka który gdy był ministrem oborny narodowej to dbał o ten resort i rodzimy przemysł.
A teraz na kogo oddam głos?
Nie wiem :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 11:24     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Karlus, ja tez chcialam tak zaglosowac..
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 19:55     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A tu cos co pewnie wielu widzialo :) h t t p;//statichg.demotywatory, p l/uploads/201006/1275547794_by_ZnawcaEKRANU_500.jpg
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 23:19     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
troche to zabawne, jak blizniak byl preydentem a drugi premierem to wszyscy za glowy sie lapali i krzyczeli "skandal". Gdy jednemu sie zmarlo to teraz wszyscy kochaja braci malutkich i stwierdzaja, ze ich prostota, chamstwo, gburowatosci, nie tolerancyjnosc, antysemityzm i homofobia to nawet fajna sprawa. I to jest skandal i trudny orzech do zgryzienia przez socjologow i psychologow. Proponuje glosowac na Leppera, on ma wszystkie te "zalety" a przy okazji jest fajnie opalony. Mielismy prezydenta elektryka po zawodowce, mielismy prezydenta z wyzszym wyksztalceniem chociaz studiow nie skonczyl, pozniej mielismy prezydenta, ktory krzyczal do ludzi "spieprzaj dziadu" lub "malpa w czerwonym" ktory tez byl posmiewiskiem na calym swiecie bo nie znal etykiety i nie mial konta bankowego to teraz mozemy miec prezydenta ktory ma kota, czemu nie;)
A do tych co mowia, ze Jaroslaw bedzie kontynuowal dzielo brata...o jakim dziele mowimy? Wie ktos moze? Prezydent nie moze byc stronniczy, wiec o zadnym pomysle politycznym nie moze byc mowy. Wszelkie obiecanki przedwyborcze... proponuje zadac sobie jedno pytanie "ile prezydent moze?". Odpowiedz....nie wiele. Moze zawetowac ustawe. To rzad ustala ustawy, to rzad przedstawia pomysly. To premier ma wladze (jak w kazdym normalnym kraju), a prezydent....ma ladnie wygladac i reprezentowac nasz kraj. Czy Jarek to towar eksportowy...no nie wydaje mi sie:)


Komorowski czy Kaczynski?.... Zaden. Olechowski wyglada odpowiednio, ma to cos co powinien miec prezydent.
Ostatnio zmieniony przez krystian Sro Cze 09, 2010 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 01:33     


Dołączył: 20 Maj 2010
Ja po bardzo długim namyśle, Andrzej Olechowski.
Komorowski - odrzuca debate w tvp, bo niby pisowska, ale chce debaty w tvn, a jaką tvn jest telewizją to wiemy :rotfl:
Kaczyński - nie podoba mi się jego styl, na siłe próbuje udawać tego lepszego brata co nawet dobrze mu wychodziło.
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 01:34     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
krystian napisał/a:
Prezydent nie moze byc stronniczy

Pokaz mi czlowieku w naszym kraju, w III RP ktory prezydent nie byl stronniczy, pokaz mi kraj w ktorym jakis prezydent nie byl z jakiejs partii czy stronnictwa, lub w jakikolwiek sposob niezwiazany. Nie da sie! Jesli chcesz zaslynac na scenie politycznej to albo musisz komus sie podporzadkowac, albo musisz byc wyjatkowo wyjatkowy. W dzisiejszym swiecie liczy sie manipulacja i wplywy i nie ma co sie ludzic ze jest inaczej.

A wracajac do Prezydenta polski, no coz nie wiem sam o jakim dziele sie mowi, ale pewnie jest cos czego nie wiemy :) Jak zwykle nie mamy szczescia do politykow, do poki polska mentalnosc sie nie zmieni i nie przestanie popierac byleczego.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008