Poprzedni temat «» Następny temat
moj facet jest maminsynkiem, JA, ON i JEGO MAMA?
Autor Wiadomość
kamaalicja 
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 13:25   moj facet jest maminsynkiem, JA, ON i JEGO MAMA?  


Dołączyła: 07 Kwi 2010
jest tu moze ktos kto ma podobny probelm z facetem?? moze znacie kobiety, dziewczyny ktore sa w zwiazkach z facetami nieumiejacymi odciac sie od mamy... taki zwiazek jest trudny. A moze ktoras z was albo waszych znajomych byla w takim zwiazku? Jak sobie z tym poradzic gdy mama dla Twojego faceta jest nawaznijesza i na kazdym krroku slyszysz "moja mama zrobilaby to lepiej" albo z kazda decyzja biegnie do matki.
chcialabym porozmawiac, napiszcie do mnie
kama.alicja@interia.eu
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 23:45     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
brzmi jak podpucha dla zbierania materiałów do pracy dyplmowej...bez kitu temat prawie podręcznikowy - można znaleść na necie pełno artykułów o tej tematyce.
Powiedz mu, że Ci przykro jak bedzie porównywał cos co zrobisz do tego, jak to robi jego matka - jak jest kumaty to zrozumie, a jak nie to sie przyzwyczaj, albo zmień faceta ;)
Profil
PW Email Cytuj
look 
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:23     



Dołączyła: 17 Gru 2009
Trzeba uciekać w takiej sytuacji;)
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 23:43     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
look napisał/a:
Trzeba uciekać w takiej sytuacji;)


Trzeba mi to było prędzej powiedzieć ;)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 00:07     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
przeciez jeszcze nie masz koscielnego ;)
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 15:17     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
trunks napisał/a:
przeciez jeszcze nie masz koscielnego ;)


otóż to :P
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 23:53     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no więc...:-)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 20:41     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
no bo chyba dla każdej mamy jej syn jest dla niej królewiczem, dla tego tak lubią nas rozpieszczać, kwestia czy ktoś zacznie się z tego uwalniać czy się mu tak dobrze żyje i postanawia w tym zostać ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
sebek, wszystko zależy w jakim wieku jest syn. Jeżeli jej synuś ma kobietę/ żonę to normalna matka powinna się wycofać, nie narzucać się.
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:24     


Dołączyła: 25 Lut 2010
ja bede straszna tesciowa..
okropna.. bo juz sobie obiecalam ze to ja dla mojego synusia zone znajde.. nie wczesniej niz 30...
nwet jesli mialby byc to chlopak dla niego..
mamusia bedzie zawsze blisko synka ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa, mam nadzieje że żartujesz, a jeżeli nie to, że zmądrzejesz do tego czasu :P
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:33     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Nikaa, jasne ze zartuje.. ja tesciowej nie mialam..
ale mialam prawie tesciowa.. ktora byla straszna.. i pierwsza rozmowe z nia wspominam okropnie.. jakbym byla na poligonie i musiala odpowiadac o 3 nad ranem na strasznie skomplikowane pytania.. dostlownie.. jak pod grozba utraty zycia...
teraz wiem ze w zyciu bym sobie na to nie pozwolila:)
a moj maz nie narzeka na tesciowa.. za to na tescia narzeka.. bo ja jestem coreczka tatusia :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 00:38     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
ja jestem coreczka tatusia
to tak jak mamisynuś :P
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 09:19     


Dołączyła: 25 Lut 2010
dokladnie tak .. moj tata zawsze stoi po mojej stronie.. i zawsze twierdzi ze mam racje :)
Aa i mowi na mnie coreczko.. :) wiec to jest takie fajne :)
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:16     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
kisia napisał/a:
sebek, wszystko zależy w jakim wieku jest syn. Jeżeli jej synuś ma kobietę/ żonę to normalna matka powinna się wycofać, nie narzucać się.


W?AŚNIE :padam:
Profil
PW Email www Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:28     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
kisia napisał/a:
sebek, wszystko zależy w jakim wieku jest syn. Jeżeli jej synuś ma kobietę/ żonę to normalna matka powinna się wycofać, nie narzucać się.


Wiesz, byłem we wtorek w Bytomiu opłacić egzamin na kolejne prawo jazdy i widziałem taką dla mnie osobiście śmieszna sytuację:

- wychodzi egzaminator, wywołuje z nazwiska jakiegoś chłopaka, ten wstaje, daje mamie kurtkę, a ta go zaczyna głaskać po głowie i zaczyna do niego mówić : "tylko spokojnie, tylko spokojnie, na pewno zdasz", to było takie cukierkowe, ja bym sobie na coś takiego nie pozwolił :chytry:

- druga sytuacja w tym samym miejscu: stoi chłopak przy okienku gdzie składa się papiery na zapisy na termin egzaminu, patrzę.... a chłopak tylko stoi, wszystko załatwia za niego tatuś, wypytuje się o terminy, potem pyta syna czy mu ta data i godzina odpowiada, no normalnie dla mnie śmiech...

na pewno ciężko się facetowi z takiego czegoś wyplątać jak na przykład żył bez taty, ale to już zupełnie inna sytuacja...
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 20:03     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ja pracuję w szpitalu i tam często chłopcy i mężyźni w wieku 15-20 lat chodzą z mamusiami :szok: (nie mówię o jakimś wypadku, tylko o stłuczonym palcu)

zawsze mówię łodzieńcowi, że nie trzeba czekać na wynik, bo przechodzi komputerowo do lekarza, chłopak jarzy i wychodzi na korytarz, a za 30 sekund mama "Nie musimy czekać?" Mówię, że przecież powiedziałam już synowi :oczami: co ciekawe jak mówia tak dziewczynkom, nawet małym to mamy wierzą :D
Niektóre kobiety traktują nastoletnich synów jak nieporadne dzieci...

A u mnie mama traktuje męża normlanie, ale mąż traktuje mamę jak najważniejszą kobietę w życiu. a najważniejszą kobietą miałam być JA. No, mogę ustąpić miejsca córci :)
Ostatnio zmieniony przez alenda Pią Maj 14, 2010 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 20:11     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Nikaa napisał/a:
ja bede straszna tesciowa..
okropna.. bo juz sobie obiecalam ze to ja dla mojego synusia zone znajde.. nie wczesniej niz 30...
nwet jesli mialby byc to chlopak dla niego..
mamusia bedzie zawsze blisko synka ;)


mój mąż myśli, ze nasza córka nie wyjdzie do 30 za mąż i z nikim nie będzie sypiać do tego czasu :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 21:02     


Dołączyła: 25 Lut 2010
alenda, to tak jak moj tatus.. myslal i byl bardzo mocno zdziwiony jak mu powiedzialam ze jade (22 lata) do mojego chlopaka na noc.. i sie spytal.. ale bedziecie w osobynych pokojach?? a jego rodzice beda w domu.. daj numer zadzwonie :)
smialam sie strasznie.. az mnie brzuch od tego bolal.. to mu powiedziala ze nie jestem Monika zawsze dziewica.. i ze juz jestem po "tych" sprawach.. a on czy ja wogole wiem co to antykoncepcja.. bo jak nie wiem to mam isc do mamy zeby mi powiedziala :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 23:49     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
alenda napisał/a:
A u mnie mama traktuje męża normlanie, ale mąż traktuje mamę jak najważniejszą kobietę w życiu
z jednej strony okazywanie uczuć matce, szanowanie jej, jest dobrą oznaką bo to znaczy, że facet został wychowany na dobrego, uczuciowego człowieka, ale jeżeli będąc w związku stawia matkę na piedestale, jest dla niego ważniejsza niż żona i rodzina jaka juz ma, trzeba koniecznie z nim porozmawiać. Być może o pomoc trzeba poprosić teściową, jeżeli jak piszesz
alenda napisał/a:
mama traktuje męża normlanie
(tylko mama tzn Twoja teściowa, czy Twoja mama ? ) :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008