Poprzedni temat «» Następny temat
Przychodnie w Gliwicach
Autor Wiadomość
Matrix 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:07   Przychodnie w Gliwicach  


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Witam, czy ktos moze polecic mi dobra przychodnię(na NFZ) z dobrym zapleczem medycznym u nas w Gliwicach(laboratorium, EKG, USG i ewentualnie rentgen) i przy okazji dobrego lekarza pierwszego kontaktu, tzn. takiego ktory nie załuje skierowan na badania i do specjalistow gdy sa ku temu przyczyny i nie trzeba czekac do niego z wizyta ponad 2 tygodnie. Jestem bardzo zawiedziona obsługa w przychodni na Moniuszki i poszukuję przychodni z prawdziwego zdarzenia. Z góry dziękuje za pomoc
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:43     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Matrix napisał/a:
laboratorium, EKG, USG i ewentualnie rentgen
takie usługi świadczy przychodnia na ul. Opolskiej, nie jestem pewna tylko czy jest rentgen, co do lekarza pierwszego kontaktu to nie wiem czy jest tam jakis kompetentny, ale ja tam tylko chodzę raz, góa dwa razy do roku po L4
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 14:25     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Jest na ul. Opolskiej RTG :) Jeżeli chodzi o lekarzy rodzinnych to polecam na ulicy Zabrskiej /Jagiellonskiej przychodnie MEDEN. Szybko,sprawnie, przyjemnie :)
Profil
PW Email Cytuj
llaneta 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 17:53     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
Ja jednak myślę ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,ktoś chwali jakąś przychodnię bo tak słyszał a jak tam zacznie uczęszczać to szybko zmienia zdanie . Warto naprawdę się zastanowić zanim się zmieni .
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 18:47     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Tzn. moja lekarka obecna jest bardzo fajna chociaz niektore skierowania zwłaszcza na badania czasami trzeba wymuszac, ale dla mnie koszmarem jest obsługa w rejestracji i coraz dłuzsze kolejki, dla mnie naprawde to jest jakies nienormalne zeby do lekarza pierwszego kontaktu czekac ponad dwa tygodnie, z drugiej strony nie mam pewnosci co mnie bedzie czekac w nowym miejscu, moja lekarka dotychczasowa chodze do niej prawie 10 lat, zna mnie od podszewki, a wszystko od nowa opowiadac cała historie nowemu lekarzowi to tez nie jest super perspektywa, ale jak nie bede miala wyjscia to bede musiala zmienic przychodnię, chcialam przynajmniej rozeznac sie gdzie jak jest
Profil
PW Email Cytuj
llaneta 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 20:52     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
w RADAN-MED na Basztowej też niestety do lekarza pierwszego kontaktu trzeba czekać około tygodnia lub liczyć na to że Pani doktor przyjmie czekającego na korytarzu pacjenta , oczywiście są też lekarze dostępni od ręki ( co daje do myślenia o kompetencjach lekarza do którego jest kolejka ) więc chyba w większości przychodni jest w tej chwili to samo , ja tez myślałam o zmianie lecz nie mogę się zdecydować bo obawiam się że będzie jeszcze gorzej niż mam
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 22:34     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
llaneta napisał/a:
w RADAN-MED na Basztowej też niestety do lekarza pierwszego kontaktu trzeba czekać około tygodnia lub liczyć na to że Pani doktor przyjmie czekającego na korytarzu pacjenta , oczywiście są też lekarze dostępni od ręki ( co daje do myślenia o kompetencjach lekarza do którego jest kolejka ) więc chyba w większości przychodni jest w tej chwili to samo , ja tez myślałam o zmianie lecz nie mogę się zdecydować bo obawiam się że będzie jeszcze gorzej niż mam


czyli wniosek z tego taki ze chyba jednak lepiej zostac tam gdzie sie jest, dzięki za rady:) a z bólem i tak moja lekarka mnie przyjmie wiec chyba musze zostac tam gdzie jestem, ale niektore babsztyle rejestratorki to by chyba trzeba było powymieniac bo psuja renomę, bo dziwnym trafem jakis czas temu w styczniu kiedy akurat dzwoniłam i odebrała jedna z najmilszych rejestratorek to nigdy nie musze tyle czekac, gora 1-2 dni na wizyte , ale 3 babsztyle sa tak wredne ze najczesciej trzeba czekac 1-1,5 godziny nim ktos podniesie słuchawkę a jak juz odbierze to człowiekowi nóż sie w kieszeni otwiera jak słyszy ta głupia gadkę, co zrobic, zycie.......
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 20:13     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
No i niestety musze jednak zmienic przychodnię, po piatkowym telefonie do rejestracji w przychodni na Moniuszki okazało sie ze moja pani doktor pracuje tam tylko do końca marca i dlatego takie kolejki sa do niej, nie mozna sie juz do niej zapisywac, a poniewaz od kilku osob dowiedzialam sie ze bardzo fajna jest przychodnia "MEDEN" to tam zamierzamy z mężem przeniesc swoje kartoteki. Mam nadzieję ze będziemy zadowoleni. Niestety nie przeniose się tam gdzie moja lekarka się przenosi bo jest to dla nas za daleko, a i sama przychodnia nie jest tak dobrze wyposażona jak "MEDEN"
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 12:51     


Dołączyła: 25 Lut 2010
czy ktos zna bardzo dobrego pediatre? prywatnie moze byc jak najbardziej.. najlepiej jakby pracowal jeszcze w szpitalu dzieciecym??
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 19:32     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
ja również polecam MEDEN. za każdym razem jak tam byłam z czymkolwiek nie miałam na co narzekać :) w sumie to miałam zamiar przenieść tam kortotekę i pewnie w końcu to zrobię jak będę miała czas i głowę do tego.
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 21:43     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Meden i Medicover, tak pacjenci mówią, Medicover płaci za badania, które uważa za stosowane, a za życzenia spcjalne pacjent płaci sam.

Znam bardzo dobrą pediatrę, ale z Przyszowic Dr Korus. Pracuje w szpitalu, ale nie wiem w jakim. Z mojego szpitala to niewielu mogę polecić, nie wszysy są dobrzy, nie wszyscy przyjmuja prywatnie.
Profil
PW Email www Cytuj
margaretka 
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 15:45     


Dołączyła: 12 Cze 2010
a co myślicie o Euromedical na os. Waryńskiego? Miał ktoś styczność z lekarzami rodzinnymi w tej przychodni?
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 20:26     


Dołączył: 18 Paź 2004
ja znam dwóch dobrych pediatrów niestety jedna pani doktor przyjmuje w czechowicach ale nie pracuje w szpitalu a druga pracuje w szpitalu ale nie przyjmuje w gabinecie. osobiscie chodzę z dzieciem do łabęd do przychodni na radosnej do dr Buczyńskiego, jestem zadowolona ale słyszałam różne opinie. wiadomo kazdy ma swojego ulubionego lekarza
jesli chodzi o przychodnię to jestem w radan medzie ale z usług korzystam rzadko bo najczęsciej odwiedzanym lekarzem jest dentysta i ginekolog a do tych chodzę prywatnie
Profil
PW Cytuj
llaneta 
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 07:47     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
Pan dr Buczyński kiedyś pracował w szpitalu na radiowej na oddziale dziecięcym i jest świetnym lekarzem , mimo że moje dziecko ma już 16 to bardzo milo wspominam wizyty Pan doktora świetny specjalista i doskonałe podejście do dzieci .
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 16:15     


Dołączył: 18 Paź 2004
osobiscie tez nie mogę narzekać tym bardziej ze jako świeżo upieczona mama miałam mnóstwo może nawet głupich pytań odnosnie pielęgnacji malucha, na które zawsze dostawałam odpowiedz. zaletą dla mnie jest to ze dr buczyński ma tez wizyty domowe więc jesli nie moge lub nie chcę z jakichś względów jechac do przychodni to w domu jestesmy pod opieką tego samego pediatry który zna dziecko. Pierwsze przykazanie jakie dostałam na pierwszej wizycie było: wszystkie pytania spisywac na kartce pom. wizytami, to będę odpowiadał po kolei a zestresowani najczęsciej płaczącym maluchem rodzice nie zapomną o nic zapytać :)
Profil
PW Cytuj
aliskaa 
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 16:25     


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Skąd: Gliwice
polecam pediatrę na Sikorniku dr. Czekurłan, teraz oprocz tego ze jest pediatrą, rownież prowadzi cale rodziny gdyz ma ku temu druga specjalizacje, lekarza rodzinnego, szybko, fachowo, nie trzeba sie o nic prosić bo sam pilnuje wszelkich badań, leczylam tam moje dzieci jak były małe, a teraz leczymy sie u niego całą rodziną:)
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:46     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Czas zmienić przychodnię.

Poszukuję takiej co to szybko sprawnie i kompleksowo.
Mam dosyć niekompetencji lekarzy na Kozielskiej.
Profil
PW Email Cytuj
nataszama 
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 16:28     


Dołączyła: 31 Sty 2012
Skąd: Gliwice
Witajcie,
Aktualnie jestem zmuszona zmienić lekarza, gdyż mam już 21 lat a dalej chodzę do pediatry.. i najzwyczajniej nie chcę mnie już tam przyjmować. Szukam dlatego dobrej przychodni, tzn. bardziej mi chodzi o dobrych lekarzy. By umieli postawić trafną diagnozę. I niestety z racji tego, że studiuję dziennie takich, którzy nie będą robili wielkiego problemu przy wypisywaniu zwolnienia na zajęcia.. a najlepiej takiego co np. załóżmy że jednego dnia czuję się źle i zostanę w domu (czasem wystarcza mi jeden dzień cały w domu by następnego być na chodzie) to jak przyjdę następnego da mi zwolnienie za dzień poprzedni.. to nie jest L4.. tylko zaświadczenie na uczelnię.. a tam bardzo restrykcyjnie sprawdza się obecność. Będę wdzięczna za pomoc!
Profil
PW Email Cytuj
kropka75 
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 13:53     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
Niestety nie znam żadnej dobrej przychodni w tym mieście, a jeszcze mniej znam dobrych lekarzy.
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 15:07     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Polecam przychodnię MEDEN na ulicy Jagiellońskiej/Zabrskiej ;) . Moim lekarzem jest pani doktor Anna Korbacz i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić. Rozumie potrzeby swoich pacjentów, podchodzi profesjonalnie i nie bagatelizuje dolegliwości. Ja musiałam prosić o to, żeby nie wypisywała mi zwolnień, tak więc chyba problemu nie będzie :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008