Poprzedni temat «» Następny temat
Zielone Pomidory- zamiast Promila
Autor Wiadomość
verqa 
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 22:00   Zielone Pomidory- zamiast Promila  


Dołączyła: 07 Paź 2008
Wisi duża plandeka z tekstem Restauracja Kawiarnia Lounge Club... ?! Może zupełnie przypadkiem ktoś się orientuje co tam będzie? :D

[ Komentarz dodany przez: kisia: Nie Sie 15, 2010 22:45 ]
zmieniłam tytuł by łatwiej było znaleźć wątek
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Sie 15, 2010 21:44, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Balearics 
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 12:50     


Imię: Michał
Dołączył: 18 Mar 2010
Lounge Club he he w Gliwicach ?? Exclusvie przy pizzy i discopolo im nie przejdzie
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 13:30     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
nie byłam, widziałam tylko przez okna białe drewniane (chyba) stoliki i krzesła
Profil
PW Email Cytuj
Sou 
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 14:43     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Restauracja z podobno bardzo dobrym jedzeniem, nie drogim i porcjami normalnymi. Pewnie za 2 miesiace nie beda juz swierzych produktow uzywac, porcje beda male a ceny jak wszedzie. Warto sie wiec tam wybrac zanim zacznie sie staczac: ]
Profil
PW Email Cytuj
Ilonka 
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 15:27     



Imię: Ilona
Dołączyła: 05 Lut 2005
Skąd: Wysoka (kolo Rynku)
Bylam w Zielonych Pomidorach i pomimo, ze lezka mi sie w oku zakrecila, kiedy zobaczylam, ze z Promila nic nie zostalo, odnioslam pozytywne wrazenie. Tylko toalety jeszcze sa takie, jakie byly;-) Wystroj jest bialo zielony, stylizowany na stara, drewniana kuchnie, pewnie pod sloncem Toskanii ;P Menu jest zroznicowane - znajduja sie tam dania miesne, pasty, salatki i przystawki na poziomie dobrej restauracji - ekskluzywnie - podane na wielkich talerzach, dania ozdobione, spore porcje, a ceny sa dosc niskie jak na tak dobrze jakosciowo przyrzadzone dania. Jest tam tez karta win. A co ciekawe, w menu znajduje sie rowniez wybor dan... barowych ;) To mnie zaskoczylo. Sa tez tanie zupy z zaskakujaco bogatym wkladem. Desery, nalesniki, napoje, alkohole. A co do cen, mysle, ze utrzymaja sie takie niskie, poniewaz na pierwszym pietrze maja przeciez konkurencje (Zlotego Osla).. teraz w zasadzie to oni sa konkurencja dla Osla :niepewny:
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 19:18     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
a nie wiecie może czemu promila zlikwidowali ?
Profil
PW Email Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 01:57     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
h t t p;//w w w zielonepomidory, c o m, p l/

To stronka nowej restauracji. Według Mnie z tego co widać po klubach po prostu było zbyt mało ludzi, ogólnie ostatnio dużo klubów plajtuje, wiec nie zdziwiłbym się gdyby i tak tu było, stad przebranżowienie. Czy okaże się rentowne zobaczymy.

p.s.a tak na marginesie to szkoda, ze ostatnio z klubami coraz słabiej, ciężkie czasy, to już nie to co kiedyś niestety.
Profil
PW Email www Cytuj
Balearics 
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 09:18     


Imię: Michał
Dołączył: 18 Mar 2010
Martinez jakie ciężkie czasy?? Chyba tylko w Gliwicach (no i może w Bohemie:P). Mnie to nie dziwi bo jak w każdym klubie grają tą samą wiochę ... Poza tym właściciel lokalu ma w nosie kto tam gra to potem trzeba Jadłodajnie Zgniłe Pomidory zrobić . Dwa lata nie byłem w żadnym Gliwickim klubie ... po dwóch latach wchodzę ... i szok!!! nic się nie zmieniło. Zobaczcie co się dzieje dookoła, Wrocław, Kraków, Opole... Na szczęście w Katowicach niedługo Lemoniada :D

PS. JEŚLI JESTEŚ W?AŚCICIELEM KLUBU I CZYTASZ TEN POST ..... APELUJE!! SPRAWD? CZASEM CO TAM SIę DZIEJE!
Profil
PW Email www Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 01:00     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Tu Cie zaskoczę ale Klubem Bohema nie zajmuje się od jesieni tamtego roku, wiec niezbyt wiem co tam teraz się dzieje. Co do frekwencji to niestety widzę to nie tylko po Gliwicach, ale i klubach w innych miastach gdzie gam lub mam znajomych z branży, troszkę się obniżyła porównując tamten rok. Z promilem to takie moje przypuszczenie, choć mógł być inny powód, fakt, ze potencjał został solidnie zaprzepaszczany. Co do inwestycji racja mało się w naszym mieście w klubach zmienia, a raczej stagnacja, która akurat nic tu dobrego nie wróży, jeśli chodzi o muzykę i grających też. W moim przypadku to nie odwiedzałem żadnego lokalu w Gliwicach od tez już ok 2 lat. heh, może ktoś się nie zgodzić ze Mną, ale od czasu zamknięcia Bravo w kwestii klubowych imprez w Gliwicach jest równia pochyła(z małymi przebłyskami). Z Lemoniadą w Kato czas pokarze.
Profil
PW Email www Cytuj
Balearics 
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 18:22     


Imię: Michał
Dołączył: 18 Mar 2010
He he mała frekwencja w miejscach gdzie grasz swiadczy o ... żartuje :) Generalnie śląsk kuleje i stał się kolebką klubowego kiczu . Rządzi Pitbull i Lady Gaga, klubowiczy brak, są ludzie którzy chcą iść się pobawić i na codzien muzyka nie ma dla nich większego znaczenia a szkoda :( W Gliwicach weekend scisk więc własciciel nic nie robi łamiąc podstawową zasade businesu - biernosc prowadzi do upadłości firmy na co doskonałym przykładem jest Promil. Niestety ten los czeka większość gliwickich klubów. Ale już niedługo wszystko się zmieni bo ludzie zaczynają być głodni nowego. Doskonale ten czas wykorzystuje Dj Adamus z siecią klubów Lemoniada. A skoro nie byłes 2 lata w Gliwicach to jedz w przyszły weekend a zobaczysz ....nic sie nie zminiło, pobawisz sie przy tych samych numerach przy jakich się tam bawiłes oststnim razem. I to nie jest metafora.
Czekamy na Lemoniade w Katowicach kojąc ból w sercu radiem internetowym i hektolitrami Lecha :D

P.S. Co do Bohemy - szacun za plakaty , dałem się nabrać i byłem.

[ Komentarz dodany przez: khaman: Nie Kwi 11, 2010 21:09 ]
Kolejny post odbiegający od tematu więcej nie będziemy tolerować tematów o Lemoniadzie w tematach innych klubów
Profil
PW Email www Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 14:23     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
na miejscu promila jest zrobiona reustaracja na 100%
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 14:27     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
PAKuS, wszyscy juz o tym wiedzą :P
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 13:48     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
ale też o tym chciałem na pisać i napisałem
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 19:47     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Zielony Pomidor.. hmmm zabralabym tam rodzicow na obiad.. aleee to nie jest lokal na spotkania z forum.. mysle sobie ze za sztywno tam jest.. i ta muzyka...
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 19:59     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
to jest coś jak restauracja. Tam się idzie raczej coś zjeść a nie szaleć przy niebieskich drinach ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 21:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
i ta muzyka
muzyka poważna była z powodu żałoby zapewne.
Ciężko było mi sie przygotować do jasności panującej w tym lokalu. Ceny jak ktoś już pisał nie są wysokie, a porcje jakie dostali siedzący obok nas były dość spore.
Myślę, że wybiorę się do Pomidora z rodziną na jakiś obiadek :)
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 19:42     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
DJ Martinez napisał/a:
może ktoś się nie zgodzić ze Mną, ale od czasu zamknięcia Bravo w kwestii klubowych imprez w Gliwicach jest równia pochyła(z małymi przebłyskami).

to akurat prawda :/

to co, był już ktoś w tym całym Lounge Clubie?? na plus czy takie sobie?? ja jeszcze nie miałam okazji się tam wybrać, ale niedługo mam zamiar to zmienić :)
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:17     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
MissIndependent napisał/a:
był już ktoś w tym całym Lounge Clubie??
no tak, bylismy tam na spotkaniu forumowym i troszkę napisaliśmy :P
Dodam jeszcze z obserwacji, bo byłam tam drugi raz, że młode osoby zaglądaja przez drzwi i raczej nie wchodzą dalej, wystrój ich nie przyciąga. Cenowo, o czym już chyba jest napisane wyżej, jest pozytywnie tzn. nie drogo, a porcje duże i smaczne.
Profil
PW Email Cytuj
zelma 
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 15:26     



Imię: Ania
Dołączyła: 04 Lis 2008
Muszę się wybrać na cebulową i pierogi... Lokal brzmi po prostu smacznie :)
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 08:51     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
Cytat:
Dodam jeszcze z obserwacji, bo byłam tam drugi raz, że młode osoby zaglądaja przez drzwi i raczej nie wchodzą dalej, wystrój ich nie przyciąga.

to prawda. wielu osobom lokal wydaje isę poważny i drogi. przyjaciólka się przestraszyła, jak zobaczyła tam kilku panów w garniturach i z walizkami i nie poszłyśmy :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008