Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w Gliwicach
Autor Wiadomość
glewitz 
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 20:48   Zmiany w Gliwicach  


Imię: Bartłomiej
Dołączył: 08 Lut 2005
Skąd: Gliwice/Lublin
cześć. To mój pierwszy teamt (ale się ciesze :P). Chciałem was zapytać co byście najchętniej zmienili w Gliwicach (co dodali, co odjeli itp.). Bo ja mam wiele takich pomysłów, ale nie będe ich opisywał bo mój post (czy jak to tam się nazywa) będzie zajmował ho ho ho i jeszcze więcej :)
Profil
PW Email www Cytuj
LuKaSh
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 08:45     



Dołączył: 27 Lis 2004
Skąd: GLiWiCe
glewitz .. Witaj :D Wreszcie ktoś w moim wieku :D:D
a co do tematku .. ee.. urzędników bym zmienił :D:D
Profil
PW Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 09:30     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
szczeze nie ma co nazekać na gliwice ;) przydało by sie tylko wiecej tanich rozrywek :mg:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 15:18     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
szczeze nie ma co nazekać na gliwice przydało by sie tylko wiecej tanich rozrywek


czytajkac to myslalem ze piszesz wiecej tanich winek
:lol:
Profil
PW Email Cytuj
glewitz 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 15:47     


Imię: Bartłomiej
Dołączył: 08 Lut 2005
Skąd: Gliwice/Lublin
ja bym zmienił na pewno wystrój Bajki. Powinna powrócic do pięknych czasów przedwojennych, kiedy to miała salę na 1000 osób, balkony i wogóle była bardzo eleganckim kinem budowanym na wzór berlińskiej architektury kinowej. To by było piękne :roll: Ale ją komuch zniszczyły :cry: i do tego moja wychowaczyni szkolna (szefowa Bajki) nie daje mi darmowych biletów :P Chamstwo :]
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 17:44     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
frohike napisał/a:
Cytat:
szczeze nie ma co nazekać na gliwice przydało by sie tylko wiecej tanich rozrywek


czytajkac to myslalem ze piszesz wiecej tanich winek
:lol:

?
Profil
PW Email Cytuj
LuKaSh
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 19:50     



Dołączył: 27 Lis 2004
Skąd: GLiWiCe
rozrywek <-> winek .. :P
Profil
PW Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 20:35     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
juz jaze ;]
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 01:14     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
hej :x robicie :ot: :x
A wracając do tematu :mg: Ostatnimi czasy czesto odwiedzałam urzędy pocztowe i uważam, ze chyba każdy urząd posiada niestety bariery architektonicze uniemożliwiające osobom niepełnosprawnycm załatwienie swoich spraw.Juz dawno powinni dostosowac gliwickie poczty do potrzeb osób niepełnosprawnych. Najgorsza pod tym względem wydaje mi się ze jest Główna Poczta. Drzwi zewnętrzne sa bardzo wąskie, zaraz za nimi są drzwi wahadłowe, a póÄ?niej około 10 schodów. No KOSZMAR. :cry: :evil: ;/. Nawet osoba z dziecięcym wózkiem ma problemy żeby przez ie sie przedostać ;/
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 07:48     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
No właśnie: teraz gdy jestem osobą z wózkiem dziecięcym widzę jak trudno mają osoby na wózkach inwalidzkich. Do więkości sklepów nie da się po prostu wejść! Uważam to za karygodne i na pewno to bym zmieniła w Gliwicach.
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:04     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
kaszanna napisał/a:
No właśnie: teraz gdy jestem osobą z wózkiem dziecięcym widzę jak trudno mają osoby na wózkach inwalidzkich. Do więkości sklepów nie da się po prostu wejść! Uważam to za karygodne i na pewno to bym zmieniła w Gliwicach.

dobrze powiedziałaś ale jest taka jedna sprzwa ja albo jest sklep za mały albo sprzedazca sobie nieżycza np " STRYCZEK PIEKARNIA " ma można wjechać normalnym wyzkiem ale nie wuzkiem inwalidzkim
ale jestem za zeby to jak najszybciej to zmienili bo przeciaż nam oto chodzi żeby w Gliwicach nam było lepiej
Profil
PW Email www Cytuj
Jenny 
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 13:45     



Dołączyła: 27 Sty 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:

Ostatnimi czasy czesto odwiedzałam urzędy pocztowe i uważam, ze chyba każdy urząd posiada niestety bariery architektonicze uniemożliwiające osobom niepełnosprawnycm załatwienie swoich spraw.

niestety jest to bardzo smutne ze wiekszosc nie mysli o ludziach niepelnosprawnych :( W naszym miescie przydaloby sie wiele zmian np wiecej podjazdow , ale to nie tylko w Glwicach jest taki problem...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 15:40     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
na szczęście od akcji "miasto bez barier architektonicznych", większość nowopowstających obiektów jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Uważam że w Gliwicach za mało jest placów zabaw dla dzieci, a jak już są to , np piasek nie jest wymieniany, a huśtawki czy inne atrakcje dewastowane ;/
Powinni porobić takie "małpie gaje" jak na Czechowicach tylko bardziej rozbudowane.
Pamiętam, że kiedyś dawno temu jak byłam dzieckiem to na Sikorniku w pobliżu kościoła był "małpi gaj", uwielbiałam się tam bawić.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 15:53     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
jak wygląda małpi gaj :?:
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 20:30     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
pełno takich drewnianych drabinek,mostków, huśtawki (też drewniane), czasem jakieś opony na łańcuchach itd
Profil
PW www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 20:55     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
dokładnie to taki drewniany plac zabaw
Profil
PW Email Cytuj
glewitz 
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 11:32     


Imię: Bartłomiej
Dołączył: 08 Lut 2005
Skąd: Gliwice/Lublin
dobra, dobra, koniec z małpowaniem :P Chciałbym sie jeszcze dowiedziec, co najchętniej zmieniliścieyby w Gliwicach (myślę raczej o budynkach, rozwiąznaiach komuynikacycjnych itp.). Ja jeszcze bym chętnie odnowił cmentarze: żydowski, hutniczy. Bo to były takie piękne nekropolie. A teraz ??? Nikt o nie się nie troszczy a i judaizm odegrał wielka rolę w historii Gliwic (chociażby budowniczy wilii Caro był Żydem) jak i hutnictwo (John Baildon i jego pierwszy w Europie wielki piec opalany koksem). Szkoda, aby to wszystko tak stało i niszczało... :(
Profil
PW Email www Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 19:38     

kisia, Masz racje,ale oprócz barier architektonicznych istnieją jeszcze barier intelektualne.Gdyż list ktory można wysłać w danej formie na poczcie w Żernikach(pozdrawiam wszytkie Panie,to jest najlepsza placówka w Gliwicach)nie można już nadać na poczcie na Chorzowskiej.To świadczy tylko o wykształceniu i inteligencji.Oczywiście wyobraÄ?cie sobie,że w Sośnicy tylko jedna placówka ma faks.Paranoja i głupota. :x
Cytuj
limnea
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 08:46     


Dołączył: 20 Kwi 2005
glewitz napisał/a:
Ja jeszcze bym chętnie odnowił cmentarze: żydowski

Ja mam wrażenie że Cmentarzy żydowskich zgodnie z tradycją judaizmu się nie odnawia. I chyba dlatego wyglądają tak jak wyglądają. Ale to wiem z odsłuchu...
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 19:09     

limnea napisał/a:
I chyba dlatego wyglądają tak jak wyglądają.



I bardzo dobrze,niech tak wyglądają... :kwasny: :kwasny:
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008