Poprzedni temat «» Następny temat
Avon, Oriflame-konsultantki
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 21:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
tak jak obiecałam zadałam pytania córce i oto jej odpowiedzi, cytuję:

1. wpisowe nic nie kosztuje
2. jeżeli masz zamówienie za ponad 150 zł, przesyłka nic nie kosztuje:)
3. za katalogi płacisz
-5 katalogów 3 zł(nie opłaca się)
-10 katalogów 9 zł
-20 katalogów 15 zł
4. za próbki są rożne ceny zależny co chcesz;p
5. próbki nie są obowiązkowe
6. minimalne zamówienie jest niby za 150 zł i wtedy masz przesyłkę za darmo, jeżeli zamówisz za mniej to, albo płacisz za przesyłkę sama, albo kupujesz w sklepie, ale w sklepie możesz kupować jeżeli poprzedniego miesiąca zrobisz zamówienie za 150 zł:)
7. możne się zdarzyć ze nic w danym miesiącu nie zamówisz:)jeżeli masz wszystko opłacone tzn. zapłaciłaś za poprzednie zamówienie to ok
8. za zamówienie do 149,99 jest 15%
za 150-499,99 jest 25%
za 500-999,99 jest 30%
za 1000-2 999,99 jest 35%
za 3000 i więcej jest 45%
9. jak jest z wypisaniem się nie wiem, bo nigdy tego nie robiłam;p, ale wydaje mi się ze nic się nie dzieje;p
10. jest możliwość reklamacji, ale ona się nie opłaca, jak reklamujesz 1 produkt, bo za przesyłkę sama płacisz;/
11. nie jeszcze nigdy się nie spotkałam z nieuczciwością, a jestem w avonie od 1 kl gimnazjum;p(czyli 4 rok)
12. na zamówienie czeka się tydzień (od wtorku do wtorku) jeżeli chcesz do domu, lub zamawiasz w poniedziałek dostajesz do sklepu w środę lub zamawiasz w środę i do sklepu masz w piątek
13 nowe oferty są wydawane co 3 tygodnie
14 (nie było ale napisze) na zapłacenie za zamówienie masz 2 tygodnie potem są jakieś kary, jakie nie wiem bo ja jestem solidna firma i zawsze wypłacalna :p
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 21:43     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
oki:) dziękuję bardzo za odpowiedź, dziękuję również Harcerce, ja się w sumie już zdecydowałam :D :D :D :D :D
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 20:51     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
To ja postawie fundamentalne pytanie (niewiem, czy nienależało by mu poświęcić osobnego wątku;p) . Które kosmetyki lepsze, Avon czy Oriflame ?

Ja mam pecha, rzadko wprawdzie zamawiam ( wole pomiziac sie testerem w drogerii :hyhy: )
ale to co zamowilam z AVonu, okazywało się kosmetyczna porazka roku, albo wizyta u dermatologa ( ich kuracja przeciwko pryszczom :oczami: ). Po szamponach miałam łupież ;/. Pare balsamow z serii Naturals pieknie pachniało, ale na tym sie konczyly zalety;/
Ponoc swietne jest serum na koncówki, ale narazie sie boje wypróbować ;)

a i mowi ze nienajgorszy,ale nie rewelka.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 15:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ja się zraziłam do kosmetyków Oriflame, a dokładnie do cieni. Mam bardzo wrażliwe oczy i po makijażu wykonanym przez panią z Oriflame, bardzo spuchła mi twarz, a zwłaszcza oczy, opuchlizna zeszła mi po kilku godzinnych zimnych okładach. Z Avonu czasami coś kupuję i jestem zadowolona
Ostatnio zmieniony przez kisia Sro Lut 04, 2009 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 18:25     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Ja akurat co do cieni,to używam tylko z Oriflame,te z dodatkiem jedwabiu.Dla mnie rewelacja.
Jeśli chodzi o resztę kosmetyków,uważam,że za tą cenę można w drogerii kupic coś znanych marek.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 18:58     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Basia K napisał/a:
Jeśli chodzi o resztę kosmetyków,uważam,że za tą cenę można w drogerii kupic coś znanych marek.

Znana nie znaczy,ze dobra dla kazdego :) Nie wiem dlaczego drogie? Przeciez ceny tych kremow czy wod toaletowych w promocji niewiele roznia sie od Avonu czy Yyves R., trzeba po prostu patrzec co sie w danym katalogu opłaca kupić.
Jestem konsultantka Ori i szczerze moge powiedziec,ze nie kupuje szamponow czy odzywek po 6.90 bo są do banii,ale nigdy nie mialam lepszego tuszu niz Visions za 15.90zł. Nie podołał Mu ani BeYu, ani Loreal,ani nawet Chanel i Lancome,mimo takiego samego kształtu szczoteczek.
Aleprawda jest taka,ze oplaca sie byc konsultantka, ja nie pamietam kiedy ostatnio kupilam sobie jakis kosmetyk. Fakt,niektorzy sa uczuleni,ale kto mi powie,ze to są Z?E kosmetyki?
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 19:08     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
To ze zle nikt, ale ze nie pasuja kazdemu to bankowo. :)
Z ori keidys mialam takie fajne blyszczyki, one byly z 3 lata temu ? Byla wersja zlota i srebrna w tubce, kosztowal ok 20 zł, ale byl b. dobry. Niewiem czy dalej one sa czy juz znikly.
Profil
PW Email Cytuj
Kwiaciarnia IZA 
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 00:25     



Zaproszone osoby: 1
Imię: Iza
Dołączyła: 08 Lut 2009
Na świecie jest coraz więcej alergików więc i nie każdy kosmetyk jest dla każdego:(
Sama jestem alergikiem więc testuję na własnej skórze co nieco...
Mam uczulenie na krem AA który jest dla alergików. Orifem tez mnie uczula (kremy)

Od jakiegoś czasu bawię się hobbistycznie w konsultantkę AVON i dużo rzeczy sama testuję.
(powiedzmy że zarabiam na własne kosmetyki choć początkowo to byłam bardzo do tyłu bo wydawałam dużo więcej niż miałam w planie hihi)
Kremy są super (byle nie owocowe jak dla mnie) choć...bardzo dużo osób je zamawia i jest zadowolonych. Tusze do oczu kapitalne, żele pod prysznic wydajne itd...
Każda z nas jest inna i ma inne zapotrzebowania ale... jak by co to chętnie odpowiem na temat tego co sama przetestowałam na sobie
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 02:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Kwiaciarnia IZA napisał/a:
początkowo to byłam bardzo do tyłu bo wydawałam dużo więcej niż miałam w planie hihi
ja mam cały czas tak, moja córka jest konsultantką i ciągle mnie na coś naciągnie. Zamawiam jakiś zapach za 30 zł (bo w promocji) a do zapłaty mam ponad 100 zł, bo każdy z domowników coś zamówi i się nazbiera :/
Profil
PW Email Cytuj
Kwiaciarnia IZA 
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:58     



Zaproszone osoby: 1
Imię: Iza
Dołączyła: 08 Lut 2009
Kisia tak jak opisałaś wczesniej ze musimy kupować katalogi, próbki itd więc zeby cos z tego mieć najpierw trzeba zainwestować. Jestem od sierpnia w AVON i szczerze to wątpię zebym coś zarobiła hihi ale mam troszke probek które kupowałam za każdym razem:)
Profil
PW Email www Cytuj
pektusa 
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 14:31     


Dołączyła: 05 Mar 2009
ja bylam 5 lat konsultantka i naprawde jestem pelna podziwu z perspektywy czasu ze az tyle tam wytrzymalam! avon specjalnie produktow nie przysyla zeby progu nie przeroczyc potem w kolejnych paczkach dosylaja produkty gdy klientki juz ich nie chca.pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 16:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
pektusa napisał/a:
avon specjalnie produktow nie przysyla zeby progu nie przeroczyc potem w kolejnych paczkach dosylaja produkty gdy klientki juz ich nie chca.
a to się zgadza :/
kisia napisał/a:
Z Avonu czasami coś kupuję i jestem zadowolona
juz niestety coraz mniej :/
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 16:16     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ciekawa jestem czy jest tu ktoś konsultantką Mary Kay ? To stronka, kosmetyki nawet ok wygladaja, ale ceny sa tyci duze jak dla mnie.
h t t p;//w w w marykay, c o m, p l/
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 16:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa napisał/a:
ale ceny sa tyci duze jak dla mnie.
więc się nie zdziwię, jak na palcach jednej reki będzie można policzyć konsultantki tej firmy. Przyznam się, ze do tej pory jeszcze się z tą firmą nie spotkałam
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 16:37     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ja na allegro, wogole myslalam ze to taka normalna firma a nie konsultantkowa. :)
Profil
PW Email Cytuj
ANIKA2222 
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 16:31     


Imię: Anna
Dołączyła: 10 Lip 2009
Skąd: Lidzbark Warmiński
Witam ja jestem konsultantką Avon i Oriflame jak coś to możecie u mnie zamawiać. :]
Profil
PW Email Cytuj
maladuszyczka 
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:02     


Imię: Anna
Dołączyła: 22 Sty 2010
witam
ja jestem konsultantka Avon wiec jak ktos by chcial jakies kosmetyki prosze pisac
a tak wogole to szukam konsultantek z rejonu ?odzi tworze swoj zespol.
kupujesz taniej kosmetyki, zarabiasz, darmowe szkolenia ii prezenty polecam
zainteresowanych prosze o kontakt GG 2123462
maladuszyczka@wp, p l
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 16:49     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
maladuszyczka napisał/a:
a tak wogole to szukam konsultantek z rejonu ?odzi
no popatrz, a trafiłaś na forum z Gliwic, ale powodzenia życze w szukaniu. Na pewno na naszym forum przebywa pół miasta łódzkiego :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Asia29 
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 02:37     


Dołączyła: 08 Sty 2010
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
no popatrz, a trafiłaś na forum z Gliwic, ale powodzenia życze w szukaniu. Na pewno na naszym forum przebywa pół miasta łódzkiego :rotfl:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Z Avonu uwielbiam zestawy żelu, balsamu, peelingu, sprayu (do całego ciała) i kremu do rąk. Szczególnie przepadam za tymi o zapachu wanilii oraz orzechów i cukru :ok:
Nie polecam truskawkowego :kwasny: Kiedy po spryskaniu się sprayem o tym zapachu weszłam do klasy, uczniowie ze zgorszeniem obwąchiwali się nawzajem, wykrzykując: "Kto pił jabola?" :rotfl:

Lubię też maseczki do twarzy Avonu, które stosuję również na biust ;)
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 16:30     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Aither jest od niedawna zarejestrowana w Avonie :) Więc jak ktoś coś to można do niej uderzyć :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008