Poprzedni temat «» Następny temat
Avon, Oriflame-konsultantki
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 23:29     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Lama71, i po co ten tekst :/
trunks, juz nie przesadzaj, czasami trzeba tak odpowiedzieć żeby autor postu wiedział, że nie jest olany
i tyle wracamy do tematu
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Maj 25, 2008 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 13:42     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
MorQaNa napisał/a:
Może Dorothea będzie wiedziała


niestety nie mam zielonego pojecia, ale jak bede cos wiedziała to z miła checia napisze
Profil
PW Email Cytuj
Kasiunia 
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 14:41     


Imię: Kasia
Dołączyła: 26 Maj 2008
ale jaja, sluchajcie, wlasnie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantka Oriflame w UK, wszystko mi wyjasnila, mieszkam w Londynie, ale mozna sie zapisywac z Walii, Szkocji, Anglii, a nawet Irlandii Północnej, oczywiscie zapisalam sie bo teraz jest to ZA DARMO, jestem bardzo podekscytowana i pisze do Was na gorąco..... ;)

jesli chcecie moge podac Wam namiary do niej, pozdrawiam


ma ona swoja strone internetowa po polsku
Ostatnio zmieniony przez Kasiunia Pon Maj 26, 2008 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 14:56     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
da sie z tego wyżyć....godnie ? :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 19:19     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Kasiunia, "no ale jaja" brzmi jak reklama Viagry co najmniej, cały twój post ;)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 23:20     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
trunks, w zaleznosci od tego jak sie do tej roboty przylozysz.
Jesli tak "bo by tylko" to np masz kosmetyki za darmo ;) Ja nie pamietam kiedy kupowalam cos w sklepie/drogerii. Do tego kilka setek na 3 tygodnie wpadnie.
A jesli sie troszke bardziej przylozysz to pracuja na Ciebie ludzie wiec juz fajna kasa idzie :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 13:03     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
brzmi nieźle
Profil
PW Email Cytuj
Gisia
[Usunięty]
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:25   ZOSTAń KONSULTANTK?(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł+MP3!  

Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej-17 katalogów w ciągu roku.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów program "Witamy",a w nim kupony na zakupy o wartości 50zł+MP3 oraz próbki za 1zł! Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży oraz nagrodę od Lidera. Chętnie udzielę dodatkowych informacji!



Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Wrz 23, 2008 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:25     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Gisia napisał/a:
chcesz wreszcie dobrze zarabiać
hahaha śmiech na sali. Nie znam konsultantki, która by na oriflame dobrze zarabiała
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 14:12     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
W siecowych sprzedażach zarabia ten co to zaczyna reszta pracuje na niego :)
Network Marketing sie to chyba nazywa....
Czyli inny rodzaj piramidy finansowej :) a ludzie brna i brną i jak pkt brakuje sami kupują
ech szkoda gadać
ale powodzenia :D
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 17:22   Re: ZOSTAń KONSULTANTK?(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł+MP3!  



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Gisia napisał/a:
....


Oriflame...czubek zarabia podwładni robią. Wygląda to jak Amway czy Rainbow swego czasu i wszelkie inne sieci oparte na modelu argentyńskim..
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:06     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Ja mam pytanie..;)
Z tego co wiem, to niektóre konsultantki mają 21 lub 23 procent zniżki od oryginalnej ceny podanej w katalogu, a czy nazwijmy to" będąc pod Twoją opieką" otrzymujemy w ogóle jakieś zniżki? Wydaje mi się, że lepiej się zapisać bezpośrednio jako konsultant, a nie przez kogoś, czy się mylę, po prostu Ty będziesz tą osobą, która będzie dostawała pieniądze za zniżki od kosmetyków, które powiedzmy ja sprzedam, czy ja czegoś tu nie rozumiem...? Ale nie jest tu nigdzie napisane, że my mamy 21 procent zniżki...? Prosiłabym o wyjaśnienie jakie konkretnie korzyści otrzyma osoba, która zostanie konsultantem tzn. w liczbach i procentach ;) Z góry dziękuję.. :)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:17     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Z tego co wiem, to moja koleżanka należała do Oriflame lub Avon wszystko jedno.. i to jej się dosyć opłacało, tzn. nie miała kokosów, ale miała zniżki 23 procent, więc gdy sprzedawała komuś po oryginalnej cenie to reszta szła do jej kieszeni, lub gdy sama coś chciała kupić, kupiła sobie to po prostu o 23 procent taniej i też nie było jakiś minimalnych wartości zamówień, i takie coś rozumiem, opłacało jej się to, a z posta tej pani wynika, że za pracę można dostać tylko najwyżej jakiś prezencik raz na jakiś czas. Bo jakoś nie widzę tu konkretnych zarobków. Czyli wynika z tego, że zarabiać zacznę dopiero gdy znajdę naiwnego, który będzie chciał zbierać zamówienia i oddawać mi swoją prowizję.. bardzo dobrze pomyślane. Wydaje mi się, że jakby poszło się osobiście do oriflame to prędzej można by coś załatwić.
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:35     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Skopiowałam to ze stronki Oriflame'u , mam nadzieję, że można...

Są dwa sposoby zarabiania pieniędzy dzięki współpracy z Oriflame:

1. Kupujesz kosmetyki po cenie dla Konsultantów. Sprzedajesz je Klientom
po cenach zamieszczonych w Katalogu - Twój zysk wynosi 30 procent.

2. Zapraszasz innych do współpracy i budujesz zespół Konsultantów - możesz zarabiać do 21 procent w zależności od wyników ich pracy.




Czyli osoba z zespołu Konsultantów dostaje 9 procent.
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:37     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
W jaki sposób można zostać waszym Konsultantem? _

Kandydat wprowadzany jest do Klubu Oriflame wyłącznie przez Sponsora, czyli już działającego Konsultanta. Pomożemy Ci znaleźć taką osobę, kliknij link "Zarejestruj się" dostępny na stronie głównej.


Czyli wszystko jasne.. :P
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:40     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Czyli nowa osoba nie może sobie tak po prostu wejść i dostawać 30 procent zniżki?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
tuchałowa napisał/a:
jej się dosyć opłacało
hmmm zależy czego się oczekuje, mojej córce to wystarcza, ale mam sporo koleżanek, które po rezygnowały
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 18:51     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Oriflame to typowa piramida;) czyli jesli pojdziesz do tzw punktu to zaraz znajdzie sie sprytna "sponsorka" ktora z zyczliwosci cie zapisze i na tobie bedzie zerowac:)))

dlatego ja kupuje kosmetyki w Avonie:) nie mam swojego konsultanta ktory wzbogaca sie na moich zakupach:)))
ile zamowie tyle mam znizki:)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 21:54     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
hmmm zależy czego się oczekuje, mojej córce to wystarcza, ale mam sporo koleżanek, które po rezygnowały


Pewnie to nie jest jakiś sposób na zarobki, żeby się utrzymać :]
Na jakieś kieszonkowe i tyle ;)
Teraz sobie właśnie uświadomiłam, po przeczytaniu wszystkich postów, że ta koleżanka należy do avonu, bo pamiętam jak chodziłam z nią odbierać zamówienia do bibrohutu :P I często zamawiałam coś z tej firmy. Właśnie chciałabym się poradzić z tej sprawie, bo nie zależy mi na jakichś zarobkach itd. Chciałabym zamawiać głównie dla siebie i dla rodzinki, ewentualnie dla przyjaciół i znajomych i czy w takim razie się to opłaca? Nie zamierzam w każdym razie chodzić od domu do domu i namawiać ludzi :P

Tzn.
1.ile kosztuje wpisowe,
2.opłata za przesyłki,
3.za katalogi,
4.za próbki,
5.czy próbki są obowiązkowe,
6.czy trzeba mieć jakiś minimalne zamówienie,
7.czy może się zdarzyć, że się nic nie zamawia, i co wtedy
8. jak to wygląda procentowo ze zniżkami, tzn. poniżej jakiejś kwoty taka a taka zniżka
9. czy są problemy z wypisaniem się
10. czy jest możliwość reklamacji
11. czy spotkałyście się z nieuczciwością ze strony tej firmy, nie wiem np. jakieś obiecywanie, że dostanie się nagrodę za coś tam, a się jej nie dostało..
12.jak długo czeka się na zamówienie
13. co ile wydawane są nowe oferty-katalogi


?

Próbowałam cokolwiek znaleźć na ten temat na stronie AVONU, niestety tam nic nie ma, tylko zachęcają- dołącz. A szkoda. ;)

Z góry dziękuję.. :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 23:02     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
tuchałowa, popytam córki i Ci odpowiem :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008