Poprzedni temat «» Następny temat
Avon, Oriflame-konsultantki
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 00:12   Avon, Oriflame-konsultantki  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Czy mamy na forum konsultantki ???
Wiele razy konsultantki Avonu namawiały mnie do współpracy, przedstawiając bardzo różową perspektywe zarobkowa. Jedna mówiła,ze zarabia tyle,że nie musi już nigdzie indziej pracować ale nie podała konkretów. Bardzo mnie ciekawi czy bycie konsultantka jest naprawde takim dochodowym zajęciem ???

BTW potrzebna jest mi odżywka do paznokci, także jeżeli mamy tu konsultantkę Avonu to przoszę o skontaktowanie się ze mną lub ujawnienie się to ubijemy interes ;) :mg:
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 10:06     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
bujda na kółkach z zielonym gramofonem :lol:

nie wiem co musiałabyś robić żeby wyciągnąć z tego naprawdę konkretną kasę... jeżeli ktoś z Oriflame`u próbuje Cię wciągnąć w bycie konsultantką, to dlatego że potem z Twojej sprzedazy coś tam dostaje i tworzy się takie drzewko... bo z tamtych wciągniętych przez Ciebie też cosik jej skapnie itd ;)
w Avonie chyba nie ma czegoś takiego jak opisane powyżej w Oriflamie, ale tak czy siak mozna zarobić jedynie na trochę kosmetyków dla siebie... moja siostra jest konsultantką Avonu, druga też była.. i cóż.. jak masz dużo znajomych którzy kupują kosmetyki to można się wkręcić bo raz że konsultantka ma chyba 20% taniej niż jest w katalogu, to jeszcze za większe zamówienia są jakieś tam gratisy, prezenty itd od firmy ;)

więc jak ktoś chce tylko dla siebie kosmetyki to nie warto, bo się nie wyrobi jakichś tam limitów.. jak się ma sporo znajomych chętnych do kupowania kosmetyków, to można się w to pobawić żeby troszkę zarobić na własne kosmetyki...

ale raczej nie da się z tego wyżyć... zresztą łatwo to obliczyć ;) jeżeli masz te 20% na produkcie, pomijajac że trzeba zamawiać katalogi, próbki i inne takie, to żeby zarobić miesięcznie chociaż 500zł musiałabyś złożyć zamówienie na 2500zł... cóż.. jak ma się tylu znajomych żeby takie zamówienia nastukać :)
jezeli ktoś zarabia tyle że nie musi gdzie indziej pracować, to jak dla mnie ma 1500 na rękę, bo utrzymanie się trochę kosztuje.. no to nazbieraj sobie zamówień na 7500zł miesięcznie ;) powodzenia :P

więc to co mówiła ta dziewczyna to najwyraÄ?niej kant.. :) ale tak np nazbierać zamówień na 400zł miesięcznie (taki chyba jest dolny limit w Avonie) to chyba nie kosmiczny problem, a masz wtedy 80 zł (minus katalogi itd czyli powiedzmy 60 zł) na jakieś kosmetyki dla siebie.. dużo? mało? zależy jak na to patrzeć.. :)
Profil
PW www Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 16:02     


Dołączył: 18 Paź 2004
ja w pewnym okresie swojego zycia bylam konsultantką firmy avon i muszę powiedziec ze niezle na tym wychodzilam nie moglam tego traktowac jako główne zrodło dochodu ale uwazam ze nie byla to mala kasa wychodzilam czasami nawet okolo 300 zł z katalogu ale jak zmienilam towarzystwo to przestalam sę tym zajmowac, zarobek zalezy od tego ilu i jakich ma się znajomych
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 00:18     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
i co nie mamy tu żadnej konsultantki Avonu ??? :(
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 06:22     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
ja bym tez potrzebowala jeden specifk z avonu:)
Profil
PW Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Sro Lut 09, 2005 09:37     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Mam koleżankę w Avonie u której zawsze zamawiam. Jeśli aktualne to proszę o kontakt :)
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 18:21     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Ja korzystam z usług konsultantki na mojej siłowni :D
Profil
PW Email www Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 13:54     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
juz znalazlam kontakt, dziekuje
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 15:39     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Pomnieważ odżywka do paznokci była sprawą pilna, kupiłam ją w normalnym sklepie nie z Avonu, ale potrzebuje jeszcze utwardzacza więc kaszanna, jak znajdę chwilę czasu to się do Ciebie odezwe na komóreczke :D
Profil
PW Email Cytuj
LuKaSh
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 20:29     



Dołączył: 27 Lis 2004
Skąd: GLiWiCe
Moja dziewczyna ma wszystko z avon'u :P:P
Profil
PW Cytuj
Megi
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 09:20     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witam !!
To racje ,ze bycie konsultantka to nie taka prosta sprawa owszem zarabiaja i to nie zle te ktore weszy do tych firm na samym poczatku i maja duzo konsultantek pod soba .Osobiscie znam taka dziewczyne ktora jest zoltym dyrektorem ,ale Orifleimie jest od 14 lat .Tak to prawda zarabia okolo 10 tys miesiecznie i to zalezy tez od mieciaca jeden lepszy drugi gorszy .Jednak to nie sama sprzedaz Ona rowniez robi szkolenia swoim konsultantkom i sama sie szkoli wiec zabiera jej to duzo czasu jak ktos kiedys powiedzial cos za cos .
Niestety nie ma biznesu gdzie pieniadze sama z nieba leca .
Mnie najbradziej denerwuje jak sa startery ktore trzeba wykupic i sa limity ze w danym miesiacu trzeba kupic za tyle i tyle to bzdura totalna czyli jak nie masz zamowien w danym miesiacu to trzeba kupic byle co zeby wykorzystac limit ???
Jednak jest jedna firma ktora nie ma startera i limitow zakupow i mozna sobie samemu kopowac 30 procent taniej ,ale forum to nie reklama jak juz uslyszalam wiec milcze ha ha
jednak jak ktos jest ciekawy to moze napisac do mnie Megi37@interia, p l
Pozdrawiam i nie dajcie sie naciagac !!!
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 20:38     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
hehe Megi, co bys nie napisala brzmi to jak reklama :D
Profil
PW Email Cytuj
Megi
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 22:03     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witam !!!!!
No coz widze ,ze czasami tak juz w zyciu jest ,ze ktos chce dobrze ,a okazuje sie ,ze zaraz wszyscy wietrza w tym jakis podstep. Nie ma zreszta sie czemu dziwic tyle reklam obiecywanek cacanek a potem wiekiem NIC .
Chcialam podzielic sie z Wami swoim doswiadczeniem (jestem kosmetyczka od 18 lat ) udzielic jakis porad jesli ktos bedzie chcial ,ale juz sie boje cokolwiek napisac ,bo ktos mnie zaraz posadzi o reklame produktu albo swojego gabinetu wiec chyba dam sobie spokoj .
Zycze Wam owocnego klikania ,spotkania fajnych ludzi na forum i bawcie sie dobrze .
Milo bylo ,ale na mnie juz czas .
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 22:53     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
Jakbys chciala sie podzielic z nami tylko swoim doswiadczeniem to bys tu zostala dalej i klikala z nami, chodzilo Ci tylko o reklame..... jak zauwazylas ze nic z tego to po prostu odchodzisz...... no coz... adios orewułar
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 23:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
hej no przestańcie atakować Megi
frohike, gdzie Ty tu reklame dostrzegasz ???
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 17:14     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Panowie ,spokuj mi tutaj.....faktycznie wszystkie wypowiedzi sa skonstruowane jak reklama,,jednak moze wlasciwie to dobrze :) umiec sie rozreklamowac.Rozreklamowac swoja osobe.
Megi z mila checia napewno nasze Panie beda zadawac pytania :) bo patrzac na inne watki to maja problemy :wink: a pozniewaz jak czytam jestes juz "Zawodowa" kosmetyczka ze starzem w zawodzie napewno im pomozesz.

Jesli chodzi o reklame gabinetu to tutaj juz zapraszam do mnie na priva .

Tak wiec nie ma sie co tutaj zloscic i gniewac :) zapraszam do rozmowy nie tylko w tym dziale -- poprostu jestesmy juz uczuleni na osoby ktore proboja sie rozreklamowac a pozniej znikaja a nie o to tu chodzi.

wiec przesylam :*

panowie sio mi stad :] :admin:
Profil
PW Email Cytuj
Megi
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 18:18     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witam !!!!
Troche zyje na tym swiecie dluzej od Ciebie chlopcze i umie odroznic gdzie jestem mile widziana a gdzie nie .Dlatego nie posadzaj mnie o to , czego nie ma .Druga moja zadasa w zyciu .........kazdy sadzi wedlug siebie wiec chyba widzisz we wszystkim podstep ,a reszte dospiewaj sobie sam ......
Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!
Profil
PW Cytuj
Megi
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 18:32     


Dołączył: 15 Mar 2005
Witam !!!!
Chce bardzo podziekowac Kisi za to ,ze mnie tak dzielnie broni i jest to ba
rdzo mile .
Frycek no coz jestem pierwszy raz na forum jako piszaca do tej pory zawsze sobie tylko czytalam .
Czasami czlowiek czuje potrzebe pomocy innym , weim ze czasy sa takie a nie inne ,jednak nie lubie jak ktos posadza mnie o cos czego nie robie .
Co do reklamy mam swoje zdanie .................dobrych rzecz nie trzeba reklamowac ,a jak ktos jest fajnie obciety to sie go pyta .........gdzie chodzisz do fyzjera ?????? albo do kosmetyczki ??? to jest najlepsza reklama nie uwazacie ?????
Przecztyalam ,ze ktos szukal tanich i dobrych tipsow ??? no wlasnie a jakby zapytal o kosmetyczke to co mam napisac tak ja jestem super kosmetyczka ?
Zostalam zle zrozumiana oczywiscie teraz moga na glowie stawac i Ci co tak mysla nie zmienia zdania ,a ja sie nie lubie byc intruzem .
Jedank nie chce byc goloslowna wiec moj e mail jest wyzej jesli ktos chce mnie o cos zapytac sluze pomoca i rada .
Pozdrawiam reklamujaca sie wiecznie Megi !!!!!
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 18:37     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Megi, jesli Cie jakos urazilem to Przepraszam,
Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dluzej bo jak napisalas, masz swoj wiek a ludzie z doswiadczeniem zyciowym zawsze przydadza sie :)
Profil
PW Email Cytuj
Dim
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 20:17     



Dołączył: 20 Sty 2005
Skąd: Gliwice(sikornik)
Nie raz mnie do tego namawiano.. moze i fajne ale nie dla mnie.. :P za duzo wokol mnie konsultantek :P ja nie mialabym juz chyba komu tego wciskac :P
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008