Poprzedni temat «» Następny temat
GCE Okrzei
Autor Wiadomość
MissIndependent 
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 15:47     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
byłby i chęci, i wyniki. właśnie w tym problem. nawet dyra próbowała interweniować.... no cóż, nie od dziś wiadomo, że z nauczycielem nie wygrasz. na szczęście, lata w GCE mam już za sobą i niemuszę tam wracać :)
Profil
PW Email www Cytuj
Lady Nyks 
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 09:30     



Dołączyła: 21 Sie 2008
z nauczycielami da się wygrać i z dyrekcja. Moja była klasa była tego najlepszym przykładem. Też się w GCE uczyłam i razu pewnego nasza matematyczka poszła rodzić dziecko i dowalili nam inną panią profesor, która nam że się tak wyrażę podpadła, więc wzieliśmy napisaliśmy petycję o zmianę nauczyciela, napisaliśmy dlaczego, klasa się podpisała od nr 1 w dzienniku do 30 i au revoir do dyrekcji. Zmieniła natychmiast! Acha, jeszcze polonistka nam tłumaczyła co dokładnie napisac. Polecam prof. Wizor świetna polonistka!!!
Tak samo było z prof z biologii. Akurat to ja pisałam petycję i się pierwsza podpisałam, to się pani od biologii troszeczkę zemściła przepytując tych z początku listy, ale akurat był temat ze zwierzątek a lubie te tematy, więc odpowiedziałam na db. ale też nam zmienili profesorkę. Więc jak się chce coś zrobić, to się to robi.
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 22:27     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Oj oj...ja jestem po GCE 5-ęc lat LZ i 2-a PSZ i nie mogę się wogóle zgodzić z opiniami o tej szkole które tu głosicie. Bo jak wytłumaczyć fakt że z nauczycielami tamtejszymi mimo że czasem darłem koty to jednak miło ich wspominam. No owszem orłem nie byłem...no ale bez jaj nie było tak co by nauczycielka którakolwiek nie poszła mi na rękę lub nie dało by się czego kolwiek wynegocjować. Trzymałem swój poziom babki wiedziały co potrafię i na co mnie było stać i jakoś dobrze nam się żyło nikt nikogo nie gnoił ani żadnych głupich petycji nie produkował..
Zresztą do dziś z niektórymi z Nich(nauczyciele) się widuje i są nader ciekawi co się ze mną dzieje jak mi się powodzi i zresztą nie tylko ze mną ale i z całą naszą klasą.
Jesli ktoś po GCE ma złe wspomnienia to śmiem twierdzić i twierdzę że te wspomnienia to tylko na własne życzenie sobie zafundował. Dla mnie GCE było jest i będzie zawsze szkołą którą będę ciepło wspominał...
Profil
PW Email Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 13:09     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
MacSen, podpisuję się pod tymi słowami. Ja również ukończyłem tam 2 szkoły i wspomnienia mam pozytywne. Choć nie ukrywam, że minusy tez były, ale gdzie ich nie ma! :-)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 00:00     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Podaje do informacji, dla bylych uczniow ze dnia 25.07(daty nie jestem pewien wtedy zostalem poinformowany) br zmarla Pani dyr Zalewska. Mam nadzieje, że ci ktorzy Ja znali mile wspominaja. Pozdrawiam.
Profil
PW Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 19:22     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
MacSen napisał/a:
Jesli ktoś po GCE ma złe wspomnienia to śmiem twierdzić i twierdzę że te wspomnienia to tylko na własne życzenie sobie zafundował.

ja się śmiem z tym nie zgodzić. sama mam ze szkołą jako taką dobre wspomnienia, natomiast dano mi tam popalić i niezupełnie tak, że sama się o to prosiłam. zależy na kogo trafisz. u większości podpadniesz 10tys razy i większych kłopotów miał nie będziesz, a u kilku wystarczy, że podpadniesz drobiazgiem i pozwolą Ci przepaść.
Profil
PW Email www Cytuj
mi_mi 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 09:18     


Dołączyła: 15 Cze 2009
jak każda szkoła ma swoje wady i zalety ;) dla mnie była OK
Profil
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:10     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
ja w 1999r. ukonczylem tam technikum - rewelacja jak na tamte czasy duzy nacisk na projektowanie maszyn ze wspomaganiem komputerowycm i to na czolowym programie AutoCAD (wtedy wersja 13). Kontakt z prof. z Politechniki, zrobilem na sam koniec jeszcze certyfikat znajomosci obslugi A-CADa - przydalo sie na polibudzie - jak jeden z prowadzacych wkurzal sie ze na rys. technicznym przynosimy wydruki, a nie projekty na brystolu mazabne olowkiem - pokazany certyfikat z podpisem prof. Swiderskiego i prof. Buchacza i po kłopocie.

warsztaty tez rewelka - nie tylko z obrazka wiem jak cos sie wytwarza, ale sam tez cos robilem i o to własnie chodzi - ja z zalozenia chcialem byc konstruktorem i udalo sie, a wszystko dzieki tej szkole.
Profil
PW Email Cytuj
slowik24 
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 18:31     


Dołączył: 27 Sie 2009
ja polecam VLo ale tylko dla kujonow, za to 8lo w ktorym bylem tylko 2 lata dalo mi duzo do myslenia o sposobie podejscia do uczniow i do zycia..
Profil
PW Email www Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 19:54     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
slowik24, to temat o GCE, a nie o propozycjach innych szkół :-)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008