Poprzedni temat «» Następny temat
Speak up - szkoła j. angielskiego
Autor Wiadomość
olusia.93 
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 18:48   Speak up - szkoła j. angielskiego  


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Cześć wszystkim . Czy chodził ktoś na dodatkowy angielski do speak up w Gliwicach ? Jeżeli tak to proszę o napisanie co myślicie o tej szkole itd itp. bo chodziłam do metodystów ale w tym roku nie pasują mi godziny a wiem ze w speak up można sobie je regulować ale nie chce stracić na marne pieniędzy i mieć w rok w tyle . z góry dzięki ;)
Profil
PW Email Cytuj
origami 
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:10     


Dołączyła: 04 Wrz 2008
Skąd: Knurów
Nie mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, bo chodziłam tylko na kurs angielskiego do empiku, ale byłam zadowolona. Z tego co mówili moi uczniowie uczący się w speak-up, oferowali ciekawą formę zajęć. Atutem zajęć byłoby prowadzenie ich przez native speakera.
Profil
PW Email Cytuj
pawelprzybysz 
  Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:32   NIE POLECAM!!  


Dołączył: 10 Gru 2009
Speak Up to BANDA oszustów!!!
Nazywam się Paweł Przybysz i mieszkam w Białymstoku. 4 dni temu zadzwonili do mnie aby mnie poinformować, że zostałem wylosowany z pośród ludzi i wygrałem 500zł na kurs języka w szkole Speak Up. Ogólnie nie wierze w takie BREDNIE jak wylosowany, także zapytałem się wprost- Czy będę ponosił jakieś dodatkowe koszty związane z tą nagrodą i czy będę musiał dopłacić aby skorzystać z tej nagrody. Otrzymałem odpowiedż, że nie będę musiał i że nagrode mogę wykorzystać na dowolny przeze mnie sposób. SKORO tak udałem się wczoraj dnia 9.12.2009 o godzinie 17:30 po nagrodę do Speak Up. Na miejscu oczywiście nikt nie przywitał mnie słowem gratuluje wygranej itp tylko rozpoczeła się typowa promocja szkoły i omawianie jak wyglądają kursy. Jestem osobą cierpliwą także czekałem na moment, w którym usłyszę to po co w gruncie rzeczy tam przyszedłem- czyli o nagrodzie. Minęło jakieś 40 minut wraz ze sprawdzeniem mojej wiedzy w teście komputerowym i zakończeniem prezentacji przez osobę prowadzącą - po czym widząc, że to już koniec naszej rozmowy musiałem SAM wspomnieć o nagrodzie. Pani odpowiedziała, że nagrode wliczyła już w koszt kursu za ponad 3500zł na 15 miesięcy. Prawda jest taka, że to nie ŻADNA nagroda W MORDE ZBYSIA tylko K?AMSTWO! Każda osoba, która przychodzi z ulicy otrzyma IDENTYCZN? cene kursu bez tak zwanej "nagrody".
Jeżeli na wstępie szkoła oszukuje klientów i daje mylne informacje to dziękuje za ich usługi chociażby byli najlepszą szkołą w Polsce. A prawda jest taka, że NIE JEST! Złodzieje i Kłamcy!
Pani która powiedziała mi o nagrodzie zaproponowała abym przyszedł z kimś znajomym (no tak jasne mam wciągać ludzi do czegoś czego sam nie jestem pewien) Tak jak im wspomniałem w rozmowie telefonicznej- "Jak otrzymam informacje póżniej wszystko zostanie przekazane drogą "łańcuchową". Nie nawidze oszustów i ludzi, którzy marnują mój czas. Życzę tej firmie UPAD?OŚć i BANKRUCTWO.
Dla zainteresowanych jeszcze link odnośnie rezygnacji z kursu
h t t p;//w w w tvnwarszawa, p l/5425,program.html
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:52     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Chyba za duzo wypiłam,bo czytam duzymi literami :P
Moj kursant powiedzial mi,ze kiedys podpisal umowe w Speak Up'ie i rownoczesnie podpisal umowe o kredyt :P Cos niesamowitego jak oni w kule lecą. :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 18:13     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Czarnulka napisał/a:
Moj kursant

hmm Czarnulka, a czego uczysz ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 22:36     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Angielskiego :P
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 22:21     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
aha no spoko :)
...ale nie w speak-upie ? :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
leykrawiec 
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 10:58   Re: Speak up - szkoła j. angielskiego  


Dołączył: 23 Cze 2010
olusia.93 napisał/a:
Cześć wszystkim . Czy chodził ktoś na dodatkowy angielski do speak up w Gliwicach ? Jeżeli tak to proszę o napisanie co myślicie o tej szkole itd itp. bo chodziłam do metodystów ale w tym roku nie pasują mi godziny a wiem ze w speak up można sobie je regulować ale nie chce stracić na marne pieniędzy i mieć w rok w tyle . z góry dzięki ;)

też chciałem się dopytać, bo faktycznie podobno można regulować :)
Profil
PW Email Cytuj
leykrawiec 
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 11:29     


Dołączył: 23 Cze 2010
gdyby ktoś chciał wiedzieć, to dopytałem się. i faktycznie jest tak jak pisał ktoś, można odwołać zajęcia i wybrać inny termin, także super sprawa
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008