Poprzedni temat «» Następny temat
Partonat nad strona...
Autor Wiadomość
Frycek 
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 12:25   Partonat nad strona...  


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Niestety moja niespodzianka nie udała się :(

jakiś czas temu złozyłem papiery do Urzedy Miasta dokładnie list do pana prezydenta ,z prosba o objęcie patronatu nad strona. Było by to dużym wyróżnieniem dla Mniea także podniosło by to renome strony.

Dzisiaj otrzymałem odpowiedz:

" W odpowiedzi na prośbę o patronat Prezydenta Miasta Gliwice oraz pokrycie kosztów utrzymania strony internetowej w w w forumgliwice, c o m informuję ,że wniosek został rozpatrzony negatywnie .

Powodem takiej decyzji jest fakt, iż specyfika forum internetowego pozwala na prowadzenie rozmów i wyrażanie opini na dowolne tematy.
Należy więc wziąć pod uwagę fakt, że w dyskusjach mogą wystąpić wulgaryzmy lub inne wypowiedzi , które nie powinny być popoerane przez Prezydenta Miasta Gliwice.

Ponadto, w kwesti pokrycia kosztów związanych z utrzymaniem strony informuję ,że jednostki samocrządu terytorialnego nie mają prawnej możliwości udzielania wsparcia finansowego osobom prywatnym"


Coż moge powiedzieć , oczywiscie liczylem sie z odmową własnie ze wzgledu forum na ktorym jest wolnośc słowa i według mnie poprostu boją sie usłyszeć prawde , w piśmie ktore napisałem do nich zaznaczyłem ze nad porzadkiem czuwaja moderatorzy.a ponadto jest regulamin.

Jesli chodzi o kwestie finansowe to zaznaczylem ze nie musza mi nic płacic ,wystarczy sam patronat ktory i tak jest duzym wyroznieniem.

Tak wiec pierwsza sprawa ktora zalatwialem skonczyla sie fiaskiem :( .
tak wiec przechodze do nastepnej czasci :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 12:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
:( szkoda
Frycek, a czy taki patronat poza wyróżnieniem coś dałby nam forumowiczom ???
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 18:55     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
:lol: Poczatki są trudne ale niedługo i nad naszym forum zaświeci Słoneczko zobaczycie......
Profil
PW Email www Cytuj
delfin
[Usunięty]
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 03:19     

Cale szczescie, ze sie nie zgodzili. Patronat UM? Pomyslalbym raczej nad patronatem radia PLUS, a w ostatecznosci jakies gazety Dziennik Zachodni albo Nowiny Gliwickie.
Cytuj
S-A-S-I-K
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:34     



Dołączył: 23 Lis 2004
Skąd: Sosnica
Cytat:
Tak wiec pierwsza sprawa ktora zalatwialem skonczyla sie fiaskiem
.

e_tam

i_tak_doceniamy_twoje_starania_ :mg:
Profil
PW www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 13:51     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
To niech oni z UM żałują, że zrezygnowali z tego. Kij im w oko, bo w tyłek to przyjemność. Wrrrr
Profil
PW Email Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 14:24     



Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: GLIWICE/S?UPSK
Mariusz napisał/a:
To niech oni z UM żałują, że zrezygnowali z tego. Kij im w oko, bo w tyłek to przyjemność. Wrrrr


dokładnie stary

tak jak muwisz

niech żałuja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Profil
PW Email www Cytuj
Dana 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 17:32     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Patronat Radia lub Gazety to jest dobry pomysł - nie wiem jak z realizacją na ile jest możliwa
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 17:50     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
W chwili obecnej powiem tylko tyle ze ....prace trwaja ,jednak ciezko jest uzyskac cos takiego.
ale cicho....nie zapeszajmy
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 19:05     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Mam znajomego dziennikarza z SuperExpressu, mam z nim pogadać czy by coś się udało ?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 19:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
bede trzymała kciuki
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 08:20     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Mariusz napisał/a:
Mam znajomego dziennikarza z SuperExpressu, mam z nim pogadać czy by coś się udało ?


oczywiscie mozesz pogadac :)
czym wiecej tym lepiej :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 09:49     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
tylko nie wiem co da nam patronat w SE jeżeli ta gazeta jest ogólnopolska, a nam bardziej zależy na rozreklamowaniu forum w Gliwicach
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 16:22     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Sponsora :mg:

No a tak powaznie....faktycznie
Ale spokojnie wszytko jest pod kontrola :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 20:04     

kisia napisał/a:
a czy taki patronat poza wyróżnieniem co¶ dałby nam forumowiczom ???



Tak dałby nam sporo(!!!!) :zly: ,musielibyśmy tyłki lizać w swoich postach p.prezydentowi :hyhy: miasta i jego pracownikom,popierać ich nieróbstwo,łapówkarstwo,korupcję i bałaganiarstwo,o ulicach pisalibyśmy same superlatywy,a auta łamały by resory w dziurach.Moim zdaniem dajmy sobie spokój z tak niepewnym partonatem :przestraszony: (z resztą dzisiaj prezydent jest ,a jutro może go nie być),lepiej wspólnie się zastanowić w oparciu o jakieś doświadczenia,dobre rady i inne ,jak to forum rozhulać.Zauważcie,że powoli trafia w nasze szeregi coraz więcej ciekawych ludzi(ostatnio choćby Aither :padam: )z wielkim bagażem checi do dzialania i rożnymi ciekawymi pomysłami.Wystarczy przeglądnąć ostatnie listy obecności uczestników spotkań i zaraz widać,kto moglby się udzielać i pomoc w rozpropagowaniu naszego forum. :rotfl: :rotfl:
Warto się zastanowić nad takim nazwijmy to zarządem(oczywiście społecznym)forum,podzialem ról i obowiązków w miarę możliwości,bo jeden Frycek choćby nie wiem co nie robil to i tak nie da rady sam.
Mam już pewnego rodzaju zarys hierarchiczny i przy najbliższej okazji z chęcią to przedstawię,jeśli oczywiście będziecie mieli ochotę tego posłuchać.W końcu to jest nasze Forum i nasze Gliwice,a nie jakiegoś tam prezydenta,gwarantuję wam,że prezydentow zmieni się 3 a nasze Forum i nasze Gliwice będzie zawsze nasze. :hurra: :idea:
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 20:31     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Piotrulek napisał/a:
Mam już pewnego rodzaju zarys hierarchiczny

Ciekawe :przestraszony: :looka: .......wszyscy chca mnie wygrysc..
A ja myslalem ze to ja tutaj ustalam hierarhie...przynajmniej mam takie odczucie i chyba wiekszosc wie kto jest kim...ale moge sie mylic
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 20:52     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
heh Piotrulek mnie tez ciekawi ten twoj zarys, ale zawsze posluchac mozna, a nuz cos ciekawego wymysliles
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 16:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
wszyscy chca mnie wygrysc..

myśle ze nie chcą i że i tak piotrulek w swojej hierarchii umieścił cie najwyzej :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 20:19     

Cytat:
myśle ze nie chcą i że i tak piotrulek w swojej hierarchii umieścił cie najwyzej



Kochani,ja nie mowię o wygryzaniu,wręcz przeciwnie,mysle tylko o tym,że jeżli będzie ktoś kto się będzie zajmowal reklamą(tworzenie ulotek,ich rozprowadzanie),to nie potrzeba będzie nikomu innemu zawaracać głowy,jeżeli będzie ktoś kto zajmie sie organizowaniem spotkań forumowiczów itp.to nie trzeba będzie nikogo innego absorbować,jeżeli będą jakieś pieniądze forumowe to potzrebny jest skarbnik itp.,a ty Frycku będziesz to wszystko nadzorował mie jako właściciel lecz jako Prezes Zarządu.To nie jest trudne ,prawda??
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 22:07     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
schodzac z tematu powiem tylko tyle ze Kisia jest moja "prawa "reka , a co do reszty to napewno sie porozumiemy ,ja tez mam swoj pomysl.

Ale wrocmy do tematu o patronacie a wlasciwie nawet nie ma co i nim mowic :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008