Poprzedni temat «» Następny temat
Rock'A Club
Autor Wiadomość
Niedźwiedź 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:15   Rock'A Club  



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
Był ktoś w tym klubie? To jest ten nowo otworzony klub muzyczny na Rynku. Umiejscowiony jest w piwnicach Gwarka.
Jakieś wrażenia?
Profil
PW Email www Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 20:27     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Strasznie ciemno, dużo schodków, kolumn itd...
Plusy? Brakowało miejsca w takim klimacie w Gliwicach :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 21:35     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
czyli to jest czesc Gwarka czy jakby osobny lokal ?
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 22:04     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
To jest w miejscu Architektury?
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 00:02     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
trunks, wydaje mi się że organizacyjnie jest połączone z Gwarkiem.
Agacisko ;-), browar tam chociaż jest w normalnej cenie? :] bo z tego co widziałem to opłata za wejście jest dość wysoka (10pln dla nie-studentów, 5pln za okazaniem legitymacji)
Profil
PW Email www Cytuj
troyek 
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 21:55     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Strasznie się zawiodłem na tym klubie,
Dzień otwarcia - i płatne wejścia :/ no i nie wiem ale pewnie dzięki temu mało osób było. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem, żeby klub otwierali i kazali Ci płacić za wejście. Kolejnym minusem dla mnie jest jak ktoś napisał że jest połączone z gwarkiem tym samym wejściem, jestem ciekaw jak będzie wyglądać to w piątkowe i sobotnie noce ;). Minusem dla mnie znów jest parkiet, gdzie prawie na środku są ze 3 słupy metalowe, dosyć solidnie, jak będzie rocko i pogo - raczej będzie kiepsko wyglądać jak ktoś mocno przysadzi albo zęby straci. No i piwo, znaczy wodne piwo. : /
chyba jedynym plusem dla mnie jest klimacik, ale w stosunku do całości to dla mnie marnie wypada ten klub, mimo że takich brakuje w gliwicach.
Ostatnio zmieniony przez troyek Pon Cze 15, 2009 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
ur8an 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:07     


Imię: Paweł
Dołączył: 04 Cze 2009
Czarnulka Tak, to jest w miejscu architektury.

Płatne wejście na otwarcie spowodowane było długim weekendem, proponuje teraz spojrzec na cennik. Platne jest tylko w czwartki, piątki i soboty od godz 20 - 5zl.

Wodne piwo? :zdziwko:

Ceny są identyczne jak w Gwarku, bo to niejako nalezy pod Gwarek :)
Profil
PW Email Cytuj
troyek 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 20:59     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Cytat:
Wodne piwo? :zdziwko:
nie wiem, moze miałem zły dzień ;) ale piwo mi smakowało jak bym je pił na jakimś duuużym koncercie - czyli tzw piwo rozwodnione. no w smaku :P kurde, kto pije czasem piwko i w ogóle, czy to pub czy to koncert to będzie wiedział :P ale serio, być może miałem zły dzień ;) albo beczka z dziwnej serii ;p


ur8an napisał/a:
Płatne wejście na otwarcie spowodowane było długim weekendem, proponuje teraz spojrzec na cennik. Platne jest tylko w czwartki, piątki i soboty od godz 20 - 5zl.
okej ;)
Ostatnio zmieniony przez troyek Wto Cze 16, 2009 21:01, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email www Cytuj
ur8an 
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 22:59     


Imię: Paweł
Dołączył: 04 Cze 2009
Wiem o co Ci chodziło z tym określeniem wodne piwo ;)
Ale nie ma tam takowego, chyba, że rzeczywiscie jakas kijowa beczka..

Codziennie od 14 (oprócz poniedziałku - chyba nie lubią tam poniedziałku :P ) jest tez lokal czynny jako pub, mozna przyjsc, zobaczyc, ocenić :)
Profil
PW Email Cytuj
Kermit2 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 12:26     



Dołączył: 29 Paź 2006
Skąd: Gliwice
Byłem na koncercie Comy i na części rockoteki i było całkiem fajnie.Lokal spoko,dużo ludzi,klimat pozytywny.Jedyny minus to nagłośnienie na koncercie i na rockotece, ale to zawsze można poprawić.Jak ktoś zna rozpiskę tygodniową: jaka impreza w jaki dzień będzie w Rocka+godz. i wjazd to niech zamieści, bo w necie nie mogę znaleźć.
Profil
PW Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:18     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
wpadłem tam wczoraj na browarze, wystrój stanowczo na plus, ceny znośne - jedne co mi trochę przeszkadza to, to że w całym lokalu jest głośno. Ciężko znaleźć miejsce gdzie można spokojnie pogadać :]

Kermit2, rozpiskę gdzieś widziałem... jak znajdę to podrzucę :]
Profil
PW Email www Cytuj
Kermit2 
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 18:41     



Dołączył: 29 Paź 2006
Skąd: Gliwice
To może już poprawili nagłośnienie :)
Niedźwiedź z góry dzięki jak da radę
Profil
PW Cytuj
ur8an 
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 00:54     


Imię: Paweł
Dołączył: 04 Cze 2009
Nagłośnienie jest cały czas takie samo (od otwarcia :P )
Z tego co wiem, to Coma przyjechała ze swoim sprzetem nagłaśniającym, a i tak mało (jeśli w ogóle coś) z tego swojego wykorzystali bo sprzet jest na prawde dobry.. A to jak głośno DJ puszcza muzyke zależy od jego preferencji..

Napisze z pamięci:
Codziennie od 14-20 lokal działa jako "pub" z antyradiem w głośnikach. Po godzinie 20 gra zawsze jakis DJ.. ;)

Wtorek - cięzki rock
Środa - cięzki rock
Czwartek - light rock & reeage + 5zl wjazd
Piątek - cięzki rock + 5zl wjazd
Sobota - light + reeage + 5zl wjazd
Niedziela - retro rock(teca)
Profil
PW Email Cytuj
blackjune 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 14:53     


Dołączyła: 20 Cze 2009
Hej, byłam w Rock'a Clubie w piątek, wejście 5zł, spoko muzyka- zróżnicowana, ale znalazłam też coś dla siebie :hyhy: .Ludzie też różni. Fajny klimat, dużo zakamarków i spoko ceny. Jedyny minus to fatalnie zlokalizowane wejście, trzeba się przepchać przez tłumy ludzi z Gwarka :/ no i brak szatni...choć możliwe, że to chwilowe:) Myślę, że jeszcze tam wpadne:)) :)
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 15:52     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
trza tam dzisiaj iść :)
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 16:21     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
blackjune napisał/a:
no i brak szatni...choć możliwe, że to chwilowe:)

Ja korzystam z szatni Gwarka :D

Również wczoraj byłem i ogólnie klub wydaje się sympatyczny - muzyka dość zróżnicowana, słyszałem że są jakieś propozycje wprowadzenia "listy przebojów"
Zauważyłem tylko jedne wielki minus - piekielnie śliska podłoga. Wystarczy że jest minimalnie mokra (o co nie jest trudno gdy na dworze chlapa czy jak ktoś browara wyleje przez przypadek) i można wywinąć ładnego orła... Ze swojej strony przyznam że zrobiłem dwa :D


ps. Czarnulka, spotkałem tam naszą wspólną znajomą i pozwoliłem sobie podać jej twój numer telefonu :)
Profil
PW Email www Cytuj
Sou 
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:10     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
1. Malo i ch... miejsca siedzace. Mozliwe ze ludzie sluchajacy takiej muzy lubia tez pomeczyc sie na taborecikach bez oparcia robiac garba...

2. Brak mydla w toalecie o_O Za to w koncu ktos zauwazyl ze wode w takich miejscach lepiej wlaczac stopa niz reka...

3. Malo stolikow. Nawet jak juz siadziemy z cala ekipa pod sciana to mozemy nie miec gdzie postawic kufla; ]

4. Slaba wentylacja.

5. Ceny chyba spoko jak na Gliwice. Piwo ofc lewe i napompowane gazem :/

6. Nie wiem czy o tym pisac bo myslalem ze tak jest wszedzie...ale nie jest ( pozdrowienia dla "klubu" voodoo ). Daja ci pieczatke na wejsciu wiec jak potrzeba to mozesz na chwile wyjsc...
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 15:08     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
Sou napisał/a:
1. Malo i ch... miejsca siedzace. Mozliwe ze ludzie sluchajacy takiej muzy lubia tez pomeczyc sie na taborecikach bez oparcia robiac garba...
O tu też się zgodzę, aczkolwiek mi nie doskwierało gdyż mało siedziałem :P

Sou napisał/a:
6. Nie wiem czy o tym pisac bo myslalem ze tak jest wszedzie...ale nie jest ( pozdrowienia dla "klubu" voodoo ). Daja ci pieczatke na wejsciu wiec jak potrzeba to mozesz na chwile wyjsc...
Jest tak w większości klubów (w sensie są pieczatki)
Profil
PW Email www Cytuj
alabama 
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 18:59     


Imię: A.
Dołączyła: 25 Cze 2009
Skąd: Gliwice
a ja uważam,że ten lokal jest zajeb*sty :) świetny klimat,duży,możliwość W OGÓLE robienia koncertów.. :hyhy: Nie wiem czy ktoś pamięta ale Bravo zamknęli już dawno i nie było do tej pory poza lotniskiem i Krakowskim miejsca na koncerty.Ludzie to knajpa dla metali a nie muzeum,jak Wam niewygodnie,za głośno i za ślisko to idźcie do kina albo do kościoła,bo czegoś tu nie rozumiem.. :zdziwko: dawno nie było tu takiego lokalu :]
Powinni otworzyć więcej takich lokali jak ten i Jazz,bo zdecydowanie ich za mało.Jak widze Gramofon,Gwarek i inne tego typu i bydło,które tam chodzi to zbiera mi sie na mdłości.. :/
Ostatnio zmieniony przez alabama Czw Cze 25, 2009 19:08, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 19:34     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
alabama, raczej nie jestem fanem techno, ani jeszcze jakimś specjalnie starym prykiem .W Bravo też często bywałem :P
Jednakże w Bravo były miejsca gdzie można było chociaż na wpół normalnie porozmawiać.
Co do śliskiej podłogi - poczekaj do pierwszego lepszego młyna, a zobaczysz jak ta śliska podłoga w połączeniu z tymi dwoma dużymi słupami zrobi spustoszenie :P
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008