Poprzedni temat «» Następny temat
Ciążowe ubrania
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:19     

Szamanka napisał/a:
i nadal czuje sie pieknie



pomiędzy czuciem się pięknie a realiami bycia piekną jest dość duża rożnica... :D
Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 08:39     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
ja tam w części zgadzam się z Piotrulkiem - chyba nie odsłaniałabym brzusia w ciąży, nie dlatego, że mogłoby to urazić czyjeś odczucia estetyczne, ale dlatego, że taki brzuszek (i jego cudowna zawartość) jest chyba dla kobiety czymś szczególnym, nieco intymnym. Co nie znaczy że kobieta w ciąży nie może wyglądać pięknie - wiele moich koleżanek w ciąży ubierało się tak, żeby ją subtelnie pokreślić i wyglądać przy tym pięknie. Nie wiem, nie byłam nigdy w ciąży, ale myśle sobie że gdybym była to chroniłabym goły brzuszek przed obcymi oczyskami (szczególnie jak spotkałabym kogoś o poglądach Piotrulka na ten temat ;) ) ale równocześnie chciałabym wyglądać w tym okresie pięknie :)

a tak wogóle to miałam napisac że w Gliwicach koło Rynku są dwa sklepy z ubrankami dla kobitek w ciąży - jeden jest w sklepie z artykułami dla dzieci - w drugiej części tego sklepu. Mają teraz całkiem ładne rzczy na zimę.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Nie Gru 11, 2005 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
pscoua 
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 09:32     


Dołączyła: 26 Lis 2005
Skąd: Gwardii
Piotrulek napisał/a:
pomiędzy czuciem się pięknie a realiami bycia piekną jest dość duża rożnica...

:zdegustowany: Jasne, dla facetów wszystko jedno jak wyglądają.... Szczególnie później, gdy "nie mają się o kogo starać" :/ - OT :looka:

Kobieta podczas ciąży jest rozstrojona hormonalnie i to poważnie (czy się mylę drogie mamusie??) i potrzeba jej akceptacji i samozadowolenia. A wiem, że nowy sexy ciuszek w tym niejako pomaga ;)
Zresztą!!!!
Dlaczego Piotrulek, twierdzisz, że kobieta w ciąży NIE JEST piękna? Bo ma ..duży brzuch? :szok:
Na pewno dobrze się nad tym zastanowiłeś? :chytry:
:hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 10:48     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
kobiety w ciazy sa sliczne:))) bo naturalnie szczesliwe:))
a brzuch?? zalezy jak komu rozstepy wyszly:)) hehe

czasem warto pokazac a innym razem nie:)) :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 12:42     

pscoua napisał/a:
Na pewno dobrze się nad tym zastanowiłeś



Niczego na tym forum nie piszę bez zastanowienia,wyobraź sobie... :D


pscoua napisał/a:
Kobieta podczas ciąży jest rozstrojona hormonalnie i to poważnie



9 miesięcy rozstrojenia-to chyba jakieś nowe teorie wymyslasz,bo nie słyszałem do dzisiaj o czymś takim...


pscoua napisał/a:
potrzeba jej akceptacji i samozadowolenia



I na koniec ne wiem co ma wspólnego moja opinia o niesmacznym wyglądzie kobiety eksponującej rosnący brzuch,ubierającej fatalne ciuchy z akceptacją i samozadowoleniem...Jeśli uważasz,że samozadowolenie to sprawienie sobie kolejnej podkoszulki za krótkiej jak na okres ciąży to szafa takas po 9 miesiącach powinna wyglądac jak sklep z ubiorami.

A jeśli chodzi o akceptację to każdy men ma swoje zdanie na temat partnerki w ciąży i jej wyglądu,moje jest takie jak opisalem powyżej...
Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 10:29     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek, w ciąży nigdy nie byłeś i nie będziesz więc co Ty możesz wiedzieć o rozstrojeniu :/
Brzuszek ciążowy jeśli jest ładny to jak najbardziej można eksponować. Latem jakoś sobie nie wyobrażałam ubierać tuniki i chodziłam jak najbardziej wyeksponowana :)
W GCH, na górze są rewelacyjne ciuszki ciążowe. Prześliczne koszyle były jesienią, sukienki również. Ehhh.... :/ :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 13:28     

kaszanna napisał/a:
w ciąży nigdy nie byłeś i nie będziesz więc co Ty możesz wiedzieć o rozstrojeniu



nie przesadzaj, i nie rob z siebie i innych kobiet matek-polek,proszę...
Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 13:30     

ja mysle ze wiekszosc mezczyzn sie cieszy ze nigdy nie byli w ciazy i im nie bedzie dane byc :P
Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 13:49     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Ktoś tu na pewno przesadza, ale to na pewno nie ja :/
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 14:04     

Bzyki napisał/a:
ja mysle ze wiekszosc mezczyzn sie cieszy ze nigdy nie byli w ciazy i im nie bedzie dane byc



tematem rozmowy są stroje ciążowe,natomiast o męskiej ciąży prosze zalożyć odrębny temat...
Cytuj
pscoua 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 14:13     


Dołączyła: 26 Lis 2005
Skąd: Gwardii
I może odrębny temat o "wiecznym przekonaniu mężczyzn o byciu expertem w każdej dziedzinie"... :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 14:50     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
pscoua napisał/a:
I może odrębny temat o "wiecznym przekonaniu mężczyzn o byciu expertem w każdej dziedzinie"...

feminizm sie odzywa :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale OT :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 15:05     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Spokój mi tu :cisza: :offtopic:
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 16:43     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Uważam, że brzuszek ciążowy jest 100 razy ładniejszy od męskiego brzuszyska piwnego. I szczerze powiem wolę oglądac nagie (czytaj wyksponowane przez ładną koszulkę) brzuszki ciążowe niż ledwie dopinające się męskie koszule i paski pod brzuszyskami męskimi. Wrrr.
Ostatnio zmieniony przez espi Pon Gru 12, 2005 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 16:48     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Kazdy inaczej(kobieta znaczy) przechodzi swoja ciąze......, niektore kobiety "zdychaja" przez 9 miesiecy, inne tylko pare pierwszych miesiecy , a jeszcze inne czują sie lepiej w ciazy niz jak w niej nie są.I o co tu sie kłocic? Kazdy jest inny .Człowiek to nie jakis wykres na ktorym zaznaczone sa odpowiednie proporcje........


A jesli chodzi o ubrania ciazowe, to kazdy chodzi jak mu wygodnie,ja nie miałam specjalnych ubran gdyz do 7 miesiąca byłam chuda jak wior :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
pscoua 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 16:48     


Dołączyła: 26 Lis 2005
Skąd: Gwardii
burek, zgadzam się w 100% !
Niestety, jak już kiedyś ktoś tu napisał: "bo ludzie widzą innych, ale nie siebie" (czy jakoś tak, ale istotę zawarłam ;) )

A słyszeliście o tej sportsmence, która do porodu nie wiedziała, że jest w ciąży?? Czy to w ogóle możliwe?!? ;) Nie było aż tak widać??
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 21:20     

burek napisał/a:
Uważam, że brzuszek ciążowy jest 100 razy ładniejszy od męskiego brzuszyska piwnego



Wypowiedzialem swoją opinię na temat wyglądu kobiety w ciąży paradującej z brzuchem na wierzchu,a tu zaczywasz pisać coś o męskich brzuchach ,po pierwsze to nie miejsce na to,po drugie nie przypominam sobie abym widzial faceta z brzuchem odkrytym paradującym po Zwycięstwa lub po Rynku... :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:
Cytuj
espi 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 21:28     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Piotrulek napisał/a:
nie przypominam sobie abym widzial faceta z brzuchem odkrytym paradującym po Zwycięstwa lub po Rynku...


A ja owszem i nie był to miły widok. :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 23:17     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja również widziałem takiego mężczyzne :)
Mi się podoba jak kobieta w ciąży, ale najlepiej młoda która jeszcze ma ładną skóre i jej barwe :P jest ubrana w zwiewny sweterek rozpięty w okolicach brzucha. (to tak żeby było i na temat :P )
Profil
PW Email www Cytuj
Dana 
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 23:33     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Mnie podobają się ciążowe brzuszki i nie koniecznie w jakimś worku ,jak jest się czym pochwalić to czemu nie ? :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008