Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Porządek Świata !
Autor Wiadomość
Jacek_s 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 15:08   Nowy Porządek Świata !  



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Bardzo Ciekawa Prawda !
Chciałbym aby każdy to zobaczył !



h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=8924421560692332219&hl=pl
Profil
PW Email www Cytuj
krzys 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 16:28     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
juz to widziałem pare lat temu, to nie jest głupi film moim zdaniem ...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 21:57     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
moze prawda moze nie....na mnie to bezposrednio nie wplywa, tak samo jak i jak nie mam na to wplywu - mozna to jako ciekawostke potraktować...Jacku serio sie az tak tymi rzeczami ekscytujesz ?
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 22:03     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
niewiem jak Jacek, mnie takie rzeczy ciekawią nie powiem, ale ja jednak widziałem inny film, o tej całej organizacji Nowego Porzadku Świata ...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 22:54     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no mnie tez ciekawią, ale bez przesadyzmu :)
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:05     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Wiecie marzy mi się posada jako jeden z MASONÓW ale żeby być dla nich pożytecznym muszę mieć wpływ na znaczną grupę ludzi.
Wtedy oni mnie zechcą a ja będę realizował ich program Nowego Porządku Świata.
Kurcze lepiej być po stronie wilka niż owcy.
Profil
PW Email www Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 17:53     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Rockefeller: Internet stanowi największe zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego

Jay Rockefeller, bratanek bankiera Dawida Rockefellera i dawny przewodniczący senackiego komitetu wywiadowczego powiedział, że Internet stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Rockefeller nie jest osamotniony w tym poglądzie.

Wierzy on, że Internet stanowi "numer jeden w kwestii krajowego bezpieczeństwa", a jego zdanie podzielają dawny dyrektor Narodowego Wywiadu - Mike McConnell i obecny powołany za prezydentury Obamy - dyrektor Dennis Cutler Blair.

"To zgadnienie prawie zmusza do zadania sobie pytania, czy nie byłoby lepiej gdyby Internet nigdy nie został wynaleziony" - rozmyśla Rockefeller.
Czy kogoś jeszcze dziwą takie słowa? Mnie nie dziwią. Internet rzeczywiście jest bardzo niewygodny dla Bilderbergów, wpływowych jednostek, giełdy, siewców propagandy lub tych, którzy chcą skrywać niewygodne fakty pod płaszczykiem oficjalnej prawdy. Stanowi ostatni bastion rzetelnych informacji i pozwala na swobodną wymianę poglądów czy jednoczenie się w danej sprawie. Nie może zatem dziwić fakt, że potężne korporacje, lobby rządu cieni chcą zagarnąć ten ostatni skrawek wolnego świata. Swobodny dostęp do internetu powinien być broniony za wszelką cenę bez względu na koszta.


P.S.Pierwszy atak już jest 3 maja tego roku internauci się sprzeciwiali a mnie ubawiły media : pokazując ludzi jako piratów a wiec TYCH Z?YCH.


h t t p;//w w w prisonplanet, c o m/rockefeller-internet-is-%E2%80%9Cnumber-one-national-hazard%E2%80%9D.html
Profil
PW Email www Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 23:40     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Jacku, odpocznij czasem od komputera. Na świecie jest tyle pięknych, wartych zobaczenia rzeczy. Są ludzie, których warto poznać. Są kobiety.
Odchodząc choć czasem od komputera sprawiamy, że świat jaki widzimy, jest znacznie lepszy, prawdziwszy.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 07:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Jacek_s napisał/a:
Internet stanowi największe zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego

moze miał na mysli ataki hackerskie a nie wolny przeplyw informacji ?
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 09:59     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Manipulacja TVP w sprawie pakietu telekomunikacyjnego!

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=p469_2Ab0A4&eurl=http%3A%2F%2Fwolnemedia.net%2F&feature=player_embedded

Żebyście umieli zrozumieć gdzie tu jest haczyk musicie dobrze wsłuchać się i kilka razy obejrzeć.
Profil
PW Email www Cytuj
sebek 
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 10:23     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Lama71 napisał/a:
Jacku, odpocznij czasem od komputera. Na świecie jest tyle pięknych, wartych zobaczenia rzeczy. Są ludzie, których warto poznać. Są kobiety.
Odchodząc choć czasem od komputera sprawiamy, że świat jaki widzimy, jest znacznie lepszy, prawdziwszy.


święte słowa, tylko wiesz jak ciężko zamienić swoje przyzwyczajenia, ja już od ponad roku obiecuję sobie że skończe to auto i koniec z samochodami, a jakoś tego auta skończyc nie umię bo wiecznie coś bym jeszcze zmieniał :/

ale próbować trzeba, Jacek wierzymy w CIEBIE dasz radę :ok:
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 02:19     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Boże widzisz i nie grzmisz.
Kto zdrowy ogląda ogłupiacza (telewizję).
Pudło u nas w domu stoi i....robi za podstawkę bo nikt niema czasu na oglądanie.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 07:29     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
starsi ludzie ogladają co na kompach sie nie znają...
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 09:23     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
-Zauważyłem że młodzi nie oglądają TV.
Nie że nie maja czasu ale nie są jakby nauczeni.

-Teraz jest atak na Internet ( ktoś powiedział ostatni wolny bastion,
nie do końca się z NI? zgadzam ).

I zadziwiacie mnie, dlaczego tak BIERNIE pozwalacie ?.
To prawda niestety że młodzi są bierni nie biorą spraw w swoje ręce,
boją się ludzi, boją się życia.
To starsze pokolenie za młodych wszytko musi robić :(

Nic dziwnego, że tą cała społeczność ktoś musi prowadzić nie koniecznie dobrze a Świadomie w ślepe uliczki bo i tak wyskoczą z kasy jak im się będzie kazać ( ja to tak widzę ).

Moim faworytem jest jedna z firm całej ośmiornicy NWO jakim jest firma MONSANTO. Niestety w Gliwicach tylko FEMA ( druga noga ośmiornicy).

P.S. Postaram się robić w przyszłośći dla NWO Wiem po co są i co robią
I nawet jak wam powiem i tak ślepo będziecie robić co wam będzie się kazać :).
( dopisze że straciłem wiarę w człowieka teraz będę człowieka gnoić bo też pozwalacie). Decyzję podjołem dziś nie tylko z powodu co tu przeczytałem.
Profil
PW Email www Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 15:49     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
po co oglądać TV jak tam same pierdoły ?

albo jakaś wojna, albo jakaś zaraza, albo ktoś kogos za***bił, w kółko to samo i ta manipulacja faktami.....miałem nieprzyjemność poznać od kuchni

wole iść sobie pochodzić z psem po łące, lepiej na zdrowiu wyjdę, i tobie radzę to samo ;)
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 22:05     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Jacek_s napisał/a:


P.S. Postaram się robić w przyszłośći dla NWO Wiem po co są i co robią
I nawet jak wam powiem i tak ślepo będziecie robić co wam będzie się kazać :).
( dopisze że straciłem wiarę w człowieka teraz będę człowieka gnoić bo też pozwalacie). Decyzję podjołem dziś nie tylko z powodu co tu przeczytałem.


Jacku..udowadniasz nam jak to wszędzie nami manipulują… ale wiesz najlepsze jajo w tym że to ty jesteś manipulowany pisząc takie „mondre” teksty.

Telewizja… jest masa lepszych rzeczy niż zaglądanie w pudło tak jak pisze Sebek ( polać mu)

Internet… wiesz zdrowy człowiek Internet wykorzystuje do komunikacji, nauki, rozrywki online ( np. RF Online) zaś wyszukiwanie bez obrazy pierdół i głupot to już dla mnie strata czasu ewidentnie i transferów.

Przykleiłeś się do MONSANTO ..a czy chociaż wiesz że dzięki temu koncernowi jest prowadzone wiele badań związanych z nowoczesnym rolnictwem i biotechnologią. Czy jesteś świadom tego że dzięki ich badaniom wykluczone zostało wiele chorób które powodowały poważne straty w rolnictwie … nie nie sądze że wiesz. Ty widzisz tylko tyle że to ogromna korporacja która podobno szkodzi … tylko pytanie komu. A wziąłeś pod uwagę że ten niby „zły wielki brat” udostępnia wyniki swoich badań nie … dla ciebie to oni są źli. Zbyt mało wiesz o nich by tak jak reszta szukających spisku wypisywać no sorry ale Bełkot.

FEMA…też nieźle wyskoczyłeś co ma do tego spisku agencja powołana przez Cartera w celu zapobiegania i przeciwdziałania oraz likwidowania skutków zagrożeń czasu pokoju…

I tak na koniec …jedyną metodą manipulacji jest posiadanie wiedzy …

Zresztą pozwól że zacytuję ci fragment „ Art. Of War”

…. Kto nie posiada mądrości Sage, nie potrafi korzystać ze szpiegów. Kto nie jest dobroduszny i prawy, nie może zatrudniać szpiegów. Kto nie jest wnikliwy i bystry, nie potrafi dostrzec treści w raportach wywiadowczych. Wnikliwość i raz jeszcze wnikliwość. Nie ma kraju który by nie zatrudniał szpiegów…

Jak to zrozumiesz … to twój problem.
Ostatnio zmieniony przez MacSen Czw Maj 07, 2009 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 23:26     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
"Magnokraft" , " .. cos tam cośtam czyli metry nad poziomem morza".. itd.. Jacku ja lubię Ciebie czytać, bo masz swój klimat. Który mi sie podoba.
Ale nie sil sie na takie wyjazdy, jak to nad światem wiszą wielkie i złe korporacje. To pachnie Paragrafem 22 (taka książka). Albo Hitlerem (choć on mówił o Żydzie).
Jacek_s napisał/a:
dopisze że straciłem wiarę w człowieka teraz będę człowieka gnoić bo też pozwalacie). Decyzję podjołem dziś nie tylko z powodu co tu przeczytałem.

i co chcesz tym gnojeniem pokazać, że mas zproblem ze sobą? Że jest CI źle? Odpocznij, zmień klimat, otoczenie, znajomych, Kup sobie kota (jak nie masz) albo psa (jak masz już kota). Ale rusz trochę głową, właśnym mózgiem. A nie cytuj teorii spiskowych z książek i filmów klasy... D, E lub niższej.
Jacku, świat nie zaczyna się i nie kończy w sieci, TV. :(
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008