Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
czemu na siłę muszę się logować do serwisu
Autor Wiadomość
mefkm 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 08:37   czemu na siłę muszę się logować do serwisu  



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
dostałem własnie maila o nastepujacej tresci

Jesli nie zalogujesz sie na swoje konto zostanie ono skasowane.!!
Pamietaj masz 7 dni aby zalogowac sie na swoj profil!!!

o co chodzi, conajmniej raz w miesiącu przegladam, to forum - ale niekoniecznie zabieram na nim głos, jesli to jest forum tylko i wylacznie dla aktywnych dyskutantów lub poprzez odwiedziny i posty naliczane sa jakies pkt/profity, to ja dziekuje i prosze moje konto skasowac, w przeciwnym razem prosze sprawdzic algorytm rozsylania takich bardziewnych info jak wyzej
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:42     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
forum zostało "oczyszczone"

a to że masz się zalogować, to chodzi o to że ci co się nie zalogują, zostaną uznani za osoby , które już nie korzystają z tego forum i zostaną usunięci z listy userów. Chodzi o to żeby nie było "martwych" kont
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 12:17     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
a ja na przykład- jak tylko klikne to mnie samo loguje ;)
czy musze sie wylogowac i zalogowac jeszcze raz zeby mnie serwer nie ominął ? :P
Panie z automatyki ;) :P
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 12:20     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
sądzę że droga Pani :P chodzi o to żeby system "zobaczył" że było wejście z danego loginu, ja sam mam właczone autologowanie bo mi się nie chce co chwilkę tego wpisywać ;)
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 12:52     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Akcja Skierowana jest głównie ku osobom nie logującym się od ponad roku i dłużej ale trudno wysyłać e mail każdemu z osobno dlatego ta wiadomość dostali wszyscy a po pewnym terminie profile martwe zostaną skasowane.

Wiec Bez Obaw.

:)
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 16:09     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Tak jak mowi Feniks na wiekszkosc for stosuje sie taka funkcje jak usuwanie nie aktywnych uzytkownikow,malo piszacych itd - taka funkcje daje nam system.
Chcemy aby w zyciu forum uczestniczli ludzie , ktorzy zabieraja glos bo to wlasnie temu zyje forum.

Niestety jest wiele osob ktore tylko rejestruja sie i zakladaja swoj profil po czym milkna na wieki - niechcemy martwych duszyczek. Bo nie chodzi nam o ilosc zarejestrowanych uzytkownikow.

Milo jest gdy osoby ktore maja konto udzielaja sie na forum i zabieraja swoj glos w dyskusji ,badz poruszaja to nowe tematy

I nic na sile nie trzeba robic.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 22:06     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
mefkm napisał/a:
forum tylko i wylacznie dla aktywnych dyskutantów
forum jest dla wszystkich, nawet jeżeli ktos nie jest zarejestrowany czy zalogowany to tak samo może czytać forum, więc nawet jakby Cię usunięto to i tak mógłbyś nadal przeglądac, tak jak to robisz teraz, nie wiem po co to oburzenie ? to raz, a dwa to nie martw się bo chyba jakiś błąd się wkradł gdyż ja też dostałam na maila takie info ;), a trzy to reszta została wyjaśniona przez Fenixa
Ostatnio zmieniony przez kisia Pią Kwi 24, 2009 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 09:18     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
kisia napisał/a:
to nie martw się bo chyba jakiś błąd się wkradł gdyż ja też dostałam na maila takie info


Tonie jest błąd wysyłaj każdą wiadomość ręcznie do ponad 800 osób to dostaniesz z leksza pomieszania w mózgu, łatwiej wysłać do wszystkich niż do paruset . ;)

mefkm napisał/a:
pkt/profity


Niestety nie mamy żadnych profitów od zalogowań a szkoda bo mogło by to posłużyć np . na organizacje akcjii charytatywnej , Zabawy Urodzinowe itd
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 23:24     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Fenix napisał/a:
Tonie jest błąd wysyłaj każdą wiadomość ręcznie do ponad 800 osób to dostaniesz z leksza pomieszania w mózgu, łatwiej wysłać do wszystkich niż do paruset .
ale przecież ja to wiem. Z tego co pamiętam tam jest opcja by wysłać do nielogowanych w przeciągu 3 mcy pół roku czy roku, więc skoro ja się loguję kilka razy dziennie to raczej do żadnej z Tych grup sie nie załapuję, a dostałam takie info, dlatego twierdze, ze wkradł się jakis błąd, noooo chyba że Frycek chce się mnie mimo wszystko pozbyc z forum :P
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:32     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Pff ja się tam nie znam ale zmuszanie do logowania jak człowiek niema na to ochoty/czasu to troche przegięcie.... no ale ja sie czepiam( standardowo)

Wogle to widzę że masa kont została skasowana... ale co tam w zasadzie to jest normalny tok życia każdego forum... ekscytacja / rozwój / znudzenie / śmierć i zostają tylko te fora które wnosza coś wartościowego do zycia via Elektroda/gram, p l/forum.dobreprogramy, p l

Co że nie mam racji...??? Chyba jednak mam.
Ostatnio zmieniony przez MacSen Nie Kwi 26, 2009 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 16:48     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
MacSen napisał/a:
Pff ja się tam nie znam ale zmuszanie do logowania jak człowiek niema na to ochoty/czasu to troche przegięcie.... no ale ja sie czepiam( standardowo)



dostałeś na zalogowanie się 7 dni i wcale robić tego nie musiałeś
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 17:56     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
Cytat:
Akcja Skierowana jest głównie ku osobom nie logującym się od ponad roku i dłużej ale trudno wysyłać e mail każdemu z osobno dlatego ta wiadomość dostali wszyscy a po pewnym terminie profile martwe zostaną skasowane.

Wiec Bez Obaw.


dzięki,uspokoiłeś mnie...


a tak poza tym to jaka jest granica wytrzymałości przed usunięciem z forum?Ja miałem swego czasu przerwę około 2-3 m-cy i krzywda mi się nie stała,ale lubię tu przebywać wśród Was więc tak na wszelki wypadek gdyby mi się kiedyś znowu "zapomniało" wchodzić to chciałbym wiedzieć jaka jest ta granica,żeby nie zostać usuniętym
Profil
PW Email www Cytuj
Fenix 
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 18:18     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Admike,

bądź spokojny dla przykładu np :

leo__22
1 post pewnie jakieś ogłoszenie
15 Wrzesień 2004, 13:40 rejestracja
15 Wrzesień 2004, 15:34 wizyta i na tym koniec

Musimy dać każdemu szanse żeby potem znów nie było jakiejś wyimaginowanej wojny że kogoś usunęliśmy....

Niema górnej granicy ściśle ustawionej ale powiedzmy 1 rok. :wstyd:
Profil
PW Email www Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 19:33     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Jestem na kilku forach i z doswiadczenia wiem ze co jakis czas dostaje e-maile ze dlugo nie bylo mnie na jakims forum(np. juz mnie nie interesuje badz zapomnialem) i jesli sie nie zaloguje to moje konto zostanie skasowane.Powtarzam ostatni raz . NIKT NA SILE TU NIE MUSI BYC , NIE ZALEZY NAM NA ILOSC .
Mysle ze zostalo juz wszystko wyjasnione i nie ma sensu tlumaczyc tego dalej. System daje nam taka mozliwosc z z tego korzystamy juz nie pierwszy raz.
Profil
PW Email Cytuj
malaga 
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:31     



Imię: Magda
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Skąd: Zabrze
trochę enigmatyczny był ten e-mail, może po prostu wystarczy od razu wyjaśnić o co chodzi? :)
ja mam ostatnio trochę mało czasu i myślałam sobie, że teraz co tydzień będę się musiała zalogować, żeby dalej mieć konto... ;)
skoro chodziło o jednorazową akcję, to ok i popieram jako eks-moderatorka ;)
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 18:47     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
Fenix, dzięki za informację.No tak takie osoby,jak w przytoczonym przez Ciebie przykładzie,to rzeczywiście raczej nie należą do aktywnych i tu macie rację robiąc "czystkę".
Profil
PW Email www Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 20:31     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Dobra ok...kit z siłowym logowaniem.
Ja się pytam ...Gdzie jest sztrux. Można było tam bezkarnie w sumie pospamić a teraz to niema gdzie :/
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 21:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
sztruks był niekontrolowany wiec został usunięty żebyscie gupot nie pisali ;)
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 21:27     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
szkoda, bo jak potrzebuję szybkiego info, to na sb bym wolał pytac, niż zakładać nowy temat na forum ...
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 01:36     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
trunks napisał/a:
sztruks był niekontrolowany wiec został usunięty żebyscie gupot nie pisali ;)


No to lipa bo teraz żeby spytać np. "Gdzie kupić gumkę przeciw poslizgową" :rotfl: będe musiał zakładać specjalnie temat.
No ale to nie ja jestem władza...Liiiiiiiiipa
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008