Poprzedni temat «» Następny temat
cienie do powiek, jakie polecacie...
Autor Wiadomość
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:17     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ja za pedzel w Inglocie dałam 17 zł, jest on na zdjeciu. Za ten cieniutki 16, jestem mega zadowolona bo aplikator tez mnie podraznial ;/
Stety-niestety, czasem trzeba w cos porzadnie zainwestowac, w moim przypadku sa to pedzle ;)
Jezeli o nie chodzi, to wydaje mi sie mozna sie na 1-2 pedzle szarpnac, bo to mozna miec na lata:)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:45     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa, no właśnie wydaje mi się że 27 zł za pędzel to nie mało(mój jest szerszy niż Twoje na zdjęciu, tak mi się wydaje). Jak kupowałam sprawdzałam na powiekach czy będzie podrażniał, kłuł i był bardzo delikatny, niestety po nałożeniu na pędzel cienia on kuje i podrażnia, więc nie mam pewności, że jak kupię droższy, lepszej marki to będzie inaczej.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:50     

wiecie co wam powiem???

h t t p;//w w w pedzle.eu/

najzaje.. najlepsze pedzle na rynku :D i do wszystkiego!

pedzle z wlosia kuny beda idealne :D naturalne i mieciutkie :)
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:07     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Kisia ja na Twoim miejscu bym próbowała do skutku, jak łzawisz po tych 27 zł to moze warto połazic po perfumeriach i pozyczac pedzle od wizazystek ?
Mam taka własna teorie spiskowa (sama mam problemy oczne -jestem alergikiem) , moze warto sprobowac jakies tanie np. Donegal, to sa wlosy syntetyczne ? Bo moze kurde wlasnie to naturalne wlosie Cie podraznia ? Albo sie szarpnac na pędzel nie np z sobola (Inglot ma ponoc z włosia sobola?) a z kucyka/konia ? I czym myjesz pędzel ?
predzje bym pomyslala ze to cien Cie uczula, niz sam pedzel. Dałas mi do myslenia:)
Może podziała zamoczenie pędzla we wrzątku ? Zmiekczy włoski, sprawdzony sposób ze szczoteczkami do zębów :)
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:09     

Ishi na rozne rzeczy mozna miec uczulenie :) mozna i na syntetyki :) jesli kisia, nie ma uczulenia na kota czy psa to nie ma na naturalne wlosie moim zdaniem :)
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
colutea napisał/a:
najlepsze pedzle na rynku
musiałabym dotknąć, wypróbować tym razem nakładając cień na powiekę, wtedy może bym kupiła
Ostatnio zmieniony przez kisia Czw Mar 26, 2009 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:15     

ja niestety z tej firmy kupuje tylko pedzle artystyczne, ale wykonanie i ich jakosc powala na kolana! tak trwalych pedzli to jeszcze nie mialam :) fakt, ze nie sa tanie... moze sa gdzies takie w drogeriach/perfumeriach?
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:25     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ale jednak te pedzle ja draznia, a Inglot nie robi syntetyków (chyba ze te pedzle to mix pół na pół...ale po moim nie sadze). Moze jakis zwierzaki sa bardziej allergogenne niz inne ? Niewiem ;/
Kiedys mialam namiar na faceta co robil pedzle na zamowienie, ale juz wypadł z brazny niestety. A te pedzle z linku wygladaja cudnie, no za jakos trzeba czasem zaplacic.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:31     

one maja drewniane raczki pokryte taka powloczka plastikowa co je zabezpiecza przed np naciaganiem wilgoci, skuwki sa bez szyc, a pedzle w rece trzymaja sie same :)
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:34     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Robisz smaka na te pedzle....ale ostatnia kase zostawilam w Inglocie cholera:P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa napisał/a:
próbowała do skutku, jak łzawisz po tych 27 zł to moze warto połazic po perfumeriach i pozyczac pedzle od wizazystek ?
i co ja później z tymi pędzlami zrobić :(, a wizażystki raczej nie pożyczają. Być może to wina cieni, może powinnam wypróbować Helene R bo jak byłam nimi malowana, to nic mi nie było, ale gama kolorystyczna pojedynczych cieni, które do tej pory widziałam , nie odpowiadają mi kolorystycznie, poza tym 90 zł za cień to masakra :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:39     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Chodzilo mi o to,zeby na miejscu Cie maznely jakims neutralnym cieniem.
Moze sie przerzuc na cienie mineralne? Ponoc maja zbawienny wpływ na wrazliwe oczy ?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa napisał/a:
Moze sie przerzuc na cienie mineralne?
nawet o takich nie słyszałam. Poczytałam już sobie o nich i muszę przyznać, ze opisy sa interesujące, muszę takowych poszukać. Nie wiecie gdzie można je kupić ? :D
Ishikawa, dzięki za rade :)
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:47     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Zmartwie Cie Kisia, do Polski jeszcze takie 100 % mineralne niedotarły ;/ Loreal, Rimmel, maja cos w ofercie, ale to nie jest takie hmm....no 100 mineralne. Moge tu podac pare stron gdzie sie zamawia takie rzeczy, od pudrów po cienie mineralne, pąlci sie przez PAYPAL. Ja niestety nie próbowałam narazie.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:52     

no a teraz wpiszcie sobie drogie panie w allegro haslo cienie mineralne :) nie sa drogie moze to nie 100% mineraly ale sprobowac chyba warto :)
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:56     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ja bym nie była tak ufna co minerałów na allegro, no ale rzeczywscie,zorientowac sie mozna.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 23:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
nie no za cienie, czy jakiekolwiek kosmetyki przez internet to ja dziękuję, ja muszę wypróbować na sobie
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 23:08     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Mozesz zamówic próbki :) Wiadomo, cena jest etz adekwatna co do tego.
Niewiem czy w sephorach i douglasach cos z wyzszych polek nie ma juz mineralow, po Polska jest tyci zacofana w tych tematach.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 23:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
popytam w Duoglasie :D
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 23:19     

poszukajcie od razu moze tych pedzli od Kozlowskiego :) bo ja te artystyczne normalnie w sklepach plastycznych kupuje :)
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008