Poprzedni temat «» Następny temat
Prywatne przedszkole z monitoringiem on-line
Autor Wiadomość
dota80 
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 16:57   Prywatne przedszkole z monitoringiem on-line  


Imię: Dorota
Dołączyła: 25 Mar 2009
Mam zamiar otworzyć w naszym mieście przedszkole prywatne. Nie będzie to jednak zwykłe przedszkole... oprócz wielu zajęć dodatkowych (nacisk na języki i taniec) dodatkowym atutem będzie możliwość "podglądania" dzieciaków w internecie. I teraz pytanie do Was Dziewczyny. Czy myślicie, ze moje plany mają jakiś sens? Czy chciałybyście, żeby Wasze dziecko chodziło do takego przedszkola? Ile byłybyście w stanie zapłacić czesnego w takim przedszkolu? Czy byłybyście spokojniejsze, gdybyście w każdym momencie mogły "zajrzeć" do swojego szkraba?
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 08:21     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Pewnie fajnie super
małe ale.....
dota80 napisał/a:
możliwość "podglądania" dzieciaków w internecie

Jak to sie ma wzgledem prawa......
dota80 napisał/a:
Was Dziewczyny

Czuje się dyskryminowany
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 18:29     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Spokojniejsze napewno,myślę że mialoby to sens....
Tylko powiem tak,nie wymyślaj cen z kosmosu...myślę że jakieś 500zł miesięcznie-tyle byłoby wsam raz...miałabyś szansę zyskać więcej klientek...Bo np.za państwowe płaci sie dużo mniej,ale za długo się czeka,za prywatne natomiast,płaci się zbyt wiele żeby przeciętnie zarabiającą rodzinę było na to stać...
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 18:33     

a ja mysle ze kazda mama/tato moglby podpisac w umowie ze nie ma nic przeciwko zeby pozostali rodzice podgladali jego dziecko podgladajac swoje... kazdy kto daje dziecko na przechowanie :) dostaje specjalny kod/haslo itd. ktore moze dzialac np tylko na konkretne IP czy cos w tym stylu :) i w ten sposob nikt niepowolany nie bedzie Wam dziecka obserwowal ;)

albo na sms dostaje jednorazowe haslo :D i wtedy haslo mogloby byc wysylane tylko na numery podane przez rodzicow dzieci :) prawie jak w banku :) nikt niechciany nie wejdzie w kamerke online...
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 18:36, w całości zmieniany 2 razy  
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:29     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
gdyby były jakieś zabezpieczenia zapewniające, że żaden pedofil nie będzie mógł wejść na stronę, to byłaby to fajna sprawa. W Warszawie jest takie przedszkole, niestety nie wiem na jakiej zasadzie można dzieci "podglądać".
Co do języków i tańca to mam mieszane uczucia. Nie da się dzieci w wieku przedszkolnym nauczyć języka, można dziecko jedynie osłuchać z językiem i osobiście szkoda by mi było wydawać mase kasy (bo takie zajęcia kosztują nie mało) na to. Tak samo z tańcem, to co dzieci uczą się na zajęciach tanecznych to nic konkretnego. Trochę krakowiaka, walczyka jakieś ugi bugi. Jak mam już wydawać kasę na taniec, to wolę posłać dziecko na zajęcia do szkoły tańca.
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:34     

kisia, mozna to zabezpieczyc wlasnie tak jak napisalam powyzej :) nie ma szans np przy bazie nr tel dla hasel jednorazowych zeby ktos niepowolany sie zalogowal :) lub tez przy bazie nr IP ale to by moglo byc malo wygodne bo np rodzic moglby chciec z pracy 'rzucic okiem' albo z domu albo od znajomych i w tym momencie moglby byc klopot.. a przy bazie nr tel zadnego :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
colutea, to dobrze , że są takie możliwości, tylko czy autorka tego topiku sie na tym zna, wie jak to zrobić, zabezpieczyć ?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:54     

od tego sa juz odpowiednie firmy :) dobrze by bylo zeby autorka tego topiku o czyms takim pomyslala jesli chce byc godna zaufania :)
p.s. pytalam meza czy mu sie bedzie chcialo napisac taki program do kamery online, ale powiedzial ze nie :P
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:04     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
colutea napisał/a:
czy mu sie bedzie chcialo napisac taki program do kamery online
ale chyba takie programy już są :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:07     

moze i sa ale nie ma ich za darmo :) mi chodzilo o napisanie takiego programu jak np napisanie komus strony internetowej :) w sensie pod konkretne potrzeby... tzn z tymi zabezpieczeniami sms i baza tel...
Ostatnio zmieniony przez colutea Czw Mar 26, 2009 22:11, w całości zmieniany 2 razy  
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
no ale za darmo umarło, już dawno ;)
Gdybym miała dziecko w takim przedszkolu z monitoringiem, to chyba szef by mnie wywalił z pracy bo cały czas bym patrzyła na swojego skarba :D
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:22     

zawsze mozna wprowadzic limit czasowy za jednego smsa 10 min :D a smsy tez platne :P ciekawe ile dni bys tak pociagnela ? ;)
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 15:29     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
taki monitoring faktycznie sprawdza sie w chyba jednym warszawskim przedszkolu...

to chyba nie az tak bardzo dorgie zeby nie dalo sie tego wdrozyc...

Jezeli chodzi o jezyki - jak najbardzije jestem ZA:) nie zgadzam sie z Kisia ze dziecko si enie uczy w tym wieku - wlasnie sie uczy najwiecej bo wyrabia nawyk i akcent:) poza tym osluchuje sie z np. anglojezycznymi piosenkami i po pol roku same wpadaja w ucho...
Dziecko czasem ladnie piosenke zaspiewa w obcym jezyku a nie zna jej tlumaczenia...
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:58     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
NO ja tez jestem za takim przedszkolem ale prosze podac cene :)
Profil
PW Email Cytuj
dota80 
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 22:32     


Imię: Dorota
Dołączyła: 25 Mar 2009
No właśnie cena... badamy teraz rynek. Nasza propozycja 600zł wraz zajęciami dodatkowymi plus wyżywienie (taniec, korekcyjna, języki, zajęcia ruchowe). Aha i to jest również oferta dla rodziców maluchów, które ukończyły drugi rok życia (tutaj zajęcia ruchowe i plastyczne). Dodam jeszcze, że kadra jest w pełni wykwalifikowana. Co Wy na to?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008