Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub i wszystko co z nim zwiazane :)
Autor Wiadomość
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 15:17     

nie bylo problemu z krojeniem a pochwale sie ze takiego torta jak u nas to nie widzialam nigdzie! wszyscy maja okragle pietrowe tylko my mielismy wyjatkowy :D

a ja po prostu zanioslam im rysunek na kartce i powiedzialam cukiernikowi ze ma byc tak i tak ale bez szczegolow takze kolory i dodatki to juz jego inwencja tworcza :D
tort oprocz tego ze wyjatkowy to bardzo smaczny - mielismy z nadzieniem jogurtowym o smaku owocow lesnych :) to co na gorze torta wszystko jadalne ale bardzo slodkie takze ta wierzchnia warstwa nie za bardzo dobra bo bardzo slodka ale on musi rzezbic w cukrze zeby to bylo trwale :)

dodam ze tort przejechal ponad 170km naszym autem w czesciach i potem obsluga sali go tylko poskladala w calosc :) cukiernik wszystko przygotowal tak ze nie dalo sie pomylic przy jego skladaniu :)

a sesja fotograficzna torta to tylko na naszym weselu wygladala jak oblezenie jakiejs slawnej gwiazdy filmowej :P trwala chyba ze 20min... na innych weselach goscie nie rzucaja sie tak z aparatami na torta :P
Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 17:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
takich tortów to aż szkoda kroić ! :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
colutea, torty to ciekawa rzecz na weselach ;) i uwierz mi, że często się robi zdjęcia tortom weselnym :) Nie tylko u Ciebie ;) ale nawet zawodowy fotograf (jak jest na weselu) to też robi sesje tortowi ;DD
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 19:42     

wiem ale w zeszlym roku bylam na 5 weselach wszyscy mieli torty pietrowe oprocz nas i uwierz mi mimo ze na kazdym weselu goscie robili zdjecia tortom to na zadnym nie trwalo to tyle i w takiej ilosci jak na naszym :P a zawodowy fotograf robi na kazdym weselu zdjecia na jedno kopyto zreszta tak jak kamerzysta film.. my nie mielismy kamerzysty co polecam! filmy z wesela sa zawsze tak samo nudne! poza tym zaden z gosci nie musial sie krepowac kamery i tego jak wyjdzie na filmie ze mu karzysta bedzie swiecil po oczach i wsadzal kamere prawie do buzi akurat jak je :p nienawidze kamerzystow na weselach! dlatego na swoim nie mialam i to bylo najlepsze wesele jakie do tej pory zaliczylam.. chociaz ja sie zle czulam i prawie nie tanczylam to goscie sie super bawili i mysle ze nieobecnosc kamerzysty miala na to wplyw :)
Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 19:54     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
colutea napisał/a:
filmy z wesela sa zawsze tak samo nudne

Totalna Bzdura.... nie wiem na jakich ty weselach bywałaś ;)
colutea napisał/a:
wsadzal kamere prawie do buzi akurat jak je :p nienawidze kamerzystow na weselach

A i wszystko jasne byłaś na jednym gdzie kamerzysta był z "łapanki"..

Byłem na niejednym i nie wyobrażam sobie swojego ślubu bez dobrego kamerzysty...
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 20:24     

tak a ile razy chcialoby Ci sie ogladac film z wesela?? bo watpie ze wiecej niz raz... totalna bzdura jest wywalanie minimum 1500zl na durny film o wiele fajniej oglada sie reportaz fotograficzny niz 3 godzinny film ... takie jest moje zdanie i wielka szkoda ze nie wiekszosci ludzi u ktorych musialam na weselu byc bo nienawidze kamery :znudzony: :zly:

p.s. znajdz mi kamerzyste ktory nie ustawia na sali reflektorow... nie ma nawet klimatu zadnego na takich weselach nie mozna przyciemnic swiatla co tak lubie... :niepewny:

kamerzysci sa do du... :P
Ostatnio zmieniony przez colutea Sob Mar 07, 2009 20:32, w całości zmieniany 2 razy  
Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 22:05     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ja tez sie zgodze, ze ogladanie 3h filmu z wesela to nuda - taniec...żarcie....picie...na zywo ta fajna sprawa, ale oglądac...ile mozna ? 20 minut i sie nudzi...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 01:32     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
dobry kamerzysta potrafi na weselu być prawie niewidoczny i z dobrych kilku godzin zrobić świetny reportaż, który nawet jeżeli trwa 3 godziny, to fajnie się ogląda. Film jest świetną pamiątką. Dzieci bardzo chętnie oglądają filmy ze ślubu swoich rodziców. Owszem nie często się go ogląda, ale jestem pewna że ta młoda para, jeżeli przetrwa, to po 10,20 30, a zwłaszcza 60 latach obejrzy go baaardzo chętnie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 10:27     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
W 100% zgadzam się z kisią,taki film to piękna pamiątka po latach,zdjęcia tak tego nie oddają....
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 11:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
colutea, hmmm nie wiem ale opowieści o torcie troszkę przesączone są nutką "przechwalania się". Człowiek zawsze twierdzi, że jego rzecz była "naj" ale takie opisy to przecież indywidualne odczucie ;) to że Ty nie ludzisz kamery nie znaczy, że inni myślą tak samo ;) Twoim wyborem było wesele bez kamerzysty ;) takie miałaś prawo. Ja u brata na ślubie miałam kamerę... i na filmie jest uwieńczone coś czego fotograf nawet zawodowy na pewno nie uchwycił ;) i to jest dla mnie miłą pamiątką ;) filmy nie muszą być nudne ;) najwidoczniej miałaś styczność ze złym kamerzystą ;)

Dziś porobię fotki ;) tego co zamówiłam ;D i się pochwalę :rotfl: a co... bo kto tego nie lubi ;D
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 12:02     

opowiesci o torcie sa przesaczone nutka zachwalania raczej niz przechwalania sie :P zachwalania zdaje sie ze firmy ktora go wykonala bo tort jechal 170km a mozna bylo kupic duzo blizej i taniej ale wiedzialam ze to co od nich bedzie wyjatkowe!
Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 13:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Fakt iż przejechał 170 km nie czyni go wyjątkowym ;) tak jak napisałam każdy chwali to co jego ;) rzecz naturalna ;)
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 13:46     

czyni :) bo moglam kupic na miejscu ok 10km od sali weselnej ale ROKER to jest jedyna firma ktora robi takie dziela tortowe ze warto je wiezc nawet dalej niz 170km :P
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 20:09     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
my mielismy kamerzyste i kilkakrotnie juz ogladalismy sobie filmik:))) i nadal sa momenty z ktorych do dzis sie smiejemy....
ale ja nie oceniam mojego wesela jako nudnego:) moze dlatego moge kilka razy je ogladac;)

poza tym kamerzysta siwetnie uwiecznil moment kiedy wysiadlo swiatlo:)))) i zrobil z tego cos na wzor stary filmow a'la "nieme kino w wersji przyspieszonej"...

polecam nagranie filmiku... zawsze (jak juz Aither wspomniala) to mila pamiatka...
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 00:05     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
colutea, a no ROKER to nie jedyna firma która robi takie torty i sądzę, że znajdzie się nie jedna co robi lepsze ;)

Harcerka, liczy sie dobry pomysł ;D i inwencja twórcza kamerzysty ;)
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 00:21     

Aither, w takim razie prosze Cie znajdz zrob to dla mnie ;) wszak zaraz jak tylko napisalam o tej firmie Ty napisalas ze tyle czasu sie zastanawialas gdzie zamowic tort a tu prosze...
Cytuj
magusia24 
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 15:39     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
trunks napisał/a:
ja tez sie zgodze, ze ogladanie 3h filmu z wesela to nuda - taniec...żarcie....picie...na zywo ta fajna sprawa, ale oglądac...ile mozna ? 20 minut i sie nudzi...

A ja się totalnie nie zgodzę. Ja miałam super kamerzystę a film nakręcił naprawdę świetny. To właśnie film z wesela to najlepsza pamiątka :) Zdjęcia to nie to samo!!!!
Profil
PW Email Cytuj
magusia24 
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 15:44     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
colutea napisał/a:
czyni :) bo moglam kupic na miejscu ok 10km od sali weselnej ale ROKER to jest jedyna firma ktora robi takie dziela tortowe ze warto je wiezc nawet dalej niz 170km :P

W pełni się z tobą zgadzam :)
Profil
PW Email Cytuj
Kwiaciarnia IZA 
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 22:42     



Zaproszone osoby: 1
Imię: Iza
Dołączyła: 08 Lut 2009
Ishikawa postaram się wkleić zdjęcie róży ale...fotki jeszcze w pracy. Pewnie w necie też są
Odwiedził mnie w pracy Deszcz którego serdecznie pozdrawiam i może widział róże?? Pamiętam że kupił kalandiwe ale czy wypatrzył róże to nie wiem

co do tortów weselnych to poszukam fotki z wyjątkowych-innych tortów i wkleje (jak się nauczę hihi)
Profil
PW Email www Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 23:04     

ale od razu mowie ze nie licza sie pietrowe przystrojone w kwiatki :P bo pietrowy tort to ma kazda Para Młoda :) i zeby nie bylo ze torta trzeba wiezc z Warszawy bo to byloby lekkie przegiecie ;) smialyscie sie z moich 170km :P i nie ma to byc fotka znaleziona w grafika google chyba ze podasz mi firme ktora tort zrobila :) normalnie jak przebijecie zachwalana przeze mnie firme wymysle dla zwyciezcy jakas nagrode :P
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008