Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bot
Czw Sty 08, 2009 13:35
Przedszkola i przedszkolaki
Autor Wiadomość
Harcerka 
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 18:54     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
hmm zabila mnie ilosc informacji na temat przedszkola....

jesli to reklama to kiepska...
pytanie gdzie to przedszkole? rozumiem ze nie w centrum? jakies podworko dzieci beda mialy??

jestem serio zainteresowana wiec licze na jakies glebsze info:)
Profil
PW Email Cytuj
llaneta 
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 07:49     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
myślę że najlepiej jest zadzwonić bo suche fakty na stronce i tak Ci nic nie powiedzą . Coś tam wiem to mogę Ci napisać . Przedszkole bedzie na ul. Wielickiej w sośnicy , dzieci będą miały podwórko otwarte będzie od 07 - 17 cały rok . A o programie i założeniach przedszkola to najszybciej odpowiedzą Ci telefonicznie .
Profil
PW Email Cytuj
nathaliesweet 
  Wysłany: Czw Lut 04, 2010 12:05   Miejsce w przedszkolu  


Imię: Natalia
Dołączyła: 10 Paź 2008
Czy znalazłyście miejsce w przedszkolach dla swoich dzieci, słyszałam, że do publicznego przedszkola dziecko trzeba zapisać jak jest jeszcze malutkie żeby dostało miejsce.
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 18:28     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
chyba do prywatnego - tam sa zapisy jak pojdziesz...

natomiast publiczne sa w formie elektronicznej wiec kolo kwietnia jak chcesz puscic od wrzesnia dziecko
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 14:33     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Cytat:
No to mozę ktos mi powie cos na temat żłobka.. bo mnie akurat ten temat interesue.. jak jest w Gliwicach ze żłobkami?


ze złobkami panstwowymi jest na tyle beznadziejnie ze kuzynka męża będąc w 5 miesiacu ciązy nie miała juz najmniejszych szans na żłobek, rozumiem ze ci co sie zapisali to zapisali sie jeszcze zanim zaszli w ciaze- troche bez sensu, no ale jak jest na całe Gliwice cos ok 100 miejsc w żłobkach no to wybacz, nie wiem jak z prywatnymi bo nie wiem czy sa i gdzie sa
Ostatnio zmieniony przez kisia Sro Lut 24, 2010 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 14:49   Re: Miejsce w przedszkolu  


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
nathaliesweet napisał/a:
Czy znalazłyście miejsce w przedszkolach dla swoich dzieci, słyszałam, że do publicznego przedszkola dziecko trzeba zapisać jak jest jeszcze malutkie żeby dostało miejsce.


do przedszkoli panstwowych rekrutacja na rok 2010/ 2011 dopiero będzie najprawdopodobniej w kwietniu(od 1.04 do 30.04), takze nie jest mozliwe zapisanie dziecka np. polrocznego na zapas, bedzie to wygladalo tak jak w zeszłym roku czyli drogą elektroniczną, trzeba bedzie wypełnic formularz, w pierwszej kolejnosci sa zapisywane dzieci z rodzin niepełnych, od rodzicow niepelnosprawnych, z rodzin zastepczych, 5 i 6 latki, a dopiero pozniej cała reszta :(
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 09:55     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
I pomimo zapewnien szanownego pana prezydenta Frankiewicza ze w tym roku napewno wszystkie dzieci dostana się do przedszkoli, moje dziecko nie dostało się do zadnego z trzech przedszkoli według priorytetow, teraz to tylko chyba liczyc na to ze ktos nie potwierdzi podania, naprawde wszystkim pseudosamotnym matkom dziekuje bardzo, mam nadzieje ze przyjdzie taki moment ze życie odpłaci Wam za waszą nieuczciwosc.
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 20:14     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
i to wlasnie jest chore....
teraz niesety pieciolatkimajapierwszenstwo:)

dlatego moj dwulatek juz za chiwlke pomaszeruje do przedszkola - coprawda prywatnego ale oplaty z tego co sie zorientowalam nie sa wiele wyzsze od zwyklych
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 09:11     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Harcerka napisał/a:
i to wlasnie jest chore....
teraz niesety pieciolatkimajapierwszenstwo:)

dlatego moj dwulatek juz za chiwlke pomaszeruje do przedszkola - coprawda prywatnego ale oplaty z tego co sie zorientowalam nie sa wiele wyzsze od zwyklych


pierwszeństwo mają 5-6 latki, dzieci matek i ojców samotnie wychowujacych, dzieci rodziców niepełnosprawnych, dzieci z rodzin zastępczych a cała reszta na szarym koncu, ale z drugiej strony skoro wiadomo juz od kilku lat jaki jest problem z przedszkolami w naszym miescie to szkoda ze blokuje sie takie inwestycje jak to przedszkole na Żabińskiego które miało powstac w 2009r, nasze władze jak widac maja w głebokim poważaniu rodziny z małymi dziećmi, dlatego w najblizszych wyborach ja będę o tym pamietac
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:00     


Dołączyła: 25 Lut 2010
a moje dziecko.. nie dostalo sie do przedszkola.. bo system odrzucil podoianie.. ale dzisiaj rozmawialam z pania kierownik przedszkola.. i pani powiedziala ze dla tych dzieci.. a jest ich 30 ktore system odrzucil.. z jej przedszkola.. otworzy nowy oddzial.. wiec moje dziecko sie dostalo :) i mamy miejsce :)

ps trzeba wiedziec do jakiego przedszkola zglosic dziecko.. :)
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 16:05     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
moze w innych sa wolne miejsca? Matrix sprobuj...
Profil
PW Email Cytuj
magusia24 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 16:48     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Harcerka napisał/a:
moze w innych sa wolne miejsca? Matrix sprobuj...

Nigdzie nie ma miejsc. Moja mała też się nie dostała do żadnego, tak jak dzieci moich koleżanek i to z różnych dzielnic Gliwic. To jakaż paranoja!! Teraz na szybko załatwiam młodej prywatne przedszkole.
A jeszcze w kwietniu czytałam że wszystkie dzieci się dostaną :/ A to ciekawe !!
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 19:54     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
a moje dziecko.. nie dostalo sie do przedszkola.. bo system odrzucil podoianie.. ale dzisiaj rozmawialam z pania kierownik przedszkola.. i pani powiedziala ze dla tych dzieci.. a jest ich 30 ktore system odrzucil.. z jej przedszkola.. otworzy nowy oddzial.. wiec moje dziecko sie dostalo :) i mamy miejsce :)

ps trzeba wiedziec do jakiego przedszkola zglosic dziecko.. :)


Rozumiem ze to było przedszkole pierwszego wyboru? Można wiedziec które to? No chyba ze to jakas tajemnica, a dlaczego system odrzucił twoje podanie?
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 20:07     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Harcerka napisał/a:
moze w innych sa wolne miejsca? Matrix sprobuj...


o tym czy będą wolne miejsca dowiemy sie dopiero po 31 maja kiedy zakończy się okres potwierdzania zgłoszen dzieci zakwalifikowanych przez system, w miedzyczasie załatwiamy prywatne przedszkole, bo musze miec coś w rezerwie, miejsca rezerwowe moga byc a nie muszą a do pracy wrócic muszę, no i nie interesuje mnie byle jakie przedszkole do ktorego musielibysmy wozic dziecko na drugi koniec miasta- tylko te 3 priorytetowe wpisane do podania, nie ukrywam ze godziny otwarcia przedszkola tez sa dla nas wazne
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 23:46     


Dołączyła: 25 Lut 2010
dowiedz sie w 34.. na ?abedach.. moze Pani kierownik przyjmie Twoje podanie..
Tak ja wybralam to przedszkole.. i tylko to..
No ale jak czytam to Ciebie interesuja tylko wybrane przedszkola..
Ja jestem zadowolona..
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:47     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
dowiedz sie w 34.. na ?abedach.. moze Pani kierownik przyjmie Twoje podanie..
Tak ja wybralam to przedszkole.. i tylko to..
No ale jak czytam to Ciebie interesuja tylko wybrane przedszkola..
Ja jestem zadowolona..


a powiedz mi w jakich godzinach jest otwarte to przedszkole, chociaz patrzac na lokalizacje przedszkola, no to nie bardzo nam pasuje, bo jest daleko od domu, daleko od męża pracy i daleko od mojej pracy, w dodatku nikt z rodziny w poblizu nie mieszka, szkoda ze fajne przedszkola sa tylko w niektorych miejscach :(
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:53     


Dołączyła: 25 Lut 2010
nie wiem jak jest czynne.. moj maz dzisiaj tam rano pojechal i juz potwierdzilismy miejsce dla naszego urwisa :)
pani powiedziala ze moze byc nawet czynne do 17.30.. jesli rodzice beda tak sobie zyczyli.. tylko wtedy bedzie ono wiecej kosztowalo.. teraz kosztuje 250 zl miesiecznie..
ja jak mieszkalam w koszalinie tez wozilam dziecko do zlobka na 2 koniec miasta.. ale oplacalo sie super zlobek.. i jak odchodzilismy ze zlobka z powodu przeprowadzki.. to plakalismy razem z pania kierowniczka...
Profil
PW Email Cytuj
agaro 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 13:07     


Dołączyła: 13 Maj 2010
składalismy podania do kilku przedszkoli, zakwalifikowali nam dziecko do przedszkola nr 37 na ul. Gojawiczyńskiej w łabędach, problem polega na tym ze nic nie wiemy o tym przedszkolu. Moze znacie jakies opinie na temat tego przedszkola? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 14:06     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Uuu ja nawet nie wiem gdzie to przedszkole jest.. ale chyba na gorniczym osiedlu.. jesli tak to slyszalam dobre opinie... i ani jednej zlej.. wiec chyba nie ma co sie martwic.. moim zdaniem ta cala klasyfikacja dziecki przez system jest niesprawiedliwa..
Uwazam ze nie powinno sie tak to odbywac.. bo rodzice klamia skladajac takie podania.. co druga matka pewnie jest samotnie wychowujaca dziecko lub rodzice maja orzeczenie oniepelnosprawnosci
Profil
PW Email Cytuj
llaneta 
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 20:11     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
Wiem że już późno ale jeśli Wasze dziecko ma 3 , 4 lub 5 lat i nie dostało się do przedszkola lub chcesz je zmienić , to w sośnicy ( ul. Sikorskiego 132 ) otwierane jest nowe CA?KOWICIE BEZP?ATNE ( finansowane przez Unię Europejską ) przedszkole "Animator" . Jesteśmy w trakcie remontu i zakupów wyposażenia ale zapisy właśnie się rozpoczęły . karta rekrutacyjna i ogólne informacje o programie "Aby talenty mogły rozkwitać " można przeczytać na stronce h t t p;//w w w halogen.org, p l/projekty_ue/talenty/index.html .
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008