Poprzedni temat «» Następny temat
swoje_mysli_przelewam_na_papier.....
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 10:35     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
:krzeslem: :krzeslem:

nie bede brzydkich slow uzywac,napisze Ci je gdzie indziej


ale ja i tak od Ciebie to wyciagne :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:02     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
nie dam się, nie oddam mojej szafy, a tym bardziej jej zawartości... będę bronić w dzień i w nocy :kijemgo:

poza tyym nic ciekawego i wartego przeczytania :wstyd:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 11:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hm... to moze odswieze temat :)

teraz dnie krotkie i nudne co przelewacie na papier ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 13:06     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Co przelewam?

To co akurat w danej chwili dalo mi radosc pozwolilo na chwilke uciec od rzeczywistosci a takze to co zaczyna w danej chwili bolec...chyba wtedy najbardziej potrzebuje tej bialej kartki i dlugopisu.
Jak pewnie zauwazyliscie niekiedy cos tam sie udaje i tym sie chwale :hyhy: ,ale jest wiele zapiskow ktore mam schowane w pudeleczku, ktore nie ujrza swiatla dziennego,ktore i ja wlasciwie nie czytam.....
Profil
PW Email Cytuj
Re-wersJa 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 22:58     



Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sośnica
Cytat:
teraz dnie krotkie i nudne co przelewacie na papier


hmmm dziwnie tak jakoś bo od pewnego czasu mam zastój w pisaniu... i czuje sie troszeczke tak jakby ten temat stawał mi sie coraz bardziej obcy heh a to już w ogóle przedziwne zjawisko bo przecież sama go założyłam :]

ale no ale to tylko chwilowy zastój bo pisanie jest jak nałóg który powraca :P
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 23:28     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
Kiedys sobie pisalem dzienniczek z krotkimi notkami na temat skonczonego dnia. Czasem chociaz rzadko bardzo pisze sobie list (do siebie chyba, albo w ogole nie ma adresta) opisujac swoje mysli i nastroj. Nie tyle, aby sie wypisac, ale zeby za jakis rok czy pozniej pamietac moje mysli z tamtego czasu. Pozniej moge ocenic jak sie zmienilem od tego czasu czy przypomniec sobie wiecej z tamtych czasow. Ostatnio bardzo duzo listow pisze, ale maja juz adresata konkretnego. Listy zwyczajne nie sa bo one mimo, ze maja juz adresata to przede wszystkim sluza do przelania swoich mysli,spostrzezen, uczuc z danego czasu.
Profil
PW Email Cytuj
Re-wersJa 
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 10:19     



Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sośnica
Cytat:
Pozniej moge ocenic jak sie zmienilem od tego czasu czy przypomniec sobie wiecej z tamtych czasow.


coś w tym jest :) zdarza mi się przypadkowo znaleźć jakieś zabazgrane kartki sprzed lat i wtedy sobie porównuję jak ewoluował styl mojego pisania, ale on ewoluował wraz ze mną, zmienił się nie tylko styl pisania ale tematyka i poniekąd moja osobowość, skupiam sie na zupełnie innych myślach :]
hmmm szkoda tylko ze to jest coraz bardziej smętne i takie dekadenckie heh
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 10:24     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
forma pamietnika :) nie kniecznie musi wygladac jak zeszyt :D ja takie cos prowadze od prawie 10 lat :D mam takich zeszytow 100 kartkowych ok 9 :) teraz zapelniam 10 :) srednio 1 zesszyt na rok wychodzi :D zalezy tez co sie dzialo :)
Profil
PW Email Cytuj
Re-wersJa 
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 19:54     



Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sośnica
nie koniecznie forma pamiętnika, ja piszę rymami więc bardziej pod lirykę to podchodzi, ale też można zaobserwować zmiany w sowojej osobowości :]

i kojarzę również jakich wydarzeń dany tekst był następstwem, bo chociaż nie piszę konkretami, to obrazek mojej "poezji" przedstawia mi tamte zdarzenia :)
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 18:14     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
Kiedyś pisałam wiersze... ale potem z tego zrezygnowałam... :/
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 06:06     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
aniolku....a moze warto poszukac swoje " poplatance", odkurzyc je troche i pokazac tym karteczka swiatlo dzienne?


ja ze swojej strony chetnie poczytam
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 17:27     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
Szamanka, wszystkie te wiersze były pisane pod wpływem emocji... albo ze szczęścia albo ze smutku... nie wiem czy warto do tego wracać... :/
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 09:26     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
aniol, .... słuchaj Szamanki. Wiersze pisane pod wpływem emocji są szczere i piękne. Jeżeli nie jesteś przekonana czy poddać się ocenie forumowiczów, zapraszam do naszych działów z wierszami. Każdy z nas miał pewne opory, obawy, ale gwarantuję Ci, że raz spróbujesz i zobaczysz jak to później wciąga i nakręca do pisania nowych wierszy ;)
Profil
PW Cytuj
Kalka 
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 00:17     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Mnie to najlepiej się pisało jak byłam zakochana... były i wiersze i coś w rodzaju dziennika, teraz jakoś nie pisze nie mam czasu i poweru..... zakochana nie jestem :(
Profil
PW Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 17:11     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Kalka, ... pisz o życiu. Miłość jest dobrą weną, ale życie samo podsuwa niewyraźne obrazy, które trzeba oblec w słowa. Każde uczucie, każda myśl może być doskonałym materiałem do stworzenia czegoś co pozwoli wykrzyczeć smutek, zwątpienie, miłość, radość. Moją inspiracją nie zawsze była miłość, wręcz odwrotnie-smutek i samotność, ale pisanie wierszy mi pomaga i wg komentarzy ludzie się w tym czasem odnajdują. Spróbuj, a na pewno znajdziesz w końcu ścieżkę, którą podążysz w stronę nie odnalezionego ... ;)
Profil
PW Cytuj
Kalka 
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 23:41     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
siebawie napisał/a:
Moją inspiracją nie zawsze była miłość, wręcz odwrotnie-smutek i samotność,
Dopiero jak przeczytałam co napisałeś to zaczęłam się zastanawiać.... no i miłość dawała mi power do życia a samotność i smutek power do pisania.... chyba do tego wróce bo jak czasem se czytam o tym co kiedyś wydawało się wielkim smutkiem czy problemem a z czasem było tylko epizodem to jakoś to co jest teraz wydaje się jakieś prostsze....Dzięki :)
Profil
PW Cytuj
siebawie 
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 14:05     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Kalka, .... nie ma za co :) zajrzyj do "mojej samotni" i sama zobacz jak moje inspiracje zmieniały się z czasem. Teraz mam powód żeby się cieszyć, ale kiedyś ...
Czytam sobie czasem moje zamierzchłe wypociny i widzę obraz tego jaki wpływ życie miało na moje podejście do egzystencji. Człowiek to taka puszka z uczuciami, a wiersz to taki otwieracz, który pomaga wydobyć ze środka zawartość. :)
Czekam z niecierpliwością na ...... plony nowego (mam nadzieję) power-a ;)
Profil
PW Cytuj
Kalka 
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 23:44     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Siebawie napewno wpadne i poczytam.... a inspiracji to ja ostatnio potrzebuje nawet do życia.... zbyt dużo złych rzeczy dzieje się obok mnie...... ale może to i sposób najpierw popatrzeć w głąb siebie i wtedy znajdzie się energia do poprawiania świata :)
Profil
PW Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 13:14     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
Kalka napisał/a:
może to i sposób najpierw popatrzeć w głąb siebie i wtedy znajdzie się energia do poprawiania świata :)

.... sama widzisz, zaczynasz szukać wewnątrz siebie i często tam właśnie tkwi rozwiązanie.

.... kiedyś było coś w pewnej piosence:

"Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła
Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram
Mamy coś czego nie zabiorą nam "

.... swoją wewnętrzną siłę ;)
Profil
PW Cytuj
Kalka 
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 23:21     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
siebawie: Mamy coś czego nie zabiorą nam "
.... swoją wewnętrzną siłę

czasem to aż się dziwię skąd ja ją jeszcze mam ;)
Ostatnio zmieniony przez Kalka Pią Lut 09, 2007 23:28, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008