Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kisia
Pon Mar 09, 2009 00:04
PROZAK
Autor Wiadomość
Sou 
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 00:41     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Wszystko wynika z tego ze tam jest.... roznie:D Np na poczatku nikogo tam nie bylo ;] Paru ludzi wpadalo i pilo nikt sie nie bawil :D Potem zaczely dzieciaki przychodzic i sie bawic to sie rozkrecilo ;) Dalej, wlasciciel zmienil chyba strategie i nie wpuszczali <18 lat:D Teraz to nie wiem jak jest ;]

Co do muzyki to jest chu...a :D Chyba ze sie cos zmienilo;] Koles ma jakis niby sprzet na stole szkolnym polozony;] Muzyke puszcza na zasadzie "play" i pali papierosa. Co impreza ta sama muza....w tej samej kolejnosci!!! Straszna kapa o_O Wlasciciel chyba nigdy imprezy na oczy nie widzial :O

Parkiet zaraz na wejsciu do lokalu kolejny - ... z tego co pamietam to zbyt tanio tez tam nie jest ;] Ale fajne fotele maja:D

Co do tych DJow to nie pierwszy raz sie spotykam z takim niskim poziomem. Jak mozna sciszac muzyke miedzy utworami?! Puszczac megawolny kawalek pomiedzy cala seria szybkich... Proby "mixowania" zmieniajace rytm to juz najwieksza porazka.

Chyba sie w gliwicach nigdy nie doczekam imprezowni na pozaiomie : /
Profil
PW Email
krzys 
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 22:19     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
Sou, zapraszam na moją letnią imprezę, jeśli dojdzie ona do skutku.
Wreszcie jakaś sensowna opinia o klubie ;)
Widzę, że klub potrzebuje osób, które "coś" zrobią :rotfl:
Reb, co ty na to :hyhy: ?? Jak co to mam sprzęt, tylko 2 gramek by mi się przydał
Jaka muzyka jest tam "tolerowana" w piątki, soboty ?? Dobre nagłośnienie mają i oświetlenie ??
Ostatnio zmieniony przez krzys Sro Gru 17, 2008 22:26, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email
Sou 
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 23:40     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Nie wiem jak teraz ale do niedawna lecialo tam zawsze to samo czyli 70 80 i costam 90 chyba;p Naglosnienie... nie znam sie ale jakos nie narzekalem ;)

Zapomnialem wspomniec o sali "electro". Tam to juz w ogole zostawiali stolik bez dja i muza sama grala:D ( w ich wypadku chyba to i lepiej x] ). No ale jak na gorze trudno zapelnic parkiet to nie ma sie co dziwic ze na dole w malej salce tez nie jest zbyt tloczno ;)


Nie wiem jak oni ten klub maja zamiar naprawic;) Jak chca zeby to byl lokal z dobrymi imprezami to musza zatrudnic DOBREGO dj'a a nie... No i za drzwiami wejsciowymi musza postawic sciane co oddzieli parkiet od nich bo teraz to klimat tam jest zabawy w przejsciu podziemnym dworca... serio nie wiem o czym myslala osoba projektujaca wnetrze robiac parkiet z ktorego widac ulice na zewnatrz:D
Profil
PW Email
krzys 
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 23:57     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
kurcze, musze wpaść tam, a nóż się uda :), zobaczymy.
Więc mają tam dwie sale, tak ?? W jakich godzinach jest ten lokal otwarty ?? I przez cały tydzień ??
Maja tam jakies oświetlenie ??

Gdzieś wyczytalem, ze za remont piwinicy właściciel nie zapłacił, niewiem czy to prawda ...

Prawdą jest, że lokal ma sie ku upadkowi ?? Znajoma mi pisała przed chwilą ...
Ostatnio zmieniony przez krzys Sro Gru 17, 2008 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Sou 
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 07:44     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
No i podobno tez na cos koncesji nie maja w barze i policja tam wlazla... rozne ploty chodza po miescie ;P DAKO to tego nie ma ale wlasciciel ma jeszcze kilka lokali w miescie wiec raczej tak latwo wywalic sie nie da;] Ale jaki z niego "biznesman" kazdy widzi:D

Co to oswietlenia to tylko na gownej "sali" cos wiecej jakis laserek, kulka i swiatla;p Imprezy zaczynaja sie chyba zawsze o 20 a tak to chyba lokal nie stoi zamkniety cale dnie. Domyslam sie ze mozna tam wejsc i wczesniej ;]

P.s Nie wiem czy mozna to nazwac "dwie sale" :d Ja bym to nazwal "przestrzen i pokoik":D albo "przestrzen i klatka" x]
Profil
PW Email
krzys 
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 09:56     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
to prozak jest wlasnoscia wlasciciela Dako :-> ?? :rotfl:
Profil
PW Email
Sou 
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 01:05     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Nie ;] Wlasciciela Pizzeri Capri np ;)
Profil
PW Email
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 23:43     

to co było na zewnątrz zmotywowało mnie do tego aby nie wchodzić do środka hahaa

kisia 
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 00:04     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
lokal zamknięty, wystawiony na sprzedaż, więc zamykam temat
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008