Poprzedni temat «» Następny temat
Eurowizja
Autor Wiadomość
madziar 
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 08:50     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Eurowizja to pchli targ, więc jadą tam tacy wykonawcy jacy jadą. Ja nie jestem zaskoczona tym , ze ich troje wygrało. To już norma. Dobrze że Kasia Cerekwicka nie jedzie, ona nie pasuje do takiego kiczu. Tam tylko mozemy wysłać naszych "najlepszych" wykonawców: ich troje, virgin, Queens hahaha. Zastanawiam się nad fenomenem w/w i po prostu podziwiam, ze z takim badziewiem robi się tyle kasy, bo o muzyce to chyba w ich przypadku mówić nie można. To zwykłe twory marketingowe. Dobrze że mamy różne stacje radiowe i tv i można ich zawsze wyłączyć haha. A poza tym czego spodziewaliście się po eurowizji. Popatrzcie jakie "hiciory" mają inne kraje. Tragedia!!! :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 22:24     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Ze sie tak wtrace:
1. Ich Troje poki co nie dalo ciala... /pomimo jakosci tego zespolu/ po Edycie Górniak oni jako jedyny "załatwili" nam jakiekolwiek miejsce na Eurowizji:))
2. Eurowizja to specyficzny koncercik:) nie koniecznie z wyszukana muzyka dobrej jakosci:)
3. sposrod startujacych w tym roku uwazam ze ich troje maja niezla piosenke:)
4. fakt zebrania bylych wokalistek Ich troje i jakies tepe proby pojednania i pitolenie za kase o misji i innych trelach morelach całkowicie pomijam...
5. Kasia Cerekwicka to typowa Britney:) heh a tekst jaki zaprezentowała na Eurowizji był żałosny:)
6. Jesli o m nie chodzi to Tu es Petrus z piosenka "niech mowia ze to nie milosc" to dla mnie na dzien dzisiejszy najwyzszy poziom zaprezentowany:)


btw:) Wisniewski z Nowa partnerka beda w ktorejs tam edycji reality show i bedziemy znowu mogli wejsc z kamerkami do ich nowego domu i patrzec jak sie wyzywaja;)))
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 08:56     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
No cóż mamy odmienne zdanie co do Kasi Cerekwickiej. Jak już to możesz ją przyrównać do gwiazd R&b, nie popu, np Mariah Carey. Ale de gustibus non disputandum. Wolę jej posłuchać niż oglądać perypetie rodziny wiśniewskich (ale czego sie nie robi dla pieniędzy). Jeśli chodzi o tą formułę to myślę że odpowiednim zespołem byłby Oueens, bo taką muzykę można usłyszeć na Eurowizji.
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 09:05     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
nie no Queens to jakas pomyłka...

ta czarna jest z idola.. a pozostąłe dwie blondi nie mam pojecia...
to kolejne trzy Britney na polskiej scenie:))

jesssu jak ja sie ciesze ze sie wychowałam napoezji spiewanej:) hehe
i po szkole muzycznej - myzyka klasyczna i chóralna jest dla mnie ponad ten caly bajzel:)))

Ale wracajac do tematu to i tak uwazan ze z całej tej "plejady gwiazd" Ich troje najbardzije sie nadaje na Eurowizje:) hehe...
aaa był tam tez zespol Desire:) na zywo jakos nieciekawie;) ale teledysk i wsluchanie sie w piosenke moze byc ciekawsze:)) calkiem niezle..
i jeszcze The Jet Set:) he..
ja chyba mam jakies ciągotki do murzynów w zespołach:)
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 09:24     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
ja też po szkole muzycznej :). Nie znam się na muzyce eurowizji, bo tylko abba była do zniesienia, ale próbuję zastanowić się który zespół byłby dobry. Niestety jak słysze beczenie czerwonego to po prostu omdlewam... z bólu uszu, a ta kompozycja nie wpadła jakoś w ucho. Faktycznie ten murzyn i rosjanka byli nieźli, kilka innych zespołów też było ok, w każdym razie każdy był lepszy od ich troje. Ale niech zdobędą to 1 miejsce, skoro tak chcą. ;)
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 09:47     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
tu trzeba patrzec stricte pod wzgledem rodzaju konkursu:)
tam wygrywaja piosenki ktore po prostu wpadaja w ucho:) a linia melodyczna Ich troje w Follow my heart akurat jest wpadaja w ucho:)

zreszta teraz jest jaka moda na hiphop:) zauwaz ze w prawie kazdej piosence byl motyw mowiony:) ich troje tez to wprowadzili:)

to taki inne i dziwne:) bo tozmienia tozsamosc zespolu:)

areality show:) .... koles potrafi robic kase;))
wzial next laske i wpusci na 1-3 miesiecy kamere do domu - wybral dobry moment bo to i takokresp rzygotowywania sie do Eurowizji wiec na tym sie wszyscy skupia;)
a milionik jakis wpadnie;))))
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 14:12     

Harcerka napisał/a:
zauwaz ze w prawie kazdej piosence byl motyw mowiony:) ich troje tez to wprowadzili:)

no zawsze to jakies urozmaicenie jego rykow, co za roznica czy ryczy czy mowi i tak nie umie spiewac ;)
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 14:16     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Bzyki a ty potrafisz spiewac?

zarob tylekasy co on robiac to czego nie potrafisz?

heh...
powodzenia;)

a mowilam o wprowadzonym do prawie wszystkich piosenek motywów mowionych w konwencji pseudo-raperskiej:)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 14:30     

Harcerka napisał/a:
Bzyki a ty potrafisz spiewac?

prawdopodobnie nie, ale ja na tym kasy nie trzepie, i nie rozmawiamy tu on mnie tylko o nim, to on jedzie na eurowizje a nie ja, to on bedzie polske reprezetowac a nie ja, to on dostaje za to kase a nie ja ;)

Harcerka napisał/a:
zarob tylekasy co on robiac to czego nie potrafisz?

hmm, on na samym spiewaniu nie zarobil,
na prowokacjach i szumie medialnym zbil tyle kasy, a prowokowac to on umie i kaska sama leci :)
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 14:52     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
no widzisz:) wiec co chcesz mu zarzucac?
dzieci ma zabezpieczone...
troche sie powygłupia i dzieciaki maja byt i dobre szkoly:)

witamy w realnym swiecie;))

a swoja droga.. nasza rzadowa reprezentacja.. tez moze na eurowizje jechac:)
zadna roznica;)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 15:00     

ja tam nic do jego kasy nie mam, kazdy orze jak moze, podziwiam go za to ze zbil tyle kasy na takiej tandecie :D ale spiewac to on nie umie i to mnie boli, bo na polskie scenie muzycznej zeby odniesc sukces wcale nie trzeba umiec spiewac, (patrz mandaryna)
co sie wiaze z tym ze wiekszosc wykonawcow jest nijaka, malo wyrazista i nie umieja spiewac, ogolnie kicha
Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 15:03     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
i wracamy do zrodel:)
z całej gamy wykonawców ktorzy starali sieo wyjazd z eurowizje Ich troje najbardzije sie do tego nadaje:) ot to:)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:06     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Trzeba pogodzic sie z tym ze zespol " Ich Troje" pojedzie do Grecji na Eurowizje....i niech im sie tam najlepiej powiedzie w koncu to nasi rodacy.Tak sie zastanawiam czy slyszalam ten ich utwor jaki tam wykonaja " Follow My Heart" :niepewny: Czy owym utworem uda im sie wejsc do eurowizyjnej elity?
Jak by nie bylo zespol juz drugi raz bierze udzial w tym festiwalu
Profil
PW Email Cytuj
kwg 
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 11:32     



Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: okres przejsciowy
heh, eurowizyjne elity, według mnie elit tam juz dawno nie ma , a to co pozostalo z eurowizji to juz predzej idola przypomina, wedlug mnie do eurowizji to ich troje w sam raz.
Ale moge siemyslic b ja to ogolnie gluchy jestem to i elitckiego muzykowania nijak nie slysze :)
Profil
PW Cytuj
Alinka 
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 13:05     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
a ja sie ciesze z Eurowizji :hyhy: Belgie reprezentuje Kate Ryan, a rumunia ma fajna piosenke Tornero:D
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 16:34     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Zakonczyl sie polfinal do konkursu. Dla zespolu Ich Troje niestety ( a moze stety) zabraklo tam miejsca...nie dostali sie dalej.

Alinka, napisala
Cytat:
Belgie reprezentuje Kate Ryan
i ona tez musiala pogodzic sie z porazka.

Cytat:
Do sobotniego finału awansowali następujący uczestnicy:

Dima Biłan (Rosja) - "Never Let You Go"
Elena Risteska (Macedonia) - "Ninanajna"
Hata Mata Hari (Bośnia i Hercegowina) - "Lejla"
LT United (Litwa) - "We Are The Winners"
Lordi (Finlandia) - "Hard Rock Hallelujah"
Tina Karol (Ukraina) - "Show Me Your Love"
Brian Kennedy (Irlandia) - "Every Song Is A Cry For Love"
Carola (Szwecja) - "Invincible"
Sibel Tuzun (Turcja) - "Superstar"
Andre (Armenia) - "Without Your Love".


moimi faworytami sa litwinie :D
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 19:09     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
No faktycznie szkoda mi Kate Ryan, nie widzialam jej wystepu wczoraj, za to widziałam koncert Ich Troje, eh wszedzie ich opisali... to byla jedna wielka porazka, czasami sie zaluje ze sie jest z Polski..a ta ekipa z Finlandii poprostu przeraża!!! :zdziwko: moim faworytem i tak jest Rumunia :P
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 06:00     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
O Ich Troje nie piszę, bo nie ma o czym. Kate Ryan niech wróci do dance, bo jej to wychodziło, na divę nie pasuje. A jak ma mi się coś podobać to Rumunia
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 19:47     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

nawet w pracy mnie sie pytali co to za kozak ten w zielonych wlosach jest, co to Polske prezentowal :rotfl: :rotfl:

choc piosenka im sie spodobala :]
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 22:59     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Mam cichą nadzieję że wygra zespół Lordi z Finlandii Chłopaki potrafią dać czadu :hyhy:
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008