Poprzedni temat «» Następny temat
ZSO nr 3
Autor Wiadomość
pcstore 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 01:09     



Imię: pcstore
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
jejku az prawie mi sie łezka w oku zakręciła ;)
trunks - no pewnie ze namierzony, zadna filozofia :)
majde widzialem w barze mlecznym, ale on mnie nie - byl w innym wymiarze, moze te doswiadczenia i experymenty przeprowadzane na jego mozgu o ktorych mi opowiadal, gdy 4 godziny siedziałem u niego w chacie tak wplynely, czasami mysle ze to zarazliwe ;)
tak po kilku latach to smiesznie bylo, mirka, uzi, marek t.(z tego co wiem to byl swietnym wychowawca),smok,teles, no i oczywiscie bolek - nie przekazalem mu nigdy autografu z dedykacja dla niego "Dla jednookiego bandyty od zespolu BigCyc" - tez widzialem go w tym samym barze, dzien dobry panie profesorze. Ah tak tak dziendobry, dziendobry...kosmita ;) , jack B. ,chemia to Ganderska dyrektorka Panie Grabarz ! (wstyd tego nie wiedziec), śnieżynka Kasia P. i Basia S. - dla tych dwoch Pan wielkie uklony ode mnie !!, team nie byl zly, wizytacji ani jednej jeszcze nie zrobilem od 2000, i tak nikt juz z wyjatkiem woznego mnie pewnie nie pamieta :( ;) ale jeszcze kiedys przyjda kupic komputerek, hehe :) :evil:
Profil
PW Email www Cytuj
iza_foch 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 01:40     



Imię: Iza
Dołączyła: 14 Kwi 2007
Skąd: Trójkąt/Waryńskiego
A moim wychowawca jest Borowa :P Niezły z Niego gosc :P Ale co do tego ze im krotsza spodniczka tym wieksza ocena to prawda xD Albo gadka na temat: "nie przychodzcie jutro do szkoly bo mi sie nie chce" xD
Profil
PW Email Cytuj
pcstore 
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 01:51     



Imię: pcstore
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
szeczerosc i bezposredniosc wypowiedzi byla zawsze jego ogromna zaleta :)
Profil
PW Email www Cytuj
Hafananan 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 15:19     



Dołączył: 26 Maj 2007
Skąd: wziąć na piwo? ;)
a ja skończyłem gimnazjum nr 17 w owej szkole właśnie 2 lata temu. Bardzo miło wspominam szkołę jako taką, natomiast na temat nauczycieli mam już mieszane uczucia. Absolutnym królem był dla mnie Teleśnicki. Po prostu uwielbiałem tego kolesia. Jego styl oraz luz. No i czasem jak rzucił jakimś tekstem na lekcji to nie dało się powstrzymać śmiechu. Nigdy nie zapomnę też jego końcoworocznego pytania z WOS-u. Pytania typu "kto jest prezydentem Polski?" lub "z czego robi się parówki?" na zawsze pozostaną w mej pamięci. Uczył mnie również historii. Miło wspominam także moją wychowawczynię - Panią Tomasz oraz kobietę z angola - mrs Stępień :) Parę postów wyżej przewinęło się natomiast nazwisko pod tytułem Winnicka. Toczyłem z tą kobieciną permanentne wojny i utarczki przez całe 3 lata mego pobytu w tej szkole. Znienawidziłem przez nią biologię ;) Do dziś śni mi się po nocach. Jeśli ktoś chce posiedzieć w tej szkole rok dłużej to proszę ją pozdrowić ode mnie - kapa na koniec gwarantowana :D
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 15:24     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Teleś jest spoko, pare razy spotkalismy go w nocy w jakims monopolu, albo jak wracał z picia :P
Profil
PW Email Cytuj
Drauka 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 17:40     



Imię: Katarzyna
Dołączyła: 25 Maj 2007
Skąd: Gliwice
absolwenci II LO laczcie sie!! ;) sama skonczylam to zacne liceum rok temu :] i zdarzylam je odwiedzic juz pare razy. najmilej zapamietalam Podgorska, prof Smoka rzecz jasna ;) Uzi tez byla fajna :] ale najlepszy byl MR TROJAN hehe :hyhy: dal mi dopa na koniec z historii :krzeslem: nie ma to jak powspominac...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 18:02     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Drauka napisał/a:
prof Smoka

do niego to sie chyba per pułkownik zwracało ;)
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 18:38     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Drauka napisał/a:
absolwenci II LO laczcie sie


Kiedyś szkoła organizowała zjazd absolwentów któregoś tam roku, ciekawe czy i my doczekamy i zjawimy się na tego typu spotkaniu. Tylko to już nie to, bo nauczycieli na bank nie będzie tych samych (pewnie żadnego...). Chętnie poszedłbym na cuś takiego nawet w tym roku, tak jeszcze w miarę na świeżo (ciekawe, czy byłbym mile widziany :hyhy: )...ehhhh wspomnienia ciągle w mej głowie :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 19:12     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Grabarz, a pamietasz 50-lecie szkoly w domu muzyki i tanca ;)
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 08:51     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Hmmm albo niepamiętam albo robisz mnie w konia :P
Profil
PW Email Cytuj
Drauka 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 17:42     



Imię: Katarzyna
Dołączyła: 25 Maj 2007
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
do niego to sie chyba per pułkownik zwracało

wiem wiem :P
poczekajcie jeszcze tak dwa, trzy lata na okragla rocznice ukonczenia liceum ;)
z mojej klasy ludzie zorganizowali impreze na rocznice matury i zaprosili paru nauczycieli. wlasciwie nie wiem jak wyszlo bo nie poszlam niestety i w sumie ciekawa jestem czy za pare lat ktos jeszcze bedzie mial chec do organizowania takich imprez... ale klase mielismy super! :]
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 22:16     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nasza klasa tez była bardzo fajna :)....jak dla mnie lepsza od grupy, którą na studiach mniałem, choc i na tą nie narzekam :)
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 07:32     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
trunks co Ty gadasz, to była best klasa ever !!!! :hura:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 19:28     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nom....szkoda, ze tak zadko jakies spotkania robimy :)
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 20:12     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
No ale kto przychodzi ? Zawsze Ci sami i tylko faceci. No chyba, że mówisz o tych 2 spotkaniach, na których akurat nie byłem, te "klasowe", bo już i płeć piękna się pokazała
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 09:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
niestety na ostatnich spotkaniach jest tak jak mówisz....ale były one chyba organizowane troche spontanicznie i nie do wszystkich dotarło info, albo dotarło za późno i mieli inne plany...
Profil
PW Email Cytuj
pcstore 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 23:12     



Imię: pcstore
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
no to co panowie ? idziemy chlac? bo ja juz dawno nie czulem tego swojskiego licealnego alkoholowego klimatu ? byla 50tka, byla, jakos jak bylismy w 1 czy 2 klasie, wieki temu ;)
jakby co to ja spontanicznie mam czas co wieczor w sumie z wyjatkiem piatkow :/ - wtedy spelniam obowiazki, tez qrwa dzien sie trafil , grrr
Profil
PW Email www Cytuj
pcstore 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 23:13     



Imię: pcstore
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
aha, tylko kurde trunks, chlac a nie zygac !!! ;)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 23:24     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
pcstore, spoko spoko, mozemy coś wychylić...a ja juz od daawna nie zygalem - teraz to mi sie praktycznie nie zdarza ;)
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 00:40     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Hafananan napisał/a:
a ja skończyłem gimnazjum nr 17 w owej szkole właśnie 2 lata temu. Bardzo miło wspominam szkołę jako taką, natomiast na temat nauczycieli mam już mieszane uczucia. Absolutnym królem był dla mnie Teleśnicki. Po prostu uwielbiałem tego kolesia. Jego styl oraz luz. No i czasem jak rzucił jakimś tekstem na lekcji to nie dało się powstrzymać śmiechu. Nigdy nie zapomnę też jego końcoworocznego pytania z WOS-u. Pytania typu "kto jest prezydentem Polski?" lub "z czego robi się parówki?" na zawsze pozostaną w mej pamięci. Uczył mnie również historii. Miło wspominam także moją wychowawczynię - Panią Tomasz oraz kobietę z angola - mrs Stępień :) Parę postów wyżej przewinęło się natomiast nazwisko pod tytułem Winnicka. Toczyłem z tą kobieciną permanentne wojny i utarczki przez całe 3 lata mego pobytu w tej szkole. Znienawidziłem przez nią biologię ;) Do dziś śni mi się po nocach. Jeśli ktoś chce posiedzieć w tej szkole rok dłużej to proszę ją pozdrowić ode mnie - kapa na koniec gwarantowana :D




O LOOOOOOOOOOOOOOOOl... jakbym słyszała pytania w mojej klasie z czego robi się parówki :D ... jeszcze sie zdziwie, jak bedziesz z mojej byłej klasy :P i nauczycieli miałam tych samych :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008