Poprzedni temat «» Następny temat
Facet Odstraszający Kobiety
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 18:33     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Cytat:
to jak przyjdzie odpowiedni czas to na pewno bedzie zrobione


a kiedy jesli wolno spytac nadchodzi ten odpowiedni czas???
masz cos zrobic i z tym zwlekasz a pozniej sie dziwisz,ze ktos Ci marudzi...... :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 19:41     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
a kiedy jesli wolno spytac nadchodzi ten odpowiedni czas??
wtedy kiedy ja mam na to ochote:)
Dorothea napisał/a:
masz cos zrobic i z tym zwlekasz a pozniej sie dziwisz,ze ktos Ci marudzi......
Co to znaczy "masz cos zrobic"?! Problem z wami polega na tym, ze wy wydajecie rozkazy...masz zrobic to, masz zrobic tamto. A ja nie mam ochoty tego robic. Czasem wystarczy spytac czy mam ochote to zrobic...od razu ladniej brzmi. Jak bede mial ochote to zrobie. Nie narzucajcie nam swoich potrzeb. Jesli chce ugotowac obiad, to nie prosze wszystkich zeby mi pomogli. Wsiadam w auto jade kupic co mi jest potrzebne i tyle. Tak samo powinno byc z wami...chcecie cos zrobic, to same to sobie zrobcie :P:P:P Nie cierpie tego stwierdzenia...masz cos zrobic. Musze to zalatwic potrzeby fizjologiczne, a reszte spraw MOGE zrobic...jak bedzie taka potrzeba:)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
no to się później nie dziw że Ci dziewczyna pierożki od babci w mikrofali zrobiła bo jej się nie chciało ugotowac, na pewno jakby nadszedł ten odpowiedni czas, ugotowałaby Ci je tak jak byś sobie tego życzył. Niestety Krystianie,życie dorosłego i odpowiedzialnego człowieka nie polega tylko na robieniu rzeczy tylko wtedy kiedy sie chce, lecz często na robieniu ich wtedy kiedy trzeba coś zrobić, ale żeby to zrozumieć musisz dorosnąć bo na razie zachowujesz się jak mój 14 letni syn.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:18     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
kisia - ja wszystko rozumiem. Ale żeby pierożki w mikroweli? To zasługuje na pręgierz, szafot i łamanie kołem. Z większością rzeczy które pisze Krystian raczej się nie zgadzam. Ale tu ma facet 100% racji. To nieludzkie :zalamany:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:18     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
krystian, na jakąś dominującą samice trafiłeś chyba...
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:35     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Wydaje mi sie,ze on troche za bardzo chce sie popisac,a wychodzi z niego gderający niewdziecznik...takiego typa to jeszcze w zyciu nie czytałam. Masakra :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 08:57     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
dziewczyna pierożki od babci w mikrofali zrobiła bo jej się nie chciało ugotowac
to po co pytala czy chce?
kisia napisał/a:
ale żeby to zrozumieć musisz dorosnąć bo na razie zachowujesz się jak mój 14 letni syn
ciesze sie, ze i on choc jest bardzo mlody podziela moje poglady:) widocznie pewne rzeczy wynosi sie z domu :P:P pewnie ma juz w domu kobiete ktora mu truje gitare od rana;P
Lama71 napisał/a:
kisia - ja wszystko rozumiem. Ale żeby pierożki w mikroweli?
tylko facet zrozumie drugiego faceta w cierpieniu:P
Czarnulka napisał/a:
Wydaje mi sie,ze on troche za bardzo chce sie popisac
z reguly to zarty oparte na doswiadczeniu, wiec jest ziarnko prawdy i szczerosci. Zupelnie nie rozumiem, dlaczego tak sie tym przejmujecie...wy, kobiety:)
Czarnulka napisał/a:
takiego typa to jeszcze w zyciu nie czytałam
heheh to jeszcze nic. Nie ma tematu o zakupach:P:P:P
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 12:35     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
krystian napisał/a:
Co to znaczy "masz cos zrobic"?! Problem z wami polega na tym, ze wy wydajecie rozkazy..

chyba jakos dziwnie to rozumiesz, jak sie jest w zwiazku to sie powinno wiedziec co do kogo nalezy, obowiazki sa rozdzielone po rowno i nikt nikomu nie musi mowic co ma zrobic a czego nie, na tym polega partnerski zwiazek. ja nigdy nie mowie do swojego meza ze MA cos zrobic, zawsze poprosze o cos lub nie musze bo On doskonale wie co ma robic i nikt na nikogo nie jest obrazony.
Nie zawsze w zyciu ma sie ochote na robienie wszystkiego, ale aby wszystko funkcjonowalo tak jak nalezy to czasami trzeba wniesc cos od siebie tak zupełnie bezinteresownie. Jak ja bym robila cos kiedy mam na to ochote to dawno zaroslibysmy brudem i umarli z glodu......(to tylko taki przyklad), mam nadzieje ze rozumiesz co mialam na mysli
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 19:03     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Nie przejmuje się Krystianie,poniewaz dzieki Bogu jestes jedynym takim ewenementem w tej kwestii, jakiego mialam nieprzyjemnosc czytac. Wiec nie boje sie,ze wszyscy faceci sa tacy jak Ty.
Całe szczescie :)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 20:22     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Czarnulka napisał/a:
Nie przejmuje się Krystianie,poniewaz dzieki Bogu jestes jedynym takim ewenementem w tej kwestii
Polonisci z calej Polski laczcie sie i anulujcie tej Pani egzamin maturalny...jesli go zdala:) nie mowi sie o ludziach, ze sa ewenementem i do w dodatku jedynym:) ewenementem jest, jak ktos puszcza baki i beka rownoczesnie;) to jest dopiero ewenement:) a co do tego "jedynego ewenementu", to nie jedz na sniadanie masla maslanego bo to niezdrowe... chyba, ze nie masz drugiej alternatywy;)
Czarnulka napisał/a:
Wiec nie boje sie,ze wszyscy faceci sa tacy jak Ty
Bo nie sa!! Ludzie...a raczej...Kobiety i Trunks;) nie bierzcie tego co pisze tak do serca. Mowilem przeciez, ze to sa zarty. Nie wszystkie jestescie takie, a takze nie wszyscy faceci sa tacy jak ja. Temat dotyczy faceta odstraszajacego kobiety, wiec ja postanowilem napisac o kobietach ktore odstraszaja facetow. Widze, ze uderzylem w stol:):):) Nie chcialem otwierac nowego tematu, bo po co skoro mozna bylo zmodernizowac juz istniejacy. Moze i to jest OT ale patrzac na frekwencje tego forum, to lepsze to niz nic:)
Dorothea napisał/a:
chyba jakos dziwnie to rozumiesz
nie rozmawiamy w 4 oczy, zrozumialem to tak, jak Ty to napisalas.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 21:15     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
'Masło maślane' też jest zabiegiem literackim, ale chyba pytania apropos tego na maturze nie mialeś więc nawet nie wiesz,że istnieje :)
Chamstwo, chamstwo, chamstwo....tym obiekasz, dlatego jak to ostatnio pewna osoba powiedziała 'nie dotykam g....' :) Wspołczuje tylko osobom z Twego środowiska.
A zeby nie bylo za bardzo OT to podtrzymuje opinie - Mr Odstraszacza :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 23:40     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
krystian napisał/a:
Ludzie...a raczej...Kobiety i Trunks;)

ja sie tez z nimi srednio dogaduje, czesto mnie nie rozumieją...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 02:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
Temat dotyczy faceta odstraszajacego kobiety
i Ty sie na niego bardzo nadajesz :P
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 10:38     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
Ty sie na niego bardzo nadajesz
jesli tak jest to bardzo dobrze, bo na brak kobiet w zyciu nie moge narzekac :)
Profil
PW Email Cytuj
Debonair 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 11:43     



Imię: Sylwia
Dołączyła: 26 Paź 2009
no i wiszisz krystianie.... bo jak są różni Panowie tak są różne Panie.
Skoro ty jesteś bardziej z tych mających swoje własne zdanie (obojętnie czy one poprawne, czy nie)... ogólnie wydajesz się być facetem dominującym, więc nie dziw się, że trafiasz na kobiety uległe, którymi się masz opiekować.
Trzeba było przekazać pierożki do rąk i wyrazic się jasno... "proszę o podgrzanie ich na patelni lub w wodzie" a nie nażekać, że Twoja Pani poszła na łatwizne :P

Tobie potrzebna Pani dyplomatyczna... która tak będzie z Toba rozmawiać, że dalej będziesz się czuł Panem domu i władcą i nie usłyszysz od niej żadnych rozkazów... ale mimo wszystko będziesz jej oddawał samochód i z pewnością zauważysz, że była u fryzjera hahahah
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 18:05     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Debonair napisał/a:
Skoro ty jesteś bardziej z tych mających swoje własne zdanie (obojętnie czy one poprawne, czy nie)...
kazdy powinien je miec
Debonair napisał/a:
ogólnie wydajesz się być facetem dominującym
wydaje mi sie, ze tak nie jest. Ogolnie w zwiazku moim zdaniem kazda ze stron powinna sie zawsze stawiac na drugim miejscu.
Debonair napisał/a:
obie potrzebna Pani dyplomatyczna... która tak będzie z Toba rozmawiać, że dalej będziesz się czuł Panem domu i władcą i nie usłyszysz od niej żadnych rozkazów... ale mimo wszystko będziesz jej oddawał samochód i z pewnością zauważysz, że była u fryzjera hahahah
No i wlasnie...kobiety maja o sobie za wysokie mniemanie. Nawet w tym co napisalas daje sie odczuc, ze ty rowniez masz poczucie wyzszosci. "Specjalnie" dajecie mezczyznom poczucie wyzszosci-mimo, ze wasz mozg "mowi" wam...i tak to My jestesmy numerem 1, a frajer niech mysli, ze to on jest. I to wlasnie jest najwiekszym problemem. Niektorzy mezczyzni sie temu poddaja bo tak lubia, a niektorzy nie. Ja tego nie lubie.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 18:51     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
i tak to My jestesmy numerem 1, a frajer niech mysli, ze to on jest. I to wlasnie jest najwiekszym problemem.

i tu się Krystianie bardzo mylisz. To nie żaden problem, a już na pewno nie największy. To jest Krystianie prawdziwa władza. Robisz co Ci się karze, a jak spieprzysz, idzie na Twoje konto, niezależnie czy faktycznie jesteś winien, czy w winę zostałeś jedynie wmanewrowany.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 19:24     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Amen
Profil
PW Email Cytuj
Debonair 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 20:33     



Imię: Sylwia
Dołączyła: 26 Paź 2009
Cytat:
Nawet w tym co napisalas daje sie odczuc, ze ty rowniez masz poczucie wyzszosci


i tu się mylisz.. nie znasz mnie przecież :P

Ja tylko napisałam, że ty takiej prawdopodobnie potrzebujesz.
Kobieta uległa będzie ci przeszkadzać bo trzeba się taką zajmować i opiekować się.... kobieta dominująca - jak np. Czarnulka (bez obrazy Czarnula of course) - tego nie muszę tłumaczyć co będzie, bo już nie raz widziałam to w postach jak się extra dogadujecie hahaha.

Pozostaje ci kobieta dyplomatyczna... co nie znaczy wcale, że taka kobieta to podła suczka i ma swojego partnera za frajera.

Dyplomacja to nie fałsz.. to umiejętność rozwiązywania sytuacji
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 22:22     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Debonair, to był komplement ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008