Poprzedni temat «» Następny temat
Facet Odstraszający Kobiety
Autor Wiadomość
plusz0wy 
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 21:24     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
krystian wywód zrobiłeś ,że hoho :) Może nie wszystko prawda co napisałeś ale z numerem 2 się zgadzam w 100% :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 22:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krystian, aż mnie rączka świeżbi żeby twój wywód usunąć i to nie z tak zwanej jedności jajników, bo np nie podoba mi się co napisałeś, tylko Twój wpis jest po prostu w 100% nie na temat. Chciałeś się pożalić na swoją BABE to trzeba było to zrobić w odpowiednim temacie, a najlepiej to z nią pogadać.
A odnośnie pierożków,to z tego co widziałam bozia rączki Ci dała,więc trzeba było samemu sobie zrobić, tak jak chciałeś :P
To co napisałeś ma niejednokrotnie miejsce ale mogłabym sie odnieść do każdego zdania, odbijając piłeczkę w druga stronę, jednak to nie miejsce na to. Poza tym, żale jednej płci na druga były,są i zawsze będą. Sztuka kompromisu i życia w związku przychodzi z wiekiem i doświadczeniem i nie do każdego :P
Profil
PW Email Cytuj
Debonair 
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 22:57     



Imię: Sylwia
Dołączyła: 26 Paź 2009
Kisia, jak najbardziej popieram z pierożkami i rączkami :)

Co do kompromisów... to krystian piszesz (czy to w żarcie czy nie) że co twoje to twoje i nie ruszać - a jak chce kobita gdzieś dojechac samochodem to sobie ma kupić i opłaty zrobić wszystkie.... o co chodzi??
Więc jak pierożki od babci przyniosłeś, to nie dość, że powinieneś sobie je sam przyżądzić to jeszcze zapłacić za prąd i wodę :P hehe

Pokój z bilardem to sama bym chciał i wielki barek w nim :D
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 23:54     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
aż mnie rączka świeżbi żeby twój wywód usunąć i to nie z tak zwanej jedności jajników, bo np nie podoba mi się co napisałeś, tylko Twój wpis jest po prostu w 100% nie na temat
przepraszam, ze nie otworzylem kolejnego tematu o niczym tylko postanowilem zmodernizowac juz istniejacy
kisia napisał/a:
Chciałeś się pożalić na swoją BABE to trzeba było to zrobić w odpowiednim temacie
nie zale sie tylko na swoja babe, ale na wszystkie. bo wy wszystkie jestescie po jednych pieniadzach:P
Debonair napisał/a:
Co do kompromisów... to krystian piszesz (czy to w żarcie czy nie) że co twoje to twoje i nie ruszać - a jak chce kobita gdzieś dojechac samochodem to sobie ma kupić i opłaty zrobić wszystkie.... o co chodzi??
to czemu sobie auta nie kupi? spoko spoko znam twoja odpowiedz...bo kobieta potrzebuje auta zeby sobie gdzies podjechac raz na jakis czas. A facet to co? sledz? ja tez potrzebuje auta raz na jakis czas. A mimo to kupilem i wszystkie oplaty ja ponosze. Jak sie auto zepsuje to ja musze je zaprowadzic do mechanika i za to wszystko zaplacic. Nam pieniadze przychodza rownie ciezko co wam.
Debonair napisał/a:
Więc jak pierożki od babci przyniosłeś, to nie dość, że powinieneś sobie je sam przyżądzić to jeszcze zapłacić za prąd i wodę
te pierozki przejechaly 1500 km:D gdybym wiedzial, ze tak to bedzie to sam bym sobie je przyrzadzil:)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 00:43     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
wy wszystkie jestescie po jednych pieniadzach
zawsze możesz pozostać sam :P wtedy nie bedziesz musiał przytulaś się przed snem gdy w domu panuje upa, będziesz mieć duzo czasu tylko dla siebie,by usiasc i popatrzec w sufit, nie będziesz musiał spędzać tyle czasu w ubikacji na numerze 2 :rotfl: , bedziesz mieć SWOJ pokój ze stolem bilardowym, z tv, i kanapa itd..
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 02:30     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
kurna facet jestem a popieram kisię :P Ach te koobity :D
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 18:32     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
zawsze możesz pozostać sam wtedy nie bedziesz musiał przytulaś się przed snem gdy w domu panuje upa, będziesz mieć duzo czasu tylko dla siebie,by usiasc i popatrzec w sufit, nie będziesz musiał spędzać tyle czasu w ubikacji na numerze 2 , bedziesz mieć SWOJ pokój ze stolem bilardowym, z tv, i kanapa itd..
taki tez mam zamiar:)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 20:52     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
a ja tak niesmialo stane w obronie krystiana :D :D

patrza na nas okiem takim, jaki my nie dostrzegamy siebie.
Jak by nie bylo z tym fryzjerem jest prawda, bo tez czasem zastanawiam sie dlaczgeo nie zauwazyl skoro wie iz bylam.
Wpatrujemy sie w meksykanskie horrory i chcemy tak samo....ale ta se nie da niestety.
Kobietki, tosz to tez czlowiek, plec brzydla bo brzydka, denerwujaca, ale czasem myslaca, tez ma swoje potrzeby, checi i humorki.


wybaczymy ?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 21:57     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
krystian za bardzo uogólnia...
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 22:08     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Moze gdyby napisal to delikatniej a nie tak atakujaco to tez bym stanela w jego obronie.
krystian, proponuje pokazac te posty Twojej kobiecie,nie bedziesz musial sam podejmowac decyzji-pierwsza odejdzie i bedziesz mial świety spokoj :)
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 22:47     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
co wy chcecie od krystiana ? Mnie się tam jego post podobał i prawdę w nim powiedział :P To nie było na ostro napisane tylko z humorem ;)
A jeśli chodzi o jego partnerkę to jeśli ma trochę dystansu do świata i siebie to też się za to by nie obraziła ;)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 23:26     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Czarnulka napisał/a:
Moze gdyby napisal to delikatniej a nie tak atakujaco to tez bym stanela w jego obronie
Widzicie jakie pokrecone jestescie? Zgadzasz sie ze mna, ale z powodu mojeglo "zlego tonu" wypowiedzi nie staniesz w obronie:) tak to z wami jest.
trunks napisał/a:
krystian za bardzo uogólnia...
Gdy w koncu, ktoras z kobiet przyznala mi racje to Ten lamistrajk musial wyskoczyc jak Filip z konopii :P :P :P

[size=9]Ps. Kisi zdanie sie nie liczy bo ona zawsze jest przeciwko wszystkiemu :P ten rocznik tak ma :D[/size]
Ostatnio zmieniony przez krystian Sro Lis 11, 2009 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 23:30     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
chciałam przypomnieć, ze to temat o facetach odstraszających kobiety i myśle, że gdyby jakakolwiek kobieta przeczytała to co Krystian napisał raczej by się z nim nie związała, takie podejście na pewno by ja odstraszyło
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 00:05     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
krystian, niezupełnie jest tak jak piszesz,ale nie bede Ci tego tlumaczyc bo jestes tylko facetem i i tak mnie nie zrozumiesz :)
PS Słowo 'może' ma dużą moc,pamietaj o tym ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 00:06     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
krystian napisał/a:
Gdy w koncu, ktoras z kobiet przyznala mi racje to Ten lamistrajk musial wyskoczyc jak Filip z konopii

heh nie napisałem, że nie masz racji - ale to nie cała prawda, bo nie wszystkie kobiety sa takie jak mówisz. Nie wszyscy faceci sa taż tacy jak Ty i nie przeszkadza im to co Tobie...może po prostu źle sie dobrałeś ze swoją partnerką, skoro Cie denerwuje...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 00:51     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
[size=9]Ps. Kisi zdanie sie nie liczy bo ona zawsze jest przeciwko wszystkiemu :P ten rocznik tak ma :D
hehe i znacznie więcej ma :P i nie jestem przeciwko Tobie bo napisałam, że
kisia napisał/a:
To co napisałeś ma niejednokrotnie miejsce
jestem tylko przeciwko takiemu jęczeniu jakie wydobyło się z Twojego postu, bo to jęczenie dzieciaka któremu zabrano zabawki, a przecież nikt na siłe nie wszedł do Twojej piaskownicy.
Ostatnio zmieniony przez kisia Czw Lis 12, 2009 01:13, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 08:52     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
bo to jęczenie dzieciaka któremu zabrano zabawki, a przecież nikt na siłe nie wszedł do Twojej piaskownicy.
po uno to nie jeczenie, po due- owszem weszlismy do tej piaskownicy razem, ale gdy bylismy na hustawce wszystko bylo spoko. Nikt mi nie zabral zabawek, po prostu lubicie nam ograniczac do nich dostep.
No i kolejna sprawa...wydawalo mi sie logiczne, ze uogolniam. Przedstawilem cechy zlej kobiety...wszyscy wiedza, ze sa jeszcze te gorsze:P
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 13:52     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Nietypowy facet, ciagle mu coś nie pasuje :) Mianuje Krystiana ' facetem odstraszającym kobiety'. :)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 14:45     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
krystian napisał/a:
kisia napisał/a:
bo to jęczenie dzieciaka któremu zabrano zabawki, a przecież nikt na siłe nie wszedł do Twojej piaskownicy.
po uno to nie jeczenie, po due- owszem weszlismy do tej piaskownicy razem, ale gdy bylismy na hustawce wszystko bylo spoko. Nikt mi nie zabral zabawek, po prostu lubicie nam ograniczac do nich dostep.
No i kolejna sprawa...wydawalo mi sie logiczne, ze uogolniam. Przedstawilem cechy zlej kobiety...wszyscy wiedza, ze sa jeszcze te gorsze:P


generalizujesz... nie wszystkie ograniczają dostęp do zabawek, niektóra ci jeszcze wlezie pod auto i zacznie korek spustowy oleju wykręcać... a potem zacznie ci wmawiać ze nie powinieneś auta sprzedawać bo tak je kochasz , to dopiero tragedia choć mnie to nie przeszkadza ;)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 18:26     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Czarnulka napisał/a:
Nietypowy facet, ciagle mu coś nie pasuje
Problem w tym, ze mi wszystkio pasuje. Mnie nic nie przeszkadza, jak cos trzeba zrobic, to jak przyjdzie odpowiedni czas to na pewno bedzie zrobione. To wy szukacie problemu tam gdzie go nie ma.
Czarnulka napisał/a:
Mianuje Krystiana ' facetem odstraszającym kobiety'
dziekuje :D czuje sie zaszczycony
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008